Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele dal me napada - kdyz ne Lazne, co treba dvorak - byvaly Pivovar? je to na parkanech - krasnej rozhled - filip a jakub je 100m!
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, ja mam normalne umakart, jdu spat, jeste si o tom popremejslim a dam vedet, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, ted me napadlo jeste neco - penzion cerny leknin - takovej ten s vezickama pod kotnovem - mela tam hostinu uzivatelka MERIVA - obcas se tu objevi na konikovi - kdyz ji napises, urcite ti rada poreferuje - a je tam jedno z nejkrasnejsich ubytovani v tabore - ne levny, ale krasny!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Budu tu spíš odpo!Tak někdo doražte ať mám s kým povídat! :-D Janno, já ti v tomhle asi neporadím :-| Fakt nevím, ale Pivovar je fakt hezký.... (ceny raději řešit nebudu) a co třeba zkusit nějaký penzion po Táboře? To by možná nebyl až takový problém ne? Andeli, děkuju za fotky! Hele a kde na Budějovické ta hospoda je??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, keith se zasekl, ze chce vsechno na jednom miste. ja si do vcera myslela, ze jen presunu jednu rodinu jinam(nejsou pribuzni s tim zbytkem) a bude klid 8-( no neni. Pokud vim, leknin je na prodej... ale zkusim, Lhota je obsazena, a Dvorak se keithovi nelibi, je to strasne "cesky" vkus, jeho slova, no a jit do Nautilusu, kde mame ubytko, tak se nedoplatim, a bude to strasne "in" coz zase nechce, chce to neformalni, tak ja nevim. Do haje, ja se vdavat nechci...ja chci spaaaaaattttt
Odpovědět
Profilova fotka
koukni na nějaké ty penziony! Myslím, že určo něco najdeš! Nevím pro kolik osob a co přesně to má být. Ale něco najdeš neboj!!!! ;-) Jé Nautilus...já když si uvědomím, že za rohem vyklízim byt..... ;-( :-S A když vzpomenu na to, jak to tam ještě nedávno vypadalo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Janno fakt zkus ten Leknin, ja tam vzdycky soupu navstevy, co chci ubytovat na urovni a ne v molochu typu dvorak...... hm....... cesky vkus.........vsak mate svatbu v Cechach, ne???? :-D v Lekninu je i novomanzelske apartma, z Filipa a Jakuba kousek a Meriva tam mela krasnou svatbu........furt premylam a premytam kde, ale uz me bohuzel nic nenapada :-( Elismi - Tampico je ... na Budejovicky, jako pod La Tortou.....
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo. Tak to bych asi měla zjistit kde a co to je a kdyžtak vyrazit třeba s manžou :-D Tak směr Tábor jedu v pátek! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude nas pres 60, Leknin jsem zkousela, ale telefon, co jsem nasla na webu neni pripojeny. Jinak oltyne si uctuje za pronajem parku 25t(je v tom i hospudka pro 25lidi) tohle je na palici
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak to potřebujete něco většího....no taky zkusim popřemýšlet kde co je.....A ty se neboj! Všechno dopadne dobře! :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky všem přeju krásný pátek a naší Valince všechno nejlepší k prvnímu svátku x-) a ať jí mamča za nás dá pořádnou pusu :-o janno teda to jsou starosti, zrovna teď když má člověk úplně jiné, viď? :-| my měli hostinu i ubytování pro svatebčany v Sezimově Ústí v penzionu U Růže, kousek opodál je ještě jeden penzion u Huberta, není to tam drahé, ale zase nepočítej žádný luxus, ale to už by bylo pro vás asi daleko a nejsem si jistá jestli budou mít takovou kapacitu :-|
Odpovědět
3 tejdny, jachachaaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uaaaaaaaaaaa prave jsem se vratila z vyprodeje z DITY - nechala jsem tam bezmala dva tisice - kdo by rek, ze mimi tak leze do penez, zeeeeeeeeeeeeeeee????? obvzlaste me fascinuji ceny kojeneckych cepicek :-) no nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborandy, přeji krásný a pohodový víkend ;-) Jsem si taky konečně udělala chvilku času a jsem zase tady, ani nevíte, jak moc se mi po Vás stýská :-( . Ještě jsem taková zmatená a mám všeho až nad hlavu, doufám že se to rychle ustálí, jinak mě asi šlehne. Pracuju jako divá, k tomu šprtám Němčinu...hlavu mám na prasknutí. Už aby byl větší klid, asi jsem na takový zápřah už stará, děsně mě to zmáhá....ale zatím mě to baví (jsem takový divný pavouk, na jednu stranu si stěžuju a na druhou mé srdce plesá) :-D ....uvidíme, jak dlouho mi elán vydrží. :-N Žirafinko, to je fofr....čas letí jako splašený a svatbička se blíží přímo sedmimílovými kroky :-) . Já se moooc těším, budu hodně držet pěstičky, aby vyšlo počasí ;-) Andeli, tak to gratuluji k nakoupené výbavičce. S penízky je to vážně kříž, nejen mimčo leze do peněz...ale je fakt, že kolikrát jsou to vážně pálky. Uvidíš, jak budou i nadále finance kutálet....ono to člověku nedá a nakupuje jako divý. Jsem to viděla i u sebe, raději jsem utrácela za neteř než něco vybrat sobě. Ségra i spousta známých maminek mi to potvrdila. Je to přímo mánie... :-D . Hlavně že si to užíváš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, ja se priznam, ze odmitam kupovat blbiny - a tak kupuju jen to, co vim ze upotrebim a potrebuju do zacatku - nechavam si poradit od zkusenejsich :-) - takze v Dite to byly rychlozavinovacky, pliny, povleceni :-) proste takovyty zakladni veci, co miminko potrebuje :-D a popravde receno, bavi bych tomu nerikala - nakupovani je pro me obecne docela desbes :-N. Jinak jsem rada, ze se ti v praci dari, kazdej zacatek je tezkej, ale az si trochu zvyknes, tak to bude fajn - a hlavne vis co - ja vzdycky rikam, prace muze bejt vselijaka, hlavne at nenarazim na debila........ Zirafko - zrovna dneska jsme s Honzikem besnili po zahrade a rikali - jo to minulej rok touhle dobou, to jsme meli jiny starosti!!!!!!!!!!!!!!!! :-D uzivej si to :-D Alo - prosimte ja na tebe zapomnela - moc se omlouvam - vcera jsme gratulovali tchyni k narozkam, v patek jsem rano vypadla a domu jsem se vratila v pul desate v noci (doktor-prace-nakupy-bazen) :-D, dneska jsem byla od rana na zahrade - hele nebudem to lamat pres koleno, treba to vyjde dalsi vejkend! my mame sena dost, tak ja budu jeste tejden kydat a krmit, me to problemy nedela :-D:-D:-D Taborky - vesela prihoda z nataceni: sehnala jsem tchni kohouta, pac ten jeji slepici kral nedavno odesel na nebesky hrad. Kohouta sehnat byla bojovka, ale povedlo se. vcera jsme pro nej byli - pani mi kladla na srdce, at ho pres noc nechame doma, at ho nevypoustime, at si zvykne. Prijedeme ke trchanovcum a sup, tchan, manzel a muj tatinek jako ze kohoutovi doprejeme a sup s nim ke slepicim a placali se po ramenou, jak to hezky vymysleli. OK, rikam si, se nebudu rozcilovat. No nic. Dojedeme domu....... svagrova telefon: kohout vzal caru :-D proste frnknul :-D:-D:-D...........no nic. Ten pan ho ma stopro naucenyho jako Hasek psi a prodava ho porad dokola :-D:-D:-D no nerikala ja jsem jim to??????????????????????????????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
droboucka vysvetlivka, by jste si nemysleli ze melu z cesty: prodaval ho pan, vydavala pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já nemyslela přímo blbiny....ale je to fakt dost individuální. Někdo je zodpovědnější a odolává. Ber to jako plus, aspoň se vám nebudou hromadit stohy oblečení, hraček apod. Taky ušetříte dost peněz, protože to vážně pořádně zatočí s financema. Nebo se klidně může stát, že se mánie projeví později, až bude mimoušek na světě a pak bude teprve tóčo....neboj, nechci Tě vůbec strašit :-D , ale nikdy neříkej nikdy. Možná ale vůbec druhá varianta nenastane a bude tím pádem klid.....ber mě prosím s rezervou, jsem to porovnávala se sebou a ségrou (a ta se kasala, jak nebude vyhazovat korunky a ejhle :-N ). :-D S prací máš naprostou pravdu, hlavně nenatrefit na vola....to je pak konec. Takže zatím musím zaťukat na dřevo...ťuk ťuk ťuk....všechno v pohodě! ;-) Den ode dne se lepším a začínám si zvykat na nové prostředí, pracovní zápřah i větší kolektiv. No doufám, že to bude O.K. :-) Veselá příhoda s kohoutem mě pobavila, asi je to fakt cvičený profík a vzal ukázkové kramle :-D :-D . Jen škoda tchánovců, že nedali na Tvé rady....nyní si můžou navzájem poděkovat. :-x :-D Jinak všem Táborkám přeju hezký zbytek víkendu a zítra prima start do nového týdne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
......... Beru klid, ja to tak beru :-) - ale si rikam, ze delam ve spatnym byznyse 8-) asi zmenim obor :-D Taborky hezkej zacatek tejdne taktez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jakpak se máte? Já sem šíleně utahaná! O víkendu sem toho moc nenaspala, ale byt je skoro vyklizený! :-p :-D No nevím jestli se mám radovat nebo z toho mám být smutná :-( Ale aspoň jsem se sešla s dvěma kamarádkama a tak je mi trochu líp. U té jedné jsem dokonce zůstala i přes noc, protože "nadstandart"mi ujel a další jel až ve dvě ráno....Tak mě vzala na byt a mohly jsme aspoň ještě chvilku kecat a popíjet! :-D :-D A že mi to teď chybí.... Dneska bych spala jak malé mimčo!! Místo toho jdu zjistit, kdy budu předávat byt... Tak držte pěstičky, vždycky, když s nima mám mluvit, tak je mi zle! :-p :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zirafko: Diky za link, zajímavé počteníčko. Jsem trochu v rozpacích... :-) No uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tjaaadydaaaaaaaaaadydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hec dneska jsem doma :-) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a odmitam vytahnout paty a/je mi lino b/dneska vypadam hruzostrasne a nevim jestli s tim chci neco delat c/venku je chnusne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evi! Jak se daří?A co je nového?Co bříško? Jo a už jsou nějaké ty fotky ze srazíku, krom těch cos mi poslala?
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Zirafka zatim asi nic neposlala, nebo ja nic nedostala - ja fotak opet zapomnela 8-( co ty, jak je? uz je ti lip?????? hele jeste jednou se omlouvam za vejkend - sem byla nejak ve skluzu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský, dítě mi spinká tak jsem sedla manžovi na PC.FOtky mám v notebooku a ten mi stávkuje s připojením.Včera manža slíbil se na to podívat až kotě usne a to bylo zase po 23 hodině.A já když přišla do ložnice, co myslíte.... chrupkal i Míra.Tak jsem se trošičku zlobila, že na to nekoukl, ale když stejěn nevnímal, šetřila jsem hlas.Jsem nějaká chcíplá, tak by to bylo zbytečný namáhání. A tak jsem líní to z NB dát na "flašku" a připojit tady :-D :-D
Odpovědět
Cau kocky... zirafka se omlouva, zatim vazne nic neposlala... ale urcite to bude pred duchodem, slibuje :-D Zitra jedu na zkousku satu, uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ženský! :-D :-D No já sem tak trochu pořád mimo. Nejlíp mi není, ale trochu lepší asi jo. Já vím, i mě ten víkend nějak utekl a nestíhala jsem. Ale teď hlásím, že pátek až úterý jsem v Táboře!!! Sice potřebuju zařídit spoustu věcí, ale nějakému srazíku s těma co budou doma se nebráním! :-D :-D :-D (pondělí nevím jak bude, bude předávání bytu a pátek ještě vyklízení a odvoz,páč v sobotu ráno se to prostě nedalo všechno stihnout :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko....................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja bych jela HNED HNED HNED - ten pocit aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no nic, myslete si ze jsou to ty hormony :-D Elis - ja se nebranim nicemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to já taky ne, tak jen abyste měli o čem přemýšlet...teda asi hlavně ty. Protože nikdo jiný doma asi není :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) nojono dneska jsem mela spouuuuuustu planu co vsechno stihnu a zatim kecam tady stridave icq........... echm. pak to budu vsechno honit odpoledne. :-p no co se da delat,ze????????????? a to jeste tohle pocasi primo vybizi si jit trosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicku daaaachnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky je v táboře tak hnusně? Tady teda jo! Taky bych šla do hajan, místo toho tady dělám jak blázen ]-( a nebaví mě to!!! Já chcciiii domuuuuu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?