Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - me to s tou pisnickou desne rozesmalo, ze po roce by jsme se shodli na jedny pisnicce :-D jinak Taborky....... dneska mam mooooooc prace a vubec se mi do ni nechce. ale vubec. :-S ale musiiiiiiiiiiiiiiim. 8-( tak ja jdu....... chjo. :-|
Odpovědět
Ahoj holky, tak se mi konečně podařilo zmenšit velikost u fotek a vložila jsem je do alba-1.zkouška šatů,než jsem je koupila a společnou z dovči u Balatonu,chvíli po tom,co jsem byla požádána o ruku. Písničku na nástup nevěsty jsem chtěla ze Shreka-Hallelujah:http://www.youtube.com/watch?v=B3vehSgdhQU&feature=related Maalinka:Valinka je nádherá a dělá super ksichtíky. Dostaly mě ty komentáře :-D
Odpovědět
Pajee - to Hallelujah se mi moc libi, ale vadi mi na tom ten smutnej text :-(
Odpovědět
Jsem zapomněla dopsat, že nám asi nakonec bude hrát náká paní z Opařan na varhany, tak to by mohlo být taky pěkný, tak se jen musíme na něčem domluvit. Doufam,že mi to žirafka nevymaže, ale je to PRO NÍ :-) : http://www.youtube.com/watch?v=dJ-MVA...
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee - presne, Hallelujah se mi desne libi, ale je desne smutna ..... holky jezus me se tak ale tak nic nechce.....
Odpovědět
ten nikdo nezná,pokud neumí perfektně anglicky. Ale ta melodie je krásná.
Odpovědět
No ja prave celkem anglicky umim, takze s tim ten vnitrni problem proste mam... Kazdopadne melodie je bez debat dokonala... skoda, ze to nejde sehnat jako instrumentalka :-)
Odpovědět
Jo a jinak odkazy na youtube se nemazou ;-)
Odpovědět
Je, tuhle pisnicku miluju :-D
Odpovědět
Tohle bys mít mohla,z mýho nejmilejšího filmu Láska nebeská: http://www.youtube.com/watch?v=BKGAdE...
Odpovědět
Profilova fotka
hele jako kdyz jsme u laska nebeska........... echm................... pravidelne si ho poustim a slzim (a bylo to i pred tehotenstvim) :-D :-D :-D ano a svatebni scena je DOKONALA
Odpovědět
Profilova fotka
.... A JESTE JEDNOU: ten film me bavi od zacatku do konce :-D jo a videly jste bonusy????? co bylo vytrizeny???????? BOMBAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo: tak me napada.......... Janno???? si tu???? nebo uz neeeeeeeeeeeeeeee ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
grr, tak mě to vyhodilo a smázlo dlouhý příspěvek....znovu už to rozhodně nepíšu. ]-( Takže ve zkratce: 1) Andeli, hlavně že to není nic podstatného ;-) . Písnička sem, písnička tam. Ať pracovní povinnosti rychle utečou a moc Tě nepotrápí :-) 2) na fotky juknu ráda. Souhlasím, Hallelujah je krásná ale smutná písnička. Na svatbu příliš vhodná není, melodie je však bomba. Mám doma soundtracky k oboum dílům Shreka, takže poslouchám právě tuhle často, pokaždé řvu jako želva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem asi divná, ale tenhle film jsem neviděla :-N ....to budu muset napravit. Romantický komedie miluju.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, super...šatičky Ti úžasně sluší a padnou jako ulité. x-) x-)
Odpovědět
beruškooooooooooo!!!!!!!!! jsi moje spása-ty máš Shrekáááááá písničky to je supeeeeeerrrr hele uděláme kšeft jo? já ti pujčim Láska nebeská(v češtině) a ty mě cdečka,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, jasně že půjčím...no problem :-) . Mám originálky, takže i lepší kvalita...jsem si je vysomrovala od bráchy k Ježíškovi :-D. Půjdeš na srazík? Jestli ano, přinesu CDéčka tam...jinak se můžeme domluvit individuálně. Na Sezimák to mám kousek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heleee a nestahnuli by jste mi ty cd na mp3???? hele janno se nehlasi..... ze by bebe a board????
Odpovědět
Profilova fotka
pajeee - krasny satky..... mimochodem.... nedelala si nahodou zdrsestricku v plany u masny???? desne mi pripominas jednu sestricku odsad.....
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já to mám doma na MP3 převedené, takže klíďo vypálím ;-) Janno, už je zřejmě 1+1 :-D ...kdy měla vůbec termín porodu??? Jsem mimo obraz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
halo, kdepak, porad 2v1, TP mam zitra, oficialne podle utz 8-( 8-( 8-( nulove priznaky, zadne zmeny... zitra mam kontrolu, ma mi prijit PA domu, ale kdovi v kolik, takze asi tak Pajee, vazne krasne saty, budes krasna nevesta :-D :-D
Odpovědět
pajee šatičky jsou nádherný, budeš jako princezna x-) Láska nebeská je rozhodně můj nejoblíbenější film, teda ještě spolu s Moulin Rouge ;-) když jsem na to šla tenkrát do kina vůbec jsem nevěděla na co jdu a odcházela jsem naprosto unešená x-) x-) x-) janno tak držím palce ať porod dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Valinka se mi právě doplazila ke keabici kde máme DVD a hodlá se to přerovnat.Vypadá to, že hledá taky Lásku nebeskou ,aby na to koukla :-D PAJEE, šatky ti moc sluší, už aby jsme je viděly v reálu.Moc se těšime. JANNO, tobě držíme palečky, ať vás mimčo nenapíná moc dlouho po termínu a je vše v poho a rychlé.Takové porody jsou nejlepší.Osobně doporučuji, ale recept na něj nemám. Jdu přesuout tu malou kramářku, to lezení je suprová věc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, se neboj, může to přijít coby dup. Hlavně aby bylo miminko i Ty v pořádku. Porod bude 100% O.K., už jsi zkušenná mamina, tak víš co čekat. Budu držet pěstičky ;-) Kremrolko, Moulin Rouge miluju....nádherná hudba, jen smutný konec. Pokaždé slzím. Tu Lásku nebeskou teda zkouknu, když se na ní pějou samé ódy, Abych pak mohla poreferovat, snad mě to nadchne stejně. Maali, jj lezoucí dítko je super. Pokud teda není tryskomyš, jako neteř...to byl šílený fofr. Než se člověk stačil otočit, byla na druhém konci ložnice (ségra má docela mega ložnici..cca 30m2). Akorát už to nebude taková pohodička, dokud dítko jenom leží, má maminka o starost méně....teď už to půjde ráz na ráz...lezení, klekání, chození :-)
Odpovědět
Hele, holky taborsky vdany - odkad jste meli cukrovicko do vysluzek, kolik stalo kilo, bylo dobry a kolik jste toho tak do vysluzek davaly? :-) Heeeelp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: zkusena nebo ne, zacinam plasit. Poprve to bylo jednodussi, to mi ver, clovek nevedel, co cekat 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, ono je to taky asi dané zkušennostmi s prvním porodem. Pokud to byla předtím brnkačka, tak je to podruhé bez větších strachů...ale chápu, že ta nevědomost má něco do sebe. Uvidíš, že to zvládneš levou zadní, jseš přece statečná mamina. A plašit je docela normální.
Odpovědět
Profilova fotka
pajee krásné šatičky! A moc Ti to sluší! ;-) janno taky držím pěstičky!Určitě to bude v poho! A víte vlastně jestli to bude holka, kluk nebo je to překvápko?? žirafko já měla cukroví od jedné známé od mamky z práce. Peče super i na vánoce a vlastně snad pořád. Bylo moc nádherné a šíleně dobré! Nezbyl ani kousíček! Teď bych ti ale kecala kolik stálo a kolik jsme ho měli...cena byla myslím kolem 200 za kg a mylsím, že jsem ho platila asi 3tisíce-takže 15 kilo?Pak jsem měla ještě nějaké rolády a řezy co dělala známá. Byly to ale výslužky jen pro mojí část rodiny. Tchýně pekla sama. Cukroví nebylo tak hezké, všichni baštili raději to naše! :-D :-N :-D Pokud bys chtěla tak ti na ní seženu kontakt. Bydlí na sojčáku.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, já výslužky neřeším...my se dohodli už předem, že žádné dělat nebudeme. Inspirovala mě v tomhle Kremrolka, dávali jen lidem z hostiny a pekla sama. To bych klidně brala....jinak mi to přijde zbytečné. Toť můj názor. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?