Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Andeli... ehm... to si ta tvoje myrta nemohla o 3 mesice pospisit, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ja jsem na Tebe uplne zapomnela - promin - celej vejkend jsem byla stejne nepouzitelna :-(, jakmile budu mit vic casu a taky trochu vic IQ, tak pisnu do IP, ale ted se priznavam ze jdu chvili okupovat postel.... Zirafko: vona se nejak rozrostla jakoby ted nebo co :-)
Odpovědět
Andeli... ji mas nak spatne vychovanou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.... takze jeste jednou: kdy a kde zitra? 17,00 v La Torta? Nebo Tampico? nebo jinde???? driv??? pozdejc???? :-D potrebuju se ujasnit :-)
Odpovědět
Cas je mi v podstate jedno (doufam, ze pisnou Beruska nebo Kamca)... radeji bych do La Torty... ty jejich salatky nebo ty kureci palicky... hm... nam nam nam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já netušim, jesli dorazim i s Vali, ale čas 17 a míslo La Torta mi vyhovuje.... Už se těšim!!!!!!! Andeli a s tou myrtou.Mohla bych poprsoit taky o pár větviček nebo jak to máš sestřihlé.Zkusila bych ji vypěstovat pro tu naši budoucí nevěstu :-) Vzkaz por BOŘIKA : Mamka potřebuje zítra ještě s tetama na kafčo, takže do večera vydrž hezky v bříšku, jo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočky, takže se zítřkem počítám na 100%. 17.00 hod. a La Torta mi vyhovují, tam já bych mohla chodit pořád...vaří výborně :-) Už se na Vás moooc těším! Andeli, taky domlouvám Boříkovi...musí prostě ještě počkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky....a co já???? ;-( Jak vidíte kdo tento víkend??
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, taky nás bude mrzet, že nemůžeš :-( ....ale určo se sejdeme někdy jindy ;-). Co bude o víkendu zatím netuším, sice přesné plány nemám, ale všechno se může ještě změnit. Kdyžtak bych se ozvala. :-)
Odpovědět
Ahoja kocky, OK, 17.00 La Torta... juchuu :-) Elis, ja jsem tento vikend bohuzel v Trebici, ale od pristiho PO jsem zase v Praze, tak se muzem sejit tam ;-)
Odpovědět
ahojky taky se těším a zítra v pět sem tam :-) elis my o víkendu odjíždíme na dovču, takže u mě taky nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
beruš beru Tě za slovo! Když budeš moct, tak se sejdem o víkendu! :-D žirafko...s tebou budu pořítat na příští týden...vyhovovalo by mi úterý...co ty na to? Kremrolko přeju krásnou dovolenou! Holky odcházím domu. Dneska sem zase pěkně vyfluslá a musím jít uklízet...máme doma jak po boji a nikomu se do toho nechce! Příští týden ve středu se jdu podívat na byteček!!!! Tak sem na to moc zvědavá! Samo beru foťák a jak to půjde tak dám fotky na střechu...já už se tak těším až se budeme stěhovat!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juchů, to bude super srazík a vypadá to na velikou účast....snad ani nedospím samou nedočkavostí :-D Takže si píšu už na beton: La Torta - 17.00! Kremrolko, tak to se máte...já bych klidně zase někam vyrazila. Mě to cestování po Čechách nějak chytlo a mohla bych být pryč každý týden. Momentálně jsem unešená ze Šumavy, kde je tolik možností, až se z výběru pomalu točí hlava. Jen to chce pěkné počasí, přece jen jsou to hory. Čímž vám přeju hlavně to počásko a šťastnou cestu! :-) Elis, no klidně, když nebude jiný program. Ráda se sejdu, můžeme dát kafčo, zmrzku...cokoliv ;-) Na fotky se těším. Chápu tvoje nadšení a radost, taky jsme se na stěhování těšili. Je to holt konečně jen a jen vaše hnízdečko a to soukromí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taborky - pokud se nestane neco zasadniho pres den, tak se dovalim :-D mmj. mam pocit ze cim jsem tehotnejsi, tim nabytejsi program mam :-( od pondeli jsem se nezastavila..... chjo Kamco - s myrtou na tebe budu pamatovat, tedy doufejme 8-) Elis - co bude o vikendu..... echm..... kdyz budu cela a fit, pozvu Te na kafe, ale predem nic neslibuju :-D jo a v noci se mi zdalo, ze UZ bydlis v novem :-D Tesim se a pa! Jedu pryc, uz se tu neukazu, takze pripadne zmeny prosim hlaste telefonem! diky, E
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) , Andeli, u tebe těhu vážně nic nezměnilo, pořád v jednom kole. Snad se to s příchodem mrňouse změní a taky si maličko odpočineš od věčného lítání ( i když těžko předpovídat, jak čilé mimčo bude, že?). Případné změny určitě včas nahlásíme a mooc se na vás s Boříkem těšíme. Doufejme, že bude mimouš trpělivý a nechá mamču v klidu, aby mohla řádit s tetkama na srazíku :-D . Jinak hlásím, že už nedočkavostí přímo hořím.....takže dneska v 5! :-D
Odpovědět
Juchůůůůůůůůů, ahooooooojjjjj, já ted byla chvíli mimo vás mimo, ale ted čtu o srazíku a mám zrovna cestu do Tábora,takže přijdu taky a přinesu fotky. :-D :-) ;-)
Odpovědět
jéé tak to opravdu vypadá na největší srazík za poslední rok určitě :-D to bude fajn ;-) já možná taky přinesu album :-) ale prázdný :-D před srazíkem musím nějaký vybrat, konečně jsem nechala vyvolat fotky ale zas je nemám do čeho našoupat :-D každopádně myslím, že svatební album bude pěkný dárek k prvnímu výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treperendy moje, jsem vám moc a moc chtěla poděkovat za dnešní super srazík. Takhle velká účast už tu dlouho nebyla. Prostě pohodička, fakt krása. Jmenovitě bych pak chtěla poslat veliký dík Žirafince za ledový kafčo, udělala jsi mi radost. Jsi fakt zlatíčko! x-) Andelice popřát hezký zbytek těhu a hlavně rychlý a bezbolestný porod...už se na Boříka těším :-) . Je mi jasné, že se už do porodu nesejdeme. :-D Všem ostatním taky díky, doufám, že si to zase brzo zopákneme. I když se možná zdálo, že jsem spíš mlčela...nemyslete si, že jsem se nudila nebo tak něco. Jsem občas nemluva a spíš poslouchám. No a hlavně jsem neměla žádná zajímavá témata ke konverzaci....o dítkách mluvit nelze :-D Kremrolko, pupíček už je krásnej...sice malinkej, ale to neva. x-) Jo a album na fotky bude 100% dárek k prvnímu výročí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si musím opět postěžovat: náš vypečený soused zase zahájil techno párty....drnčí nám celej byt ]-( ]-( . On snad vážně pokouší naší trpělivost a hranici šílenství. Takže opět bude stěžovačka na družstvo, tohle si nenecháme líbit....je to nehoráznej hajzl. Fakt jedinej způsob jak se ho zbavit, picnout ho a nebo přejet....jinak nevim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
taky jste baby zatraceny nemohly tyden pockat :-( :-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, no jako nemohly, tahle příležitost byla slibná (taková účast snad ještě nebyla :-N ) a hlavně Andelika už si tolik vybírat nemůže....přece jen Bořík už má skoro termín (kdoví co by bylo příští týden) :-D :-D :-D . Tak se na nás nezlob, Ti to vynahradíme příště :-)
Odpovědět
Holky,srazík byl fakt úžasnej. Holky,nemáte někdo omylem u sebe ten můj obrázek s opičkou? Já ho totiž nemám,nebo tam musel zůstat.
Odpovědět
Profilova fotka
........ ja zadnej obrazek s opickou nevidela, ke me uz nedoputoval!!!!!!!! odnesla jsem si ale jeden s zirafkou :-D :-D :-D jeste jednou diky mooooooc! a srazik byl fakt fajn! a bezdetnym se omlouvam za "zahnuti" tematu na deti, ale ono to taknejak vyplynulo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, tak já bohužel obrázek nemám...ani jsem nějak nepostřehla, že bys ho neuklízela. Poslední co si pamatuju, že si ho ukazovala. Pak už netuším...stejně jsem zmizla dřív, čímž jsem si ani nemohla všimnout, že bys ho tam případně nechala. Nemůže být někde zastrčený? Jestli se ztratil, tak to mě mrzí. :-( Byl roztomilej. Ale třeba budou vědět holky. ;-) Jdu se osprchnout a mizím do hajan...ráno musím vstávat brzo, razíme z práce na služebku. Páček :-)
Odpovědět
Jezis, ono to kafra este i tady... to nemate dost, treperendy? :-D Pajee, ne, obrazek nemam...
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak já ještě budu reagovat, když už ses objevila....to i tu sprchu a spánek kvůli tomu o maloučko posunu :-D No nemáš zač, bodýčko je velká zásluha Pajee....ona ho kupovala a vybrala moooc dobře, šikulka. x-) Jinak jsem ráda, že se líbí. Omlouvat se nemusíš, chápu téma o mimouších...se to ve vašem stavu přímo nabízí, že? :-D Mě takové vyprávění nevadí, jen bohužel nemohu příliš reagovat a přidat se. Poslouchá ale ráda, to já můžu...dětičky miluju. :-) A teď už vážně jdu, jinak budu totálně mrtvá. Pája už mě tu napomíná, prý se chce ještě tulit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, my můžem krafat vždy a všude....jsem to ale vytrvalec, se budu loučit ještě za hodinu....no děsná drbna :-D :-D Tak a teď už jako fakt, nebo bude zle. Pája je vytrvalej a když nezmiznu, dostanu sekec mazec :-D Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, si tu? prosim napis mi jeste jednou do IP, jak se jmenuje ten Vas uzasny obklad do koupelny.... chci ho ukazat segre! diky, E
Odpovědět
Profilova fotka
Uz nic, uz jsem to nasla! E
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám sražík se vydařil a já sama samotinká... :-( A copak to píšete o pupíšku Kremrolky? Jsem zase mimo obraz 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?