Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Achoj.. to se nikde včera nehlásilo, že se bude srazíkovat ještě tady.. sem to nestihla emoticon ale jinak to bylo moc fajn...

Beru, to téma děti jsem tam asi rozpoutal já.. ale copak se při pohledu na ty pupíky holek, dalo vydržet emoticon Fakt neuvěřitelný,že to Andelika má fakt az pár a u Kremrolky to nebude dlouho trvat, až bude srazík příště už se nebudu smát, že jí manža koupil vytahaný triko.Kremrolátko bude zase kulatější... a já budu honem rychle shánět maják emoticon emoticon

ELIS, holka neboj, salší srazík nebude snad za tak dlouho a domluvíme to lépe, aby jsi mohla taky přijít.Navrhuji rovnou něco na přivítání Bořika v naší partě.. teda bez Bořika. Že by jsme ho/ji jako zapily emoticon emoticon Třeba koncem září..

Moc ráda jsem vás viděla, pak mazala dát pac a pusu Vali k našim, samo, že zase uděla pár kroků od bráchy k mamce a já to neviděla.A pak mi to nechce ukázat.Tak jsem se zlobila, že ji ještě v sobotu můžou přivézt s tím, že má zub a naštve mě ještě víc, Prťka malá.

Teď uklízim a musela jsem si odskočit,, z těch čistidel jsem se rozkuckala, tak si dávám kafíčko.

NO ELIS, Kremrolka čeká v lednu mimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. srp 2008 ve 12:45  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 kremrolko gratuluju!!!

Já doufám, že se potkáme na svatbě Janno!!!! TEda jestli to platí.... Tak mi dejte vědět!
14. srp 2008 ve 14:19  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Maali, no jsme se tu včera večer nějak sešly, jsem to ani sama nečekala emoticon ....o to příjemnější pokec to byl. Jsem se nemohla utrhnout a Pája nadával, že k PC zřejmě přirostu emoticon emoticon .
Valinka je šikulka, škoda jen že s chozením nepočkala...ale to se nedá nic dělat. Ona vám to vynahradí a bude lítat brzo jako raketa. No a se zoubkama snad taky počká až domů....potvůrka, jako by to dělala naschvál emoticon
Pro oslava narození Boříka juniora jsem všema deseti...snad se nám podaří sejít a slavnostně dalšího mimíse zapít emoticon

Elis, včera si nám chyběla, bylo to fakt podařené setkání. Ale příležitostí bude doufejme ještě hodně a vše doženeme. Svatba Janno se sice blíží, ale s účastí nevím...jsme se prozatím moc nedomlouvaly. Uvidíme, co bude...pokud se něco nevyvrbí, tak bych se i juknout šla emoticon
Ano, naše Kremrolka čeká v lednu mimouše...a už jsme všechny zase moc napnuté a odhadujeme pohlaví. Svůj tip už teda mám, snad se i tentokrát trefím. Taky se probíral Bořík, páč jako netušíme, co se brzo vyklube...Andelika s manželem se nechávají překvapit.
14. srp 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jsem úplně zapoměla....prosím, prosím paní Žirafinkovou, jestli by pak poslala fotečky ze srazíku....díky emoticon
14. srp 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Elis - bud v klidu, me zacalo bejt neco podezrely az kdyz Kamca zacala rikat Kremrolce, ze ji pujci po Valince tusim autosedacku ...... emoticon briska jsem si vubec nevsimla - a/zadny nema b/mela jsem v ocich vidinu plneho talire testovin emoticon
dneska jsem se rozhodla, ze Borikovi trosku znesnadnim poklidny zivot a dala jsem se do finalniho uklidu - sundala a vyprala vsechny zaclony, umyla okno v loznici (ted v noci neusnu, bude tam desne svetla emoticon ), poskladala vsechnu vybavu pro Borika, vyhazela nepotrebny veci skladovany sto let, ponorila jsem se i do ulozneho prostoru pod posteli, ted jdu zehlit ty zaclony a jeste je povesim emoticon, zitra budu pokracovat emoticon zadny flakani, zivot neni lezeni na gauci emoticon
Maalinko - Valinka je proste samorost emoticon
Kremrolko - mam kamaradku, co ceka taky v lednu emoticon
14. srp 2008 v 18:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, Kremrolka má bříško fakt maličký, ale už slibně vykukuje...moc jí to sluší. emoticon
Jinak se mě na Tebe vyptávala moje ségra a když jsem jí řekla, že si přibrala jen 6 kg a kromě pupíka nikde nic....byla překvapená a ptala se, jak si to udělala. emoticon Prý je to nespravedlivé (ona chuděra nabrala 16 kg a byla z toho hotová...bříško měla sice malé, ale vrazilo se jí to všude okolo emoticon ).
Teda Ty jedeš, fakt akční mamina...většinou jsou těhule hotový a snaží se odpočívat. Třeba si Bořík dá říct a pomůže mu to od maminky z bříška ven. Už se moooc na mimouška těším a taky zvědavost dělá své...tyhle překvápka mě ničí emoticon
14. srp 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 Kremrolko: gratuluju!!!

ANdeli, a ty dneska rodis, co... snaseni a uklizeni hnizda, a uz to jede emoticon emoticon emoticon
15. srp 2008 v 09:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 holky děkuju za gratulace, ale ještě vážně není k čemu, počkáme si až se to narodí, ju? emoticon
bříško je myslím tak akorát, mamča se s bráchou v tomhle stádiu vdávala a nebylo na ní vidět ještě vůbec nic emoticon to my už jsme museli koupit těhotenský kalohoty, protože všechny jsou mi malý

já se janno svatby bohužel nezúčastním emoticon to se akorát budem vracet z dovči, na kterou zítra odjíždíme
každopádně andelce přeju rychlej a pohodovej porod emoticon a budu ráda když mi některá dáte zprávu jak to dopadlo a je-li Bořík kluk nebo holka emoticon
15. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, ano ano...gratulovat teda budeme až po porodu. emoticon Zase to nepřeháněj, pupík je hezkej a ani malej ani velkej. Jasně že jsou těhule, na kterých není pomalu nic vidět až do 25. tt, ale zase jsou i opačné problémy....souhlasím, že je bříško akorát. S těhu oblečením je to samozřejmé, i když není bříšeno velké, je lepší nosit pohodlné věci. Mimouš má tak volnost a mamina klid emoticon
Jasně že dáme vědět, co se Evče narodilo...ovšem pokud už se Bořík rozhodne vykouknout. Snad se nebude chtít maskovat dlouho emoticon
Každopádně Ti rovnou dopředu přeju vše nej k nedělnímu svátku. Hlavně zdraví, štěstí, lásku a prima těhulkování. Raději to jistím a gratuluju s předstihem, o víkendu už budete na dovče. Jo a abych nezapoměla....krásnou a pohodovou dovču. Doufám, že vám počasí bude přát....šťastnou cestu! emoticon
15. srp 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jooo a Žirafince taky můžu popřát dopředu, aby jí to nebylo náhodou líto. emoticon Neboj, nezapoměla bych ani tak a stejně se budu opakovat i v neděli (to už bude gratulace aktuální). Takže rovněž přeju vše nej!!! emoticon
15. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ahoj Taborandy,

preju vsem nasim Petram vsechno nej!!!!

Kremrol - sem fakt mela vlci mhu z testovin a musela sem se zeptat, videt neni skoro niiiiiic emoticon a negratuluju, gratuluje se s miminkem v naruci emoticon

Beru - pac jsem byla na zacatku tlusta, tak me miminko vyjedlo - a popravde jsem se docela drzela, abych nejak extra nezrala atd.- proste mimi nebylo sizeno melo odkud brat - a pribrala jsem i jinde - jsem ted takova nazelenala popraskana zmuchlana koule emoticon

Janno - sem se ve stredu v noci rozhodla, ze proste MUSIM vsechno dodelat abych mela klid a hlavne dokud to jde - a kdyz se s uklizeci naladou i probudis, tak to jde fakt samo emoticon vtip je v tom, ze jako ok, mam povlecenou i postylku, ale taska do porodnice je ve stadiu rozpracovanosti emoticon echm echm.... ted se pujdu malicko prospat - dorazily me dnesni nakupy - v Tabore asi hrozi konec sveta a vsichni nakupujou jako divy - a pak ji dozbalim emoticon
15. srp 2008 ve 12:05  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, zase jako nepřeháněj, jo.... emoticon emoticon emoticon . Jsem Tě zase tak detailně nezkoumala, ale vypadáš super. Že bys přibrala i jinde jsem si nevšimla emoticon Tlustá jsi nikdy nebyla, holt žádnej hubeňour, ale správná slovanská žena... emoticon. Těch 6 kilo je úspěch, znám těhule co nebyly zrovna štíhlé a nabraly dost....takže v klidu.
Ty naše popraskaná kuličko, jsi mě tímto výrokem pobavila emoticon . Jestli Ti vykoukly strie, což je velmi častý neduh těhu, chápu Tvé "rozradostnění", jenže s tím se toho moc nenadělá. emoticon Pokud jsou k tomu dispozice, je to pešek. Ségra jich má maloučko, ale naštve to....udělaly se až 14 dní pře porodem a to se chuděra poctivě mazala pomalu celá emoticon .
15. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 holky díky za přání a rovnou přeju žirafce také všechno nej!!!!! emoticon
andeli je ti odpuštěno, že jsi si nevšimla, to víš, ty už máš vykoukanej ten svůj mega pupík emoticon myšleno v dobrém
emoticon a tak ti ten můj přijde jako prd emoticon a jak píše beruška, slušelo ti to moc emoticon takže to bude určitě kluk emoticon emoticon
tak pááá, letím domů balit
15. srp 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, budu se opakovat, ale přeju prima dovču a vraťte se nám s mimouškem odpočatí a samozřejmě v pořádku! emoticon Počasí je teda nic moc, slibují však nějaké zlepšení...snad nebude pršet a lezavo. Držím pěsti emoticon
Jo klučíka u Evči předpovídám již od počátku, tak se nechám překvapit. emoticon
Jinak přeju i ostatním pohodový víkend a v pondělí opět tady.
Jen mě teda štve počasí, jsem měla choutky na návštěvu kámošky....jenže v tomhle hnusu se mi nikam nechce. emoticon
15. srp 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 A chčije a chčije....to je hnus, velebnosti emoticon emoticon
Mám normálka depku. Jsem odpo šíleně zmokla, slepice hadr emoticon
15. srp 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Tady taky hnusne prsiiii emoticon emoticon emoticon

Dekuju za gratulace k svatku, a preju vse nej predem Kremrolce a dodatecne Elis emoticon emoticon
16. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, tady leje jako z konve už od rána...sem tam menší přestávka, kdy jen lehce mrholí....jinak hnus emoticon . To bude prima víkend, lezavo a zima....se mi v tom ani nechce dělat. Bych jenom spala emoticon a nebo čučela na telku.

Jéé, já sklerotik na Alču úplně zapoměla (ještě že jsi pohotová), čímž se jí velice omlouvám a taky dodatečně přeju vše nej!!! Vůbec mi to nedocvaklo...gratulovala jsem sestřenici, ta je taky Alča a Ála mi vypadla emoticon
16. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku v Oltyni u Tábora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
 Ahoj holky, nevíte už něco o Andelice, zda už porodila? Tady v Praze už ted večer konečně přestalo pršet. Před chvílí jsme se vrátili z Bathory.Zítra se pojedem podívat do ikey. Tak pa a hezký zbytek víkendu.
16. srp 2008 ve 21:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Cus devcata, furt niiiiic emoticon

Vsem novym zacatkum, ktere budou v pondeli trikrat huraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! - Pajee, Zirafko!

Elis - omluva velka, ale ackoliv viz prvni veta, tohle pocasi me nici - jsem nevrla a taaak emoticon radsi jsem kaficko odpiskala. Odpiskala jsem ostatne tenhle vejkend vsechno emoticon proste se mi nechtelo delat vuuuuuuuuuubec nic, dikybohu mi u teto cinnosti dost pomahal manzel emoticon

Janno - budes chtit tu myrtu, nebo ji fakt osmikam jen tak - je to opravdu tak na auta, vic ne....
17. srp 2008 v 18:30  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím, Táborandy emoticon
víkend zase za náma...letí to jako voda emoticon . Mě se tak nikam nechce, ale holt musím...pondělky jsou tragické, pak se člověk zase obrní a do konce týdne přežívá emoticon
Pajee, jak je v Praze?...doufám, že blaze. To je fajn, že vyrážíte za kulturou a po nákupech...co taky furt dome, že? Si to užívejte a ať jste ve velkoměstě spokojenní emoticon. Co práce, začínáš už teď v pondělí...nebo až začátkem září? Bathory je prý pěkný krvák, mi říkala kolegyně v práci...vám se líbil? Já jen, že mě osobně filmy Jakubiska nic neříkají, tak se ptám?
Andeli, neříkej ještě hop...Bořík si to může rozmyslet z hodiny na hodinu emoticon
Už se na něj těšíme, tak se uvidí, kdy do toho "praští" a vykoukne na svět. Ale jinak ho chápu, u maminku v bříšku (v pohodlíčku a teploučku) se to hoví emoticon
Si teď už jenom relaxuj a čekej na velký okamžik, pak už začnou galeje emoticon .
Každopádně držím pěsti, aby si Bořík našel cestu ven rychle a maminu netrápil. Budu netrpělivě čekat na zprávy, pak se bude bujaře slavit....a taky konečně tajemství o identitě bude prozrazeno emoticon
17. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
 JJ,je mi blaze. Do práce jdu už zítra. Bathory nebyl žádnej krvák. Fakt v poho. Docela se mi to líbilo, ale zdálo se mi to dost dlouhý. emoticon
Žirafko, zítra práci zdar a čest emoticon
17. srp 2008 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Víkend znavil i mě. Včera bylo sie hezky, ale protože taťka má opět růži, tak jsem za něj makala na zahrádce, zpracovávala úrodu a ještě dneska mě z toho pálí ruce (papriky jedny pálivý ošklivý, ale na lečo se těším emoticon )

Jinak děkuji za gratulace.

Včera jsem psala Žirafce...prosím tě co to máš za číslo?? Se mi to vrátilo jako že se číslo nepoužívá....domluvíme my se vůbec na to úterý?
18. srp 2008 v 07:58  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 hned po ránu mě ten comp štve, zase mi vyhodil celý příspěvek emoticon emoticon

Pajee, tak hodně štěstí a doufám, že budeš na novém místě spokojenná emoticon . To je fajn, že je v Praze blaze...horší by byl opak emoticon . No Báthory jsem neviděla a těch pár ukázek v telce mě nenadchlo. Tyhle filmy jsou hodně o vkusu, ale zajímavé to být mohlo. No a délka filmů je hrozná, už je to skoro běžné. Bych vždycky umřela, pokaždé mě bolí zadek emoticon
18. srp 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, držím moooc pěstičky...hlavně hodně štěstí, spokojennosti a prima kolegy emoticon
Pak pošli reference, ať jsme v obraze emoticon

Elis, to sis teda o víkendu příliš neodpočinula...už se to stává zvykem, viď? emoticon . Počasí bylo tragické, v sobotu zima a lilo jako z konve, se mi nic nechtělo. Neděle byla lepší, tak jsem se pustila aspoň do praní a úklidu. Jinak nuda, jsme ani nikde nebyli emoticon
18. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ahoj Taborky, zase nic emoticon

Bathory - ja byla, sla jsem tam na neutral - zadna ocekavani, proste zvedavost s takovou reklamou - no a musim konstatovat, ze vetsi hovadinu jsem uz dlouho nevidela - emoticon libila se mi kamera a kostymy, pribeh nic moc, mnichy bych vystrihala, erosceny vystrihala, bojove sceny byly smesne (nojo clovek se po panovi prstenu jen tak s necim jako nespokoji, zeeeeeeee), no ale to pak z toho filmu nic nezbude emoticon a desne me pobavilo, na kolika hradech se to melo udajne natacet, no ja rozpoznala - ctyri, pet? vetsina telc emoticon
18. srp 2008 v 11:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, Boříkovi se zřejmě ven nechce....no snad už to nebude dlouho protahovat emoticon
Jak už jsem tu zmiňovala, mě filmy Jakubiska neberou...co jsem viděla, totální hovadiny. emoticon Báthory je dobrej námět, ale jaksi mě odradil ten režisér...jsem si hned uvědomila, že z toho nic moc nevzejde. Ale uznávám, že je to ta pomyslná otázka vkusu...jsem dost náročná emoticon .
No a myslím, že jsem o nic nepřišla...škoda peněz, že? Si raději počkám na nějaký ten kvalitnější snímek...ne že by jich tolik bylo. Raději chodím na komedie....pořádný film, který by měl halvu a patu, jsem už dlouho neviděla. Napětí, děj a smysl mám ráda, jenže každej dneska lační po krvi, erotice a ujetosti emoticon .
18. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jo a poslední film, který pro mě za něco stál.....VRATNÉ LAHVE!!!! Je tam všechno podstatné....Svěrák to napsal výborně. emoticon
18. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj

Nejdříve opožděné přání Alče, bohužel jsem skleroza a nevim proč jsem si na tebe nevzpomněla.Já fakt žiju jen BRMS přezdívkama emoticon

PERTÁM taktéž vše nejlepší.. Včera jsem na vás myslela, že jste urči škytaly.Míra měl narozky, tak si pamatují i svátek Petra... ale nenapsala jsem, páč po sobotní "zahradní party" mi jedna bylo blbě a jeětě jsem uklízela aby to tu vypadalo jako v bytě.Do toho mama s Vali... no bájo.
A to sobotní počasí, to by zasloužilo pěkěn přes "hubu". Já se těšila na sezení pod pergolou, lidem se nechtělo přijet.No bájo.
Tak jsme přenosili stoly dovnitř a bylo moooc pěkně.

Teď mi Vali spí , mám hotový kafíčko, tak k němu ukrojim kus medovníku a jdu si mlsat... hubnout už mě nebaví od porodu..

ANDELI... pořád jako nic????
18. srp 2008 ve 14:26  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj kocky,

hlasim, ze prvni den jsem prezila... ted este tech milion dalsich a bude to super emoticon

Elis - to je zvlastni, ze se ti to vratilo... kazdopadne se zitrkem pocitam a moc se na nej tesim emoticon
18. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ziraf - tak co, co nova prace? libi?
18. srp 2008 v 19:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš