Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak sem na jeden den zavítala do práce a už bych zase šla dom! Se mi tu nelíbí! ]-( Dám na střechu další fotky... Ne že bych se byla podívat, ale našla sem je na stránkách..... zatím papa, mám toho tu dneska hafo a nevím jak to všechno stihnu :-(
Odpovědět
ahojky kde jste všechny, že by na sletu? =-) :-D já mám v pátek volno a jedem na chaloupku, tak si moc užijte volno, nezapomeňte se zítra políbit pod rozkvetlou třešní a příští týden se uvidíme hurááá konečně na další svatbičce ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetka: a jak resite jidlo na Karolinu? Pajee a co vy? mate vsechny tradicni "obed" veceri? A mate neco sveho, jako teba alko, sladke... Ja mam z toho karolina cim dal vic stazene pulky, nevim, jestli je to tim, ze se snazim resit po emailech, ale ted se mi treba 3tydny neozavali...
Odpovědět
janno: ahoj, my máme oběd dle vlastního výběru+ klasika předkrm a polívčička. Veškeré cukroví a dorty naše. Prosadili jsme si i pár vlastních lahvinek hruškovice a višnovice. Sice jako že to nevidí rádi, ale vlastně nikterak moc neprotestovali. Když toho nebudou kvanta... Myslím jen, že si berou něco málo za každou naší donesenou lahvinku. Místo večeře jsme zvolili raut. Dali nám velký výběr. Navíc říkali, že klasické večeře dělali snad jen 2x. Většinou nemají všichni hosté ve stanovený čas večeře hlad, tak takhle se nají postupně všichni a vezmou si na co budou mít chut (bramboráčky, řízečky, pečená stehýnka, saláty, losos, paštičky, salámky,sýry, plněná vajíčka........) Co se nesní na rautu, všechno zabalí a vezmeš si domu. Navíc dárek pro novomanžele-svatební apartmá na noc v ceně 2900,-. Já jsem zatím spokojená.
Odpovědět
janno: Ahojky, já jsem zatím taky spokojená s domluvou. Máme také pozdní oběd, ale vybrali jsme pro všechny jen 1 jídlo, aby už bylo po našem příjezdu vše připravené. A samozřejmě předkrm a polívčičku taky :) Cukroví budemem mít taky vlastní. O tom vlastním alkoholu jsme taky mluvili a táky moc neprotestovali. A na večer máme taky domluvený raut, dokonce nám ho i sami navrhli podle počtu lidí. Taky máme domluvené pečení selátka :) A rozpočet je taky ideální, překvapila nás dost nízká cena :) Svatební apartmá máme taky domluvené, ale o tom, že to bude jako dárek jsme zatím nemluvili, každopádně by to potěšilo :-) A máme taky domluvených několik pokojů pro pár svatebčanů, ale ti si to budou platit sami. Už se na to moooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tramtadadáááááááááááááááááááááá ještě týden a má to za sebou :-D :-D Alespoň to krásné slůvko a nový podpis.Víte všichni doufám kdo??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, Elismi, stavbička zase za ty 2 měsíce pěkěn pokročila. Už letos na vánoce tam máte bydlet?
Odpovědět
Vsecko vidim, vsecko slysim :-D Ahoj holky, je to docela mazec :-) ale krasnej :-) mam za sebou posledni zkousku liceni, ted jsem obarvena a ostrihana... a uz se tesiiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko - pisu ti do IP, ostatnim take. E
Odpovědět
Profilova fotka
cecetka, pajee: my mame vybookovanou celou kapacitu cca na tyden. Svatebni apartma na nas nezbyde :-D i tak bychom potrebovali vic pokoju, kdyby bylo. Navrh rautu mi prisel dneska, ale neni rozpocitany na hlavu, takze z toho cenu nevykoukam. Za kolik mate raut, myslim na osobu? Co jsem mela cenu od Dvoraka, tak je to cca 500kc raut a 500kc grilovani, takze nevim, co cekat z karolina. Schuzku mame az 25.5. mam z toho bobky uz ted... Zirafka, tak drzim palce, at vam vyjde pocasi, vsechno kalpne, a hlavne krasny manzelsky zivot!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, jeste ta cena z aapartman =-) =-) vzdyt na webovkach maji cenu za noc 1250Kc, za dve osoby a noc???? Nebo je to neco extra special??? My v Nautilusu platime za vikend - pa-ne vcetne snidane 5t za dve osoby vcetne nejakych extra koupeli a tak
Odpovědět
janno: http://hotel-cz.moonface.cz/ubytovani... jinak celkově je hostina počítána cca 1000kč na osobu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak sem měla dlouhé volno a užívala si to. Ikdyž všechno taky nebylo jak by mělo :-( Každopádně tento týden mám fofr - výplaty a uzávěrka ]-( a bohužel sem zjistila, že žirafka se nám vdává v pátek a já budu tou dobou makat jak šroubek v práci v Praze :-( ]-( :-S Kamča: Jinak kolaudace by měla být v prosinci, tak počítám se stěhováním až po novém roce. Dřív to asi nestihnou a nebude to :-| Ale zase sem se byla podívat o víkendu a vypadá i ten dům celkem dobře, Už se moc těším až tam budeme bydlet!!!!
Odpovědět
Ahoj kocky :-) poslednich par dni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty víme!A skoro za tebe stříháme metr! a jak zvládáš a jak se těšíš slečno?
Odpovědět
Tesim se :-) moooc :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) Peťo za 4 dny touhle dobou se už budeš strojit :-D to je krásný x-) já bych si to klidně taky zopákla :-)
Odpovědět
jinak my měl klasickej ověd a večír raut a ten se počítal 200 Kč na osobu a ještě nám toho víc jak půlka zbyla jaký toho bylo hafo, takže i těch 500 mi přijde fakt moc, ale je fakt že asi Dvořák bude mít jiný ceny než penzion U Růže v Sezimáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já taky!!!! :-D :-D Jen bych vynechala rodinu svého manžela a bylo by nám hej! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
elis to je škoda že na svatbu nedorazíš :-( nevíte jak Jarka? jestli půjde nebo bude pracovat? já dorazím určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Peťo tak to bys mi mohla dát na sebe telefon a já bych se zůčastnila alespoň po telefonu.... Sím sím písni mi ho do IP. Od kolika se vlastně ta sláva koná?
Odpovědět
Slava je od 11 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem totiž hlava děravá a nějak sem to zapomněla :-N Tak se prosím nezlob! Ale teď už to vím a když tam bude někdo s holek s mobilem, tak já zavolám a budu tam aspoň tak a budu to mít s popisem....a třeba i něco uslyším a zbytek pak ukážeš na fotečkách! ;-)
Odpovědět
Je, to je kouzelny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viď! Když tam nemůžu být tak si to aspoň poslechnu!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsem mela zaridit videoprenos, jak tak koukam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší odmlce se zase hlásím :-( Je to děs, v práci sice pohodička, ale na net se tam nedostanu.....mám šanci jen kolem oběda, jinak ne :-| . Nouťas sebou vozím jen občas, jsem líná ho tahat....nedávno jsem ho málem zapoměla ve vlaku. Takže to nechci riskovat. Moc mě mrzí, že jsem trochu mimo a nedostanu se sem tak často....mám normálka absťák. Na svatbu 100% dorazím, v práci to mám zařízené....už se mooooc těším. Škoda, že nás tam bude tak málo :-(. Napište, kde a v kolik se sejdeme, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a to bys mohla? ;-) Ahoj Beruško! Je mi strašně líto, že se s Váma neuvidím....ale jak sem psala, někomu zavolám a budu aspoň přes mobil! Můžu volat třeba tobě, když už víš, že půjdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, taky je mi líto, že se neuvidíme. :-( Volat klidně můžeš, budu mít mobila v pohotovosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře! A už mám aspoň radiový přenos, když to nebude video :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?