Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je to zase totální katastrofa, nestíhám a to mě pořádně štve :-| . Tak ráda bych tu s váma klábosila a místo toho makám a vysedávám na poradách....chjo :-( Elis, tak se třeba sejdeme i večer...ale znáš to, kdoví co bude. Já si taky představovala, jak si večer udělám pohodu a zasednu k beremku, ale realita je jiná. Jsem většinou K.O. a padám na gauč, nebo dělám doma pořádek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, teda vy mě zlobíte.... Když jsem tu sám, nidko tu není a když nestíhám, se klábosí o 106 :-) Jsme do soboty s Val u našich, ale už se těšim domu za taťkou :-D :-D Vali má zase "své noci", takže špatně usíná, na dnešek v noci dost plakala, ale nevzbudila se, jen sedí v postýlce s pláče.Zuby nezuby, na ty to svádět nemůžu, páč to by bylo tak od října, kdy má takovýhle stavy. Ale snad se to zlepší... jdu přidat fotky z dneška Dobrou a všechny těhulky.... užívejte si, spinkejte, válejte se,,,,ono se vám to bude hodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak sem tu asi zase dneska sama co? :-( No neva. Dneska bude asi trochu fofr, ráno FÚ a teď musím dělat debordelizaci....příští týden tu máme návštěvu vedení, tak abych měla co nejvíc poklizeno a kdyby se rozhodli nás rozpustit, tak abych měla o práci méně....
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Elis, prijemnou debordelizaci :-) taky bych si tu mela poklidit, kolegove uz maji takove nejake narazky jako ze nemuzou najit muj stul a tak podobne :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj při pátku :-) Maali, to víš, tady je to nárazové, jednou frmol pak zase mrtvo. Se musíš trefit do toho správného času :-D To jste s Valčou u vašich docela často, viď? Se nedivím, že se těšíš na Míru. Je mi líto, že má Vája protivné období, ale ono se to časem jistě srovná a zase bude zlatá ;-) Zoubky pořád nic? Na fotky se juknu, to já můžu :-) :-) Elis, sama nejsi, jen se maká a dohání se nedodělky za celý týden. Já mám pokaždé před víkendem největší spěch. Šéf mě nahání jako nadmutou kozu....šílím :-( Při debordelizaci přeju hodně úspěchů, znám to a vždycky jsem to nesnášela. Tady si to zatím nemůžu moc dovolit, probírám stůl permanentně. Sem tam se něco nahromadí, ale nemám šanci to nechat ležet, by bylo zle. :-N Žirafko, abys brzo nezarovnala i sebe, pozor! :-D :-D
Odpovědět
já bych taky potřebovala debordelizaci a to jak v práci na stole, už mám volno jen před klávesnicí asi 30 centimetrů pro lokty, abych nemusela psát v letu :-D, tak i doma, a to fest teda na víkend jedem na chaloupku ať nesmrdíme doma, když se má udělat lepší počasí, takže uklízení o víkendu tentokrát uteču :-D tak se mějte krásně a přeju vám príma víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Berušenky, krásný a pohodový víkendík všem :-) Vypadá to na celkem pěkné počasí, takže budu asi pořád někde venku....v sobotu razim na výlet a v neděli za ségrou a Karolínkou (ségra slaví v sobotu svátek, musím dodatečně popřát - v sobotu jedou slavit ke tchánovcům). V pondělí vás tu všechny čekám v plnné síle ;-) Kremrolko, hezky si užijte volný víkend na chaloupce a neboj, úklid se nezblázní. Šůrovat můžeš i jindy. Na co vysedávat doma a makat, když je venku pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
....... uaaaaaaaa ted jsem Vas docetla :-D mmj: celou sobotu jsem uklizela uklizela uklizela....... dneska dopo - nedele - jsem se vrhla na zahradku...... toliko k debordelizaci :-D ted nestiham, bohuzel, v praci resim zasadni veci, ktere musim doresit pred odchodem, uz jsem mluvila s nahradou, docela fajn pani tak doufam, ze to dobre dopadne :-) - jinak zitra jdu na prvni predporodni kurs - aaaaaaaaaaaaaaaaaa nejak se to blizi :-) docela se tesim, poznam jiny maminy, okouknu bricha atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Anděli, a kam to s Bořikem budeš chodit na kurz? Já na něj vzpomínám moc ráda, jak jsme se tam s panděrem rozvalili a někdy i usínaly :-D :-D to samý i doma... och, jak to bylo krásné a hlavně krátké ;-( :-S :-S Vali je zítra 10 měsíců a už ani nevim, kdy že jsem rodila... nebylo to nedavno? Moc si to užij, pak už se čas nezastaví. dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cože, od neděle ani noha?????
Odpovědět
Profilova fotka
Taborandy, ahoj........ nejak spime,coz? Maalinka: na kursy chodim k Oline Havlickovy na Sojcak - vcera poprve, bylo to fajn, uz jen videt nekoho kdo ma minimalne stejne velky bricho jako ja je .... jak to rict ....... uklidnujici :-) devcata co jinak? Elis - co treba pohovory?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Andeli s Bořákem, konečně živé duše :-) To se mi taky líbilo, jak jsme se zakulacovaly a zaulacovaly :-) Počkej jak budete pěkné na konci kurzu. A co Oli, jak tak se má? U nás celkem nic nového, Vali už pochopila, že nejsem jen paní na hlídání, ale MÁMA, takže to i říká a hlavně, když si zavře ručičky do šuplíku :-D :-D to pak leze za mnou a mama mama, jako bych jí je tam zavřela já. Učíme se dělat bůů, jako kravička, béé jako ovečka a mňau na kočku.A docela to pochopila.Za ručky už docela pěkně jde, tak jsem zvědavá, kdy se pustí a upadne :-D :-D Ale je to hned veselejší, když se může porjít sama. Jdu za zase pokračovat na zahradu, nějak se objevil plevel a vedle těch růží to nevyzerá moc pekně :-S Zatim papus, a koukejte se vyprdnout na práci a něco nakecat, a´t mám večer co číst.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj si tady povidame akorat my - zaslouzila matka a skoromatka mmj - sem plela celou nedeli dopoledne, mi to ted dyl trva, ted bych potrebovala sazet kytky, ale nechce se mi dotoho........ a o plevelu ani nemluvim - nechce nekdo prijit na brigosku???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, a taky máš jako pocit, že se k tomu plevelu špatně ohýbáš??? Já si na to úplně vzpomínám, jak jsem si před rokem zasadila gladioly a pěkně mi to prorostlo lebedou.A já sem se ti k tomu přes to panděro sotva ohnula.. Děs běs a dnes když už se tam ohnu líp, jsem líná máknout.A to mi zbývají už jen tak 3 metry na rytí. Ale musim, božka, musim to do léta mít v cajku. Jo jo, povídáme tu jen my, i když Žiraf je taky ON, jenže jinde. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak abyste neřekli, tak já sem tu včera taky byla, ale dopo a to tu nikdo nebyl :-( Včera tu bylo velké vedení a jednali "o nás bez nás" a samo do těď nic nevíme :-( A jeslti se něco dozvíme to je taky ve hvězdách ]-( Andeli: Pohovory husté! Ten co sem z toho neměla dobrý pocit, tak se měli ozvat, ale neobtěžujou se, ten druhý....no dneska odpo jdu na druhé kolo, tak prosím držte pěstičky :-N Jenže nástup chtějí conejdřív, ale já nevím co s tím tady...mám čekat, že nám daj nějaké odstupné nebo ne? A pokud ne, tak jdu pryč hned!!!! Kor když bych měla hned kam nastoupit jinam..... Tak doufám, že se tu některá z Vás přes den objeví, kolegyně odjela na dovolenou a tak sem v kanclu sama a docela se nudím....(teda aspoň zatím :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinka: ja uz nejsem lina jit na 4 a plejt na 4. Nas pes je desne rad, stoji vedle me a predcuchava mi zahon :-D konecne kamos na jeho urovni :-D Elis: hele ja mam zkusenost, ze obcas je frontalni utok prekvapive ucinou zbrani - dojdi za vedouci a zeptej se co bude dal :-) jinak ja zvazuju, jestli jit do prace, taky potrebuju do mesta - mam nejaky obihacky....uvidim, prubezne se tu ukazu
Odpovědět
cau kocky :-) ad zahradka - taky jsem o vikendu plela... a myla novy okna... a este ted jsem z toho utahana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak je nás tu pár! Andeli teď sem mluvila s našima...bych snad do města ani nešla! Naši jsou úplně šílení, a to tam museli! A s vedoucí bych si nepomohla. Bohužel ani ona neví co bude :-( A ten nad náma nám stejně nic neřekne, navíc přijde až odpoledne a řekne nám, že si máme počkat na zítřek a to už bychom se měli dozvědět co a jak.... ahoj mladá paní! Tak co je nového?
Odpovědět
noveho je to, ze mame zamluvenou svatebku - jedem do lazni v jachymove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee vy se máte! Já bych taky někam jela....místo toho řeším práci a živnost a byt.....a už sem z toho všeho unavená! :-( Bych potřebovala dovolenou jako sůl!
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, zdraví vás Fantomas :-D :-D.....dneska je celkem pohoda, jsem doma (mám nějaké zařizování po městě se omlouvám za delší nepřítomnost, ale v práci blázinec a doma se mi nechce sedat ke compu :-| . To horko je docela ubíjející a dojíždění tomu nepřidá. Pokaždé dorazím domu totálně vyřízená. ;-( Elis, to je celé k ničemu, vůbec není co závidět. Nejistota a strach je normální, hlavně pokud vám tady neřeknou ani popel. S druhým kolem pohovoru budu držet pěsti, snad to klapne a pak se můžeš rozhodovat ;-) . Andeli, to má pes radost, že si konečně někdo s ním taky výškově rozumí, že? :-D Stejně si blázen, plahočit se s pupíkem na zahrádce a zvlášť teď, když jsou taková tepla. Hm mě se to kecá, co?....když zahrádku nemám a jediné, co obhospodařuji jsou květníky s bylinkama :-N
Odpovědět
ahoj fantomasko, ja budu v tabore pecena varena v pondeli :-) jdu k zubarce, nechat vykastrovat kocku a zarizovat novy doklady - pas a ridicak... o OP jsem zadala vcera, bude prej za 5 az 7 tejdnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, vy jste s Andelikou nenapravitelné zahradnice, co? Když vás tak čtu, jsem vyřízená jenom z toho. :-N I když bych taky na jednu stranu takovou menší okrasnou zahrádku brala, což je v paneláku nemožné. Žirafko, tak se přece jen svatebka bude konat, super! Lázně zní velice dobře, si pořádně odpočinete, to vám přeju :-) :-) Holky, pomalu se musím jít převlíct a letím do města. Se mi tam nechce ani trošku, ale mám cosi k obíhání a pak sraz se ségrou.....zatím paaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, fíha máš toho naplánovanho hodně. To budeš ulítaná až až. Ale když je to nutné, nedá se nic dělat. ;-( Čekací doby na doklady jsou docela mazec, někdy až na zabití.
Odpovědět
krasny den, berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zpět po obídku.... beruško bohužel máš pravdu že je to na houby! Na jednu stranu vím, že s tím nic neudělám a jsem v pohodě, ale na druhou stranu je mi z toho nějak špatně od žaludku.... Tak ač kafe nepiju, tak teď si ho jdu aspoň malé a slaboučké udělat! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
laaaaaaaaaaaaaaaazne ceeeeeeeeestovaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Beru/Elis: do mesta jsem jela autem, zadem....... nervy na MHD nemam, je to vsude ucpany, ale musela jsem Beru: zahradka - se vypotacim bud brzo rano nebo vecer, nic mezi, nejsem sebevrah Elis: klid, klid, klid, ono se to nejak vyresi............
Odpovědět
copak, spakujes se nam s borikem do kufru? :-D
Odpovědět
jo a jinak v pondeli... na veterinu zvladam - po obchvate... k zubarce zvladam - taky po obchvate... ale jak pak ze sojcaku k nadrazi? je tam nak znacena objizdka, kdyz nejedou cerny mosty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: spakuju a rada, my jsme skladni, nenarocni :-D sojcak-nadrazi: cerny mosty zavreny, protahne te to objizdkou, to se neda nic delat :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?