Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahojda :-) No jo, ode dneska by uz Beruska nemela pracovat v tech Ricanech, zejo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě....a vyšlo jí něco? Sem zvědavá a moc jí přeju nějakou fajn práci v Ta a tím, že sem tu měla tak trochu absenci.... Jak to vlastně vypadá s tím srazíkem? Kdypak se bude konat?
Odpovědět
Elis - srazik vypada na pristi sobotu, tj. 12/4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý. Možná bych mohla i tenhle víkend, ale to zatím nevím. Ještě to musím promyslet co a jak...a kcybych měla volno tak se určitě nebudu nudit :-| Vyklízení vyhrává poslední dobou všechny moje víkendy ;-( :-S :-p 8-( :-( ]-( :-S
Odpovědět
Tenhle vikend nemuze zirafka ;-) ale zase bude v tabore asi kamca
Odpovědět
Profilova fotka
no já uvidím jak to se mnou bude vypadat... Ale asi nejspíš budu zase vyklízet....a to třeba i sama :-( :-p Takže mi bude zase veselo..... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja se snad urvu tenhle vejkend ale urcite se budu snazit i pristi vikend - budu to muset nejak poskladat :-)
Odpovědět
ahoj holky!!!!!!!! hlásím se totál vyřízená letos mi ty daně fakt daly ]-( ]-( ]-( jj nechávat věci na poslední chvíli se nevyplatí jenže když je pořád okolo spousta jiný práce jsem taky zvědavá jakpak Jarka jestli jí něco vyšlo já ještě nevím jestli budu tenhle víkend 100% páč mají přijet známí, ale kdyby jste se sešli určo mi dejte vědět jinak počítám s tím 12/4 ;-)
Odpovědět
andeli - pristi tyden MUSIS prijet, pac se zirafka louci s klubem svobodnych! absence se nepovolujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok, pisu si do denicku 12/04, 11/04 mam taky nabitej program : UTZ + oslvau kolegyne 50tky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli a to se třeba i dozvíš copak to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím :-) už je tu po mě nějaká scháňka, tak mi to nedalo a nakukuju :-D :-D Abych vás příliš dlouho nenapínala....práci mám, ale v Tá to teda není...jak jsem se už původně obávala. Nakonec jsem vzala Budějovice a Bosch! Zatím teda nemůžu příliš soudit, ale první dojmy super. Peníze, kolektiv i práce...tak uvidíme. Dojíždění je v pohodě....no úplně nejblíž to není, co si budeme povídat....ale ve srovnání s Říčanama, brnkačka. Jedu přímo, žádné přestupy...tak to snad zvládnu. Velké plus je, že spoje jezdí poměrně často, dá se jet i busem....a hlavně mi na dopravu přispívá firma. Více vám poreferuji na srazíku. Počítám s příští sobotou -12.4. na 100% :-) Mějte se fajn, moc se na vás těším :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee, Beruskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) Tfuj tfuj tfuj a at se ti v nove praci moc dari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: tak super: Bosch je dobra znacka, GRATULUJU!! jinak ja jsem porad v celku, uz mi hrabe 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee ahoj beruško! Taky gratuluju! To bude určitě v pohodě! tak sem se dozvěděla, že tuhle sobotu se vdává segra jedné mojí kamarádky...a je ve 3 měsíci! :-D Tak sem koukala! Tak už bych brala trochu volna a klidu....jenže vyklízení mi bere všechnu energii :-( A podle toho jak to bude tenhle víkend tak uvidím jak dopadne srazík.... Ale chci už Vás všechny vidět! Takže pro to udělám cokoli!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: gratulace, na Bosch v CB jsem slysela nega:poza tak 50:50 :-) Janno: a okna si myla ? :-) kolega kdyz meli rodit a nerodili manzelka myla okna - stejne neporodila :-D ale kolegacek rikal, ze ji asi zaridi brigosku u nas v praci, ze uz proste porodit musi :-D Elis: ..... manzel me prekecal, ze si to rict nedame - prej prekvapko :-) Zirafko: fiha, to mas zmaknuty :-) Taborky: jeeeeeeeeeeja uz se teeeesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Vyskytne se tu dneska některá z Vás? Anděli tak to je škoda...ale zase to bude hezké až se to narodí a budete oba překvapení! :-D já si to asi říct nechám....a klíďo o tom nikomu nepovím! Ale to se bude řešit až to bude aktuální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jsem tu asi akorat ja......... mam takovej pocit :-) dneska nabehnu k Mudrovi, ze potrebuju listek na penize (sem na nej zapomnela), sestricka jestli je vsechno jinak ok,, ja ze jo, ze mi prisly vysledky z plodovky............ ona ze jim taky A ZE DOKONCE VI CO TO BUDE!!!!!!!!!!!! malem me omejvali :-) - jsem totiz nejvetsi zvedavec na svete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se vás jen zeptat jestli některá z vás nevíte o nějaké dobré kadeřnici, která by i namalovala a přijela domu. Třeba nějaká známá nebo pod. Díky. napiště prosím dyštak do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Anděli to sem ráda že tu nejsem sama! :-D A věnuješ mi chvilku.... sem nějaká bez nálady, práce tu mám jak na kostele :-( Nejraději bych zalezla doma do postele a vylezla tak z aměsíc...až bych se pořádně vyspala. :-D Při nemoci sem sice nic jiného nedělala, ale to sem se cítila pod psa. Navíc to přehození času...si na to snad nezvyknu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kudrlenko: Tak já tě bohužel nepotěším. Nikoho neznám :-| Já všude byla sama a na dvou místech, ale nabízela mi holička, že by k ní do kadeřnictví mohla přijet nějaká kosmetička....
Odpovědět
Profilova fotka
hle Anděli a nemáš touhu se zeptat co to bude? Třeba i tak, že by sis to nechala pro sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
8-( 8-( 8-( tak porad nic
Odpovědět
Profilova fotka
neboj!!! Ono to přijde! Kdy jsi vlastně měla termín?
Odpovědět
Profilova fotka
28.3 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... ja jsem vcera totalne vytuhla a odpoledne jsem se druzila se segrou..... elis promin za jediny prispevek.... dneska v noci se mi holky zdalo, ze jsem byla v restauraci - nekde v lete, nevim kde, a tam se OMYLEM sesly tri svatby :-D janno: mimi je drzak, coz? elis: ja kdybych se zeptala, tak mam obavu, ze bych to vyslepicila :-(
Odpovědět
ja mela bajecnej svatebni sen :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a jakej? :-) ja vcera mela zase dvd vecer.... koukaly jsme se segrou na serial co tu jeste nebezel How I Met Your Mother - svatba dvou protagonistu byla na americke pomery VELMI realisticka a musim rict docela DOST usmevna :-D jo ziraf, toho shreka vyridim dneska, jo? se omlouvam, ja jsem tenhle tejden mela takovej dooooost litaci :-(
Odpovědět
andeli - v poho :-) zdalo se mi, ze jsme vecer ve svatebni den uz doma... a ja najednou zjistuju, ze si vubec nic z toho dne nepamatuju - nevim, ze byl obrad, ze byl obed, kdo tam vsechno byl, co mi kdo pral, proste totalni okno... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vsechny pri sobote zdravim, a oznamuji, ze Jonathan Francis Wynn se narodil dneska rano v 7.28 na podlaze v kuchyni :-D :-D :-D :-D :-D :-D vazi 4280g, delku tady neresi, ale vypada straaaasne prtave :-D :-D :-D :-D jinak jsme snad oba ok.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?