Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se dobře nařehtala - hodně děti byly, jsou a budou, jen je třeba dobře namíchat ingredience :-D
Odpovědět
jo tak ja pak prijdu na skoleni, abysme taky spravne namichali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-), přeju krásné páteční dopoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
Filenko - mi uz teda zamichano mame, jen je jeste v shakeru :-D uvidime co se vykuli :-D momentalne vime, ze miminko bude odmalicka partyzan - co muze, to bojkotuje - od UTZ po ruzna poslouchani srdicka atd.....:-D
Odpovědět
No jenom jestli sjte to dobre namichali... vis co - spravnej pocet nozicek, ocicek a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Sem tu dneska asi jen na skok. Z jedné práce do druhé, tady budu ještě chvilku zařizovat a připravovat a tak.... Mám toho tu jak na kostele ]-( ;-( Ale snad to zvládnu! :-N Výpověď snad budu mít příští týden (doufám v pondělí!Příslib už je, chybí jen podpis.....) Jinak v nové práci to zatím vypadá dobře, ale nechci to zakřiknout. Šéfka je svoje, ale člověk narazí na divnosti všude :-D Takže uvidíme! Kolektiv spousty lidiček, kteří vypadaj v pohodě! Jo a smlouvu už mám!!! :-D :-D Mám na Vás všechny jeden velikej dotaz a prosím o info!!! Jedna moje kamarádka (z Bechyně) se bude asi v září vdávat a potřebují nějakou muziku....Jak, kým a za kolik jste to vyřešili vy? My měli strejdu, ale to byla jen dechovka a do toho se jim prý moc nechce....Tak sem slíbila, že se poptám. Tak mi prosím písněte nějaký kontakt s cenou a doporučením do IP! Slibuju, že jak budu mít chvilku, tak se tu objevím a napíšu další podrobnosti.
Odpovědět
Ahoj Elis, vidis, ze se to pekne hybe spravnym smerem :-) Kontakt na hudebniky nemam, ale nekdo urco neco najde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko a co ty tady ještě? A jak to vypadá s tvojí prací? Taky teď končíš nebo si to pletu?
Odpovědět
ahoja, ja jsem dneska v praze, protoze zitra si vyzvedavam od nasich auto na hlidani ;-)
Odpovědět
a s praci to vypada tak, ze koncim za mesic :-) a zatim hledam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to se omlouvám, sem to nějak přehodila :-N No já jsem taky v Praze a hlásím že zase pracuju ]-( Fuj to je to ale ošklivé slovo!!!
Odpovědět
no to teda jo... obzvlast na PA vecer :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to my povídej ještě chvilku....příští víkend jsem zahrabaná v práci taky a budu dělat výplaty.... Další FUJ!!!! No a dvě práce a podnikání...tak to je fakt už hustota největší! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, se vyjímečně hlásím v neděli...mě nic nebaví, tak zkouším beremko :-) . Jste tu některá???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaru, hlásim se ti do party, ale asi už pozdě, co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko: spravny pocet vseho, co mame mit je potvrzen diky plodove vode a velmi velmi dukladnym ultrazvukum :-D takze zaklad by byl..... mmj jsme ted ve stadiu "jakasibudevypadat???" padaji veci typu .... kdyz to bude holcicka doufam ze bude mit nos po me a ne po tobe (ja na Honzu - ma totiz trochu "orla") :-D ....... ale na povahu miminka jeste nic nevymysleli, to se uvidi :-D asi to bude neco jako protrepat-nemichat :-D :-D :-D Elis: muziku muzu doporucit co jsme meli my - uz ji mela i Kremrolka - jestli chces pisnu cislo! prosimte a hlavne se nauc relaxovat, nebo odpadnes :-( a to by byla vecna skoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli,,, tak to mě rozesmálo :-D :-D :-D :-D asi vloni, touhle dobou jsem nemyslela na nic jiného, jen na to, co může vzniknout za tvora z nás dvou :-D :-D :-D a vidíš, asi jsem si při výrobě dali dost záležet na vzhledu a Vali je krásná
Odpovědět
Kocky taborsky, nemozne se stalo skutecnosti, mam hotovy doklady a k veceru si pro ne jedu do TA... co takhle malej srazik? Berusko, Andelko, Hynku, Kremrolko, Vileme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Aneliko, tak to moc gratuluji k miminečku :-) Maal, já jsem si tu otázku kladla taky a výsledek je nad očekávání dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) letím jenom na skok, nestíháám :-( Žirafko, ti musím odpovědět přes beremko, nemám totiž kredit na mobilu :-N ...je mi to moc líto, ale na srazík nedorazím, jsem déle v práci :-( (makám jako mukl, musím nahnat hodiny..v pátek chodíme domů už v jednu, tak potřebuju v týdnu zůstat déle). Se vážně omlouvám, se zase nesejdeme. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ČAu ženy, piště mi prosím IP jak jste na tom se srazíkem ČERVENEC/SRPEN... tady to nějak nestíhám registrovat... Žiraf, taky bych se na srazík dnes nedostala. Jinak mám docela novinky, jsem včera zapomněla... V pátek jsem byli s Mírou v sanatoriu, kde má tchýně od r.2005 žádost, a bylo to tam moc milé.Vrchí sestra nás tam provedla, popovídali jsme si co a jak s matkou je.A oba z toho máme dobrý pocit.Jen se tam platí docela dost peněz,ale mile ráda jí to z mateřský připlatim, jen když tady bude klid :-D Míra jí to říkal, že se tam byl ptát, tak je nadržená, že to má vyřídit a objednat.Ještě to musí probrat pořádně ohledně toho pladcení,ale lepší když si zaplatí a něco se bude dít, než když tady pěhuje miliony a nic se neděje :-D :-D :-D Kdyby to do srpna klaplo, tak tady můžem udělat super narozkovou Vali a Míra osalvu, jak mám v plánu No a další novinka... zítra budeme mít dalšího člena rodiny... nový mrazák :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinka :-D :-D mrazak
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to nechtene odklepla moc brzy hlasim, ze zijeme, jen tak po troskach, pac je to zaprah...ale starosti/radosti... kdes ma kariero, kdes? Udelejte si sraz na moji svatbu a prijdte aspon kouknout, at vas poznam osobne, ja se pak zase uz do cech endostanu nevim jak dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.....Janno ja bych velmi rada dorazila na tvoji svatbu.....ale coz si muzu na srpen neco naplanovat????? :-D hele uz mam v planu dve svatby - bratranec a kamaradka - bratranec nas dokonce zvali na hostinu - vsem rikam: ja se rada prijdu podivat kdyz to pujde :-D :-D :-D ale rikala si ze tu budes jeste pred svatbou bez deti????? nesla bys nekam, jen tak kaficko zmrzka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli, muzeme zkusit, budu 24-29.7. A porod v cervenci, stejne budou horka, a to se mimina dopekaji rychleji, a prijd v srpnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jasneeeeeeeeee ale mam pocit ze si mimino stejne dela co chce a ne co chci ja nebo nekdo jinej :-D ale zkusim mu to naplanovat :-D - mmj. uz zacinam "snaset na hnizdo" veci do porodnice :-D jen tak pro jistotu :-D co saty, uz frcej????????????????????
Odpovědět
Andeli, nebud mekon :-D Svagrovka odjela do porodky hned po obradu jejiho bratrance... a kdyz pak volali budouciho tatinka, ze jako uuuuuz to bude a mohl by dorazit... tak dostal od sestricek vylagos, pac uz byl trosku namletej z oslavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafka: :-D budu muset hodit na konkurencni servry jako metodu vyvolavani porodu: navsteva svatby :-D :-D Andeli, jen snasej, a jak pises, kazde mimino se vylodi, jak uzna za vhodne. Jak ty dve moje prenasene :-p A saty ejste nejsou....hmmmm ty druhe by snad meli byt za tyden, dal si lhutu tri tydnu, no a ty prvni...kdo vi, dneska je to mesic
Odpovědět
Profilova fotka
Anděli, neboj, tak dlouho přenášet nebudeš.Jak znám ty děti,,, to naše si tady dělá co chce, tak "Bořik" se rozhodne právě 22.8., že se jako zítra něco bude dít, tak aby o to nepřišlo :-) :-) A jako termín srazíku je to super datum, tak by jsme to mohly sfouknout přijednom, jo. teď už se loučima jdu za manžou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) Maali, tak já Ti napíšu do IP, abys věděla volné termíny na srazík....jsou samozřejmě nějaké menší změny :-) Jinak jsem moc ráda, že se to konečně pohnulo s tchýní. To by bylo pro vás vysvobození, kdyby ji ten pečovák vyšel. Bývalý kolega takhle umístil svojí tchýňku taky a byl rád. Potřebovala totiž rovněž stálou péči a to by sami nezvádali. Sice jsou to děsné pálky, ale to už se pak musíte rozhodnout..."babča" stejně má důchod a jestli se nepletu, tak i nějaké úspory....čímž by si do začátků mohla vystačit. Každopádně bych vám přála klid a pohodu bez tchýně - drřím pěsti! ;-) Hmm, nový přírustek do rodiny je bezva....a je vůbec ten nový mrazák hodný? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?