Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj.. to se nikde včera nehlásilo, že se bude srazíkovat ještě tady.. sem to nestihla ;-( ale jinak to bylo moc fajn... Beru, to téma děti jsem tam asi rozpoutal já.. ale copak se při pohledu na ty pupíky holek, dalo vydržet ;-) Fakt neuvěřitelný,že to Andelika má fakt az pár a u Kremrolky to nebude dlouho trvat, až bude srazík příště už se nebudu smát, že jí manža koupil vytahaný triko.Kremrolátko bude zase kulatější... a já budu honem rychle shánět maják :-D :-D ELIS, holka neboj, salší srazík nebude snad za tak dlouho a domluvíme to lépe, aby jsi mohla taky přijít.Navrhuji rovnou něco na přivítání Bořika v naší partě.. teda bez Bořika. Že by jsme ho/ji jako zapily :-D :-D Třeba koncem září.. Moc ráda jsem vás viděla, pak mazala dát pac a pusu Vali k našim, samo, že zase uděla pár kroků od bráchy k mamce a já to neviděla.A pak mi to nechce ukázat.Tak jsem se zlobila, že ji ještě v sobotu můžou přivézt s tím, že má zub a naštve mě ještě víc, Prťka malá. Teď uklízim a musela jsem si odskočit,, z těch čistidel jsem se rozkuckala, tak si dávám kafíčko. NO ELIS, Kremrolka čeká v lednu mimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolko gratuluju!!! Já doufám, že se potkáme na svatbě Janno!!!! TEda jestli to platí.... Tak mi dejte vědět!
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, no jsme se tu včera večer nějak sešly, jsem to ani sama nečekala :-N ....o to příjemnější pokec to byl. Jsem se nemohla utrhnout a Pája nadával, že k PC zřejmě přirostu :-D :-D . Valinka je šikulka, škoda jen že s chozením nepočkala...ale to se nedá nic dělat. Ona vám to vynahradí a bude lítat brzo jako raketa. No a se zoubkama snad taky počká až domů....potvůrka, jako by to dělala naschvál :-D Pro oslava narození Boříka juniora jsem všema deseti...snad se nám podaří sejít a slavnostně dalšího mimíse zapít ;-) Elis, včera si nám chyběla, bylo to fakt podařené setkání. Ale příležitostí bude doufejme ještě hodně a vše doženeme. Svatba Janno se sice blíží, ale s účastí nevím...jsme se prozatím moc nedomlouvaly. Uvidíme, co bude...pokud se něco nevyvrbí, tak bych se i juknout šla ;-) Ano, naše Kremrolka čeká v lednu mimouše...a už jsme všechny zase moc napnuté a odhadujeme pohlaví. Svůj tip už teda mám, snad se i tentokrát trefím. Taky se probíral Bořík, páč jako netušíme, co se brzo vyklube...Andelika s manželem se nechávají překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem úplně zapoměla....prosím, prosím paní Žirafinkovou, jestli by pak poslala fotečky ze srazíku....díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - bud v klidu, me zacalo bejt neco podezrely az kdyz Kamca zacala rikat Kremrolce, ze ji pujci po Valince tusim autosedacku ...... 8-) briska jsem si vubec nevsimla - a/zadny nema b/mela jsem v ocich vidinu plneho talire testovin :-D dneska jsem se rozhodla, ze Borikovi trosku znesnadnim poklidny zivot a dala jsem se do finalniho uklidu - sundala a vyprala vsechny zaclony, umyla okno v loznici (ted v noci neusnu, bude tam desne svetla :-D ), poskladala vsechnu vybavu pro Borika, vyhazela nepotrebny veci skladovany sto let, ponorila jsem se i do ulozneho prostoru pod posteli, ted jdu zehlit ty zaclony a jeste je povesim :-), zitra budu pokracovat :-D zadny flakani, zivot neni lezeni na gauci :-D Maalinko - Valinka je proste samorost :-D Kremrolko - mam kamaradku, co ceka taky v lednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Kremrolka má bříško fakt maličký, ale už slibně vykukuje...moc jí to sluší. x-) Jinak se mě na Tebe vyptávala moje ségra a když jsem jí řekla, že si přibrala jen 6 kg a kromě pupíka nikde nic....byla překvapená a ptala se, jak si to udělala. :-D Prý je to nespravedlivé (ona chuděra nabrala 16 kg a byla z toho hotová...bříško měla sice malé, ale vrazilo se jí to všude okolo :-p ). Teda Ty jedeš, fakt akční mamina...většinou jsou těhule hotový a snaží se odpočívat. Třeba si Bořík dá říct a pomůže mu to od maminky z bříška ven. Už se moooc na mimouška těším a taky zvědavost dělá své...tyhle překvápka mě ničí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko: gratuluju!!! ANdeli, a ty dneska rodis, co... snaseni a uklizeni hnizda, a uz to jede :-D :-D :-D
Odpovědět
holky děkuju za gratulace, ale ještě vážně není k čemu, počkáme si až se to narodí, ju? :-D bříško je myslím tak akorát, mamča se s bráchou v tomhle stádiu vdávala a nebylo na ní vidět ještě vůbec nic :-D to my už jsme museli koupit těhotenský kalohoty, protože všechny jsou mi malý já se janno svatby bohužel nezúčastním :-( to se akorát budem vracet z dovči, na kterou zítra odjíždíme každopádně andelce přeju rychlej a pohodovej porod :-) a budu ráda když mi některá dáte zprávu jak to dopadlo a je-li Bořík kluk nebo holka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ano ano...gratulovat teda budeme až po porodu. :-D Zase to nepřeháněj, pupík je hezkej a ani malej ani velkej. Jasně že jsou těhule, na kterých není pomalu nic vidět až do 25. tt, ale zase jsou i opačné problémy....souhlasím, že je bříško akorát. S těhu oblečením je to samozřejmé, i když není bříšeno velké, je lepší nosit pohodlné věci. Mimouš má tak volnost a mamina klid :-) Jasně že dáme vědět, co se Evče narodilo...ovšem pokud už se Bořík rozhodne vykouknout. Snad se nebude chtít maskovat dlouho :-D Každopádně Ti rovnou dopředu přeju vše nej k nedělnímu svátku. Hlavně zdraví, štěstí, lásku a prima těhulkování. Raději to jistím a gratuluju s předstihem, o víkendu už budete na dovče. Jo a abych nezapoměla....krásnou a pohodovou dovču. Doufám, že vám počasí bude přát....šťastnou cestu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo a Žirafince taky můžu popřát dopředu, aby jí to nebylo náhodou líto. :-D Neboj, nezapoměla bych ani tak a stejně se budu opakovat i v neděli (to už bude gratulace aktuální). Takže rovněž přeju vše nej!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy, preju vsem nasim Petram vsechno nej!!!! Kremrol - sem fakt mela vlci mhu z testovin a musela sem se zeptat, videt neni skoro niiiiiic :-) a negratuluju, gratuluje se s miminkem v naruci :-D Beru - pac jsem byla na zacatku tlusta, tak me miminko vyjedlo - a popravde jsem se docela drzela, abych nejak extra nezrala atd.- proste mimi nebylo sizeno melo odkud brat - a pribrala jsem i jinde - jsem ted takova nazelenala popraskana zmuchlana koule :-D Janno - sem se ve stredu v noci rozhodla, ze proste MUSIM vsechno dodelat abych mela klid a hlavne dokud to jde - a kdyz se s uklizeci naladou i probudis, tak to jde fakt samo :-) vtip je v tom, ze jako ok, mam povlecenou i postylku, ale taska do porodnice je ve stadiu rozpracovanosti :-D echm echm.... ted se pujdu malicko prospat - dorazily me dnesni nakupy - v Tabore asi hrozi konec sveta a vsichni nakupujou jako divy - a pak ji dozbalim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, zase jako nepřeháněj, jo.... ]-( :-D :-D . Jsem Tě zase tak detailně nezkoumala, ale vypadáš super. Že bys přibrala i jinde jsem si nevšimla :-) Tlustá jsi nikdy nebyla, holt žádnej hubeňour, ale správná slovanská žena... :-D. Těch 6 kilo je úspěch, znám těhule co nebyly zrovna štíhlé a nabraly dost....takže v klidu. Ty naše popraskaná kuličko, jsi mě tímto výrokem pobavila :-D . Jestli Ti vykoukly strie, což je velmi častý neduh těhu, chápu Tvé "rozradostnění", jenže s tím se toho moc nenadělá. :-( Pokud jsou k tomu dispozice, je to pešek. Ségra jich má maloučko, ale naštve to....udělaly se až 14 dní pře porodem a to se chuděra poctivě mazala pomalu celá ;-( .
Odpovědět
Článek se načítá
holky díky za přání a rovnou přeju žirafce také všechno nej!!!!! :-) andeli je ti odpuštěno, že jsi si nevšimla, to víš, ty už máš vykoukanej ten svůj mega pupík :-D myšleno v dobrém ;-) a tak ti ten můj přijde jako prd :-D a jak píše beruška, slušelo ti to moc :-) takže to bude určitě kluk :-) ;-) tak pááá, letím domů balit
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, budu se opakovat, ale přeju prima dovču a vraťte se nám s mimouškem odpočatí a samozřejmě v pořádku! :-) Počasí je teda nic moc, slibují však nějaké zlepšení...snad nebude pršet a lezavo. Držím pěsti ;-) Jo klučíka u Evči předpovídám již od počátku, tak se nechám překvapit. :-) Jinak přeju i ostatním pohodový víkend a v pondělí opět tady. Jen mě teda štve počasí, jsem měla choutky na návštěvu kámošky....jenže v tomhle hnusu se mi nikam nechce. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A chčije a chčije....to je hnus, velebnosti :-D :-D Mám normálka depku. Jsem odpo šíleně zmokla, slepice hadr :-D
Odpovědět
Tady taky hnusne prsiiii :-p :-p :-p Dekuju za gratulace k svatku, a preju vse nej predem Kremrolce a dodatecne Elis :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tady leje jako z konve už od rána...sem tam menší přestávka, kdy jen lehce mrholí....jinak hnus :-p . To bude prima víkend, lezavo a zima....se mi v tom ani nechce dělat. Bych jenom spala :-N a nebo čučela na telku. Jéé, já sklerotik na Alču úplně zapoměla (ještě že jsi pohotová), čímž se jí velice omlouvám a taky dodatečně přeju vše nej!!! Vůbec mi to nedocvaklo...gratulovala jsem sestřenici, ta je taky Alča a Ála mi vypadla |-|
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte už něco o Andelice, zda už porodila? Tady v Praze už ted večer konečně přestalo pršet. Před chvílí jsme se vrátili z Bathory.Zítra se pojedem podívat do ikey. Tak pa a hezký zbytek víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
Cus devcata, furt niiiiic :-) Vsem novym zacatkum, ktere budou v pondeli trikrat huraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! - Pajee, Zirafko! Elis - omluva velka, ale ackoliv viz prvni veta, tohle pocasi me nici - jsem nevrla a taaak :-( radsi jsem kaficko odpiskala. Odpiskala jsem ostatne tenhle vejkend vsechno :-) proste se mi nechtelo delat vuuuuuuuuuubec nic, dikybohu mi u teto cinnosti dost pomahal manzel :-) Janno - budes chtit tu myrtu, nebo ji fakt osmikam jen tak - je to opravdu tak na auta, vic ne....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Táborandy :-) víkend zase za náma...letí to jako voda :-p . Mě se tak nikam nechce, ale holt musím...pondělky jsou tragické, pak se člověk zase obrní a do konce týdne přežívá :-D Pajee, jak je v Praze?...doufám, že blaze. To je fajn, že vyrážíte za kulturou a po nákupech...co taky furt dome, že? Si to užívejte a ať jste ve velkoměstě spokojenní ;-). Co práce, začínáš už teď v pondělí...nebo až začátkem září? Bathory je prý pěkný krvák, mi říkala kolegyně v práci...vám se líbil? Já jen, že mě osobně filmy Jakubiska nic neříkají, tak se ptám? Andeli, neříkej ještě hop...Bořík si to může rozmyslet z hodiny na hodinu :-D Už se na něj těšíme, tak se uvidí, kdy do toho "praští" a vykoukne na svět. Ale jinak ho chápu, u maminku v bříšku (v pohodlíčku a teploučku) se to hoví :-) Si teď už jenom relaxuj a čekej na velký okamžik, pak už začnou galeje :-D . Každopádně držím pěsti, aby si Bořík našel cestu ven rychle a maminu netrápil. Budu netrpělivě čekat na zprávy, pak se bude bujaře slavit....a taky konečně tajemství o identitě bude prozrazeno ;-)
Odpovědět
JJ,je mi blaze. Do práce jdu už zítra. Bathory nebyl žádnej krvák. Fakt v poho. Docela se mi to líbilo, ale zdálo se mi to dost dlouhý. :-p Žirafko, zítra práci zdar a čest ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Víkend znavil i mě. Včera bylo sie hezky, ale protože taťka má opět růži, tak jsem za něj makala na zahrádce, zpracovávala úrodu a ještě dneska mě z toho pálí ruce (papriky jedny pálivý ošklivý, ale na lečo se těším :-D ) Jinak děkuji za gratulace. Včera jsem psala Žirafce...prosím tě co to máš za číslo?? Se mi to vrátilo jako že se číslo nepoužívá....domluvíme my se vůbec na to úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
hned po ránu mě ten comp štve, zase mi vyhodil celý příspěvek ]-( ]-( Pajee, tak hodně štěstí a doufám, že budeš na novém místě spokojenná ;-) . To je fajn, že je v Praze blaze...horší by byl opak :-D . No Báthory jsem neviděla a těch pár ukázek v telce mě nenadchlo. Tyhle filmy jsou hodně o vkusu, ale zajímavé to být mohlo. No a délka filmů je hrozná, už je to skoro běžné. Bych vždycky umřela, pokaždé mě bolí zadek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, držím moooc pěstičky...hlavně hodně štěstí, spokojennosti a prima kolegy ;-) Pak pošli reference, ať jsme v obraze :-) Elis, to sis teda o víkendu příliš neodpočinula...už se to stává zvykem, viď? :-( . Počasí bylo tragické, v sobotu zima a lilo jako z konve, se mi nic nechtělo. Neděle byla lepší, tak jsem se pustila aspoň do praní a úklidu. Jinak nuda, jsme ani nikde nebyli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, zase nic :-) Bathory - ja byla, sla jsem tam na neutral - zadna ocekavani, proste zvedavost s takovou reklamou - no a musim konstatovat, ze vetsi hovadinu jsem uz dlouho nevidela - :-| libila se mi kamera a kostymy, pribeh nic moc, mnichy bych vystrihala, erosceny vystrihala, bojove sceny byly smesne (nojo clovek se po panovi prstenu jen tak s necim jako nespokoji, zeeeeeeee), no ale to pak z toho filmu nic nezbude :-) a desne me pobavilo, na kolika hradech se to melo udajne natacet, no ja rozpoznala - ctyri, pet? vetsina telc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Boříkovi se zřejmě ven nechce....no snad už to nebude dlouho protahovat :-D Jak už jsem tu zmiňovala, mě filmy Jakubiska neberou...co jsem viděla, totální hovadiny. :-p Báthory je dobrej námět, ale jaksi mě odradil ten režisér...jsem si hned uvědomila, že z toho nic moc nevzejde. Ale uznávám, že je to ta pomyslná otázka vkusu...jsem dost náročná :-N . No a myslím, že jsem o nic nepřišla...škoda peněz, že? Si raději počkám na nějaký ten kvalitnější snímek...ne že by jich tolik bylo. Raději chodím na komedie....pořádný film, který by měl halvu a patu, jsem už dlouho neviděla. Napětí, děj a smysl mám ráda, jenže každej dneska lační po krvi, erotice a ujetosti :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a poslední film, který pro mě za něco stál.....VRATNÉ LAHVE!!!! Je tam všechno podstatné....Svěrák to napsal výborně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nejdříve opožděné přání Alče, bohužel jsem skleroza a nevim proč jsem si na tebe nevzpomněla.Já fakt žiju jen BRMS přezdívkama |-| PERTÁM taktéž vše nejlepší.. Včera jsem na vás myslela, že jste urči škytaly.Míra měl narozky, tak si pamatují i svátek Petra... ale nenapsala jsem, páč po sobotní "zahradní party" mi jedna bylo blbě a jeětě jsem uklízela aby to tu vypadalo jako v bytě.Do toho mama s Vali... no bájo. A to sobotní počasí, to by zasloužilo pěkěn přes "hubu". Já se těšila na sezení pod pergolou, lidem se nechtělo přijet.No bájo. Tak jsme přenosili stoly dovnitř a bylo moooc pěkně. Teď mi Vali spí , mám hotový kafíčko, tak k němu ukrojim kus medovníku a jdu si mlsat... hubnout už mě nebaví od porodu.. ANDELI... pořád jako nic????
Odpovědět
Ahoj kocky, hlasim, ze prvni den jsem prezila... ted este tech milion dalsich a bude to super :-D Elis - to je zvlastni, ze se ti to vratilo... kazdopadne se zitrkem pocitam a moc se na nej tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - tak co, co nova prace? libi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?