Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - :-( :-( :-( :-( to je dost blby...... ozvi se, kdyby si tu byla, dame kafe, jo? Beru - ja ted moc nenetuju, mam tu svagrovou, takze mam spolecnost ne on-line ale direct-line :-) Taborky - kde jste??????
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, chápu, že nemůžeš pořád vysedávat jen u netu....nebylo to myšleno pouze na tebe :-). Švagrová tě 100% zabaví, že? :-D :-D Jinak souhlasím, že se nám to tu pomalu ale jistě rozpadá :-( ...jen doufám, že je to v důsledku dovolených a předchozích spalujících dnů, kdy se na čučení do PC nechtělo asi nikomu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne, priznam se ze ani o vejkendu jsem se nenudila, jsem v jednom kole :-D . a taky doufam, ze vsichni jsou na dovce nebo u vody a ze na nas neprdej :-) co Zirafka? Ziraf jak zaucujes?
Odpovědět
Profilova fotka
andeli, jak je, porad 2v1?
Odpovědět
Ahoj kocky... minulej tejden jsem fakt mela desny fofry, takze jsem na vas vubec nemela cas... ted uz by to snad melo bejt lepsi :-) Svatebka byla super, zaucovani zastupu taky celkem uslo, akorat to bylo casove narocny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny a všichni... BERU, tobě moc děkujeme za přáníčko.. Ráno Valince vyřídím.Na koníkovi jsou nové fotky, tak můžeš kouknout. Elis, to mne mrzí, co máš za trable.Ale neboj, nejsi v tom sama.My v neděli taky letěli k veterinářce. Byli u nás naši, a na procházce, že půjdeme do vsi, kam s Mírou vůbec na procházky nechodíme.No a na konci vsi jezdili stířdavě kliuci na harlejce.Míra lítal po louce s foťákem a pes samo mezi náma a ejhle, tu nevěděla jestli poslechnout mne, nebo Míru a brzdila o přední kolo motorky.Na packu nemohla šlápnout, tak jsme letěli. Naštěstí to má jen nějakou špatnou šlachu, tak jsem ráda. Ale dnešní cesta na veterinu, s golfkama, Vali a šmajdavým psem... no bájo.Ale zvládli jsme to dobře a prý to nebude tak strašný. Holky, s tim srazíkem to je škoda, že to teď nevychází.Příští týden povezu Vali k našim na prázdniny, tak by jsem mohly dát alepoň "rychlý kafe"??? Bude to nejspíš středa 13.8... popátrejte kdo máte čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, věřím, že čas na núďo nemáš...zvlášť ty, naše workoholická těhule :-D :-D Žirafko, pracovní zápřah je vždycky na budku, to by pak jeden vylítl z kůže....ale hlavně, že už se vše zase pomalu vrací do normálu ;-) Maali, děkovat nemusíš, já ostuda přijdu gratulovat až s křížkem po funuse a za to se díky nedávají...spíš naopak :-N . Bych se měla kát a sypat si popel na hlavu |-| . Na fotečky už jsem jukala a jsou boží, Vali je krásná kočička...nemůžu se na ní vynadívat a znovu musím uznat, že se vám zatraceně povedla!!! x-) Jéé, to je mi vašeho hafíka líto, ale hlavně že je vše O.K....to je podstatné. Zvířátka umí pořádně potrápit :-( No na srazík bych moooc ráda dorazila, zatím tomu nic nebrání...takže 13.8. si píšu velkým písmem do diáře a pro jistotu i do mobilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde pořád lítáte, babušky??? =-) já tady neustále okukuju, div comp nezadřu a pusto prázdno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bee, my prijedeme az 18.8... sraz tim padem opet nestiham, za svobodna urcite ne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó, tady samoozvěna....je tu vůbec živá duše??? Janno, tak se pokusíme sejít až někdy později...už budeš vdaná. Taky nás to mrzí, ale přece jen z Anglie to není žádná sranda. Ke všemu starosti se svatbou, 2 děti...to je mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
cus - ja hlasim ze pokud to pujde tak na sraz jdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a kdypak ten sraz teda bude?? Hlásím, že tento víked kdzyž přijedu tak to bude na den na otočku - ale všechno se může změnit a u nás bych se tomu ani nedivila :-N A pak sem v Táboře každý víkend!! Takže se mohu zúčastnit!! Tak určitě dejte vědět kdypak to bude!! Evko, určo se ozvu jak budu vědět že přijedu a kafe hrozně ráda přivítám (teda to moje bez kofeinu! :-D ) jinak zatím přežívám, Blešák pořád pokašlává, ale přá je to lepší. Tak nevím. Sem ho neviděla a proto kdzyž se rozhodnem zůstat o víkendu tady (Roman asi pljde do práce) tak já jedu na otočku Tábor. I kdybych chtěla spát sebevíc tak udělám všechno aby mu bylo líp! Holky mějte se a jak budu moct tak se ozvu!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, tak to se budeme těšit...pokud teda ještě budeš 2v1 :-D . Třeba nám to vyjde a Bořík u maminky v bříšku vydrží :-) Elis, zatím to vypadá neurčitě, ale Maalinka psala něco o 13.8. - což je teda středa. Jenže pochybuji, že se všechny sejdeme uprostřed pracovního týdne. Další volné termíny na srazík nejsou, zatím. Ale snad se nějak dohodneme. Takže se můžete činit, kočendy a piště svoje návrhy ;-) . Jinak jsem ráda, že je pesanovi líp. Držím pěsti!
Odpovědět
Ahoj koceny, pokud mi do toho v tu stredu nic nevleze, tak bych prisla... Moc se mi stejska po kurecich palickach z La Torty :-D
Odpovědět
Sakra, po vas se mi stejska jsem chtela napsat :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj Žirafko, jak se pořád máš, kočko? to by bylo super, kdybys taky dorazila....já se taky těším a nejen na dobré papú. Hlavně se mi stýská po vás, se scházíme čím dál méně, bohužel :-( Sis to teda vyžehlila, potvůrko....už jsem se lekla, že s náma chodíš výhradně kvůli jídlu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hola, Beruška vás volá, kdepak jste? :-D
Odpovědět
Jsme schovany :-D
Odpovědět
ahoj holky sraz jsem si napsala a snad budu moct taky dorazit ;-) jinak další víkendy moc nebudu, máme zamluvenou od příštího víkendu na týden dovču v Jeseníkách, tak už těšim, že zas na chvíli vypadnem z práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak se neschovávej :-D Kremrolko, ahoj :-). Snad nám srazík vyjde, už se těším. Jéé dovča, taky bych jí brala...hned bych frčela. Ten týden na Šumavě byl málo, příště pojedeme na delší dobu. Jeseníky závidím, je tam nádherně...hlavně aby vám vyšlo počasí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to jsem nečekala takový nával a zájem o srazík... Taky si to jdu napsat do mobilu. Vali jsem odvezla na prázdniny taky už dnes a do soboty.Mamča ještě marodí, tak aby se užily.No toho 13 jde na KO, tak uvidíme, jak jí to prodlouží.Ale do Tábora přijedeme a sejdu se s vámi... ANDELI, ty přijď s Bořikem taky, ať si ještě pohladíme bříško por štěstí... apropo.. Moje kamarádka, tvá kolegyňka z kurzu JANAZVĚŘINOVÁ má od dnešního rána syna Matyáše :-) A já mám ATB na kašel, tak za ní nemůžu ani juknout v sobotu do porodnice ;-( Ale snad budu fit a příště si to vynahradíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se normálka picnu, tady sepisuju elaborát a on mě mrcha comp vyhodí ]-( ]-( ....to je na věšák :-D Maali, se předčasně neraduj, znáš to přísloví: Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko? :-D Kdoví co bude do příští středy. Ale samozřejmě nám přeju hojnou účast, vždyť jsme se dlouho neviděly. To se Valča má, děda s babičkou jí budou královsky rozmazlovat a nemocná mamina si konečně trochu odpočine. Hlavně, abys byla do 13. fit, jinak si pro tebe dojedeme osobně :-D . No a Andelika určo vydrží ještě 2v1, Bořík se prostě musí snažit a basta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se nějak nuďánkuju a tady zase ani noha, to mi děláte snad naschvál...si chci povídat :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! To my děláte naschvál! Já se chci taky sejít a vy to naplánujete v polovině týdne...Já budu ráda, když dostanu dovolenou na to Chorvatsko a víc si nemůžu dovolit. Ani už dovču mít nebudu...si to všechno vyberu na móře. a pak budu pěkně zařezávat až do nového roku ]-( FUJ!! Jinak je všechno stejné. Práci přežívám. Teď jsme u našich. Bleša byl tento týden 3x u doktora, dostal silnější přášky na srdíčko a na víkend ještě asi dvoje další. V pondělí jde na kontrolu, tak jsem zvědavá co bude. Ale líp mu je už určitě. Se lísá, dává pusinky a somruje jídlo...jenže to má hodně striktně zakázané a dokonce by prý měl baštit nějaké ultra light granule...a takz ultra drahé, ale co bych pro svojeho miláčka neudělala!!Hlavně když mu bude dobře! Evko...písnu zítra SMS...ještě jsi celá? Co to kafčo? Kdyby snad někdo z Vás chtěl srazík i o víkendu, tak dejte vědět. Nebo se sejdem až na svatbě 23.8.? Vlastně jednu novinku mám! Stavba bydlení pokročila! Dám na střechu fotku co dali na net. Ale už prý jsou hotové příčky.... Tak se už teď moc a moc těším!! :-D A doufám se tam půjdu brzoo podívat...příští týden jim musím zavolat a nějak se pokusit se domluvit!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ten srazík uprostřed týdne jsem spískal já, že vezu malou zase k našim, tak tam budu :-D Koukal ajsem na střechu a bydleníčko už má pěknou fasádku, to fakt na vánoce budete bydlet, když to tak jde. Manža spí, tchýňa dupe jak o život, tak na ni jdu zařvat z chodby ať toho nechá a jdu taky spát. Zítra jedeme se psem na sádru nožky.Má to nakonec asi zlomený, tak jsem zvědavá, jak s tim bude vypadat.Chudina malá.
Odpovědět
Ahoj kocky, mam spoustu novinek a ve stredu se na vas tesim. V kolik a kde? Jinak preju, at se blesacci brzo uzdravej :-) A vsem krasny start do noveho tydne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem cela.... cakris koukam sem se uplne zapomnela ozvat Elis doprcic :-( musim obratem napravit.... jinak srazik pocitam s nim, nejlepe nekdy v odpolednich hodinach - 4-5 - teda kdyby to slo :-D - kdybych nemohla nebo se necitila, dam vedet..... uz to neni uplne "vonco", napriklad v sobotu jsem si musela nechat ujit SVATBU moji kamaradky, pac mi nebylo 2xOK.... uznejte, to uz je vazny :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní dopoledne, Táborky :-) Žirafko, tak to už se na novinky mooc těším...úplně hořím nedočkavostí. V kolik a kde zatím nevím, předpokládám, že se ještě organizátorka Maalinka ozve. Můžu nejdřív kolem 4, bohužel se neurvu dřív z práce. Andeli, to je fajn, že s Boříkem dorazíte...se těš na pořádné osaháváníčko pupíku...tě ani na chvilku nenecháme na pokoji :-D :-D . Neboj, moc brzo se scházet určo nebudeme...odpolko to jistí. ;-) Doufám, že vám bude dobře...protože jinak bys nám moc chyběla. Ale je jasné, že už to jen těžko ovlivníš. Přece jen máš do porodu pár dnů a miminko se může rozhodnout z minuty na minutu.
Odpovědět
Profilova fotka
JO: Taborky - prispevatelky i - a ted to myslim v dobrem - anonymni ctenarky : mam doma myrtu..... potrebuju ji osmykat a je mi lito ji vyhodit do kose...... nabizim k ostrihani - bud pro malou svatbu nebo do okynek k autum - nemam ji narostlou do stromu, jsou to brcka spis cca tak 5cm, ale zato fakt hezkou, lesklou, chvilema vypada az umelohmotne a nekde ma i nakvetle kvitky...... kdyztak se mi prihlaste do IP nebo jasne do diskuse.... Janno kdyby se mi nikdo neozval driv, nabizim ji tobe :-D, ale je to nejzassi temin....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Makám jak o život. Dneska mi není nějak dvakrát, těšim se až dorazim domu a zapluju do postele! Evko sem čekala na SMS a ono nic....sem se těšial že tě ještě uvidím celou.... No každopádně když vydržíš, tak o víkendu jsem v Táboře a jdem s manžou na pouť do Klokot.... Nebo nechce se přidat ještě někdo?? Takový malý další srazík?? Jinak je všechno při starém... Nestíhám a net doma ještě taky nemám ;-( Prostě je to všechno na baterky a těm sakramentsky dochází šťáva ]-( ]-( Tak se tu zatím mějte, ozvu se jak to půjde! Papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?