Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
hoj hoj koukám, že jsme tenhle týden všichni na dovče, to jsme si uměli vybrat počasí, co :-D? příští týden třicítky a budem se smažíkovat v práci ]-( beruška mi psala SMS a posílá pozdravy ze Šumavy ;-) elis budeš o víkendu v Táboře? v neděli už by měla být i Jarka tak bysme poobědové kafíčko mohly někde dát ;-) co vy na to táborky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jasně že žiju! :-D :-D :-D Tenhle víkend jsem v Táboře... Sice toho pár mám, ale kafíčko s Váma neodmítnu!! Tak povídejte kdy a kde a nebo mi raději písněte SMS na 775.... Evko povídat přehánět...to klidně budu, ale o přehánění to není. Jak jsem zvládala dvě práce víte. Vstávala jsem v šest a vracela se domů po půlnoci, takže teď jsem kvalitně vycucaná. Ještě jsem ani nestihla doma douklízet, teda teď spíš už jen dožehlit... je to hrůza! Ale žiju. Ze staré práce se mi měli ozvat jak si myslí, že proběhlo předání(předávala jsem to v pátek 11)...tak do dnešního dne nemám žádné informace. No a vlastně se mnou ze staré práce nekomunikuje NIKDO!! Bylo to tam šílené!! Když jsem tam přišla, tak mi nikdo neřek ani čau. Tak sem z toho měla fakt blbej pocit. Nová práce...no kolektiv je v pohodě. Šéfová je jaká je. Dneska mě hned po ránu hla žlučí....no je to prostě jako práce. Všude se najde někdo, kdo tu pohodu kazí! Ode dneška dělám první výplaty a tak sem z toho trochu vyklepaná, ale snad to zvládnu! Táborky...a kdy jsou? Ale já mám pocit, že jsem tou dobou na dovolené (od 6.9 na 14 dnů) Pro dnešek se loučím, a budu čekat na SMS!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, Elis, Beru - ja stale nevim, kdy se vratim v nedeli z hlidani baraku tchanovcum :-( takze nic nezarucim - ale mame tu Janno - tak muzete zkusit ji - na nedeli vecer to vypada ze uz neco mam - kamaradku na vecu, slibuju ji to uz pekne dlouho, takze to uz nezrusim.....ale uvidim, kdybychom se vratili driv, tak se ozvu :-D, mmj. ja mam kontakt i na Janno, tak se mi kdyztak ozvete.
Odpovědět
ok, domluvím se s Jarkou až se vrátí z dovči a kdyžtak písnu zprávu :-)
Odpovědět
tak jinak všem krásný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem Táborkám, hlásím návrat z dovolené :-) ...no počasí nás trošku zlobilo a krásně je až ode dneška, samozřejmě jako zákon schválnosti. Ale i tak jsme si to užili. Později vložím nějaké fotky! Na kafíčko, spíš zmrzku v tomhle horku, ráda zajdu. Se ještě domluvíme. ;-) Zatím pa, jdu začít vybalovat a připravit hromady na vyprání :-p
Odpovědět
Ahoj kocky, nam dovca konci zitra :-), takze jsme si dosli jeste na jednu malou netovou session. Na rozdil od berusky jsme toho nazoru, ze pocasi bylo krasne, ale dneska se zkazilo :-D nejak na ty velky hice holt nejsme staveni :-) :-D :-D Za chvili si jdeme pochutnat na liskach ve smetanove omacce, pak si dame bohemku v nasem prima pokojicku :-) a pak se bude balit... vubec se mi odtud nechce, bylo to fakt super... Jo a v PA asi budu pres den v TA :-) ale jeste presne nevim, co a jak presne... Papa Zirafka
Odpovědět
ahojky, tak k nám se nakonec nečekaně na neděli objednala návštěva bráchy se švagrovkou, tak mě mrzí že srazík nevyšel :-( spali u nás a dneska vyrazili na výlet do Krumlova beru jaká byla dovča? zirafko, no je pravda, že tyhle vedra jsou dobrý leda na to válet se u bazénu, než nějaký dlouhý chození někde nebo snad nedejbože pracování v neklimatizované kanceláři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak na chviličku nakukuju...po dovče je hrozný frmol a času není moc :-| . K tomu ty šílený vedra, jsem totálně mrtvá. Domu se pomalu plazím a pak jsem ráda, když si lehnu. K PC se příliš nedostanu, maximálně na chvilku, kdy dávám dohromady fotky z dovči...no ale vedro dělá své, takže vydržím fakt málo. Doma není sice takový hic, ale stejně jsem kaput :-p . Se teď budu pomaličku zase adaptovat zpět do normálního života, takže buďte trpělivé....jsem taková zpomalená a myšlenkama ještě na horách :-D Každopádně bych ráda co nejdřív vložila nějaké ty fotky, ať se můžete pokochat. No a co dovča, bylo to krásné, náročné a super!!! Bych tam ještě tak týden, dva zůstala. Počasí sice nebylo úplně idilické, ale docela nám přálo. Nebyla zase úplná zima, jen čt a pá nám nevyšel. Ve čt jsme pěkně zmokli a v pá byla šílená mlha až do cca 16.00. Jinak fajn! Pobyt byl senzační, ubytování fajn a příroda nádherná...stejně jsou ty naše Čechy nej x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to je hlavní, dovča se má užívat a zvlášťě pak svatební cesta :-) . Věřím, že bylo v Jáchymově v lázních překrásně a ten relax. Už se těším na vyprávění ;-) Kremrolko, nečekané návštěvy jsou na "odstřel" :-D , taky to moc ráda nemám. U nás je to většinou v tu nejméně vhodnou dobu a já jsem pak protivná a mám zkažený den ;-( . Srazík mě taky mrzí, jsem to nějak celé promeškala...nějak mi nedocházelo co a jak. Jsem sice psala, že bych šla ráda, ale pak mi to celé nedoťuklo a ani jsem se neozvala. Jsem příšerně mimo :-N . Tak snad příště :-)
Odpovědět
Ahoj, jenom prolitavam, protoze mam taky frmol... hlasim, ze v PA do TA nejedu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, můžu se k vám přidat ? Sice nejsem z Tábora, ale mám to kousek :-) Ani sem netušila že je tady tolik nevěst ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Mondaa, jasně že se můžeš přidat, rády tě tu uvítáme. Neva, že nejsi přímo z Tábora...takových je nás tu víc (já teda bydlím na Sojčáku, takže se do Tábora počítat můžu :-D ) :-) . To víš, je nás tu už pěkná banda a ty naše řady ještě rozšíříš ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z Opařan :-) už sem chodim docela dlouho ale až včera jsem objevila tuhle diskuzi. A tak když už jsem u toho poradí mi nějaká "zkušená" ;-) z vás nějakého dobrého kameramana z okolí ??
Odpovědět
Ahoj mondaaa :-), vitej Dobreho kameramana neporadim, my jsme zadneho nemeli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic no, ale děkuji za ochotu ;-) jinak dík za uvítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky a novacci :-) sem se dlouho neozyvala, ale a/jsem ted nejaka rozfofrovana b/taky dost lina, coz zni jako protiklady, ale popravde se to opravdu slucuje - napred zevluju na gauci a pak se snazim dohnat to, co jsem zameskala :-D. Srazik asi ani zadny nebyl, nestihla jsem ani Janno :-( - musime nejak domluvit :-) ale ja uz muzu jen tak jako typovat :-D - mmj. vcera jsem byla u mudra, zatim zadne priznaky, ze by chtel Borik od maminky :-). Ted jedu do mesta, mam nejake obihani - takze kdyby jste videly kouly s nafouklejma nohama..... ano to jsem ja :-D
Odpovědět
dobre, budu davat pozor, abych te neprejela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko - nikdo me neprejel :-) tak jsme se asi nepotkaly - stejne bys me neprejela, pac me prejede uz jen terenak a tezka technika :-D si nerikala zebyste meli doma bagrik :-D
Odpovědět
No ja byla stejne v Praze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoooooj všem Koukám, že se plánoval srazík.. no jako vždy, slibotechna Kamča neudělala ani tabulku jak kdo může, takžee se omlouvám.Fakt, jsem lenoch.. Ale spíš to je tím, že jsem měla starosti s přípravou na osalvu, balení na víkend k babi... no znáte to.Do toho jedno začínající chodící dítko :-D :-D Ale jsem zase zpět v klidu doma, vše se zdařilo podle plánů, ba ještě líp, tak jsem spokojená. CO máte v plánu na tento víkend (sobota 2.8. ?????? ) než se Boříček rozmyslí, že se narodí, že by jsme ho ještě okoukly, jaké mají bříško??? Takže sice hooodně narychlo, sazík v sobotu?
Odpovědět
Ja bych v podstate asi mohla, ale zalezi to na tom, jestli budeme mit spravene auto nebo ne... protoze mivam ted potize s tlakem a pesky na bus do mesta bych si po poledni netroufala...
Odpovědět
já hlásím že nemůžu, děda slaví o víkendu na chalupě pětasedmdesátiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted v sobo nestiham :-( jedeme ke tchanovcum, v nedeli peceme bratrancovi svatebni kolacky :-) takze vejkend celej zabitej.....
Odpovědět
jo, tak ja hlasim, ze taky nemuzu, bo jsme bez auta...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) hlásím, že o víkendu taky nemůžu....švagr slaví narozky, tak máme v plánu velkou oslavu. Mrzí mě to, ale stejně skoro nikdo nemůže, tak snad příště. Obávám se sice, že do narození Boříčka už to nestihneme, ale co naplat :-( . Si pak můžeme udělat srazík později, až špuntík povyroste...Andelika nám ho určitě ráda přijede ukázat :-) Každopádně všem přeju krásný a slunečný víkend, pěkně si užívejte pohodičku! Andeli, ty se nám opatruj, nezapomeň na velká vedra, co hlásí. ;-) Kremrolce super prodloužený víkendík a hezkou oslavu dědových narozek. Jinak bych se ráda omluvila Maalince a hlavně Valince, že jsem ještě nepřála k narozeninám....jsem děsná ostuda, úplně mi to vypadlo z hlavy :-N ;-( . Takže dodatečně vše nej, hlavně zdraví, štěstí, spoustu nových pokroků a ať je Valča pořád takové hodné dítko (ba ještě mnohem hodnější) jako dosud!!! Jsem ráda, že se oslava povedla a všichni jste si to užili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...dneska nám tu komunikace poněkud vázne, co? Ale omlouvá vás to velké vedro a taky nadcházející víkend :-) . Já bych si tak poklábosila a tady mrtvo, škoda :-( . Bohužel do teď času moc nebylo a večer jsem byla vždycky totálně odpadlá :-N. Pokusím se aspoň o poslání několika fotek z dovči na maily, sem to cpát nebudu, protože by mi to rychle smázli admini, že Žirafko :-D :-D Takže znovu přeju krásné dva dny volna. My zítra razíme utrácet do IKEI...se těším zase jako malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak se hlásím od našich. Tento víkend zase mimo. Včer jsem byla za kamarádkou co spolu jedem na dovču, abychom se domluvily co a jak. Tak snad něco málo už víme. A dneska jsem plánovala realx a odpočinek....Jenže všechno jinak. Ráno jsem letěla s Blekem k doktorovi, je mu špatně, má kašel a přece jen už je to dědeček (14 let). Včera jsem se domlouvala s vetrinářem, že tam dneska dopo přijedem, ale ráno sebou Bleký švihnul ;-( ;-( ;-( Bojím se o něj! Všechno se mi vrátilo ;-( A v pondělí to bude rok co nemáme Matýska.... Takže dneska jen brečím a je mi příšerně.... Omlouvám se, dneska fakt nemám náladu na nic. Ani net jsem doma ještě nerozchodila....a už nemám náladu ani na něj. Pa a jak to půjde tak se ozvu. Jo a v nové práci zatím přežívám. šéfka je blbá, to už ukázala kvalitně! Tak nevím jestli jí skousnu nebo ne.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už nám zase začal pracovní týden...chjo, to ten čas ale letí ;-( . Ale aspoň že už není takové vedrro, bylo to skoro smrtelné...teploučko já ráda, jenže tohle bylo šílené. Zvlášť když se musí chodit do práce, že? :-D Elis, ahoj...chuděrko, ty z těch trablů nevyjdeš :-( . Moc mě to všechno mrzí, ale život už je občas takový. Jen doufám, že všechno nakonec dobře dopadne. Dovča určitě bodne, relax a klid potřebuješ. Ale chápu, že i tak ty černé myšlenky nepřejdou, člověk to pořád nosí v sobě. Držím pěstičky! Prostě to chce vypnout a snažit se myslet pozitivně. ;-) S prací sis moc nepomohla, viď? Někteří šéfové jsou hrozní hajzlíci a pedanti....to se pak dělá špatně a na jednoho všechno doléhá. Když se k tomu přidají navíc osobní problémy, není co závidět. Šéfka je zřejmě pořádná megera, když vás tolik dusí ]-( . Ale co naplat, že? Každopádně vydržet a nevzdávat se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, já se snažím o navázání komunikace a vy na mě hážete bobek....že se budu zlobit! :-D :-D Mám zrovna povídací náladu a tady ani noha, chjo ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?