Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
No zatim jsem moc nepracovala, takze jo :-D Mame tam skvelej automat na kafe... x-) se budu muset hlidat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) Maali, důležité je, že jste si Mírovu oslavu užili...počasí bylo sice hnusné, ale jak vidno vaší náladu to neponičilo. Dodatečně přeju Mírovi všechno nej!!! :-) Žirafko, gratuluju k prvnímu dni v nové práci.....no automat na kafčo je hodně důležitý, tak si ho užívej :-D :-D . Andeli, ještě pořád nic??? Tu nedočkavostí hořím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo?....tu zase není ani nožka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já tu sem! Prosím jaký máš telefon na Žirafku?Já se jí ais nedovolám!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, promiň, dřív jsem se zpátky na net nedostala....posílám IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už to funguje!! Mizím z práce...tak papa
Odpovědět
Jsem ode dneška novopečená teta, ségra v noci porodila, ale zatím jsme je neviděli, rodila císařem,tak byla na JIPu,tak až zítra.
Odpovědět
pajee - tetko, gratuluju :-) vsem ostatnim - mejte se krasne, mizim do brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, gratuluji, tetičko :-) . Hlavně, aby byla ségra s prckem v pořádku, to je nejdůležitější! Je to holčička? Možná si o tom mluvila na srazíku, ale mě nějak tahle informace unikla....proto se ptám :-N . Žirafko, do Brniska, ju? Copak tam budeš dělat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, PAJEE, tak to moc gratulujem a zdravíme Valinku :-) Ať je tak hodná a šikovná jako ta naše. No a Bořik nikde???? Trnu nedočkavostí, aby si to neschovala až budeme pryč... U nás je pršavo, měla bych žehlit a dát si vačit něco k obědu,ale lenost je silněší než já. Jak to holky vidíte se sobotní svatbou JAno?? Já bych měla v Táboře být, protže jsem pozvaní na narozky.Sice nevím od kdy,ale svatba je dopo v Malšicích.Jel by ještě někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, já bych klidně na Karolín na čumendu zajela. Stejně to budu mít při cestě za ségrou....takže jestli bys jela, ráda se přidám. ;-) No, Bořík nás napíná všechny....už se taky nemůžu dočkat. Děsně mě užírá zvědavost, zda jsem tipovala správně :-D . Jéé, Pajee je teda tetičkou Valinky...jsem asi fakt byla na srazíku duchem nepřítomná, nebo se to jen vykouřilo z hlavy :-N . Tak to je super, Valinka je mooc pěkné jméno x-) Počasí se nám opět pěkně kazí, tady je rovněž hnusně...neprší, ale je pošmourno. Jinak hlásím, že jsem dneska doma...ať žije ulejvárna :-D Z lenivosti si nic nedělej, Kami, taky se mi vždycky nechce....a žehlení já nemusím, čímž je to ještě horší. Se pokaždé nutím a dlooouze přemlouvám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
.... a Borik nic :-) Devcata mam pocit, ze Janno obrad nema na Karolinu ale Filip a Jakub pod Kotnovem, ale nechci mystifikovat.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čau Bořici, a netušíš od kolika??? Dorazíte taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, se Bořík v bříšku nějak zabydlel, abyste ho nemuseli pak vyhánět :-D Jsem myslela, že Janno u Karolína zůstala...i když tam měli nějaké problémy s ubytováním....ale podrobněji jsem to fakt nečetla. Jestli je to pod Kotnovem, tak možná taky dorazím...ale ví se to na tuty? Jo a čas je rovněž důležitý, abych nedojela pozdě, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele nevim to jiste, zkusim prosmirovat Janno album, tusim ze tam mela oznamko. E
Odpovědět
Profilova fotka
a je to jasny: http://www.beremese.cz/album/view.php... doufam ze to neni podvrh :-D berte to jako anglictinarske cviceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tomu říkám rychlost. Tak snad to klapne a my přijedeme.Zatim se mi o oslavě nic bližšího nedoneslo, tak navštívíme babi a dědu a bude čas i na srazík po svajbě.. ELIS, na tebe se těšim, musíš dorazit.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) halo vsem z rodneho mesta. Svatba je v so u Jakuba na Parkanech, a odtud jedeme na karolin. Zaciname o 14,30. Necekejte zazraky.., ale uvidim vas moc rada, i Borika :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky počítám se soboutou!! Přijdeme i s manžou..... Děti berte sebou ať se mi nakazí! :-D :-D :-D A já vlastně tak trochu taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Táborandy, taky se sobotou počítám a mooc se těším! Takže se sejdeme až na obřadu ve 14.30, nebo se chcete srazit někde dřív? Mě je to celkem jedno. ;-) Elis, se chcete nakazit mimimánií? To je pak teda na Maalince s Valinkou....Bořík už nám třeba nedorazí 2v1 :-D Janno, my nečekáme zázraky, ale jdeme se podívat na vaší krásnou svatbu, víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj - zase niiiiiiiiiiiiiiic. pokud se do soboty neco nestane nebo pokud neodpadnu tak zkusim prijet - ale priznavam se ze jen obrad a domu - nechci si stresovat manzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Ty nás ale napínáš, potvůrko :-D . Bys měla Boříka popošťouchnout...ale na druhou stranu, sobota by byla fajn na svatbu Janno, takže v neděli to bude stačit :-D Jasně, manžu raději nestresuj...když to bude ve vašich možnostech, přijeďte se juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já bych byla pro se sejít už před svatbou alespoň na kafíčko.NA Žižkáči u kašny ve 13???? CO vy na to.A Vali vezmeme s sebou podle okolností, jak babi dovolí :-) :-) JO a přáníčko koupim, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo ju! Beru ve 13:00 u kašny! Evko klidně sebou vezmi manžela, já odložím toho svého, ty toho tvého a budeme mít aspoň na chvilku klid! :-D No víš jak to myslím! Holky moc se na Vás všechny těším!
Odpovědět
Profilova fotka
... hlasim ze jeste nic :-), zitra dle okolnosti, ale spis na obrad a domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já vás bohužel zklamu....moc reálně zítřek nevidím. :-( Sedla na mě nějaká střevní viróza či co a je mi dost krušno...ještě se ozvu. Moc mě to mrzí, těšila jsem se....jenže raději varuju předem. Tak zatím pa a zítra napíšu co a jak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky takže dneska v jednu u kašny? Doufám, že to pořád platí a že nakonec nepůjdu sama... To by mě fakt mrzelo.... Evko tebe bych ještě když jsi celá moc ráda viděla!! Mám to dneska krušné....Těď pojedu s Blekem k doktorovi, pak za Váma a pak jdem s manžou na štando a oslavy narozenin.... Je toho fakt nějak moc.... Ale i tak se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Berušenky, tak se má nejhorší obava bohužel splnila....je mi děsně :-( . Skoro celou noc jsem nespala, lítala jsem na záchod...no děs. ;-( Takže se láduju živočišným uhlím, piju hořkej čaj.... :-S Mooc jsem se těšila, ale prostě jsem totálně nepoužitelná. No tak se uvidíme až na oslavě Boříkova zrození :-) . Dnešní svatbu si užijte, nezmokněte (hlásí ošklivo) a popřejte za mě Janno! Jo a jestli dorazí i Evka, tak jí ještě naposledy pohlaďte Boříkův domeček a moc jí pozdravujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, je 14,33 tak vzpominam na Janno!!!! Sedim doma, nic se nedeje, ale poo me manzel vyvezl na nakup do Kauflandu, coz me popravde tak udyndalo, ze ted sotva drzim oci a jdu s sebou placnout do postele - celou noc jsem nemohla spat a cumakovala do tmy....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?