Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrňata jsou samozřejmě v plánu, první dítko bych chtěla do 30. Tak snad se podaří a budeme rodinka. Svatbu bych chtěla, ale není pro mě zase taková priorita. Vdávat se můžu klidně i později, holt budu mezi váma výjimka :-D . Chodíme spolu skoro 12 let a z toho cca 10 spolu bydlíme. Tempo máme pomalejší, ale nám to zase tak nevadí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, co to povídáš, stařena... Musíš sí říkat,a že ani v 70 nebudeš stará a bude ti hej.Já si to říkám pořád.A když vidím moje kolegy z práce 60 a 62 let tak obzvlášť.Tomu 60tníkovi bych řekal o 10 míň, protože je to takový veselý,energický a šarmantní pán a ten 62 letý, je fakt jak dědek. Tak si řííkám, že mít v 60 takový energie, co bych za to dala a rovnou už teď v 26 :-D A neboj, kluci dospívaj později a když na to není připravený se ženit, není ho do čeho nutit.Přijde to samo a bude to krásnéé, stejně jako s díťátkem.To je pak starostí víc a víc. Pajee, no nono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, jasně že stará budu až později, ale to se tak říká...vždyť to znáš. Já svatbu už tolik neřeším, prostě až to přijde, tak se vezmeme...mě stačí, že jsme šťastní :-) . Spíš náš sňatek řeší okolí, že už jsme spolu hrozně dlouho a tak....na ty hážu boba :-D. To na mimouška se těším mnohem víc x-)
Odpovědět
Tak to je dobře, ale radši to rozhoupání nenechávej na Pájovi, páč jsou chlapi z 98% strašní nemrcouchové. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My už si nějak poradíme a svatby se dřív nebo později dočkáme :-)
Odpovědět
howgh :-D :-D :-D
Odpovědět
jakej byl vikend? my byli u babicky... balila jsem tam do pytlu stare obleceni po mne a brachovi, u par kousku nostalgicky zavzpominala (tohle jsme nosili jako malinci, tohle jsme meli s brachou stejny, tohle jsou moje saty z tanecnich, tenhle kostymek po mamce jsem nosila obcas na gymplu /byl fakt luxusni... pouzdrovy koktejlky a sacko s kratkym rukavem, vsechno maminkou site... bohuzel jsem pak vyrostla... nak.../), no bylo to zabavny... mam toho doma ted asi 12 60l pytlu a este toho spousta u babicky zustala, akorat se to neveslo do auta :-D casem to proberu, co se mi bude libit, to vyperu a schovam, neco rovnou vyhazim a neco nevim, jestli nekde prodam nebo dam do naky charity... uvidime este... ale tesim se na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaru, moje kolegyňka z práce (za pár dnů slaví 35tiny) si dělá srandu z toho, že si ji přítel nechce vzít a až prý si půjde pro žádost na důchod, vezme tam i papír na svatbu.Aby prej lměl nárok jako dědic :-D :-D Dítě je hodinu s tatínkem a už to vypadá,že ji to nebaví nebo je ospalá.Jdu udělat něco dobrýho do bříška, pro změnu jako celý půlrok předtím to bude mlíčko a jde spinkat... Mějte se tu hezky...Papa
Odpovědět
kami - papaaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, nostalgie je žůžo...jsem taky nedavno vzpomínaly se ségrou i Pájou, to byly časy, co? Jenže čas neúprosně letí a to se bohužel změnit nedá. :-( Maali, abych na tom nebyla nakonec stejně jako kolegyně :-D . Ale svatba není naštěstí to nejdůležitější, že? Valča se má, mlíčko a spát...chci taky být zase malá a beztarostná. Zatím páček. Taky se loučím, tentokrát už doopravdy. Pavel akorát dorazil z práce, jdu se mu věnovat ;-)
Odpovědět
Ja se taky loucim... :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
hoky tak papa, já jdu pracovat :-( už zase a doufám, že dneska skončím relativně brzo!!! Papa zítra!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tady to teda žije :-D .....jen tu nejsem a ticho po pěšině....
Odpovědět
a jen tu ses, tak zacnem vylejzat z diry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vida, Žirafka se objevila....vítej :-) jen abys to nezakřikla, zatím jsi jediná :-D
Odpovědět
ale zato stoprocentne tu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsi jednička...jako vždy nezklameš :-)
Odpovědět
si mi manzel normalne zvrknul kotnik :-S
Odpovědět
Profilova fotka
copak vyváděl?
Odpovědět
cosi doma stavel nebo co... tak snad mi neumre... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj neumře, jen bude pár dnů nepoužitelný...chlapa pustit k práci je nebezpečné :-D
Odpovědět
no kdyz ja prave potrebuju, aby ted byl tak do konce mesice desne pouzitelnej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je smůla, musíš počkat až bude zase fit...snad to dlouho nepotrvá (oni to snad ty naši chlapáci dělají schválně :-D ) ;-)
Odpovědět
to on urcite schvalne, abysme na dovce nemohli na ten Nordic Walking :-D
Odpovědět
bude zvedat tapicku a delat au au au au au jako kocky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on jen chtěl tvojí plnnou pozornost a rád se nechá opečovávat....na dovče ho budeš obskakovat a on si zarelaxuje :-D se pomalu loučím, jedu konečně domů...mám hlad a jsem totálně grogy...páček :-)
Odpovědět
stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuu tady to nejak frciiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! jak se mame Taborky???? Elis - bude LIP, slibuju! Beru - hele normalka tvuj muz je tak desne praktickej, coz pro zivot jako dobry, to jo, ale ta svatba k tomu zivotu taky patri :-D - ale co, hlavne aby se povedlo mimi, ostatni se podda :-D ostatne ostatni nedetovate Taborky - vrele doporucuju - ja mam momentalne asi zlomeny zebro, pac Borik bude pravdepodobne rock´n ´roll king - to vypada na prevteleni samotnyho Elvise (tada pokud je mrtvej, zeeeeeeee) :-D
Odpovědět
dobry, zlomeny zebro si zatim necham ujit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zase tu, máte radost? :-D Andeli, ahoj :-). No Pavel je veskrze praktický muž, to jo, ale romantika a nadšení pro svatbu zatím žádné...ale já už to fakt tolik neřeším. Ten prvotní zápal je dávno pryč, prostě si počkám. Svatba je krásná a možná i důležitá, jenže život na ní nestojí. :-) Buď se dočkám a nebo ne, věšet se nepůjdu. :-D Miminko by byl krásný dáreček, snad se zadaří brzo ;-) Bořík je vskutku živé dítko, si asi užiješ i po porodu...bude akční mimčo a neustále se bude kroutit....to na velkého spáče nevypadá :-o :-D . Zlomené žebro bych taky nemusela, všechno mít vážně nemusím...přeju si klidné a hodné mimi - ach ty naivní iluze :-N .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?