Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... preskocilo! vubec to na dest nevypada! janno, co UK?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak máme zase pátek a víkendík před náma...jupíí :-) Andeli, tos musela být za hvězdu, když napodobuješ slavnou Marilyn :-D . Je úplně fuk jakou obuv nosíš, v těhu je hlavní pohodlí...podpatky by nebyly to pravé ořechové :-N . Žirafko, tě vidím zcela živě, jak si to štráduješ po mokrém chodníku v apartních pantoflích :-D . Jinak hlásím, že u nás na Sojčáku nic ani kapka...se to pouze zakabonilo a prdlajs :-p . Čekala jsem průtrž a místo toho bylo dusno a pak se malinko ochladilo. V Budějkách ale bouřka byla.
Odpovědět
Profilova fotka
..jelikož nikde nikdo, tak vám přeju krásný a pohodový víkend. :-) Konečně peláším domů, se těším až sebou plácnu na gauč a dám nohy na stůl :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas sucho, skoro cely tyden, prset ma zacit denska vecer, tradicne na vikend :-S Tak oboje saty jsou v tranzitu...cekam cekam bojim bojim :-D
Odpovědět
Cau kocky... tak jsem byla u doktorky dneska... a dostala jsem antibiotika a za tyden se mam prijit ukazat... jo a kdyby se to zhorsilo, tak na chiru... uff uff... tam nechcu
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, tady na víkend taky nehlásí nic moc...má pršet (což samozřejmě příliš nepotřebuju, jdu do lesa na borůvky - rostou :-) ) :-|. Taky jsem na šaty zvědavá, snad budou v pořádku a budou ti dobře sedět. Každopádně napětí roste, přece jen je to malinko koupě "zajíce v pytli". Budu držet pěsti, abys byla spokojenná a nekonalo se žádné nemilé překvápko ;-) Žirafko, tak to je mazec...co všechno udělá jedno kousnutí hmyzákem :-( . Snad bude vše O.K. a antibiotika zaberou. :-)
Odpovědět
no ony jsou ty problematicky kousance asi 4... :-( a nikdy jsem s nicim takovym problem nemela... tak doufam, ze atb to poreseji....
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to jsem netušila...jsem myslela, že je hlodanec pouze jeden :-o . Stejně je to děs, aby se člověk pomalu bál každé mouchy. Jsou to mršky čím dál víc nebezpečné :-S
Odpovědět
nee, kdyz uz, tak uz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, ať už to stojí za to, že? :-D
Odpovědět
tak nak :-D a to mam dneska vecer mejt okna :-S
Odpovědět
nastesti teda jenom trosku ramy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
okna bych taky potřebovala umýt, se jen nemůžu k tomu donutit....jsem poslední dobou děsně lenivá :-N :-D Žiraf, a to ty okna tolik spěchají, že je musíš nutně umývat dneska...nepočkalo by to až ti bude lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
jsi rychlejší než blesk :-D ....jsem zase jako tradičně se svým příspěvkem mimo mísu |-|
Odpovědět
no prave ze priste bych se k tomu dostala az za tyden a to uz je pozde... nastesti fakt jenom ty ramy, resp. to, kde to nebylo pri malovani zakryty...
Odpovědět
Profilova fotka
já úplně zapoměla, že malujete a to se musí uklízet co nejrychleji. Zaschlá barva se myje špatně. Snad to zvládneš a půjde to rychle.
Odpovědět
no hlavne se nesmim zapomenout a nesmim seskakovat ze zidlicky a podobny spumprnagle :-)
Odpovědět
krasny vikend preju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak já jsem teď pro změnu ve staré práci...musím dodělat výplaty. A už sem za ten týden tak hrozně utahaná!!! Vůbec nevím jak to budu dělat ten příští týden, ale už bych to měla všechno dodělat a v pátek předat...tak se mi to snad povede! Nestíhám Vás dočítat...kdopak mi sdělí co je nového? O víkendu se tu určitě ukážu...tak doufám se tu ukáže i někteá z vás a trochu si se mnou pokecá....po těch 18 hodinovejch šichtách, kdy sem si neměla s kým promluvit už to fakt potřebuju!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky kdepak jste??? Se všechny někde opalujete?? Já se mořím v práci :-( a nikdo kdo by mě rozveselil!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beruško...já se pak tak zabrala do práce, že jsem si tě ani nevšimla...zato dneska jsem tu pro změnu zase :-( Venku je tak krásně, šla bych se koupat a válet k vodě a místo toho jsem vyrazila do práce a zase makám ]-( ]-( Dneska jsi tu taky?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, cus si tu jeste????? co prace???? co stara i nova???? zijes? spis prezivas, co :-( hele zase budes BOHATA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eli a Andeli (+ Boříčku :-D ) :-) Elis, se neomlouvej, chápu že máš hromadu práce...není čas se pořád jukat na net. Snad to uteče rychle a zase bude pohoda, žádné dření a velké přesčasy. Jinak počasí je vskutku super. Na to že hlásili nic moc, víkend se povedl :-). No mě ležení u vody příliš neříká, nerada se vystavuju v plavkách :-N ....ale trávila jsem víkend lítáním po lese, škubala jsem borůvky :-) . Dneska tam bylo maličko horko, šla jsem neprozřetelně až odpoledne, ale zvládla jsem to. Andeli, Bořík zatím pořád drží? horka ho ještě chuďátko nevyhnala? :-D Si musím rovnou postěžovat :-(. Vy co si pamatujete na naše neshody se sousedy, tak je to tu zase....dlouho jim klid nevydržel. Včera večer (kolem 22.30) se hádali, řvali na sebe a podle hluku snad házeli porcelán nebo sklo a dneska už asi od 18 hodin vyhrává mladej svoje tuc, tuc až nám vybruje podlaha :-S ]-( ]-( . Takže nervy opět na pochodu, jsme vytočení, ale nechceme se zbytečně dohadovat se sousedama....zase to rovnou poženeme přes družstvo. Je to na zvracení, už se mi zase vybavují ty tahanice a starosti....snad jim konečně domluví natolik, že bude klid a dají si pro příště majzla ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Tak sem sem koukla až teď, práci sem všechnu nestihla, takže zítra a pozítří a bůh ví kdy ještě to jistí :-( Bohatá? Evi a co to je??? Místo odstupného se dřu jak kůň a nic moc z toho :-( Jsou to pěkné bestie!! Beruš ať se to brzo vyřeší s těma sousedama.... Holky já mizim domu...jsem už úplně hotová :-( Tak se tu mějte a já se zítra odpo zase objevím! ;-) Papa a dobrou!
Odpovědět
ahoj kocky... elis, ty si teda uzivas... uff uff uff... stastnou cestu dom
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, no není co ti vskutku závidět. Tohle by se chtělo dělat málokomu :-( . Hezký zbytek večera, zítra se budu těšit ;-) No se sousedama je to zřejmě "román na pokračování". Jim otrnulo a máme tu naší noční můru znova :-( . Tentokrát se ale budu tvrdě bránit, jinak by nás brzo zničili. Jsou to neřádi a zkouší naší trpělivost...atomovku na ně :-p Ahoj Žirafko, co ty tady takhle v neděli večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. ANDELI, gratuluju k mateřské DOVOLENÉ... tenhle název určitě navrhnul chlap...sem si po tu dobu připadala jako na Hawai :-D :-D :-D a teď na RP je to ještě větší havaj... Vali kam může, tak vlez :-D , začíná pěkně "spratkovatět" a já šílet.Když jí něco zakazuji a říkm, že to nesmí, neva, jde a udělá to.A když dostane přes ručičku,tak začne fňukat a dělá paci paci.Protože si to plete s baci baci.. Tak se ve finále musím usmát, že je to komediant. Ale ráno se probudí a už se směje, takže to je taková malá dobíječka... ALe neboj, Bořik tohle všechno hned nebude dělat.To až tak kolem vánoc, jak se přetočí na bříško, to začínaj být pěkní čeretíci. BERU, tak na dovolenku, jo.A to jsem netušila, že se Pavel nemá rád se ségrou.Vžďyť je to sympaťanda. ELIS, holka, už jen pár dnů a budeš mít klid a snad trochu přijdeš na jiný myšlenky.. Stejně musíš mít ocelové nervy to takhle zvládnout... jo jo a to bohatsví, viď, to se člověk úplně prohne, jak si nese milion na pásce. víc netušim na co reagovat... :-| ;-) Jooo, držte palce, do pátku by se měla baba stěhovat, ale začíná Míru vydírat, že se jí chce zbavit, tak mám strach, aby neřekla, že nikam nechce. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - takze ty nebudes bohata ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) no to je ale skoda, vzdyt ty tvy zamesnavatele jsou TAK FEROVY LIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII - hlavne vsichni ti ptaci nebo jak se jmenoval ten azertivni pan, kterymu bych na tvem miste slapla do xichtu :-D Beru - zente sousedy skrze druzstvo, jen to nejelegantnejsi reseni - jo a druha varianta : od 22,00 hod do 6,00 plati nocni klid, takze ja bych klido pido volala i benga...... ono je to prestane bavit!!!!!! Borik drzi, v sobo jsme dokonce byli na vejlete v ZOO bez vetsich potizi :-D Kami - no musim rict, ze uz se na mimi s Honzikem fakt tesime....
Odpovědět
Ahoj andeliiiii - kde jste byli v zoo, byly tam zirafky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?