Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je uz zitra volno, takze balim tatku, dite a jedeme na vylet.(tata panikari, ze mu v aute porodim(ma tam nejake igelity, aby si mne kdyztak vypodlozil :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký pátek všem :-) Janno, to se máte...já bych ten den volna navíc brala hned. No, snad k obávanému porodu v autě nedojde, to by byl pro manžu asi mazec...ale hlavně že je na případný stav nouze připraven a vybaven :-D :-D
Odpovědět
Kocky moje taborsky, preju vam krasne velikonoce, at vas slehance neboli a nezapomente si koupit neco na sebe, velikonocni beranek ciha!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy, kraaaaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyy VELIKONOCE!!!!!! .... v troube se mi cmudi sekanice (vysledek nezarucen jako vzdy), ve skrini novy tricko (sloni, aby dyl vydrzelo), este vyndam nejaky velikonocni dekorace, aby bylo jasny ze je fakt jaro a jetooooooooo :-) (vajicka nemaluju, jsem lenoch a tehule se nebijou hec!). zitra bazenek veca damska jizda, nedele tchanovci, pondeli babi....... uuuuuuaaaaaaaaa docela se tesim. mimojine: jestlipak dneska drzite pust??????
Odpovědět
Profilova fotka
jo janno: :-D :-D :-D - ja dneska mimi pekne vytrasla - dobihala jsem na bus :-) no a jasne, v podpatcich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: hlavne opatrne ;-) a pomalouuuucku, jsi tehotnaaaaaaaaa :-D :-D :-D Ja vyla nakoupit, a pritahla vsechny tri obr tasky sama, drahy se chytal stropu 8-) no a jako proc ne? taham to cele tehotenstvi, tak proc ne dneska? Zitra ikea, a vylet, tesim tesim
Odpovědět
Profilova fotka
jeee IKEA zrovinka tuhle jsem Honzika navedla na myslenku, kdeze budeme vlastne to mimi prebalovat :-D a ano, jasne ze se setrim (obcas), ale zrovna jsem ten bus potrebovala odchytit, pac jsem mela naplanovany obed s byvalym kolegou...... a most na Blanak, kde bydlim je zavreny.... Cerny mosty rozbourany a blbe se to tam obchazi..... se nedalo nic delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak se zase hlásím. Do včera jsem byla na neschopence a teď jsem u našich, tak aspoň můžu na chvilku sem. Měla jsem nějako příšernou angínu, dostala antibiotika a týden sem si užívala 40 horečky ]-( Teď doufám, a musím to zaklepat, že je už všechno OK. Jen jedna věc mě štve a to je byt...sice tam dělali, ale do konce března to nestíhám, takže duben to jistí.... Naplánovali jste nějak ten srazík? Moc ráda bych se s Váma viděla! Tak Vám všem přeju krásné velikonoce!!!
Odpovědět
Ahoj holky, já byla ve čtvrtek a hl. v pátek utrácet v Praze na Chodově. Mám bílé svatební botky od Deichmanna a hlavně nádherné šatičky z Paříže koupené v Comtesse. Takové co měla Marilyn Monroe nad tim kanalem, jak jí pod ně foukalo jen v nádherné žluté. No levné nebyly,ale jsou prostě nádherný a mam z nich radost. V týdnu nafotím a dám do alba. Přeji krásné Velikonoce a bohatou pomlázku.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné velikonoční svátky všem, bohatou pomlázku a pokud možno co nejméně šlehanců :-) :-) Žirafko, mě letos beránek 100% pokaká....já to už raději neřeším, skoro každoročně jsem bez "dárku". Andeli, já moc pečení nedám, spíš vyjímečně. Mazanec dostávám od Pavlovi mamky (jedinečný, až se rozplývá na jazyku...nemám šanci takový udělat), beránka nejím už od dětství. Pavel na sladké není. Vajíčka taky nemaluju, koledníci u nás nechodí a jen tak pro ozdobu mi to přijde zbytečné. Ani té výzdobě příliš času nevěnuji....kocour mi všechno úspěšně likviduje, takže škoda námahy :-| Jak tak čtu, budeš mí t svátky slušně vytížené, tak si to krásně užij.... :-) Ikea, moje srdeční záležitost....dneska jsme zrovna vyrazili a utráceli....bohužel nic přímo pro mě. Radost byla jen u kocoura....dostal takový jakoby stan, novou deku, podložku pod misku, pak ještě pár drobností :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapoměla....půst jsem fakt nedržela (dala jsem se zlákat roštěnou :-N ) :-D :-D Andeli, mimčo takhle nenatřásej....chudinka, ještě ho někde vyklopíš :-D Elis, ahoj :-) hlavně že je protivná angína pryč...už bude jenom lépe ;-) Srazík se předběžně plánoval někdy na duben....termín není dosud upřesněn. Já mám zatím volno pořád, žádné akce ani plány nejsou. Pajee, ahojky :-) ááá Chodov, tam jsem pustila peněžence žilou minulý týden. :-D Oběhla jsem obchody s dětským oblečením, kupovala jsem neteřince hadříky k narozeninám, aby byla na léto kočka x-) No, pořádně jsem se prohla, ale ty super kousky za to stojí....já to fakt miluju, pro druhé vybírám hrozně ráda. To je dobře, že sis udělala radost...občas je to nutnost. Nyní zvlášť, máš o důvod víc....botičky určitě potěšily a zase je hned o starost méně. Šatičky musí být krásné, už podle popisu....na fotku se těším.
Odpovědět
Zdravím všechny do nového rána a přeju krásný a úspěšný den. Tak jsem dala do alba ty nové šatičky z Chodova na převlečení a taky botky a oznámení.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pajee : aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach. vzdycky jsem touzila po takovych satech, ale s mou postavou by to vypadalo smesne :-(. ale na to be jsou bombastickyyyy! Taborky, co Velikonoce? co skok do noveho tydne?
Odpovědět
ahoj holky tak jak jste si užili Velikonoce? já letos určitě neuschnu :-D Petr si uplet asi dvoumetrovou pomlázku takže jsem ráda že dneska sedím :-D né zas tak hrozný to nebylo :-D ale jednou za rok stačí :-D my teda barvili i vajíčka, děláme je v cibulových šlupkách s otiskem jarní travičky a letos jsem je učila dělat brazilskou švagrovku :-D no je fakt, že tý se tenhle náš zvyk mlátit ženský vůbec nelíbí :-D pajee téda šatičky fakt bomba!!!! moc ti sluší, hlavně máš do nich krásnou postavu, to já bych jaksi neměla ten výstřih čím vycpat :-D jo a botičky taky moc krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, Táborky :-) Pajee, já se s chválou přidávám. Šatičky jsou moc pěkné a hlavně krásně sedí. To bude ženich čubrnět, jakou to má ale kost :-D. Myslím, že to byly dobře investované peníze....fakt bomba. x-) Botičky jsou rovněž hezké a určitě budou i pohodlné. Oznámení super! Andeli, Velikonoce normálka, my je nijak extra neslavíme. Vajíčka jsem letos nebarvila, samotnou mě to nebaví...většinou jsme je dělávali se skorotchýní na chalupě. Přišlo mi to zbytečné, na dekoraci jsem se vykašlala (kvůli našemu nezbednému kocourovi...všechno ničí). Kolednící k nám žádní nedorazili, pomlázkou jsem vyšlehaná nebyla (uschnu jako každý rok)....takže jsem raději gruntovala. Skok do nového týdne byl pomalý a únavný....jsem ráno myslela, že vůbec nevstanu. Už aby byl zase pátek |-|
Odpovědět
Profilova fotka
.......cakris ted jsem napsala obr prispevek a uplne debilne jsem si ho smazala :-( rekapitulace smazaneho : 1. Beru, tobe se to krati, co? 2. ja mela dneska jit do prace ale presunula jsem si to nazitra 3. Kremrol, ja jsem kupodivu nedostala 4.kolednici prisli a my neotevreli - cizim nikdy neotevirame
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, vajíčka v cibulových slupkách mám nejraději....naučila nás to jako malé holky učitelka z MŠ. Doma jsme jiný způsob nepoužívali....možná fakt vyjímečně barvu (jenže ten výsledek nic moc). Od Pavlovi mamky jsem se naučila klasické kraslice, malované voskem. To mě baví hodně, ale letos jsem neměla vůbec náladu. Švagrovce se nedivím, takový zvyk není nic příjemného....některý chlapi to děsně přeháněj. Já předloni dostala od švagra, to byl takový výprask, že jsem měla jeilta na zadku ještě za 3 neděle ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, smazané příspěvky jsou k vzteku....samozřejmě že jsou to vždycky ty nejdelší ]-( Jj, krátí se to krátí....já se normálně i těším, až vypadnu. Sice mám bobany kvůli jiné práci, zatím fakt nic....ale uvidím. No, u nás v paneláku i tak kolednící moc nebyli....u nás naštěstí nikdo nezvonil, bych jim neměla stejně co dát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, Tabore!!! U nas zadna zmena, o vikendu jsme meli 5cm snehu, takze jsme fotili jak divy, takze to vypada,z e byla dlouha a na snih bohata zima :-D :-D :-D Nasi byli na karoline, a pry super, ale porad jeste nemam doresene to ubytovani tam. Pro nas, a par znamych, jsme bookli Nautilus :-p :-D :-D :-D Na dve noci, s perlickovou lazni a masazi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janno, sníh se teď na jaro zbláznil...v zimě nic moc, spíš takové nárazové přeháňky, a teď to zima dohání :-S . Já mám zimu celkem ráda, musí být však zasněženo, ideální podmínky na lyžování, sáňkování....nesnáším břečku. Když už nesněží, tak aspoň mrazík....na bruslení. Letos zima zase nic moc :-| Doufám, že se ubytování vyřeší a nebudete muset hledat náhradu. ;-) Hm, Nautilus...to zní luxusně, budete si pěkně užívat a tak to má být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: no jaaasne, zase kalamita co? :-D a dalsi z kalamitnich situaci je mlha, zeeeeeeee? (osobni zkusenosti s obchodnimi partnery......dva dny se nemuzu dovolat do jedny firmy ve Skotsku.... treti den se dovolam:.... noooo vite, ona tady byla desna mlha, tak jsme nepracovali) :-D hele v Nautilovi jsem jeste nebyla..... mam mezery:-) Beru: vis co je horsi? kdyz si prispevky smazes vlastni blbosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já jsem to pochopila....naštve to vždycky, ale tohle mnohem víc, uznávám ;-(
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Pajee - chvalim saty, fakt paradni :-) Velikonoce - pohoda, byli jsme v Ceskem raji se znamymi, moc se nam tam libilo a proste pohoda. V nedeli jsme jeli domu, cestou jsme jeste oznamovali svatbu babicce a strejdovi s rodinou, co tam taky prijeli na navstevu :-) V pondeli jsem mela doma kolem 20 koledniku, takze jsem rozdavala cokoladova lizatka :-) a pak jsem se jen tak flakonila, protoze u nas byla docela kosa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooooo ..... mi vlastne meli vcera echt velikonoce : prevazeli jsme kralika :-) od tchyne k tete, pac tam byl doslova a do pismene "na skok" jenze se ten chudak bal samic, tak jel zpatky z vymenneho pobytu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, to museli být prima svátky, takové akční :-) ....u nás je pořád docela nuda. Já jsem ráda za každou změnu, proto jezdím aspoň za ségrou a neteřinkou, jinak bych se doma ukousala :-| Téda, takových koledníků...to je síla. U našich jich moc nechodí, přitom vesnice a dětí dost....už jsou zhýčkaní a leniví, leda tak za peníze....kam ten svět spěje. V paneláku bylo klidno, jsme tam poměrně krátce, nikdo si netrouf zvonit....ani kluci od sousedů. Ale jak jsem vypozorovala, příliš nadšenců nebylo. Andeli :-D :-D ....chudák králík.
Odpovědět
Profilova fotka
hele u nas zvonili docela casto, ale naferovku - ehm mi bydlime kousek od zavadilky, jestli to nekomu neco rika - socialni bydleni - takze povetsinou to byly porvavajici Romove a podobne particky - doufam ze me tu nekdo nenarkne z rasismu, ale mi proste neotevirame. kdyby prisel souseduv kluk, tak je to proste jiny. Beru: ehm.... chudaci mi : smrdelo nam auto jak kralikarna :-D
Odpovědět
U nas prave chodeji decka z vesnice, s kosickama na dobrutky a vajicka a vzdycky maji nejakou hezkou basnicku :-) Penize bych jim nedavala ani omylem ;-) I kdyz loni jsem mela celkem uspech - mela jsem mrnavy plysacky z ikey :-) :-) :-)
Odpovědět
Andeli, to je ještě dobrý, když jenom neotvíráte :-D, někde dopadli koledníci hůř :-N : Střelbou a zraněním pěti lidí skončila v pondělí v Blažimi na Lounsku vesnická oslava Velikonoc. Vše způsobil místní podnikatel, který se domníval, že mu koledníci sebrali piva uložená za dveřmi rodinného domu. Zaútočil na ně tyčí a poté postřelil legálně drženou zbraní otce jednoho s napadených hochů. Útočník se podle policie hájil tím, že jen bránil svůj soukromý majetek, neboť na jeho pozemek vstoupil nezvaný host.
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já taky rasista nejsem, ale narovinu...z 99,99% jsou Rómové jedna sebranka. Zavadilku znám, takže tam bych neotvírala ani omylem....kdyby přišli slušně tak klidně, ale když to člověk vidí....nééé. Snad jsem svým postojem nikoho neurazila, nechci nikoho házet do jednoho pytle...jenže pokud to má člověk zprostředkovaně z bydliště a okolí, není co dodat. Abych nebyla jako úplný "škůdce", mám spolužáka se základky, je to Róm a byl vždy super....celá jejich rodina byla moc bezva. S těma se člověk kamarádil rád, k nim domu jsme klidně zašli....prostě pohoda. Jenže je to asi spíš vyjímka.... :-. Takže se Andeli vůbec nemusíš bát, že bys náhodou projevovala náznaky rasizmu apod. Auto se vyvětrá....trvám si na svém, chudák králík :-D :-D Žirafko, to je potom jiná....když je to tradiční i s pěknou básničkou. ;-) Většinou je to na vesnici jiné než ve městě....tady je těch dětí hafo, spíš přidrzlý spratkové a na sídlišti....škoda mluvit. Já osobní zkušennost zatím nemám, ale v neděli mi to vyprávěla ségry švagrovka. Bydlí na Sezimáku 2 a kolem nich prý je dost Rómů a to je děs....přijdou, nepozdraví, koledu neřeknou, jen natáhnou ruku a čekají....loni jim dávala vajíčka + sladkosti a tvářili se divně, někteří dokonce rovnou řekli, ať si to nechá a navalí prašule....letos na to kašle. Se ani nedivím, bych je hnala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to je síla....ochrana majetku je věc jedna, ale tohle bylo nemístně přehnané. =-) :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?