Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně! Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Huuu, je tu ještě někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
A nikdo a je další den a já sem tady! Tak kdyby se tu někdo z Vás vyskytoval, tak se ozvěte! :-D :-D
Odpovědět
Krasny den :-) vcera jsem byla sluzebne pryc, dnes uz jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mladá paní! Jak se vůbec v tomhle novém stavu cítíš? A změnilo se něco? :-N
Odpovědět
Citim se bajecne :-) a zmenilo... asi jenom prijmeni :-D a pak to, ze se mi strasne libi rikat, ze manzel tohle a manzel tamhleto... je to takovy lepsi nez pritel nebo partner :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasné! To se mi taky líbilo, ikdyž sem se zezačátku zarážela co mám říct :-D :-D A co výměna dokladů a takové ty blbiny...já to zařizovala snad dva měsíce a bylo to šílené :-( A představa, že mě výměna az měny čekaj po novém roce zas se mi moc nelíbí
Odpovědět
Doklady zatim neresim... dneska skocim na zdravotni pojistovnu, mam to vedle prace, tak to bych mohla zvladnout :-D Obcanku budu resit pristi tejden, protoze ted ma oddak :-D manzel :-D a pas a ridicak az hodne casem... protoze se to musi vyrizovat v Tabore a nikde jinde a este ke vsemu osobne, takze to jsou 2 dny dovoleny :-/ takze na to zatim hazu bobek
Odpovědět
Kdyz jsou ti, co to vymysleli, idioti... tak maj smulu, no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš pravdu. Co se musí vyřizovat na tom jediném úřadě je na houby! Taky sem to tam musela vyřizovat a dva dny byly v čudu...a kvůli skoro ničemu!
Odpovědět
Hlavne nez se zavedly ty pitomy biometricky udaje, tak sel pas vyridit odkudkoliv... ted zase neee... jako kdyby si to nemohli preposlat...
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že můžou stejně jako s občankou...taky sem si jí vyzvedávala v Praze a nechala dělat v Praze. Naštval mě pas, protože 600 předtím a za chvilku zase 600 jako by to bylo nevím co! Přitom to tak drahé není jen si oni vymýšlej kde jakou kravinu!! ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
elis no já vyplázala zas pas 600 loni, jsem musela kvůli tomu Irsku, protže u starýho mi zrovínka skončila platnost a teď znovu kvůli novýmu příjmení ]-(
Odpovědět
jinak já zařídila první právě občanku, s tím rovnou řidičák a zdravotní pojišťovnu a ostatní věci jako banku, spoření, apod. až časem, na to je stejně potřeba ta nová občanka ;-)
Odpovědět
No jo, vlastne... banka, karty... bleee :-p Se musim nejdriv naucit podepisovat... ten podpis behem obradu vypadal jako od nakyho silnyho dysgrafika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blbne to!!! ]-( ]-( ]-( ]-( :-( :-( :-S :-S :-S
Odpovědět
Blbne :-S
Odpovědět
no já bych řekla že se teprve teď po víc jak půl roce začínám podepisovat všude stejně, předtím to bylo pokaždý jinak, a to jsem to před svatbou trénovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se podepisuju pořád stejně! Jen jsem před podpis vložila velké tiskací S. Sem totiž v kostele zjistila, že nevím jak se píše psací velké S. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
......... cus omlouvam se ze ted moc nepisu, ale mam nejakej casovej chaos :-) echm......... doklady. hm....... zdravotni pojistovna????? no tak tu nemam dodneska. pas taky ne. banka nezajem. zbrojak sem platila pokutu a mam podminku - jeste jednou zapomenu a seberou mi ho. takze mam jen ridicak a obcanku, to musi stacit :-)
Odpovědět
z toho plyne, ze se nesmis rozvest nebo si jinak zmenit prijmeni, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jste tu dneska některá?
Odpovědět
Ahoj Taborky moje :-) hura, uz bude vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže bude hnusně..... Se svatbičkou jste měli štěstí....kdyby byla teď, tak je mokrá varianta ]-(
Odpovědět
Jo, koukam, ze nad taborem prsi... no proste me ma nekdo nahore rad a zaridil, aby se to povedlo :-)
Odpovědět
Jo a jsem sikulka... vcera jsem zapomnela snubak v praci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sis ho dneska vyzvedla ne? :-D Vidíš k čemu je dobré chodit do práce :-D :-D
Odpovědět
tak nak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsou nějaké další fotečky???
Odpovědět
jsou, ale zatim jenom v pocitaci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?