Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj kocky, to je ale hnusny pocasi, co? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
hele Ziraf, tady je jako zima, rano byl snich, ale slunicko sviti........ za oknem to vypada jako selanka..... ale je fakt ze jsem byla v Sobiku, a tam fucelo jak na horach :-(
Odpovědět
Ahoj andeli, obřed máme v Oltyni na tom zámečku. Je to zrekonstruavané a hezké. Hostinu mame v hotelu Lázně v Čelkovicích, ale je možno mít hostinu i rovnou tam. Je tam tkzv. myslivna pro cca 20-30 lidí nebo je hostina pod stany venku pod těmi velkými podsvícenými stromy.
Odpovědět
Profilova fotka
achaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pajee no to ja vubec nevim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jen vim o tom zamecku - napred tam byla pred restituci LDNka (jezdili jsme tam za babickou :-( ) a pak vim ze to nekdo zrestituoval a neco s tim udelal - jinak nic, a nebyt tebe ani by me nenapadlo, ze tam neco takoveho funguje..... a to mam v Oltyni kamaradku a jezdim tudy kazdou chvili!
Odpovědět
Andeli - je to tam vazne moc krasny, byli jsme tam v lete na vystave obrazku s konema x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vás poslední dobou docela zanedbávám, ale pořád je frmol a problémy okolo. :-( V práci mi to čím dál víc leze krkem, mlaďas mi ty poslední dny znepříjemňuje jak jen může ]-( Doma je taky veselo, takže se nezastavím. :-| Dneska snad bude větší pohoda a budu tu s váma častěji....aspoň se pokusím, slibuju ;-) Žirafko, počasí je téměř aprílové....včera byl celkem nářez. Byla jsem doma, protože se nám přiotrávil kocour, a tak jsem tu činu pozorovala pouze z okna ;-( Pajee, to už se vám to blíží. Doufám, že nakonec dopadne všechno dobře a svatba bude krásná a podle vašich představ. Oltyni moc neznám, takže neposoudím....ale jukala jsem na webu na zámeček a ten je hezký x-) Andeli, se nedivím, že Tě to v práci vůbec nebavilo....přece jen se organismus s mimčem lépe cítí v klidu a beze stresu. Hlavně odpočívej a užívej si mimouška! :-) Jakpak to máš s ranními nevolnostmi?, trápí Tě nebo v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Pusto, prázdno....jdu jinam :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, dnes narocny den - manzel nemocen - chripcicka rymicka...... pak prace: porada...... pak oslava:Josef..... jsem rada ze jsem rada :-D Beru: ranni nevolnosti, to neeeee to jsem nemela, stresuju se v ramci moznosti co nejmin, ale moje cholericka povaha se bohuzel s navstevnikem nezmenila, takze autonasiraci procesy fungujou daaaaal :-D jo co mladas, predavaci protokol a teplej bonz??? jo, a dneska je PEKNE HNUSNE, kdyby jste nahodou zily v protiatomovem krytu a nevedeli, jaky je pocasko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, nemocnej chlap je úmor....u nás taky probíhá i při rýmě skoro umírání :-D . Snad bude manža brzo fit. Jj, Josef se vehemnentně slavil téměř všude...u nás v práci je jich několik, takže než jsem oběhla i ty co znám osobně, měla jsem nohy ušoupaný....pak jsme ještě přáli taťkovi Páji, on si na to docela potrpí, nechtěli jsme ho opomenout. Tak to je fajn, že se nevolnosti nedostavili....není o co stát. Některé nastávající maminy si s tím užívají. Jééé, choleriku, vítej do klubu :-D :-D . S tím stresem je to dobře, nejlepší je se mu co nejméně vystavovat. chválím. Ale zase se nesmí nic přehánět, těhu není přece nemoc. Prostě v rámci možností klídek, odpočívat, relaxovat a zbytečné starosti házet za hlavu. ;-) No, mlaďas je kousek k pohledání...bych ho nejraději zabíjela minimálně 10x denně ]-( . Zatím se jeho postoj nijak výrazně nezměnil. Jsem to nevydržela a práskla ho šéfovi. Slušně, v klidu jsem vysvětlila o co jde a bylo vymalováno. Moje stížnost byla přijata kladně a šéf mi sám potvrdil, že si taky všímá a moc se mu nepozdává....nejsem tudíž jediná nespokojená. Předávací protkol se setkal s velmi dobrým ohlasem, šéf mě pochválil (díky ještě jednou, Andeli!!! x-) ). Akorát mladej z toho byl na větvi a strašně se divil, proč jako má takovej cár papíru podepisovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Abych ještě dokončila myšlenku (jsem musela rychle odběhnout)...... Nakonec teda mladej protokol podepsal, sice se spoustou řečí okolo, ale podškráb se. Spadl mi pořádný šutrák ze srdce, mám ho z krku a budu z obliga. Jsme domluvený, že ještě než odejdu uděláme takovou sumarizaci....napíšu že ke dni (poslednímu březnu) předávám vše v takovém a takovém stavu...podepíše to mladej i šéf a hotovka. Budu tak odcházet s čistým stolem a všechno bude řádně předáno novému nástupci. Ten bude zaškolen, zasvěcen, srozuměn....zkrátka připraven na mé úplné zastoupení. Svojí povinnost splním na jedničku! :-) S tím počasím je to trága...neboj se, Andeli, že bychom si nevšimly. :-D Bohužel to nadějně nevypadá ani na další dny :-(. Velikonoce budou mrazivé a hnusné....to bude zase prima nálada. Si jí zkusím zpravit v sobotu, jedeme "přepadnout" Ikeu....budu utrácet jako divá :-D . V neděli má neteřinka narozeniny, tak budeme slavit a řádit. Zatím papa a opatrujte se. Ahoj Táborky, hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: nezapomen si nechat kopie od vseho, co ti kdo podepisuje! Zkusenost 8-( 8-( A nemyslete si, hnusne je i tady, ma dokonce mrznout, vcerejsi 2sekundove snezeni se pry bude opakovat - kalamita :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Berus, tak to je fajn, ze to takhle dopadlo s tema protokolama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
A jinak preju krasnej den a hlasim, ze doma mame snubacky x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, kopie si určo nechám, má taky své zkušennosti ;-) Hnusně je skoro všude, počasí si z nás tropí blázny....já chci jaro a sluníčko :-( Žirafko, jsem ráda, protože budu mít klid. Sice byly problémy a s mlaďasem jsem trošku zápasila, ale povedlo se. Andelika je fakt zlatá, hodně mi to pomohlo a usnadnilo veškeré trápení. ;-) Jééé, tak to je super!!!.....nahoď foto, jsem děsně zvědavá :-)
Odpovědět
Fotka bude nejdriv po vikendu, jsou doma a ja v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To možná vydržím...nechceš aspoň naznačit? :-)
Odpovědět
Krasne jednoduche zlute krouzky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy máte klasiku, žluté zlato? Nevím proč jsem byla přesvědčená, že chcete bílé :-N . Ale výběr chválím, máme podobný vkus....jednoduchost vítězí x-)
Odpovědět
Nee, bile nee... neslusi mi :-)
Odpovědět
Zirafciny krouzky jsou kraaaasneee x-) a ted ji jdu vynadat, ze neodepisuje na iP! ]-( :-D Zirafooooooooooooooo :-p
Odpovědět
uz jsem odepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, mám špatného pamatováka :-D Mě se bílé zlato líbí na pohled, ale už bych ho nechtěla. Je to zbytečný luxus, přijde mi docela drahé a nelíbí se mi, jak prstýnky vypadají po nějaké době nošení. :-| My jdeme do chir. oceli nebo titanu ;-)
Odpovědět
Ja prave nosim hlavne zlute zlato, v bilem vypadam takova vyblita... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, chápu. Je fakt, že máš světlou pleť i vlasy, takže to žluté zlato je lepší. U mě to hlavně o pocitu. Tíhnu k bílému zlatu, stříbru...atd. Žluté zlato mi nic neříká. Je to věc vkusu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berusko, ahoj.... predavaci protokol dovedla k dokonalosti Janno, nechci si nechavat vsechny zasluhy :-) zirafko: je to uleva, kdyz prstynky dorazi domu a clovek zjisti, ze se fakt trefil pocitove i vkusove do tech spravnych...ze? :-D Janno: no jaaaasne kalamita des bes :-) mmj: dneska jsem byla v CB, padal tam snih co vypadal jako polystyren :-)
Odpovědět
Žirafko gratuluju ke snubáčkům a těším se na foto ;-) Já mám ze žlutého zlata všechno, takže zase mě by se to špatně s něčím kombinovalo a hlavně jsem lenoch a nic nesundávám a neměním :-D takže jeden řetízek, jedny naušnice, náramek a prstýnky a všechno žlutý :-D já myslím, že když to člověk nosí decentně, jakože ne jako Arabové co se ověšujou deseti půlkilovýma řetízkama a prstenama velkýma jako ořechy tak je to v pohodě a je jedno z čeho to je ;-) jinak jsem teďka ve městě potkala Kamču, ale jelikož jsme byli vyřizovat papíry a běhali od banky po úřady a zase zpátky, prošlej parkovací lístek, tak jsem jenom stihla říct ahoj a zas letěla dál, ani se zeptat jak se má :-( Beru pěkně jsi mlaďase utřela, tak máš aspoň klidný svědomí ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, no tak to jsme na tom uuuuuuuuuuplne stejne - ja jen prozmenu obcas neco.... ehm.... sundam.... pak to hledam......... a pak zase nosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se přiznávám, že jsem se dneska od netu skoro nehnula...jsem ale ostuda, co? Si klidně klebetím a práce jde stranou....ba ne, ještě jsem tak šikovná, že stíhám obojí :-D . Ale abyste si nemyslely, že jsem nějaká super žena, uklidním vás...bylo toho málo, takže pohoda. Kremrolko, já si na šperky moc nepotrpím...moc mi to nesluší. Na prstýnky mám příliš tlusté prsty, takže je vytáhnu spíš vyjímečně. Ověšence nesnáším, já tomu říkám jako kolotočáři :-D . Je to vrchol nevkusu, dávají pouze na odiv, co si mohou dovolit...fuj :-p Jéé, Kamča...holka naše zatoulaná, neukáže se, nenapíše...copak pořád dělá? Já už mám mladýho na háku, jsem nad věcí...mám to zapár, co mi kdo může :-D Andeli, ale i tak děkuji!!! Janno má samozřejmě též můj velký dík!! x-) Počasí nemá cenu komentovat, venku se snad žení čerti....to bude zase deprese jako vyšitá :-( Loučím se, konečně taky jdu něco dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Beru, takhle odpoledne uz nema cenu neco zacinat :-) maximalne tak umejt hrnek od kafe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale má, musím se zase zapojit do pracovního procesu, byť jen na chvíli. Je třeba dokončit pár rozdělaných věcí a do zítřka to nepočká. To zase bude blázinec jako pokaždé, a to se pak nestíhá. Já pátky kvůli tomu nesnáším...sice se blíží víkend, ale tohle člověka maximálně vytáčí a poslední den v týdnu značně znepříjemňuje :-|. Teď už jsem pěkně v teploučku a pohodaa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?