Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Cau Taborky, dik za super sraz, moc se mi s vama libilo (jako vzdycky) :-) Elis, skoda, ze ti to nakonec nevyslo :-) Fotky zajemcum poslu behem dneska/vecera, ted musim jit makat :-)
Odpovědět
ahoj holky zirafko díky, na fotky se moc těším ;-) elis škoda že ti to nevyšlo :-( sešly jsme se já, Jarka, Peťa, Kamča a Evka s prťousem v bříšku :-) bylo to super, sranda, dobrý jídlo, Peťa nás hostila dobrým vínem ;-) prostě paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elismi, moc se těšim až ti to taky na srazík vyjde, že se po dlooouhé době uvidíme.V mexické restauraci to bylo moc pěkné, sešly jsme se : já , Kremrola, Zirafka, Beruska a Andelika(s Bořikem) :-D Ještě teď, když na to celé vzpomínám, tak mě bolí břicho,jak jsem se nasmála.Bylo to moc fajn a holky vám děkuji za milé odpoledne!!!!!!!!!!!!! Elis, fotečky se pokusím přidat do svého svatebního alba.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky tak ukazujte fotečky! Taky mě to moc mrzelo, ale prostě na bytě musím máknout abych mohla být v klidu....a to se teda teď moc neděje! :-( Peťo copak máš za mobil? Sice pozdě, ale zkoušela sem ti pak volat a nic :-.
Odpovědět
peťo která? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky teda ukrutne zavidim. ta mexicka to je ta na budejovicke? vypada to super
Odpovědět
ahoj mamino :-) jj ta nová na budějovický, bylo to tam moc fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo žirafko! :-D Omlouvám se, ale nějak mi nedošlo že jste dvě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Janno.... tak jakpak se máte? A co je nového? Ani já si s holkama neužívala a tiše záviděla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
U nas soky, tak nejak se porad nemuzu srovnat s faktem, ze mam dve deti :-p a ze v noci nemuzu spat celou noc a tak, ale jinak pohoda. Maly(nejmensi) je pry podobny na mne, chudak mala, starsi je tatkuv. Ted spi oba, a jdu zalomit na gauc :-D nez se selmicky zase probudi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táboračky, včera jsem koukala, že vznikl nový obchod na Budějovický. Není nějaký ze svatebních salonů tady v Táboře váš? :-D
Odpovědět
janno krásná nová fotečka, vypadáš moc šťastná :-) livand no my jsme tu čistě "spotřebitelky" takže ne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
livand - zrovna s sobo jsme mely sraz a rikaly jsme, kolik je tu ted svatebnich salonu a jak se proboha muzou uzivit..... jinak my jsme vsechny "normalne" pracujici nebo na "dovoleny" (hahaha vid, Kami :-D ) Janno, musim ti osmirovat album, estli si tam nepridala fotocky deti :-) chele ja tu dlouho nebyla, ale ted se polepsim, ted jdu zkontrolovat maily, jestli neprisly nejaky fotockyyyyy :-)
Odpovědět
Eh... neprisly.... pac zirafka vcera vytuhla |-| |-| |-|
Odpovědět
A jinak krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda andelika specialne pro tebe jsem tam fotky dve dala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka01 a andelika: Tak to jsem nečekala. Docela bych se vsadila, že některou to tu tolik vzalo, že si otevřela salonek :-D A doporučily by jste mi některý? Je jich tu tolik, nerada bych obcházela všechny a nerada bych někde nerada přišla o náladu nějakou "prodavačkou" co mi bude vnucovat něco s tím, že mi to zaručeně sluší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak kdopak tu ještě je? Já kmitám jak šílenec, no a důsledek toho je PC, kterému funguje jen internet a program na účto, ale nejde z ničeho tisknout...jo a ani poštu nemám! ]-( Jo a co ty fotečky ze srazíku? Má někdo něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diiiiiiiiiiiky vsem Vam to desne slusiiiiiiiiiiiiiii!!!! bez kecu a milosrdnych lzi !!!! :-D livand: naferovku: kdyz jsem se ja vdavala - a to je skoro na chlup rok - tak tu byly snad 4, a ze vsech jsem byla besna, ale ja jsem desnej posuk a tim, ze sama jsem obchodnik - tzn. nas zakaznik nas pan a diktator je pro me svaty - tak jsem byla docela v soku, nehlede na to, ze jsem byla namlsana z netu a realita byla jina - od urovne sluzeb po chovani obsluhy konce finalnim odevzdanim satu....... v novych salonech jsem nebyla, pac tam neprodavaj dupacky :-D Elismi: mam dve fotky od Kamci, tak ti je preposlu, jen mi prosim pisni kam :-) - co se tyce internetu a posty - dneska jsem byla v praci a skoro marne, pac doma mi net teda funguje lip - neustale padal server :-( takze vim, co mas na myslili
Odpovědět
Livand - nevim, jak ses na tom s postavou... ja jsem mensi silnejsi a v Tabore jsem krome toho Svatebniho raje na Budejarne obehla pred 2 mesici vsechno... roman si muzes precist tady - http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-)
Odpovědět
Jo a nakonec mam teda saty z Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafkooooo mas fotecky ????? :-D a posles prosim - jasne az budes mit cas!!!!!!!!! jen se pripominam, ze jsem v poradniku. a diky predem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak se taky konečně hlásím :-) jsem teď časově úplně vyřízená...pořád si zvykám na nové prostředí a nové pracovní tempo. Je znát, že je to větší a dynamičtější firma....jinak ale naprostá spokojennost. Práce je hodně zajímavá, různorodá, zkrátka fajn. Jen mě strašně mrzí, že nemám tolik času na brebentění s váma. :-( Budu se snažit polepšit, koupila jsem si nouťas, abych mohla alespoň při cestování sem a tam občas nakouknout. Tak snad bude více času a příležitostí ;-) . Každopádně se přidávám ke slovům pochvaly za sobotní srazík. Tak super akce už hodně dlouho nebyla. Báječně jsem se bavila, mooooc vám všem děkuju za super odpoledne!!!! x-) x-) Na fotečky se těším, zatím jsem viděla jen od Kamči společnou v sombrérech a smála jsem se jako pominutá :-D . Žirafince děkuji za krásnou rozlučku, vínečko bylo mňamózní....jsem se málem zbumbrlíkovala. :-D Andelice děkuji za odvoz až domů, fakt mi to pomohlo....jsem byla docela znavená a cesta busem by byla asi náročnější. Jste vážně zlatíčka!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Tak vy se tu sejdete když já už sem dávno v trapu :-( Já žádnou fotečku neviděla :-( Já chci taky!!! Pošlu Vám všem svojí meilovku, a dofám, že mi nějakou tu fotečku pošlete!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ja ti preposlu od Kamci ;-) Beru: prosimte, s timhle autem muzu rozvazet cely sraz v plnem poctu :-) Prazacky odrodilkyne, popr. zbehle kolegyne, potrebuju radu: segra v praze zarizuje garsonku, potrebuje prestavet kuchyni - nechce za to dat majlant, malo na to taky nema ALE potrebuje nekoho kdo ji tu pidikuchyni rozplanuje - nevite na koho se obratit? skrtnete Ikeu, tam chteji vlastni navrch :-( - uz jsem prosila na modry strese, ale nikdo se ke me nema :-(
Odpovědět
A nechce si tu kuchyn navrhnout sama? Na ikeich strankach je planovac kuchyni, tak si to tam muze natahat, jak chce :-) a pak dat nekomu zkouknout, jestli tam nema naky kravinky...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to asi taky navrhla sama a nebo spousta truhlářů jí ten návrh udělá taky a i z rozpočtem a zadarmo!!!! Tak ať to zkusí nějak takhle! Kolegyně to tak taky udělala!Dala si nějaký inzerát-ale nevím kam a ona tu teď není- a ozvalo se jí pár lidiček....Poslala jim mějlem rozkres kuchyně a oni jí něco naplánovali! A ona pak už jen vybírala-jo a taky jim řekla jaké má asi tak požadavky.... Andeli tak posílej!Sem zvědavá! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee ja jsem tele - ja jsem mela navstevu a totalne jsem zapomnela poslat ty fotocky........... :-( jdu se polepsit Ziraf - problem je, ze segra potrebuje systemovy reseni do pidipidipidi kuchyne - proste poradit figle, jak tam nastouchat vsechno mozny - a sama nezvlada - a popravde - program v ikea ......... ehm........... sem mela honky, zkousely jsme to spolu a moc uspech nebyl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky help!!! Keith se mi sprajcnul, karolin nam neda ten jeden pokoj na vic nez jednu noc, a my ho potrebujeme na tyden. prip. narhuji sestehovani jedne rodiny s dvema detma do jednoho pokoje... Jakykoliv tip na misto na hostinu s ubytovanim ve stejnem miste(ne hotel lazne!!) prosim sem sem!!!!prip. do SZ diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Janno - co Cervena Lhota? tam je podle me taky penzion - prvni co me napadlo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?