Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Maali, na dovču razíme a už se nemůžu dočkat....to bude úplný balzám na duši. No Pavel a ségra, to je na delší povídání :-N . On jí nikdy moc nemusel, ale poslední 3-4 roky je na ní skoro alergickej...to se divim, že tu dovču nakonec odkýval :-. . Já mám ségru ráda, je to přece jen rodina, ale co si budeme namlouvat, že? Má jako každý své mouchy a taky mě někdy štve....jenže jsou i věci, co mě na ní vadí dost. Jen to holt tolik neřeším jako Pavel. Nad tím jen mávnu rukou a jdu dál, bych se jinak zbláznila. Každý je nějaký, snažím se vidět to pozitivní. ;-) Jinak jsem ráda, že sem vám rýsuje odchod tchýně...snad všechno dobře dopadne a babča vám nezůstane na krku. Míra musí být nekompromisní a mámu přesvědčit, jinak se asi zblázníte. Vím, že se mi to radí...ale fakt by to bylo jen dobře. Vydírání je od ní projev zbabělosti a spoléhá na syna, který je dobrák od kosti, že jí nepustí pryč. Je pěkně sobecká, když se takhle chová :-S . Držím pěsti!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já vím, že je od 22.00 do 6.00 noční klid. Ale zatím jsem tu jejich večerní hádku neřešila, netrvala víc než 10 minut...a byla to vyjímka. Nám vadí spíš jejich synové: jeden počítačovej maniak a milovník techna apod., druhý je na tvrdej rock, punk. Fakt o nervy, zvlášť když vybruje celá podlaha a nadskakujou mi vnitřnosti ]-( . No a na ně benga volat nemůžu, protože rušej přes den (maximálně do půl desátý večer). To je jedině na družstvu, co s nima provede. Holt se bude opakovaně stěžovat a počkáme si na výsledek. Jenže jsou to zase tahanice, dohady a starosti okolo. Doufám, že pochodíme a fakt si s nima poraděj, jinak se jdu pověsit :-p Ahoj Žirafko :-) co dělá noha, už splaskla?
Odpovědět
noha trosku splaskla, ale zas tam je naka vyrazka... uz me to nebaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, je to vopruz :-( já chytla včera v lese klíště a nějak se mi ten flíček probarvuje, jen doufám, že to nebude borelioza nebo tak něco. Si to hlídám, uvidíme.
Odpovědět
jo, to radsi hlidej... jeden nikdy nevi... a hmyzaci jsou svinaci... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem čekala, jestli nebude klíšťáků víc ( jsem byla v lese v soi ne), ale chytil se jen jeden malej prevít včera. Zatím to nevypadá tak tragicky, ale radši to bedlivě hlídám. Přesně jak píšeš, jeden si nemůže být jistej ničím. V telce i varovali, že letos zase borelióza řádí no a klíšťata jsou spolehlivý zdroj :-| . Tak uvidíme, zatím nemusím panikařit... :-)
Odpovědět
Ahoj, tak už bydlim v Tučapech. Jsem ted trochu na nervy,hl. mam ale starosti s mamkou. V sobotu mame u Plzně ten zoorbing, co jsme dostali k svatbě.-viz odkaz Mamka přijede k ségře,pak je všechny cestou z Prahy v Berouně naložíme a uděláme si hezký den. http://www.skplzen.info/?page=zorb-te...
Odpovědět
Ahoj pajee... drzim palce, at se vam zorbing libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak sem byla v nové práci, teď jsem zase ve staré práci...a už pomalu začíná hrabat! Evi máš pravdu, ptákům šlápnout do ksichtu a bylo by! Pajee užijte si zoorbing! Beruško chce to vydržet a pokud družstvo nezabere, tak volat policajty a policajty a policajty a znova volat! Mám s tím zkušenosti, chce to se nevzdávat ikdyž už si z toho unavená! Tak držim pěstičky a přeju hodně sil! Holky tak sem se konečně po hoooodddnnnněěě dlouhé době objednala na kosmetiku (sem to zvládla i při tomhle blbinci, a jdu příští týden!) a možná za 14 dnů zvládnu i kadeřnici a budu celá nová! :-D Se musím pak tak trochu opečovávat, protože po tomhle zápřahu to fakt potřebuju! Sem už úplně chcíplá! :-S Ale Romča mě podporuje a vaří, uklízí...prostě se o mě stará! Celý víkend jsem měla snídaničku do postele a mám uklizeno ikdyž sem doma vůbec nebyla! :-D Hlásím, že manžela nepůjčuju! :-D :-D :-D
Odpovědět
Elis... tybrdo, jak dlouho takhle potahnes ty dve prace najednou???
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, užijte si to a hlavně se nezraňte :-) Elis, manža je zlatej, když ti takhle pomáhá...to si pak aspoň doma můžeš malinko orazit. To je fajn, že sis udělala i při tom zmatku čas na kosmetiku a možná vyrazíš i ke kadeřnici. Si to zasloužíš a navíc budeš číča ;-) . No se sousedama zřejmě opět započne bitva, ale vzdát se rozhodně nechystáme. Si od nich nenechám kálet na hlavu, jsou to neřádi a absolutně bezohledný lidi ]-( . Policajty zatím volat nemůžu, když dělají bengál odpoledne....dokud to nebude v rámci rušení nočního klidu, máme smůlu. I tak se bránit budeme, je tu ještě družstvo a to má své povinnosti. Ať si s nima poradí jak chtějí, hlavně když dají pokoj a my se nezcvokneme z toho randálu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no do té doby než dodělám mzdy v té staré firmě a než jí předám....předběžný termín předávky je 11.7.08 Tak doufám to všechno stihnu a bude všechno OK! A jak se máš ty? Co v práci nebo si s nožičkou doma? Beruško a ještě k tomu klíštěti, když se flíček nestratí, tak raději zajdi k doktorovi! Teď jedna moje koligyně v nové práci na tom byla stejně, dobu tam nešla a teď jí zjistili boreliozu..... Fuj, tak si neužije ani dovču ani nic :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem v praci... uz se to zlepsilo /akorat je to divne flekaty/ a pod stul jsem si dala skatuli, na kterou si nohu odkladam :-D a jinak tady jsem proto, ze mam bejt na koleji nebo tady... to vynde na stejno
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, Elis trhne rekord...jí obdivuju, mě stačí to dojíždění Tábor - Budějovice a zpět. Vydržela jsem sice i Říčany, ale byla jsem nepoužitelná i o víkendech. Nehledě na to, že Elis dělá 2 práce a šílený přesčasy :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, snad ten maraton přežiješ a pak už bude jen pohodička. Do 11.7. to nějak uteče, prostě musí, jsi přece holka statečná! :-) Jj flíček hlídám, Pavel se mě pořád ptá, takže nemám šanci něco zameškat. Doufám, že to zmizí a nic nebude...by mi tak nějaká ta nemoc ještě scházela. Před náma dovča (vlastně 2) a to bych se akorát naštvala 8-( Žirafko, máš recht...co na koleji, v práci to uteče a ještě budou přesčasy (snad ti to proplatí, nebo ne?)
Odpovědět
nee, neproplati :-) ale mam tu pohodlicko, velkej displej, udelam si vecu a dalsi pozitiva a socialni jistoty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no aspoň že tak, je to fakt jedno...čumáčkovat v práci nebo na koleji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bobinky, přeju hezký zbytek dne...jdu koukat na telku a zpacifikovat nevyžehlenou hromadu prádla :-D
Odpovědět
drzim palce :-)
Odpovědět
Hele beruško, a co ty a manželství? Nebylo by na čase na dovče trochu toho svýho skřípnout? 8-) :-D :-)
Odpovědět
pajee drsnaaaak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruško, žehlení Romča nezvládne....nechceš přijít? Ale asi by ses zhrozila, prát zvládám, věší Roman a všechno padá na jednu hromadu. Už za chvilku nebudu mít ani v čem chodit!!!! :-( žirafko a nechceš jít tu véču udělat i mě? Mám hlad jkao vlk, ale dneska chci ještě dokontrolovat, uzavřít a vytisknout pásky. Jinak nebudu stíhat :-(
Odpovědět
posilam sopak... ale bez balkanu, ten jsem nechala u babicky, neb se mi nevesel do tasky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baf, jsem tu zpět, Fantomas :-D :-D jsem si ani nestačila připravit věci na žehlení a už zase vysedávám u netu :-N , Pájova mamka si chce pokecat na Skypu, tak jsem přikovaná u počítače....a samozřejmě mi to nedalo :-D Pajje, no skřípnout ho klidně můžu, ale manželství z něj jen tak nevyrazím :-D . Zrovna včera jsem nadhodila téma svatba a jeho odpověď byla: že by radši tolik peněz investoval do něčeho důležitějšího :-x. Tak ti nevím, si zřejmě počkám, až na tu slávu našetřím sama.
Odpovědět
neco dulezitejsiho... hm... mu nadhod, ze se na svatbe bude moct tvarit dulezite a ze bude dulezite, aby se dobre najedl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, a víš že ani nechci :-D , sama mám velikánskou hromadu a přemlouvám se aspoň 14 dnů. Dneska je chladno, tak jsem se rozhoupala a stejně toho už moc neudělám, když sedím u compu :-N . Uvidím, něco málo ještě zvládnu, chodím spát pozdě...a zbytek musí vydržet, až se mi zase bude chtít. Žiraf, taky pošli šopák...mňam, jsem ho neměla ani nepamatuju...
Odpovědět
dobre... tak este posilam berusce, ale uz jenom zbytecek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tím měl samozřejmě namysli např. novou podlahu v obýváku, zasklení balkonu, vestavnou skříň do ložnice apod. :-N. Nutit ho nebudu, to musí asi uzrát a pak se uvidí. To tak odhaduju na příští rok nejdřív, spíš 2010...to ale zase budu stařena, chjo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
chytám, stačí mi i zbyteček...si o to víc pochutnám :-)
Odpovědět
No a kdy plánujete mrnata? Při tom vašem tempu asi ve 40ti,ne? No chodíte spolu asi 12 let, z toho spolu nakou dobu bydlite...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?