Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
mám dlaší dotaz, když kouká na mapu na seznamu a porovnávám ji s tou od žirafky, tak ta expoxice je ve semru od mesta před čističkou nebo až za ni ? =-) a jak dlouhá je procházka od náměstí na místo určení ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Princezo, tak jak je to daleko nevím, ale každopádně to zítra prubneme s manžou a kočárkem z toho náměstí, ať nevypadáme před ostatními jako pitomci. Sice jsem v Táboře žila 22 let,ale tohle vůbec netuším, kde se nachází. V kolik máte příjezd do Tábora, at to můžeme domluvit kdy a kde se sejít.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, tak jsem ještě bloumala po netu a hledala, jak daleko to na místo činu je...podle chytré příručky přímo ze stránek geologické expozice je to od Švehlova mostu cca 1 km! Takže raději počítejte víc času, pokud půjdete pěšky od jinud. Lepší mít nějakou tu minutu v záloze, ať se nemusíte zbytečně hnát. ;-) Si beru pohodlnou obuv, původně zamýšlené pantofle na platformě by mi pěkně zničily nohy...kdoví, zda bych se vůbec dobelhala :-D .
Odpovědět
maalinko já nevím, řešíme to, jenže ja nejedu z Prahy jako vetsina, ale od Plzne.a jsem z toho na svetku ti povím :-N jsem to pred chvili psala jinde, mozna tam budu dve hodiny predem mozna budu rada kdyz stihnu gratulace :-D mapy.cz mi pisou,ze mi to bude z domova trvat 2,5 hodiny =-)
Odpovědět
mám ještě jeden zvědavý dotaz jak je to u vás s gratulacema při svatbě - mě nepřijde divný donést nevěstě ke gratulaci kytici ale když jsem se vdávala tady v západních čechách, tak tady to není zvykem a ( a já na ně taaaaaaaaaaak čekala) takže když donesu kytku budu za exota nebo je to u vas taky normální ?
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, tak to počítám, že přijedeš od Písku,že.Naši bydlí kousek od obchvatu města, kde by jsi se mohla vyřítit s autíkem, tak by jsem se mohli sejít tam.Jestli teda nechceš parkovat v centru. S tou kytičkou nevím.Mě je nikdo naštěstí nedonesl.Připadá mi to divné, že má nevěsta pak plnou náruč kytic a nějak tam pak "zanikne" ta její.Ale Žirafku to potěší a může jí předat někomu ze svatebčanů k opatrování, pokud si bude chtít pořádně užít tu svojí svatební.
Odpovědět
maalinko tak to nevím od kud přijedu :-N jsem schopná zakufrovat a přijet od Brna :-N :-N já tam nějak dojedu, nebudem to už řešit a kytku teda asi taky ne no, když se to u vás nevede =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, princezno.Jen kytičku dovez, když chceš.Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav.A Žirafku to potší, uvidíš!!! Abys pak neříkal, že jsem ti to zatrhla, že se to u nás nedělá.Ale já nevím,jetli se to tady dělá,protože na jedné svatbě nevěsta kytí dostane, jinde ne.takže těžko soudit. Jejeje, nidke nekufruj, pěkěn sleduj značky a halvně bacha na strejdy s radarem.Víš, že chrání 50 a pomáhaj řidičům od peněz :-D
Odpovědět
já jezdím slušně, 50 dodržuju běžně i na dálnici :-D
Odpovědět
babky ja se z vas picnu... ale uz se na vas moc tesiiim
Odpovědět
Profilova fotka
žirafinko klídek!!! A užívej si předsvatební nervíky! :-D :-D Je mi strašně líto, že tam nebudu s Váma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janno: My jsme rozpočet na hostinu ještě vůbec neřešili, tak nevím...Hostinu platí rodiče, tak si s tím hlavu nějak neděláme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maculinka: tak to blrda zavist :-D :-D :-p to u nas nehrozi
Odpovědět
Profilova fotka
Táák a teď už Žirafka tuší kytičku.Zvědavka zvědavá sem musí nakukovat :-) Jinak Žirafko, dneska jsem ti okoukli s rodinkou místo činu, bylo všude čisto, žádný papírky od svačin, tak doufám, že to vydrží a nikdo tam nic nevyvede. tak zdar a sílu, zítra jsem tam všichni :-D :-D :-D :-D Princezno, máme na tebe a ostatní tedy někde počkat.Prubli jsem čas a svižným krokem nám to trvalo z náměsí asi 30 minut. Kdyby něco, telefon na mne máš, volejte. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ty Princezno, ja tusim ze Tabor-Plzen delam za cca.....hm.... no.... je to mozny, maximalne ale fakt maximalne dve hodiny?????? ja si nemyslim, ze bych to kdy jela dyl..... a to i v zime :-) jo a neboj, bude to v klidu, z Plzne se drz smer Pisek, furt Pisek, pak bude veeeelikanska krizovatka se stopkou.... tam rovne smer Tabor - pak pres Zdakovskej most, pak furt na Tabor, Tabor, Tabor, pak Tabor a pak se drz furt centrum centrum centrum - prijedes na namesti a tam bude Kamca :-):-):-) ja jsem jasna - pomalu vyrazim od Bosamba, v ruce dar (jeste ho musim nechat zabalit pac mam rucicky volsovy) prani nezapomenu snad a v 10,30 proste MUSIM bejt v expozici - mmj se to fakt neda minout :-D uz se na Vas tesim, pa E
Odpovědět
no a ted se mi to neodeslalo takze znova: doufam, ze duveru ve mne nezklamete :-D ja si totiz na tu cestu vubec neverim :-| tak snad se tam nejak domotam radsi fakt jedu v sedm, kdyz budu na miste s predstihem, hledejte mne v nejakym lokale ( na nadrazich maj dosta casto otevreno uz od brzkeho rana, tak kdyz tak budu :-D protoze slusny lokaly oteviraj bohuzel az skoro v poledne) jo a Maalinko jeste ze ses pripomenula,jdu si to cislo hned napsat na papir, jinak jsme v ..... haji
Odpovědět
Profilova fotka
Táák se nám to pomalu blíží, moc se těším a držím hlavně pěstičky, aby vydrželo počasí. Dneska bylo vážně nádherně, jeli jsme s Pavlem na chalupu a užívali si klídku, sluníčka, zahrádky :-) :-). Hlásím, že jsem nakonec zítra nemobilní...autí si vzal Pavel (to je normálka, zrovna když to fakt nepotřebuju komplikovat :-| ), máme rozhozené řízení a tak bude opravovat. Čímž jsem odkázaná na MHD, k mostu mě snad hodí, takže budu čekat tam. Pro jistotu písnu SMS, aby jste věděly kde počkám ;-) . Hlavně se omlouvám Kremrolce, které jsem slibovala případný odjezd :-( :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi řekněte, tedy, kde se sejdeme, ať jdeme houfně :-) Nejpozději v 10 hodin budeme u kašny na náměst ía nejdýl v 10.15 valíme směr expozice, jo. Poznáte všichni, budu s kočárem a Mírou. Princezno, neboj, cestu zvládneš, hlavně klid.
Odpovědět
Tak jsem celá zvědavá jestli jste se ve zdraví sešly a jaké máte zážitky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ááááá je to za náma...Žirafinka se nám vdala x-) , byla to vskutku hezká a netradiční svatbička. Počasí vyšlo suprově, chvilkama dokonce sluníčko pálilo až dost. Jinak to bylo krásné odpoledne, za což děkuji i Kremrolince s manželem a "Maalinkovým" (Mírovi ještě jednou velký dík za prima oběd, který nám všem velkoryse zaplatil :-) ). Valinka byla zlatá, jsem se pomazlinkovala a i kočárek povozila...paráda. Jsem z toho ještě teď celá naměkko |-| . Každopádně se srazík povedl a užili jsme si spoustu legrace!! Žirafince moc a moc gratuluju, hlavně ať je manželství šťastné, spokojenné, láskyplnné a stejně prosluněné a pohodové jako dnešní den :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...málem bych zapoměla, na fotečky se těším, napnutá jsem jako kšandy :-D :-D Andelice patří velké díky za koupi krásného svatebního daru a přáníčka!! :-)
Odpovědět
kukte jak jste asi poznaly, dorazila jsem, se zpožděním =-) :-N já to říkala,že budu ráda když stihnu gratulace |-| :-D teda ale co mne v Táboře fakt hodně překvapilo byla ta zácpa tam :-o :-o to bylo fakt jako děsný, ještě hodě kus nad shell benzinu ,nad gymnazium ( soukromé ? ¨) nebýt té, tak jsem tam včas, tam jsem strávila dobrou půl hodinu :-S pak teda ještě hledáním správné odbočky před mostem :-N , ale to už je zanedbatelné cesta mi celkem trvala tam 3 hdiny , nazpet HOdinu a třičtvrtě =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Princez, hlavně že jsi to stihla a to hlavní nepropásla ;-) . Zácpa je normálka, zvlášť pak v pátek....teď se k tomu přidal i svátek a je to horor. Tohle je skoro ve všech městech stejný, sem tam i opravy silnic, takže labůžo a pro místa neznalé o to horší :-( . Aspoň že cesta zpátky proběhla lépe a dojela si v pořádku.
Odpovědět
Berusko no u nas toprave vunec neni zvykem =-) u nas zacpy nejsou ja jsem teda ve vidlakove, jak vesnicim rikam u nas na JTSP, ale do okresiho mesta jezdim a tam to teda fakt neznam =-) takze ja byla docela sokovana musim rict ale misto si vybrali krasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě, já pocházím taky z vidlákova...do Tábora jsme přesídlili teprve před 1,5 rokem :-). Na zácpy ve městě jsem si zvykla, už mi to ani nepřijde...jsem zvyklá na Prahu a tam je to maso každý den :-D . Ale abych Tě i trochu uklidnila, pořád tu takovéhle štrůdly nemáme...bývá mnohem lepší situace :-) . Svatba byla povedená a místo úžasné, byla jsem příjemně rozčarovaná, jak to tam krásně pasovalo...a to počasí, ááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se musím přidat mezi velmi spokojené účatníky akce. Nevěsta byla vskutku k nepoznání, takže má velikou 1 s * a samo, že její pomocníci též. PeŤO, opravdu moc ti to slušelo!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO dodat ke krásnému počasí, místu, příjemným lidem.... asi nic, vše bylo příjemné. Radost jsem měla i z Majky a malé Marušky, že jsem je poznala osobně, taky z toho, že tam bylo víc dětí a nevejskala si tam jen naše Vali :-D :-D Posezeníčko s Kremrolkovýma a Jaruško na Pintovce taky supere, takže jen samé chvály A náš páteční večer v Budějovicích na Palu Haberovi a Teamu? Ženský, to byl vodvaz pro matku v domásnosti jako "prase". Moc jsem si to užila, skřípku víc než Valinka, jak mám vyzpívaný hlas, pálí mne chodidla od tance a od tleskání ruce.Takže Vali má dnes smůlu, chvoat musí tatínek, já ji moc neunesu. Ale jsem moc moc spokojená.
Odpovědět
tak já se také přidávám k pochvale :-) všechno na jedničku!!! nevěsta byla krásná, netradiční místo, super počasí i nálada ;-) přeju ať jsou vaše společné dny v manželství plné sluníčka jako ve váš den svatební jinak i my moc Mírovi a Kami děkujem za pozvání, posezení bylo moc fajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,není za co děkovat!!!!!!!!!!!! Pročítám beremko, Žirafka klábosila jen na JTSP a na nás domácí "háže boba"... a to jsme taky zvědavé, jak bylo na hostině, jak si to užili... že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Bobiny, se tu pěkně rozplýváme a nevěstinka :-N ...pardon, už mladá paní nás tu nechává v sladké nevědomosti a napnuté jako gumu od trenýrek :-D :-D. Maali, mi nějak uniklo, že jste jeli s Mírou na Team do Budějovic =-) , ale hlavně že se akce povedla! To víš že je to hned velká změna pro maminu, která je pořád s mimčem doma. :-) Holky, přeju vám hezký zbytek prosluněného víkendu a taky prima začátek nového týdne. Má být vážně super počáso, tak jsem nadšená...máme tu skoro léto. :-)
Odpovědět
Cau kocky, tady je vase mila mlada pani :-D Mam ted nak rozlitano, peru uz asi 6. pracku a vcera jsem byla takova naka chcipla cela... a prislo mi skoda vas odbejt jenom strohym "cau babky" :-D pac jste moje zlaticka taborsky.... Vic urcite napisu, ale musim ted este zpacifikovat stul, abych si mela kde rozlozit vypocetni techniku ;-) Ted se strasne naklanim a bolely by me zada :-) A vy stejne nekam vyrazite, kdyz je venku tak hezky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?