Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli: Tobě se to dobře řekne, ale já to na jednu stranu vim a na druhou sem na prášky..... Tak dala sem si to kafe a teď budu čekat co to se mnou udělá! :-N zirafko a udělaj ti ty doklady bez platné občanky?? Já jen si matně vzpomínám, že s tím měli problém. Tak než bych tam vyrazila bych si to raději zjistila.....
Odpovědět
"držitel řidičského průkazu (ŘP) je povinen veškeré změny povinně zapisovaných údajů uvedených v ŘP oznámit nejpozději do pěti pracovních dnů ode dne, kdy ke změně došlo, příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností " - tak to uz jsem suverenne prosvihla :-D se s nima kdyztak shadam... na vsecko maji lhuty par dni, tak nemuzou chtit vyrizenou obcanku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Bobiny, jsem zpět a totálně mě to zmohlo :-|...ve městě je na padnutí, o městské raději ani nemluvím. To je děs, počasí nám dává pořádně zabrat. teplo mám ráda, ale tohle je hrůza...v MHD se o mě pokoušely mdloby - dusno na padnutí :-p ]-( Elis, je to celé na levačku, chce to počkat a pak se snad uvidí. Víc bohužel asi nepomůže. Andeli, i tak je to od tebe odvaha, tahat pupíka na zahrádku a tam ho nutit pracovat....galejníku :-D :-D Žirafko, objížďka je žůžo, stojí tam pěkné kolony....jsem si to dneska prubla v horku v MHD....bleee. Záleží v kolik pojedeš, snad to zvládneš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko termín ti až tak nevyčtou, ale s tou občankou bych to raději ověřila tak teď tu byl šéf (ne nejvyšší) nechtěl to rozebítat, ale účtárna prý vypadá hodně bledě....asi v červnu - zatím jsou to ale dohady....tak musím vydržet do zítra odpoledne....snad to do té doby přežiju!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
odcházím..... tak držte pěstičky :-N A zítra ráno jdu k zubaři, tak hned potom se tu objevím..... A potřebuju utěšovat. Teď nevím, z čeho mi je hůř, jestli z výpovědi a nebo z nového místa.....
Odpovědět
tak jsem tam volala a v pohode prej muzu prijit :-)
Odpovědět
a moc drzim pesticky, pozdravuj u zubare :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jezdím městskou snad každý den. Ted se jezdí okolo rohlíku-no hrůza,je to furt ucpaný a zpoždění mhd tak 20 min. a idomu jedu dýl. Jsem ted furt v práci,dnes jsem měla 8.dvanáctku za sebou a zítra jdu na další.)myslím tím služby,ne piva :-D ) Pak už mam ale volno. V neděli rozvážím u nás výslužky(jsem kousek od Volyně-za Strakonicema). Mamka už má 25 druhů+ se budou dělat koláče. V úterý jdu na nehty. Už aby bylo po, jsem z toho náká utahaná. Holky, sháním látkové lístky růží, nejl. červené,bílé- nakonec budu mít asi i družičku, co by je rozhazovala. Půjdu si brzo lehnout, dnes jsem měla šíleně hnusnou službu, chci to zaspat a připravit se psychyicky na zítřek.
Odpovědět
Profilova fotka
Cau Tabor, jsme zpatky v anglii, z Tabora... Ad doprava: des bes, nasi bydli v husinecke, takze vazne maso. Zase jsem slapala pesky do mesta, neni to daleko, ale bezne jezdim busem, a vspominala na mladi Ad restaurace: hmmm tentokrat mne nikde nenadchli, az na pizzu u Lva na namesti, mnamky ad svatba: karolin snad (tuk tuk) v pohode, mame muziku...Saty: jak psala zirafka: xxxl u Sparu, sice zacina, a moc satu tam neni, ale strasne ochotna,a saty cisky, vyzehleny( kam se hrabe prazska adina..) A toz tak
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak sem v práci od zubaře...bylo to hrozné, ale v pohodě. :-D A pan doktor je mladý fěšák!! :-D :-D Doprava po Táboře je hrůza a na městě s tím nic dělat nechtěj.... ]-( Jsou to mrchy! Janno ty si byla v Táboře? Tak sem zase mimo a nevěděla sem o tom! :-| Tak snad až přijedeš příště a dáš nám to všem vědět a nejlépe se i sejdeme.....
Odpovědět
Profilova fotka
Čau cestovatelky... zaltě u nás na vsi a ještě bydlet na "halvní třídě" :-) :-) I když v Písku se taky občas nějaká ta kolona udělá,ale není to tak často.Takže zvládáme jízdu po městě v pohodě. Dneska nás čeká jízda k Dr.Nechaz zkontrolovat prďocha jak je na tom v 10 měsících.DĚS... za chilku už abych pekla dort ;-( ;-( ;-( Byxh šla raději rodit než aby mi tak rychle rostla.. Janno, teda to je škda, ani já neutšila, že jste v Taboře, měly jsme tě na dosah a mohly se sejít.To by nás byla určitě pořádná banda.... Jo jo, pizza u Lva je něco.Byli jsme tam s manžou vloni na večeři po návratu ze svatebky a měl co dělat jí do sebe nakrájet. V sobotu tam jdeme na rodiiný obídek s našima.Babče je zítra 50 :-D :-D :-D Jaru, klidně na tu zahrádku někdy přijeď.Půjčim ti rukavice, rýč a můžeš blbnout do tmy. Ráno se tam nedostanu, přes poledne je horko a to Vali spí a navečer je čilá, že tam řve a nebaví jí mě jen pozorovat.Takže toho zas moc neudělám.Ale musim do léta.Chci tam ještě dát nějaký kytí než to zakůrujeme.A hlavně by mohlo zapršet.Je to vyprahlý až hrůza..... Jdu něco poouklízet, je to tady jak u cikánů
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky! Janno: mela si rict, by sme te chvili okupovaly :-D hele a ty si zmenila nazor a saty budes pujcovat??? Elis: ja mam ze zubare panickou hruzu, a to mam takovou HODNOU opravdu HODNOU a KLIDNOU a SIKOVNOU pani doktorku!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ano, radni v Tabore asi bydli na radnici, pac si to nedokazu vysvetlit, ze s dopravou nic nedelaj :-( Pajee: napada me jedna vec - moje kamaradka se vdavala taky takhle v cervnu a misto listku ruzi se na ni hazely listky z pivonek - napada me, ze je to levnejsi a efektnejsi varianta nez latkove listky......ktere samo nevim kde sehnat :-) Maalinka: Vali je uz fakt velka, si te cerstve pamatuju tehotnou, desne to leti - ja vcera propadla panice, co vsechno jeste nemame..... s tim ze manzel tvrdi, ze vsechno mame ... echm echm echm..... meli jsme plodnou debatu na tema, zda je opravdu potreba el.chuvicka..... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andelika: nezmenila jsem nazor, jenze jsem vyzkousela jedny v tom stylu co se mi libil a vysledek des, takze jsem obesla par mist ... ty zatim nej jsou v albu, co myslite? Jinak kadernik ruzicka, fakt ruzicka :-D :-D :-D a v cervenci snad budu v CR zase, sama bez chlapa, tak to bude i jednodussi se sejit(teda urvany pumlic Jon asi se mnou) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborandy :-) dnešek byl zase děsný, jsem jela po delší době busem domu a jímala mě hrůza. Kolega totiž jel služebně do Německa, takže jsem musela vystačit s veřejnou dopravou. Vlakem se mi nechtělo, protože bych na to neměla nervy....ale busem jsem si nepomohla. Dusno tam bylo, narváno a pak jsme stáli jakou dobu v koloně na Planou ]-( ]-( . Pája mě jel vyzvednout do Tábora a nadával jako špaček. :-D Elis, tak hlavně že jsi zubaře přežila....pohledný doktor byl určitě dostatečná náplast :-) Maali, hele klidně na nějakou tu brigošku dorazím...stačí napsat kdy a v kolik. Se aspoň odreaguju a protáhnu tělo ;-) Valinka roste jako z vody a bude hůř, děti dospívaj rychlostí blesku...než se naděješ, budete se chystat do tanečních. Ale chápu, že se ti po těch miminkovských chvílích stýská....si to užívej dokud to jde. Jinak nezbývá nic jiného, než si pořídit další drobotinu :-D Andeli, nepanikař! To nejdůležitější 100% máte. Co se chlapů týká, většinou berou takovéhle věci s rezervou a nepřemýšlí o detailech. A potřeby typu chůvička, to jim je fuk.
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli,my chůvičky taky koupily (od známé) a je pravda, že jsem ji ta těch 10 měsíců použili tak 10x, takže tak 1 do měsíce jo.A to když jsme chtěli třeba na čarodky sedět venku, tak jsem byla taková jistější, že jí uslyšíme hned, zaběhneme dát dudlíše a nebude zbytečně hned probuzená :-) takže si myslím, že se nám docela hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak abyste nebyly tak napnuté jako já včera, tak Vám sděluji, že nám včera oznámili, že v červnu dostáváme výpověď - všichni! Já sem teda dostala nabídku dělat mzdovku u jedné jejich společnosti, ale žádné podrobnosti a podmínky zatím neřekli, jen že chtějí vědět, jestli o tom budu uvažovat. :-| Tak uvažuju..... O pohovoru zatím nic nevím, ale musím tam zavolat. Spíš to ale vypadá špatně když se měli ozvat včera a nic... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli: chuvicky jsou to posledni, cim se mas trapit. Az se mimino narodi, budes slyset kazde brouknuti, az ti tobude vadit(chuvicky jsem porizovala, az kdyz se maly zacinal ucit sam spat, tj kolem 6mesicu, byl sam v pokoji) objednala jsem si saty z ebay, v mem albu, s komentarem, a ja v jednech, podle kterych jsem vybirala...ted uz jen doufat v nejlepsi....
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak to je mazec. No uvažovat a nevedět jaké budou podmínky, to Ti taky moc nepoůžou, co. Snad to bude slušné.
Odpovědět
Cau kocky, normalne co jsem vdana, tak mam furt jenom nakej frmol... ze ja nezustala slecna :-D Janno - hezky saty, mam dojem, ze jsem si je taky zkousela, ale pak me tam nakonec zaujaly jiny... /abych je pak hbite odrekla kvuli tem brnenskejm :-D/ Tak snad se svadlenkam povedou :-) Elis - drzim palecky, at se to nejak rozlouskne... moc na tebe myslim... Holky v TA - nemely byste nekdy v pondeli cas na naky maly kafco nebo svacu? Urcite tam budu dopoledne kvuli dokladum (netusim absolutne do kolika, na urad jdu asi na pul desatou) a pak odpoledne/k veceru pojedu na prazak pro cicu na veterinu... takze kdybyste nektera mela cas, tak se ozvete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sem hotová.... uvidíme příští týden. Zatím papa už odcházím domu a v pondělí se tu snad ukážu.
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: diky. Jaks psala, vyber maly, ale super uroven a ochota Elis: drzim palce, no to nepotesi. Ale zase ucetni najde praci vzdycky
Odpovědět
ahoj holky tak se také ozývám po delší době, byla jsem teď na 2 dny v Rakousku na školení bylo tam krásně, prima parta lidiček,... :-) elis no tak aspoň že víš na čem jsi, práci v Praze jako účetní určitě najdeš a odstupný se bude hodit na byteček, držím palce ať vyjde pohovor ;-) Péťo já ráda na kafčo zajdu, po tý pátý už bych mohla kdykoli jinak doprava v Táboře je fakt úděs, nevim, že toho musí dělat tolik najednou, navíc semafor v Planý, takže cesta na jih je pro řidiče fakt zážitek... ]-( janno gratuluju k šatičkám a už se to blíží, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: ohledne Ruzicky - never prvnim, druhym, tretim dojmum, Ruza mate telem ;-) Jinak ty saty jsou nahodou KRASNY - a slusej ti. urcite to dobre dopadne!!!!! Elis: nech si vyplatit odstupny, pomalu vybirej a jeto :-D Zirafko: v pondeli mam dojem pres den neeeeeeeee pac program ale tak po paty by to slo, pokud zase nekdo neco nevymysli (prace/manzel - zaskodnici) chuvicky a vybaveni na miminko : zezasady nepropadam panice - akorat kdyz se zacnu porovnavat s kolegynema z konika..... :-) ale zakladni vybaveni mam, takze ted dokupuju, co vim, ze je zasadni a mam to fakt rozmysleny :-) - treba ty chuvicky - vim jak je uzije moje sestrenice - zaparkuje miminko s kocarem na zahrade a nemusi furt stat u okna a sledovat, jestli dite spi atd. - takze jsem to nalezite vysvetlila i manzelovi :-D doprava - zuuuuuuuuuuuzo - dneska jsem byla v CB naotocku :-S ve meste naotocku :-S :-S :-S 8-( jeste ze mam v aute klimacku - jinak samo se s temahle vedrama dostavily otekly nohy - aaaaaaaaaaaaaaaach to jsem vzdycky chtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) to bylo dneska zase šílený vedro, jsem skoro padala na "hubu" :-|. Tohle počasí je za trest....člověk by měl ležet někde u vody s ledovým drinkem a ne trčet v práci ]-( . Kremrolko, tak to ses měla fajn...to je pak školení pohoda :-) Janno, mě se šaty moc líbí...100% budeš kočka a ženichovi spadne čelist (a nejen jemu) x-) . Andeli, ty si takhle cestovala, jo? To máš výhodu, že je klimoška v autě...by to bylo jinak děsné. Copak jsi hezkého v Budějkách kupovala? Žirafko, já bych klíďo na "kafčo" (spíš na ledově vychlazenou limču nebo džus) zašla. Mohla bych nejdříve až kolem 16.30. Tak jestli chceš, ráda se přidružím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi děláte nascvhál, když v Tá nejsem, je tam rychlý LEDOVÝ kafčo, jo z toho mi bude smutno ;-( ;-( ;-( Anděli, tak to gratuluji k otokům nožek.Bomba věc, co jsem naštěstí v těhu nepoznala :-D :-D Nevíte některá jak je to s cestováním do Španělska, jestli stačí jen občanka nebo musí bít i pas, když je to letecky??? Můj magoroidní bratr tam letí 19,6, a myslí si, že jako občanka stačí, když jsme v EU a já si myslím, že by měl mít i pas... Kdo vyhrává podle vás :-D
Odpovědět
Myslim, ze vyhrava bracha :-) A jinak se srazkem promin, ale mam jeden den dovcu, kdy budu litat po doktorech, uradech a veterine... a takova je nejlepsi planovat na pondeli, no... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, tak to má spíš štěstí on, že vyhrává. Je to starej rapl a už hovidím, jak vyvádí na letišti, kdyby byl třeba i pas :-D S tim sazikem to je v poho, vyjde nám zase jiný a větší.Hodně štěstí a příjemné úředníky na zítra :-D
Odpovědět
jo a jinak definitko potvrzuju, ze 7/6 jsem v praze :-/ takze do oltyne mi to urco nevyjde :-S do TA se muzu pak dostat nejdriv v 15:40... nevim, od kolika to pajee ma, takze ani nevim, jestli nekde budete touhle dobou jeste hacat nebo ne...
Odpovědět
tak... prave jedu na prvni kolecko, tam se dozvim, kdy mam dojet odpolko, takze pak dam vedet, ju? hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! A já jsem v práci a je mi tu hrozně....dokonce musím dneska něco dělat...... :-( A vlastně celý tento týden ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?