Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU no to si ze me delas srandu, jsem na omyti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doma? pomahal manzel nebo PA? a ted jste doma nebo v nemocnici????????????????????????? GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUUUUUUUU NO TO JE HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.emimino.cz/modules.php?nam... tak v pulce stranky ;-)
Odpovědět
Ty vole(pardon), ale já jsem naprosto v šoku. Já snad nebudu mít děti. No a zlatý český zdravotnictví. Moc moc gratuluju. Hlavně že jste oba v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
JANNO, moc gratuluji , ať vám malý dělá jen samou radost.Má krásnou vánu :-) Jinak děkuji Žirafce za info o jejich akci :-D krásná práce. Vůbec netušim, že takové místo v Táboře je. JAruško, gratulka k novému místu.Přeji, ať dobře platí, málo zaměstnávají a máš se tam dobře.¨ ANDELIKO, v žádném případě nenechávat prozradit pohlaví.Ani kdyby jsi si slíbila, že to NIKOMU neřekneš, prorotože to stejně řekneš.Je to staršná zvědaost, ale vzpomeň na mne, že jsem s tím taky bojovala ještě ve 32 tt :-D a jak jsme pak byli na porodním sále šťastní, když jsme tu pipku zahlédli ještě dřív, než to potvrdil dokror :-D Se srazem to není tak jisté.V Tá jsme byli tento víkend a nevím, jak se mi tam bude k protivnému tatínkovi chtít.A navíc jim natíraí okna, tak je v celém bytě bojový "nepopřádek". Písnět mi prosím raději smskou, kde se koná a v kolik, kdyby to náhodou klaplo.Děkuji a mizím.
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, vážení, tak s tím mýnm ukázkovým porodem pod dohledem nejeln lékaže a PA, ale taky mediček, je tohle jak z amerických filmu. JANO, ještě 1000 větší gratulka než předtím.Jsi strašně statečná žena a už se těšim, až tebe i tvé kluky poznám osobně. Moc si to užívejte a maličkému posílám taky pusu za statečnost!
Odpovědět
Janno, hustej porod, vtipne napsane :-) Gratuluju k narozeni mrnouska a preju, at krasne prospiva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janno gratuluju!!!!!!!
Odpovědět
janno taky moc gratuluju!!!! máš to za sebou :-D sice netradičně ale máš!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hallloooooo je tu dneska někdoooooo????????
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ted a na chvili! neco upracuju a jdu neco udelat na zahradu, pac tady je NADHERNE!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nedělej mi chutě! Tady taky svítí sluníčko a já bych šla ven, místo tohu tu trčím jak ten blb ]-( A jak je? co je nového? Co u Dr? Byla si tam teď někdy ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem byla u mudra, ale jen na prohlidce, jsem fyzicky zdrava (na hlavu se nepta ani nediva :-D ) mimi ok, jen obcas simuluje - nejradsi by, aby inkubator lezel na gauci a jed susenky :-) coz inkubator by to bral ale kdo pak proboura vsechny dvere, zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :-D chute ti delam, pac je tam fakticky kraaaasne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmmm to mi povídej! Já tu kmitám jak pako...přemýšlím, že bych po práci zašla za bráchou a manžou do práce (dneska dělají spolu a venku!!) A chvilku bych se vyhřívala...ale je to na vyhřívání? Pořád mi ještě není až tak dobře :-( mám pořád kašel....
Odpovědět
Profilova fotka
na vyhrivani, pokud zalehnes do zavetri a na plne slunce - se to zda ale zas takovy vedro neni
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem se právě vrátila z 1.hodiny spinningu. Myslela jsem že chcípnu!!! :-p :-( |-| No magořina. Jinak v sobotu jsme byli zařídit prstýnky,tak za 3 týdny je budeme mít.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Tak kdopak tu bude dneska se mnou? Tak včera jsem nakonec jela domu a šla vařit,ale líp bych udělala, kdybych jela za klukama. ]-( Na co sem šáhla to sem zkazila..... Tak sem se aspoň vyhřívala v postýlce - celé odpo mi tam svítilo sluníčko :-D Pajee a kdepak jste si je pořídili a prozradíš nám jaké?
Odpovědět
Ahoj Taborky, nejak nestiham, ale moc se tesim na sobotni sraz :-) Klasika ve dve pred nadrazim?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! srazík bojkotovat nechci, ale nevím jak to se mnou bude...pokusím se aspoň na chvilku zajít. O víkendu budeme asi odřezávat topení...a to se musím tak trochu podřídit :-|
Odpovědět
Elis - budu drzet palecky, aby to aspon na chvilku vyslo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cus, se srazikem pocitam - ale mozna dorazim az pozdeji, tak cca kolem treti - mozna driv i v ty dve, jen potrebuju neco vyridit se sousedy..............- ale zustanu jak dlouho jen vydrzime :-) - neva? ja bych volala Zirafce, kde jste a tam bych Vas dohnala......
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdyby jste to protáhly, tak to by možná bylo řešení i pro mě! Počítám s tím, že dopoledne jedem dělat...ale do kdy tam nakonec budem tak to nejsem schopná říct! Taťka se zapojil a včera i dneska na byt jel, takže tam toho možná bude zase o maličko méně, ale to uvidim až v sobotu! Taťka mi nechce mi říct co tam provádí.... :-( žirafko ty máš pořád stejné číslo?
Odpovědět
ahoj holky se srazíkem počítám :-) a moc se těšim jestli to chcete rovnou posunout na později tak pro mě žádný problém ;-) kdyžtak napíšu Jarušce jestli dorazí, nějak dlouho se neozývá :-( asi toho má hodně v nové práci
Odpovědět
Profilova fotka
no já hlásím určitě, že na druhou to nestihnu :-( Určitě budu jak kominík a tak se budu muset ještě domu vykoupat.... Od kolika začnete je na Vás, já budu volat a připojím se kdyžtak kdekoli a kdykoli!! :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kocky, dneska jdu za milejma panima na matriku, tak drzte palce, at dobre dopadnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
držíme pěstíčky! A zvládni je! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nevím jak mi to zítra vyjde. Máme nějaké zařizování, ještě jet na návštěvu a pak mam noční. Když mi to vyjde, tak přijdu jen na chvilku.
Odpovědět
Ahoj holky, koukám jestli se srazík neposunul a ne, takže ve dvě před nádražím jsem tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojjj, tak se taky hlásím,že dorazím.Mamča už je smutno po Vali, tak zůstáváme do neděle.Tak se můžu i trošku zbumbrlíkovat :-D :-D Dnes ve 14 u nádraží, papap
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dorazim, jak jsem psala, a uz se mooooooooooooooooooooooooc tesim. Eva
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Je mi hrozně moc líto, že sem za Váma nedorazila... Bohužel sem se nechala dopo přemluvit mamkou abych s ní šla koupit nějaký dárek a pak se to všechno protáhlo... Ale dobrá věc je, že je rozbořený sprcháč...takže tenhle víkend už jen to topení a pak sběrák a šrot a už je to snad všechno!!! Ani nevíte jak se na to těším!!! A jak jste se měli? Od Jarky a Evy vím, že jste byly v mexické restauraci...a kde to tam je?A jaké to tam je? A kolik se Vás sešlo?? Chci podrobnosti!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?