Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: Jaky bude miminko, ani moc neresim - uz to nezmenim, tak uvidime, jakej darecek se vyloupne :-D a jak rikam: svatba neni to nejdulezitejsi, pockej, jednou prijde Pavel a rekne: takze kdyze se to berem????? - klasika :-) Ziraf: ....... ty by sis faaaaaakt nechala ujit zlomeny zebro????????? takova chutovkaaaaaaaa :-D jo: co nova prace, uz je neco na obzoru?
Odpovědět
Andeli... no... snad radsi jo... ted mam to zdravi nako chatrne, takze este zlomeny zebro a sla bych si uz asi lehnout na olsana... Nova prace, no... neco nevyslo, takze ted zkousim neco dal, odpovidam na inzeraty a uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, je fakt že si jeden vybírat nemůže, je to překvapení až do posledního okamžiku. Pořád je na 1. místě zdraví, to ostatní se časem poddá :-) Proč se stresovat, miminko je dar x-) Jasně že svatba není to nej...staré a moudré přísloví praví: "Kdo si počká, ten se dočká" :-D . Třeba mě Pavel vážně překvapí a stihneme to ještě příští rok.
Odpovědět
Profilova fotka
Bobiny, se nějak flákáte :-D :-D , jdu koukat na telku. Přeju hezký zbytek večera! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Teda o flákání nic nevím :-| Bohužel! Evko bude líp, když sebou dneska trochu víc hodím, jako že nevím jestli to ještě jde, tak bych sme už zítra nemusel a ve čtvrtek mám naplánovaný sraz se známou a pak ještě s kamarádkou, tak to mě ani nehne sem jít. Měli bychom u nich doma grilovat.... MŇAMMMM tak si konečně pochutnám na něčem dobrém! :-D Žirafko neboj něco se určitě najde a bude to super!!!! :-D
Odpovědět
Mestecko Palermo spi nebo co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
......... asi jo....... ja teda ne - ale mam uuuuuzasny alternativni program - aby se nam Borik nenarodil do bordelu tak uklizim - pomalu a jiste namatkove tu a tam co na me vykoukne :-D jinak, co si budeme povidat je to DESNA zabava 8-( jo a uz chapu proc se nedoporucuje tehotnejm mejt okna - povedl se mi skororozstep kdyz jsem si uklouzla po mydlince :-D
Odpovědět
boze, andeloune, negymnastikuuuuuj... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dlobna nehoda velebnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, to ne proto, to kvuli pupecni snure, aby se nezamotala :-( !!Davej na sebe pozor!! Jo, a hnizdici instikt je znamka blizeho porodu!! No a ja mam saty... kouknete na konec alba, co rikate?
Odpovědět
Profilova fotka
Janno - Borik furt nehnizdi, takze moje hnizdeni je asi naprd - furt se jeste otaci tam a zpatky - takhle to mela bohuzel sestrenice a zkoncilo to cisarem, prave kvuli ty snure - jinak na sebe fakt pozor davaaaam :-) Zrovna jsem se te sla zeptat na saty, takze pisu jak diva a jdu je osmirovatttttttttt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz nikdy bych si saty nepujcovala, nechala bych si je 100% usit - jsou kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyy ty druhy jsou jeste hezci nez ty prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hele ted mam fazi, kdy si rikam, co vsechno na sebe potrebuju koupit, az nebudu mit bricho - echm, jasne, nevim, jak dopadnu, zejo, ale boze uz se tesim, az zacnu :-D aaaaaaaaa jak ja se tesim do normlanich dzinuuuuuuu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) Andeli, ty si vážně nedáš pokoj až do porodu, viď? Takhle cvičit u mytí oken, zlobivko! :-D. Vážně na sebe buď opatrná, ať se vám s Boříkem nic nestane. Okna by klidně počkala, vždyť není spěch... ;-) No snad císař nebude, ale když by to jinak nešlo, stejně bys s tím nic nenadělala - hlavní je vaše zdraví. Ale každopádně budu držet pěsti, aby jsi rodila přirozeně :-) . Janno, tak já jsem naprosto uchvácená...šaty jsou fakt krásné a mnohem hezčí než na obrázku. Oboje ti moooc sluší, budeš kočka! Jestli teda nebudu moc zvědavá, tak se rovnou zeptám....odkud sis je objednávala (z ebay?)...mohla bys mi prosím poslat odkaz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak nevim, sali vas zrak, nebo ja nejsem s to to posoudit objektivne?? ]-( vazne je to ok? Hlavne teda asi ty druhy, prvni zkusim prodat.. Beruska: prvni Landybridal Asapbay, druhe April Bridal, oboje ebay, kazde cca 4.5tm landy mesic, April 3tydny od zapalceni Andel, nechci strasit, ale ja nesundala tehu rifle po prvnim tehu celych 8mesicu, nez jsem byla zase tehu.. a jeste ted po jich rada sahnu(velikost 12, jinak musim mit 14 |-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Jano, neblázni...šaty ti fakt sluší! Ty druhé víc, to přiznám, ale oboje jsou šik. A zrak nás vážně nešálí x-) Škoda jen, že nejsem o dost hubenější, hned bych od tebe ty první šaty koupila....jsou krásné...achjo :-(. Jinak děkuji za vyčerpávající info. Jsem přemýšlela nad tím, že až se budu vdávat, koupím si šaty taky přes ebay. Je to výhodné a vypadají náramně...a prodat je můžu vždycky, že?.
Odpovědět
Profilova fotka
beruska : urcite se to vyplati, ale radim jit pres trosku drazsi prodejce, treba millybridal.com. Ti posilaji i fotky sat behem vyroby, takze muzes delat zmeny za pochodu. A nepodcenuj(neprecenuj se) ja mam 110cm pres prsa i pres prdel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, díky za tip! Ale souhlasím, že se to vyplatí. Tak snad potom něco seženu, se normálka začínám těšit....asi pomalu začnu navnazovat přítele :-D . Se neboj, že bych se podceňovala...proti mě si jako proutek, to mi můžeš věřit. Co bych za ty tvé rozměry dala...se už raději ani neměřím :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: ja moc nepocitam, ze bych byla po porodu jako lanka :-( spis naopak - sice jsem doted pribrala jen nejakych pet kilo, ale srpen skoro daleko :-) a hlavne - ale co ti budu vypravet - nevim co semnou tehotenstvi udela :-( - kazdopadne ted jsem videla takovych hezkych veciiiiiii :-D .... jako a nejakejch 110 pres prsa???? :-N cockarko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli 5kg je super!! Hlidej se, a budes v pohode, jeste zhubnes. Ja se prestala kontrolovat poslednich 6tydnu se starsim, a hop 10kg za 6tydnu plus tech 6od zacatku a uz to jelo :-S Beruska: zacni chodit a zkouset, co ti sedi. Ja to uspechala si myslim ;-(
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Janno, saty hezke, libi se mi vic teda ty druhe :-) Andeli - ja se tak tesim na male andelatkooooooooooo x-) Beruska - chozeni po salonech je zaklad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, to jsi moc nepřibrala. což je super...a jak píše Janno, pokud se budeš trochu hlídat, nehrozí žádný extra náběh váhy. Taky si myslím, že pak ty kilča půjdou dolů, hlavně kojením :-) . Janno, jasně že pak do nějakého salonu vyrazím, musím zjistit, co mi sedí nejlíp. Přeci jen je rozdíl v tom co se mi líbí a co mi bude slušet. Pak se teprve budu rozhodovat. ;-) Si myslím, že to zase tak tragické nebude...2 šaty jsou perfektní a ty první prodáš vždycky. Jen jsou to zase nějaké ty starosti navíc ;-( . Žirafko, to je jasný, nic bych si nablint nekupovala...by se mi to mohlo vymstít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: ja uz taky :-) Beru: jaaasne - hele normalka jsem na tom jako Janno - ja tech salonu moc neobesla, ted toho trosicku lituju, pac jsem mohla mit za ty samy prachy nejakej jeste mnohem hezci kousek :-( zkratka jsem to ne odflakla ale sedla na lep pri prvnim uspechu :-( proste chodit chodit chodit - a ted jsem videla nekolik fakticky smrncovnich nevest, co nebyly vyzlata :-) Janno: fakt se snazim hlidat a neco delat a/ dite pak tolik nespratkuje, pac vidi, ze muze bejt i hur nez na kresle u teliny :-D b/ jak jsem v praci finisovala az ted, tak je doma takovej - no ne bordel, to ne - ale proste delam neco jako Vanocni uklid, kterej diky nedostatku casu neprobehnul minulej rok :-D - ale jen decentne a pomalu, pac jako rychle a svizne uz to fakt nejde :-D - ale jdu do finise, tak se uvidi
Odpovědět
mhm... no... ja jsem byla v 19 salonech, takze jsem celkem byla vysalonovana :-D :-D :-D a to jsem jeste vynechala spoustu prazskych, kam jsem chtela zajit... nebyl nak cas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, samo že něco obejdu, abych věděla, jaký střih je pro mě nejlepší...ale přehánět to nehodlám. Nerada bych měla dilema, i tak se časem určitě dostanu do fáze, kdy budu říkat, že jsem si mohla vybrat líp. Jenže to je úplně běžné, tímto stylem bych si pak nevybrala nikdy :-D No já bych řekla, že sis vybrala dobře....moooc ti to slušelo! x-) Ale jak už jsem psala, stejně pak člověk přemýšlí a spekuluje, zda neuděla chybu. Jinak mimouš se musí taky trochu trénovat, aby se jen neválel a nepoznal pohodu....prostě taková zlatá střední cesta. Co to fakt nechce, je velký stres a rozčilování. To jsou pak dítka více či méně hyperaktivní, což je docela problém u mojí ségry, tam se mi tahle teorie potvrdila :-N . Žirafko, to si teda zvládla úctyhodný počet salonu. V Praze mají sice šatky krásné, jenže pro mě stejně nepoužitelné...páč většina modelů je na hubený. Takže tohle já spíš vynechám. Ještě tak možná Budějky, tam mají taky docela slušný výběr a ceny jsou proti Práglu nižší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak mám za sebou předáví staré firmy a snad už bude trochu klídek!! Pevně v to doufám! Nevím jak moc se sem dostanu z práce ale už je v plánu net domů a měla bych ho řešit příští víkend s kámošem, protože jen tak něco tam nepůjde :-| No abych to asi neměla tak lehký! :-p Jinak Janno šatičky jsou krásné! Taky se mi víc líbí ty druhé! A první určitě prodáš! Moje šatičky jsou pořád ve skříni, chtěla jsem je prodat stejně jako kožíšek, ale teď na to nějak nemám sílu.... Dostala jsem na ně peníze od babičky s tím, že když už mi je nemůže ušít..... No je mi z toh vždycky do breku když si na to vzpomenu. Vždycky se tak těšila, že mi bude svatební šaty šít ona.... Takže je asi nikdy nedám!!!! Beru určitě začneš obcházet salony a něco krásného objevíš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Evko na malé andělátko se taky moooccc těším!!!! Tak doufám, že nám ho ukážeš! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis jeste si tu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, teda vy jste povídalky :-) Dítko KO spí, tak mám čas na net a co tu nevidim.. U Boříku se mejou vokna.... Anděli, se z tebe (poseru!!!) picnu :-D :-D máš mít vyvalný nohy na stole a NIC nedělat.Bořikovi to stejně bude minimálně do roka jedno, že z okna není vidět :-) tak už tady žádný takový šílený práce v těhu nechci slyšet :-) Jéé, hlásím se do klubu 110 přes " kozy" . taky mám, heč.Pas 89 a boky celých 109, takže na bléééé ( to slovo poblití raději nepíšu, nevim jak to snášíte :-D :-D :-D :-D ) Jo a pan Žirafka si vyvrknul kotník, jo.... Jen se přiznej novomanželko!! ho doma biješ, viď :-D No to u nás asi bude rozvod :-) Se mi Míra pochlubil, že svezl sousedku do města.Je jí s bídou 18, hubená blondýnka.A co čert nechtěl, viděl ho kolega z práce a už to rozhlásil všude.Sotva mu odjedu, má náhrady. Tak jsem se smála, že až mi to kolega bude nadšeně sdělovat, budu muset Mírovi udělat nějkou scénku, aby bylo trochu dramatu v životě u nic v dílně.Ne že by se o to už jeden z nich nepostaral doopravdy, když se doma pochlubil manželce, že má milenku. Tak a nic nového nemám.Vali zuby žádný, vydží už pár vteřin stát sama bez držení, tak čekáme na ten první krůček a to se sesypu jak domek z karet, protože fakt už bude "velká" holka a ne mimi. Tak to uteklo, že je to nespravedlivý :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kamco - ja to zase nehrotim :-D sudlam si ty vokna pomalu a jiste lazoplazo :-D mmj - jako Borikovi, tomu to bude urcite jedno jeste takovejch par let, ale my mame takovy zvlastni sousedy, ty uz nemyli okna..... tri ctyri roky (ani zaclony neprali ) a ja musim rict ze pochybuju, ze by k nim do baraku slo denni svetlo (bydlime tesne vedle prumyslove zony a taky nam tu bouchly saze v teplarne atd.) - no a kdyz mas takovejhle pripad na dosah ruky, tak sem tuhle vysvetlila , ze to u nas teda neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D Jo ja bych taky pochybovala ze pan Zirafka ma ten kotnik jakoze nahodou :-D Kami - nerozvadej se :-D jeste musis manzela chvili trapit (to mu rikam vzdycky ja) :-D a Valinka - bohuzel musim ti to rict na rovinu - je uz fakt velka holka :-) a roste do kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy btw - co tchyne???? uz je z baraku? .......... a ted mam dilema - mame sousedy co nemyli/y - hele kdyby to bylo blbe, tak nic, jo???? ziju bohatym vnitrnim zivotem a nektery veci mi proste unikaj :-D |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Sem tu na skok, za chvilku míříme směr Praha a tam teď net nebude...minimálně do konce týdne :-( Ale třeba si najdu chvilku v práci a zjistím, že to jde a tak se budu objevovat na chviličky! :-N Anděli, jak jsem to dopsala, koukla na koníka a střechu a mizela do hajan! Včerejšek sem taky celej prospala...sem to potřebovala jako sůl! A představa zítřka a vstávání do práce mě děsí!! Já chci ještě víkend!!! a odpočívat! a nic nedělat a hlavně nejít do práce!!!! Žirafko takhle brzo po svatbě a taková Itálie?? :-D :-D Kamčo utíká to jako voda. Než se otočíme, tak je dětem spousta let. Sem v sobotu potkala jednu kamarádku, už sem jí ani její ségru neviděla sice dlouho, ale že až tak dlouho sem si nemyslela. Když sem je viděla naposled, tak jedna měla mimčo tak do roka...no a on už jde v září do školy! Sem se zděsila jak to letí a hodně o tom všem přes víkend přemýšlela! člověk pro samou práci nic nezvládne, a skrz Prahu už vůbec nic :-( Lidi co já tam budu dělat?? Už teď je mi z toh na nic! Jo a poslední dotaz se týká srazíku! Plánuje se teda něco a na kdy????? Písněte mi to kdyžtak do IP, možná nebudu mít ještě tolik času vás dočítat, tak aby mi to neuteklo!! Tentokrát FAKT NEEEEEE!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?