Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, hezky, to si dobrá. Ono se to nezdá, ale jazyky se docela rychle z hlavy vykouří, když se nemluví a neopakuje. Vím to z vlastní zkušennosti, viz Nj...na základce pohodička, žádný problém a nyní, bych se moc nechytala. Sice se trošku domluvím, žádná sláva to však není....rozumím dobře, ale šprechtění krize :-N . Janno, to je ale bohatá slovní zásoba.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Berušenky, dobrou noc a hezké sny. Jdu ještě koukat na telku a pak zalomím do hajan. Ráno musím vstávat ve 4, tak abych byla čilá jako včelka :-D . Zítra papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ANDELI,tak k super výsledku velká gratulace.Je vidět,že mimi bude hodné, už odteď nezlobí :-) BERUŠKO,já jsem ráda,že usíná kolem 21.Taky jsme chodily spinkat kolem půlnoci a s pláčem :-D No a rady zkušených a starších...to jsem myslela kamarádky a známé z mého okolí. Jdu se natahnout, začíná zase fičák, tak ať to zaspim. Mějte se hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Maalinko, tak to je úspěch...aspoň ta 21. hodina, půlnoc už je vážně hodně :-) . To jsem pochopila, že se jedná o kamarádky a známé....spíš jsem se ptala na ty konkrétní rady. :-D Jako že, to se má dělat tak či tak, nedávat dítku dudlík, nechat poplakat....apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Zase tu nikdo není??? Pěkně šupem sem, nebo vám beruška uletí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád nic??? Já se snad začnu zlobit a dělat bubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Berusko, ja jsem pro toho metrouse napraskat - a jen pro tvoje dobro - az odejdes, bude h...o umet a svede to na tebe, ze si ho to nenaucila..... jo a taky nez odejdes, dej mu podepsat predavaci protokol - neco ve stylu - predala jsem tyto a tyto informace tomu a tomu..... jedno si nech, jedno on, jedno sefikovi - a uz ho s tim stras tedko - to zabira (vlastni zkusenosti) ..... dneska jsem mela DESIVY SNY.... proste hnusny :-| :-S ;-( ;-( nevim jim hlavu ani patu ale o to je to hnusnejsi! asi tim priblblym vetrem :-(
Odpovědět
No, dobre, tak ja teda vylezu, at nam Beruska neutece :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
krasne ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, mám to v plánu! Nenechám pak na sebe házet špínu. Snažím se jako trubka a mladej si jenom tak lážo plážo proplouvá. Sám se neangažuje vůbec v ničem, nezeptá se, prostě mrtvej brouk! Copak za ním mám neustále chodit a říkat mu co a jak? Přece se musí snažit především on. Včera jsem fakt byla na mrtvici. Se tu skoro 2 týdny snažím vše vysvětlit a on neumí nic....nemám na to nervy! Prostě ho prásknu a basta. Ten předávací protokol je dobrý nápad, díky za radu! Budu tím pěkně z obliga a pak ať se s ním trápí šéf. Blbce tu rozhodně dělat nebudu. Když to porovnám se sebou...nebe a dudy. Mě hodili do vody a plav. Jemu se od A až do Z všechno řekne, vysvětlí, ukáže a milostpán se neobtěžuje projevit snahu....škoda slov ]-( Blbý sny znám, mám je skoro pořád....jen včera byl moooc hezký (výjimečně :-D ). Hlavně že jsou to jen sny. Raději o tom moc nepřemýšlet...to je na budku.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, ahojky :-) neboj, já bych neutekla...bych to ještě chvilku zkoušela, trpěla samomluvou a pak bych to vzdala :-D
Odpovědět
Jo, berusko, mladase bych asi nakopala do prdele s rozbehem... :-p :-p :-p Ten predavaci protokol je dobry napad
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafko, to jsem měla chuť udělat už 3 den. Možná je to i tím, jak se mi protiví i lidsky :-N . O jeho pracovních výkonech se mluvit nedá....je to normální mamlas ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: jak pise andelika: urcite "predavaci" protokol, jen jeste doplnim rozclenit na podrobnosti, vsechno, cos mu vysvetlila, a u kazde polozky pdpis hned jak mu to vysvetlis. A pak jeden na konec. Mozna to zni jako opruz, ale myslim si, ze za jakekoliv problemy s pripadnymi referencemi to nestaci(jo, nezapon si nechat kopii 8-( )
Odpovědět
ahoj holky, teda Beru to ti nezávidím takovej dáreček :-S to jsou pěkný syčáci, že se neozvali z tý práce, vypadalo to slibně :-( no je pravda, že Budějice a Praha to je prašť a uhoď, ale jako záloha se to hodí andeli gratuluju k výsledkům!!! ten vítr je fakt strašnej, večer u nás vypadnul proud tak jsme měli intimní večer při svíčkách, což na druhou stranu občas je príma, než čumákovat na televizi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, ten protokol už pomalu sepisuju a 100% ho použiju! Sice mi pak může být skoro fuk, co si o mě budou vykládat....jenže já jsem trochu citlivka a beru si to. Mám ráda dobře odvedenou práci, to že mladej flink a je mu to fuk mi vadí. Budou ho přece jen soudit podle toho, co jsem ho naučila. Koho bude zajímat moje vynaložená snaha a práce, když je totálně nepoužitelnej. :-| Kremrolko, dáreček to je a pořádnej. Připadám si jako Alenka v říši divů...jsem zjistila, že jsem tu pravděpodně skoro 2 týdny trpěla samomluvou a vysvětlovala všechno jenom sobě ]-(. Šéfovi to hodlám narovinu říct, počkám ještě do konce týdne, zda se mlaďas nepolepší, pak ho prásknu. ;-( No, Budějky jsou zatím záloha, čekám na vyjádření od té táborské agentury, co jsem se hlásila. Doufám, že aspoň oni budou natolik seriozní a ozvou se. Jinak fakt nevím. Óó, intimní chvilka....tu jsem neměla ani nepamatuju. Pája byl posledních cca 8 dnů nachcípanej a trápila ho alergie, takže smolík pacholík. Včera na mě sedla velká touha a miláček nikde....jsem myslela, že obskočím kliku u dveří :-D :-D . Takový prima večer ve dvou, romantika, hmmm....telka tomu konkurovat nemůže ani náhodou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru s mladasem to zen pres predavaci protokol a napraskej ho! nam proud nevypnuli :-) hele Berusko - ze by se hrala hokejova extraliga?????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, práskat teda nebudu, když mi to radíš! :-D Šéfíkovi stejně ale řeknu, že spolupráce nefunguje....aby věděl a byl v obraze. To by mi pak taky nemusel věřit, kdybych si stěžovala až na konci. Jen doufám, že mi ten předávací protokol podepíše a nebude dělat dusno :-| Extraliga sice je, ale to vliv nemá...já jsem totiž v Praze a Pája v Tá, to by musel být jedině sex po telefefonu :-D
Odpovědět
Beru, myslim, ze ses prekoukla...andelka psala, ze ho MAS napraskat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, já už normálně i slepnu, nejen dementním :-D ....díky za upozornění! :-) A prásknu ho velice ráda, protože mě točí do vrtule ]-(, hošan jeden samolibej.
Odpovědět
Profilova fotka
napraskej ho zaslouzi si to fakan jeden nevycvalanej! ;-) bez vycitek svedomi, on az te bude pomlouvat tak te taky setrit nebude! ..... ja dycky rikam : konec matky terezy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, hezký pátek všem :-) Andeli, prásknu ho, ale udělám to slušnou formou. Prostě v klidu za šéfíkem dojdu a řeknu mu o pravém stavu situace. Nebudu dělat zbytečné rozbroje, důležité je vědět co a jak. Nechci potom před odchodem slyšet, že jsem ho nic nenaučila apod. :-S To že mě bude mlaďas pomlouvat, tomu bych i věřila. Při první příležitosti se začne vymlouvat a házet vinu na mě. Proto bude jistotou ten předávací protokol.
Odpovědět
krasny den vsem :-) a juchuuu, bude vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahoj :-) na víkend se těším už od pondělka jako malé dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak mam prvni jobovku z priprav. Karolin. Mame tam zarezervovane ubytovani keithovi uzsi rodiny, vybookovana cela kapacita. Par lidi se rozhodlo prodlouzit pobyt, prijedou uz ve ctvrtek, zustavaji do pondeli. A karolin mi oznamil, ze jeden!! pokoj nemuzou nabidnout jinak nez na noc svatby. Coz mne popravde nastvalo. Prece nebudu ubytovavat pribuzne nekde jinde, na jednu noc na karolin, a pak zase jinam, krom toho tam je cele pribuzenstvo 8-( 8-( toto zacina. Kdyby aspon navrhli neco jako, ze ten pokoj muzeme vyplatit(ze svatby urcite skodni nebudou, ze :-S ) ale strucne oznameni.... Popravde zacinam koukat kolem, protoze tenhle pristup mne nastval :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-( Janno - zkus jim zavolat a zeptat se proc - prijde mi to divny..... a asi bych se taky nastvala.....ale zase alternativ na Tabore je dost ( i kdyz asi ne tak ..... nevim jak to rict..... kompaktnich???? jako - vse v jednom) - ostatne kdybys potrebovala tam osobne dojet neco vyridit, nabizim se jako vyslanec - me to nic neudela, budu mit vylet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Táborky :-) dneska je zase tak ošklivě, ani se mi nechtělo do práce. Sobota byla nádherná, kéž by takových dnů bylo více. Doufám, že se tu někdo objeví....ať tu nemusím čumákovat sama. Sice budu spíš nakukovat, práce je opět hromada a pondělí k tomu (vražedná kombinace).....ale budu se snažit. Janno, takové nesmyslné jednání by mě taky pořádně naštvalo....nechápu, logika žádná. Snad to nějak vyřešíš!
Odpovědět
Profilova fotka
Taborky, jsem naprosto vycucla - byla jsem v praci :-S dneska to bylo co se tyce narocnosti prace fakt hnusny - ne moc, ale desne debilni................... uz na to asi fakt nemam nervy.......
Odpovědět
Ahoj děučata, tak jdu vyrábět pozvánky ke svatebnímu stolu. Jsem zvědavá jak to teda dopadne. :-D Jinak tento týden máme mít hotové oznámení a v sobotu jdem zařídit prstýnky, které jme si vybrali (mám ho v albu-hned ten první zlatý s bílým copánkem okolo). V Oltyni je také vše zařízené, paní Herčíková je moc milá a ochotná. A v neděli jsme jeli s Pavlovo rodiči k mojí mamce na oběd a domlouvali se detaily jako dorty a odjezd ... Načalo se vínko a rodiče si hned potykali, takže pohoda. ;-) Tchánovce jsme si s miláčkem vybrali dobře. Holky, moc se těšim, ale už aby bylo po. Strašně to vyžírá účet. ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pajee, no to si pis, ze svatba vyzira ucet :-) a pockej, az dojde na mimi jako u nas :-D. Ty budes mit hostinu v oltyni? nebo obrad - jsem decentne zmatena :-) - je tam totiz zamecek, tak me napada, jestli tam neoddavaj!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?