Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jj úděl s nadřízenými....když se trefí na toho správného, to je potom děs. Já jsem dopadla dobře, u nás v práci je celkem pohoda...každý má své mouchy, ale to zásadní naštěstí funguje bez větších problémů a komplikací. Doma si sem tam zanadávám, jak mě to štve, co kdo zase provedl...jinak O.K. Šéfík je docela fajn chlap, vycházíme spolu dobře. Za tu dobu co tu jsem, nikdy nevznikl sebemenší konflikt....ťukám na dřevo. Uvidím na jaký kolektiv natrefím v příštím zaměstnání....se modlím, aby to nebyly hyieny zákeřné. :-N Já s tím časem zápasím furt, od doby kdy denně dojíždím, není prostě kdy...takže domácí práce musí vydržet do víkendu. Je to sice pořádný zápřah, ale jiné řešení není. Pavel úklidu moc nedá, pomáhá jen na požádání...po něm toho moc chtít nemůžu. Když má dobrý den, umyje nádobí, někdy vyluxuje....ale to je tak všechno. Praní by zvládl, ale musela bych mu všechno připravit: nastavit pračku, aviváž, prášek, roztřídit prádlo...ale jak ho znám, vyndavala bych stejně prádlo sama a musela ho pověsit. Než se 10x doprošovat a nutit ho, udělám to po svém a bez caviků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli naši tam nejspíš půjdou taky a vlastně celá naše ulice..... Tak to dobře vyřiďte! Tohle dojíždění přes most busem mě fakt nebaví! Navíc ty busy jezdí příšerně!! Hele a netušíš náhodou kde má mít výlez ten podchod? My na to nějak nemůžem přijít.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k těm přesčasům....já teda i musím zůstat déle, potřebuju nadělat jeden den (brala jsem si náhradní volno). Dovču jsem už vyplácala, takže jsem ve slušném časovém presu...do konce je to pár dnů. K tomu spoustu práce a povinností, co se zvádnout musí....mlaďas je zatím pořád do počtu, takže jako by tu nebyl :-| . Ale chlácholím se myšlenkou, že teď už to vydržím....pak snad bude líp. U mě to dneska vypadá minimálně do 17.30. Andeli, takže debata pěkně nad gáblíkem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
depaaaaaaaaaaaaak jestli jsou u zida co k cemu, tak budou cepovat jen studene napoje a do plastu, budou tam totiz radni a taky zeleznicari :-)))) jinak k podchodu nechapu kde bude ustit, podle me podkopnou proste ten stavajici a vyusti ho nekam do ztracena, mmj. k cemu je mi jako podchod, kdyz nebude bezbarierovej???? jak asi se budu tahat s kocarkem????? nebo bude bezbarierovej? no doposud neni, zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš pravdu, ale co sem slyšela tak až udělaj podchod, tak zruší busy a mostprý ještě stát nebude.... Sem z toho jelen, už to prostě nechápu! A starostka se ještě nechá slyšet, že máme nadstandart.....Co kecá, vždyť Blaňák úplně odřízli od Tábora!!!
Odpovědět
Ehm, doufam, ze mi nezastrelite oddavajiciho :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, jasňačka že tam nejdete hodovat, ale jednat....jsem Tě trošku škádlila :-D :-D Hlavně aby byla debata jasná, bezkonfliktní a účelová....takové to tlachání do prázdna, sliby a omáčka okolo....známe to, že. To ze opět dá pár chytrých hlav dohromady a pak budou přemýšlet, kde soudruzi z NDR udělali chybu :-D Se nebojte ozvat a zeptat, ať víte na čem jste a co můžete očekávat....snad se i logické odpovědi dočkáte. Já tyhle schůze nesnáším, stačí mi domovní....stejně je "enono" :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
tak tím bych si nebyla až tak jistá, ale možná odtud odejde tak trochu pochroumanej...ale to je času dost do tvojí svatby. Doufej, že se dobře hojí :-D :-D :-D
Odpovědět
Heeeej, zasadrovanyho typka na fotkach nechci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele Zirafko, ja vim ze jsem debil, ale nemohla by si mi jeste jednou napsat do IP kdyze se to vdavas? ja jsem nejaka zmatena, promin, asi se mi plasi hormony :-) elis zabal: normalni slunecnicovy olej, pokojova teplota, na vatu, vatu s olejem na prsa a prudusky, pres to rucnik, dale nejak pripevnit (asi pres to narvat tilko nebo ja nevim :-D ) a nechat pres noc......... trosku jako tatarsky vysvetleny, ale doufam ze to pochopis
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Žirafko, jakýpak protesty....zasádrovaná mumie bude prima dekorace a poslouží rovněž k focení...takový originál nikdo jiný mít nebude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andeli jasne chápu! Tak to možná dneska vyzkoušim...uvidim. Ještě jsem v práci dostala jednu babskou radu, je to podobné, jen místo oleje sádlo. Tak uvidím do čeho se to vlastně zamotám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo: zirafko, sadrovy muzicek by se hodil, pokud bude svatba v exterieru, jak planujete :-D
Odpovědět
Baby jedny krvelacny :-p :-p :-p 8-( 8-( 8-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sranda musí být, si ten den trochu okořeníme legrací a malou provokací nastávající nevěsty :-D Se na nás nemusíš durdit, Žirafinko....se potřebujeme rozptýlit a jako pořádný drbny si rýpnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmena, nikam nejdu, pac prisla navsteva :-(
Odpovědět
Vsak ja se nedurdim, ja se tlemim... jeste k tomu mi tu kolega vybira pisne na obrad... na prichod nevesty prej Nas nedogonat od Tatu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, u vás musí být docela slušný průchoďák....nebo máte tolik známých :-. :-N . Já to teda srovnávám se sebou, takže mě ber s rezervou....u nás je klid, maximálně jenou za 3 měsíce dorazí ségra. Ale je fakt, že kamarády nemám, známí k nám nejezdí...co bych mohla čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to je hodně dobrý song :-D :-D .
Odpovědět
Jo, na nastup nevesty jak delanej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s tím souhlasím! Takže se máme připravit na Tatu až budeš přicházet? :-D
Odpovědět
Ja to jeste uvazim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Babulky, já se s váma pro dnešek loučím. Poklidím si ještě stůl, umeju hrnek od čaje a pomalu se vyplazím na bus. Mějte se krásně a zítra papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruško papa .... já toho tu mám ještě na hodně hodin, ale sem už úplně hotová a tak se asi budu opičit...pouklízím a jdu domu. Dneska vařil manžílek, tak sem zvědavá co budeme mít! :-D Papa zítra
Odpovědět
Kocky, pacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo - ke svatebni pisni, mi si ji konecne po roce vybrali :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D moje story o hadkach nad nepodstatnymi vecmi jiste znate, a tohle je jedna z nich - proste jsme se s manzelem porafali pri svatebni pisni (a pak jsme vubec nevedeli, co nam vlastne hrali, zeeeeeeeee), no ale tuhle jedeme autem, hrali zemi vzdalenou a my se shodli, ze se nam obema desne libi, ze by byla dobra na svatbu - ehm - nasi..... pozde ale prece, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, protože jsem si smázla zprávičky, tak to písnu sem, že by se nám nejlépe zamlouval víkend 5. a 6.4. Není to ještě na 100% ale budeme asi v Táboře. Žirafko,a při odchodu novomanželů vám může hrát Skončili jsme jasná zpráva.... Olympici :-D :-D Nene, blbá sranda, to bude teprve pěkný začátek.Už se moc těšim, snad nebude sněžit :-) Jinak nestíhám, občas mne to nechce sem pustit, tak se zlobim,,, ale PC je většinou vítěz :-) prorotže ho z :-) klapnu a jdu spát. Špuntice dneska už taky spinká, utahalo ji plavání.Bylo to moc krásný a Val byla myslím v 7 nebi, jak se mohla cachtat.A hlavně děti byly poblíž, tak to se jí taky líbilo. Jdu přidat zase fotečky, tak nakoukněte. Anděli, co malý andílek? jak se mu daří?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Dneska pro změnu zase nestíhám ]-( O jaká to novina co? Včera jsem zábal nestihla...zase sem vytuhla! Sem příšerně utahaná a z práce sem včera odcházela až v šest ]-( Lidi asi se z toho všeho vážně už zbláznim.... Tak bych se chtěla vyspat, jít někam na nějakou hezkou procházku. Dodělat doma co potřebuju a věnovat se něčemu co mě baví a ne pořád se nervovat v práci....a ještě s tímhle kolekivem.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočky, včerejšek hrůza....od večera mě děsně bolí v krku, ani polknout nemůžu....no fakt paráda ]-(. Jsem si donedávna lebedila, jak se mi chřipky a virózy vyhýbají, a ups je to tu. Jsem se pěkně večer zavrtala do pelíšku a prolévala se čajem. Uvidím, snad se s tím nějak poperu. Bude to zřejmě změnami teplot, ráno člověk mrzne na zastávce a odpoledne dobýhám bus...to jednomu nepřidá. Doufám, že bacily podchytím a vyženu včas....marodit nehodlám. V sobotu jdeme se ségrou po nákupech a vybírat nové brýle (pro mě ne, já mám oči jako rys :-D ). Příští víkend mi možná vyjde návštěva u spolužačky ze SŠ, co se jí předčasně narodila dvojčátka...už je konečně pustili, tak se chci jet podívat a poňuňat prcky (jsou pořád ještě mimi....mají necelá 2 kg!)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, sice s křížkem po funuse ale přece. :-D Teď bude písnička spíš společná, hezká....svatební už bohužel ne. Můžete si jít pouštět třeba na výročí svatby....taky dobrý, ne? ;-) Maalinko, ahoj....kočko naše zatoulaná :-) :-) promiň, že jsem Ti neodpověděla na esemesku, měla jsem totálně vycuclý telefon-kredit nula. Takže se moc omlouvám a děkuju!! :-) Jukala jsem na koníka, Vája už je velká kočenda...kukadla má jako zrcadla x-) . Je fajn, že se jí plavčo líbí a užívá si vody....jen tak dál. Elis, já mám zatím docela pohodu, šéfík odjel na ČEZ....to bude na dlouho. V klídku si dodělám vše potřebné a budu doufat, že se mi sem nenahrne další hora práce. U vás je to na nerv....asi by to vážně chtělo uvažovat o změně. Co pak budeš ze života mít, když se utrápíš a věčné nervování je naprd. Se svojí kvalifíkací si najdeš jiný job hravě. Zkusit to můžeš, moc bych Ti přála pohodovější práci a lepší kolektiv. Óóó....ani nevíš, jak mi mluvíš z duše....koníčky nepěstuju, není čas ani chuť. Na procházky nemám s kým, doma nestíhám, spánek je luxus. Od té doby co denně dojíždím, mám pocit, že jedu na 1000% a totálně mě to ničí. Urvaná jsem jako pes, věčně se vztekám, doma chaoz a s Pavlem se spíš míjíme. Se těším, až se konečně všechno změní.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?