Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci vysluzku jako ceskou tradici, a aby lidi meli co rano ke kafi. Doufam, ze nekde sezenu mini zakusky, plus pecene,a prateta snad ze upecou takove ty tradicni maslove rezy a kremrole :-D :-D :-D :-D a svatebni dort navrch, nevim, jestli nakonec nevypustim, preci jen srpen.... Muj prvni porod byl vice mene vyvolavany, i kdyz voda mi rupla sama, ale maly mel spatne ozvy, a ja byla bez kontrakci, tak vyvolavali 8-( 8-( 8-( humac humac humac.... Ale co, nejak preziju, doufam :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
jj jak píše beruška, my pekli svatební koláčky doma s Petrem, každému z hostiny jsme dávali košíček s pár koláčkama a zbytek byl na hostině... mimichodem byli naprosto báječný, každej si je děsně chválil a ještě obdivovali že jsme večer před svatbou neměli na starosti nic jinýho než píct koláčky :-D kdyžtak pošlu recept ;-) pak byl svatební dort, ten byl óbr, a dál jsem byla domluvená s babičkou že upeče opilého isidora (řezy) a s tetou že přiveze věnečky s pudinkovou náplní... musím říct že na 20 lidí toho bylo fakt spousta sladkýho a ještě jsme ho všichni i snídali a pak zbylo i něco na doma
Odpovědět
Jo, domaci peceni je sice hezka vec, ale kuchyn s troubou k dispozici zatim nemam, ke tchyni pect nepojedu... a kdybych tohle peceni mela realizovat u mamky, tak to abych pomalu kvuli svatbe dala v praci vypoved ;-) :-) Mamka sice rikala, ze neco bude pect, ale to je ciste jeji vec, ja na to v tydnu pred svatbou mit cas absolutne nebudu... takze bych chtela nejake cukrovi nekde objednat a tak shanim info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jste tu dneska některá? Mě se šíleně nechce nic dělat....a to tu mám ještě pár jobovek.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, jsem tu....sice je mi na umření, ale jinak dobrý. Aspoň že je konečně pátek. Copak za jobovky máš?
Odpovědět
Profilova fotka
no roční zúčtování. Teď sem volala na E-on a to jsou p..... Už 3 měsíce mi vrací přeplatek....tak to sem zvědavá kdy ho vážně dostanu.... Navíc včera mě hnul žlučí Roman....takže sem fakt naštvaná až to hezké není! A dneska můžeme jít domu ve tři! Tak aspoň něco když už to všechno stojí za h....
Odpovědět
Asi zhynu, rano jsem si hnula krkem a je to strasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy au
Odpovědět
Profilova fotka
roční zůčtování....škoda mluvit. My už jak dlouho čekáme na elektriku a vodu a pořád nic nedorazilo. ]-( Loni už jsme dávno vyúčtování měli...zatím dorazil pouze plyn (někdy v lednu). Čekáme na to jako na smilování...jsme totiž zvědaví, jaké jobovky nás čekají. E-on, to je kapitola sama pro sebe...to víš, korunky oni neradi vracejí. To je ale téměř všude....já takhle čekala na vyplacení pojistného od ČP přes třičtvrtě roku ]-( . Když jsem tam pořád volala a urgovala to, byli příjemní jako osina v zadku. Roman nějak zlobí...bys ho měla proplesknout :-D :-D . To bylo doma drama, co? Hm, já bych dneska nejraději šla taky dřív, ale vydim to bledě...asi tu zase zkejsnu kdoví do kolika ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, copak jsi vyváděla??? :-o =-) A otáčet celá se můžeš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, to muzu :-D zrovna o vikendu jsme ten film sledovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Vesničku miluju...fakt povedený hlášky :-) . Se mi to hned vybavilo, se nedalo odolat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko tak to je hlavní! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak sem tu sama....tak se loučím. Všem přeju krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, Tobě taky krásný víkend, má být teploučko...se těším. Já to dneska taky balím dřív, hážu na všechno bobek...nic mě nebaví, je mi mizerně a mladej akorát prudí. :-| Prima zbytek dne všem a krásný, slunečný víkendík....hlásí se jaro (že by už konečně) :-)
Odpovědět
krasny vikend :-)
Odpovědět
žirafinko dlouhokrčkatá,pošleš mi to prosím???
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, nám pekli cukroví učnice na areále v Táboře, nandali to do krabiček, vše super.A bylo moc dobré.Normálěn se mi sbíhaj sliny, když si vzpomenu na náš svatební dortík...uááá a doma nic moc dobrého |-| Jen nevím, jeslti to není na objednání dost pozdě.Svatba už klepe na dveře, viď.Ale zkusím najít kontakt a písnu ti ho.Třeba by se to ještě stihlo. A kdyby jste některá chtěla mimi zákusky /věnečky, kremrole, roládky/, tak to můžu sehnat taky. Vali mi zabavila kabely od PC, tak ji musím jít přerušit spojení, než ho přeruší ona mne....Lezení, to je mazec :-) :-) :-) Jak to vypadá se srazíkem?
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: ja bych urcite kontakt na ty minizakusky. Ucnak asi v srpnu nehrozi?? Skoda skoda.... Jinak nalez nulovy, PA prohlasila, ze za tyden se urcite uvidime, tak z toho mam depku, uz chtela domlouvat termin na vyvolavani 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( bleeeee
Odpovědět
Profilova fotka
.... Janno nezavidim : ja zas dneska od noci mam nejakou strevni chripku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim ze dneska vsechno OK! teda skoro vsechno :-) vcera jsem mela dost nahnano, bala jsem se abych nebyla dehydrovana, ale nakonec pomohla stara dobra cocacola..... teda alespon na to zvraceni 8-( 8-( 8-( hele Janno, a to v anglii ti prijde PA az do domu??? a tak je to normalni, nebo nadstandard??? a to se o tebe stara cele tehu nebo jen ke konci??? jsem zvedavka co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: jo, domu prijde, protoze nemaji volne terminy na klinice. Si predstav jak ti doma prosahava bricho, pripadne dela Hamiltona, zkouma moc :-S No a pece celkove o nicem. 2x utz za cele tehu, kontrol jsem za cele tehu mela 7(ted kazdych 6-8tydnu, 38tt. 40tt. 41tt a vyvolani. Potom prijde jeste 1x nebo 2x podle situace ponarozeni mimina, to chodi domu, kouknout na stehy a tak... Zlate ceske zdravotnictvi. A ano, tusite spravne, zadna zmena u nas....
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, zkusím na to nezapomenout,až pojedu do práce.Pěe to kolegyně kamarádka, tak se poptám, jak by to šlo. Držim palce, ať mimi dlouho nedělá drahoty. A za sebe říkám, že ani vyvolávaný porod není tragédie.V 9 dopo vyvolávačka, odpoledne kolem 17 něco jako náznaky bolestí, v 0:30 rupla voda a ve 3.44 byla prďka na světě.Takže rychlovka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Krásný slunečný týden přeju...
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: no tak to je husty!!!!! fakt mas pravdu, zlate ceske zdravotnictvi.... ono je to asi vsude vselijaky..... 8-( aspon ze o tehotny se v CR staraji docela dobre - i kdyz - taky je to o doktrovi, co si budeme povidat - ale zrovna ja si nemuzu stezovat. Taborky: to mame dneska krasne cooooooooooooooooooooo? a vcera - nadhera - byla jsem se se segrou cournout kolem jordanu (s toaletakem v tasce) - no nema to chybu, fakt!
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinka; muj prvni byl bohuzel vyvolavany, nesnasim hormony 8-( 8-( 8-( me rupla voda, ale bez kontrakci, neotevrena, a maly mel spatne ozvy, takze nasadili kapacku, hnus fialovej, po minute pak uz bez prestavky, maly sel zas dolu, tak to stopli, otevrena na 2cm po 4hod, znova kapacka, uplne bez reakce, jen hnusne kontrakce, tak ze na sal, a cisar, protoze maly byl uz fakt spatny, no jenze nez mne pripravili a prevezli, tak jsem byla na 8cm a maly uz sestoupeny moc dole, tak ho tahali vakuuovkou :-x :-x takze za sebe, radsi "normalne". Jedniny pokus o zmirneni bolesti - plyn, jsem se pozvr.... takze vsechno "v primem prenosu" brrr, jeste ze si to moc nepamatuju, Keith jo =-) je vyjukanej jak trosku vic heknu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janno/Maalinka: jen si me straste :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: ono neni cim strasit. Kazda jsme jina, kazda to bere jinak. Jakmile byl maly na svete, ja na vsechno zapomnela, fakt jak kdyz otoci vypinacem. Proste to bylo nadherne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janno: ja vim, delam si legraci, jeste jsem se nesetkala aby dve holciny vypravely o porodu stejne.... momentalne jsem v klidu, resim, abych zacala normalne jist (po ste strevnuli jsem rada ze jsem rada) a porod budu resit, az na to dojde :-) ja jsem na tohle nejaka .... ne flinkaci, ale asi laxnejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D vzdyt je dobre, neresit, ono to dopadne jak ma
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jste tu některá? Copak dělá Beruška? Jakpak to s ní vypadá? Nebo se tu vyskytuje????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?