Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu makat....ta zatím papa.... musím se domutit a když tu s váma klábosím, tak na práci tak trochu kašlu :-p Nakouknu odpo....dám si to jako dárek za to, že teď toho hafo stihnu! :-D :-D :-D Jéé se budu mít! :-D :-D
Odpovědět
Beru uvidíš, třeba se ještě ozvou, není to ještě ani týden, ale je fajn, že to bereš takhle ;-) Já myslím, že práci tu najdeš, teď je na Táborsku fakt nízká nezaměstnanost a nejsou lidi, kór v technických oborech, chce to jen hledat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, taky se musím donutit pracovat, jenže se mi fakt nechce.....mám na beremku závislost. Když tu nejsem, mám pak děsný absťák. Ale teď je mlaďas na obědě, tak si chvilku užívám klidu a volna :-) . Snad ještě dneska nakouknu, spíš odpoledne. Zatím páček. Ať nám jde práce pěkně od ruky a čas ubíhá ;-) Kremrolko, vím, zase nemůžu spěchat. Ale po všech zkušennostech co už mám, beru všechno s větším nadhledem. Je to buď a nebo. Nikam na strom se kvůli neúspěchu věšet nepůjdu :-D . Raději jsem to pojistila více nabídkami, tak snad něco klapne. Na pracák bych nerada.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem zpátky. Je tu někdo??? Mám pouze skulinku, jdu domů dřív, páč mě to tu fakt nebaví. Mlaďas je konečně u sebe v kanclu a okupuje PC.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se bohužel nikoho nedočkala :-( ...loučím se s váma a přeju hezký zbytek dne. Zítra papa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a já sem se sem dostala až teď....koukám tu asi nikdo není.... :-( Ale já stejně musím ještě něco dodělat a pak hurá domů!!! Se dneska těšim do pelechu! Už teď sem úplně hotová ]-(
Odpovědět
Ahoj elis, taky se dneska tesim do pelisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
za chvíli pádím domu.... Tak se mějte a zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) :-) doufám, že se nás tu dneska sejde hodně a pěkně poklábosíme.. :-) Jen tak zkusmo rovnou navrhnu, zda byste nestáli o nějaký srazík....taková malá generálka před Žirafčinou svatbou, co vy na to???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Hlásím, že sem pro, ale muselo by to být až v dubnu! A nesmíte se trefit do mé dovolené.....si chci pořádně odpočinout!!! Potřebuju to jako sůl!
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasim, ze v CR budeme od 20.5. do 27.5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, duben je v pohodě, na termínu se stejně budeme muset pořádně domluvit. ;-) Neboj, o dovču a odpočinek bychom si Tě netroufaly ošidit. Spíš si myslím, že se nesejdeme, nebo jen pár posledních mohykánů. Pokud si dobře pamatuju, už při plánování březnového srazíku byly komplikace....společně volných dnů nebylo mnoho. Jsem to přesto zkusila, ráda bych se sešla....sobecky přiznávám, že vás moc ráda vidím, myslím že jsme prima parta :-) Janno, i ten květen by se hodil...dokonce bychom to stihly před svatbou Žirafky. Jen teda netuším, zda toho nebudete mít moc? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee ahoj! Tak v květnu se můžem sejít ještě jednou ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, a víš že to není vůbec špatný nápad :-D , já bych se mohla scházet klidně každý týden. x-) Jsem ráda ve společnosti, ale té si bohužel moc neužiju....kamarádky (ty co jsem tak brala) se mi rozutekly a kašlou na mě. Jsem v podstatě jako kůl v plotě. Nebýt vás a mojí ségry, budu sirotek opuštěný, nechtěný :-(
Odpovědět
Krasny den vsem :-) Berusko, nesmutni, sirotecek nebudes :-D Jo a jemne upozornuju, ze v terminu, kdy tu bude janno, tak ja uz snad budu davno vdana pani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíčku náš dlouhokrký, ahojjj :-) já smutním pořád, jsem poslední dobou hrozně lítostivá. Kamarádka, ta co jsem jí považovala za opravdickou, na mě háže bobka....stejně mám v tomhle smůlu. Asi si špatně vybírám, každý mě má buď jako vrbu, nebo jen když potřebuje a hodí se mu to. Fakt jste jediné věrné a prima holky co znám. Doma si taky připadám osamělá, Pája má teď v telce věčně hokej, a to jdu pak mimo - na druhou kolej. :-| Jééé, já jsem nějak mimo...to bude to vyčerpání, stres a blížící se stařecká demence :-D . Se tímto omlouvám, že tady Janno mystifikuji....mám ty termíny nějaké spřeházené. :-N Ale to na květnovém srazíku nic nemění, akorát už budeš vdaná :-)
Odpovědět
Starecka demence :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky já jsem taky pro duben ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska je venku krásně,co. Já jsem taky sirota opuštěná. :-( Pavel pracuje od pondělka v Praze, takže jsem tu celý týden dočista sama. Aspon že jsem si naplánovala na každý den nějakou akci:pondělí-nákupy po Tá abych tak netruchlila,úterý práce,středa-jsem byla na kosmetice a večer v posilovně a dnes mame urologickou chlastačku a zítra vyléčím kočku,uklidím a navařím a už ho tu zas mam. Ale jdu o víkendu na 2 noční :-S
Odpovědět
Ja jsem taky pro duben, konkretne teda uz ted vim, ze nemuzu 5/4, jinak snad jo :-) Udela nekdo tabulku? :-) A at je to poradnej sraz, musim s nekym zapit svobodu, ne? S Andelickem si tuknu treba mineralkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, jj už se to blíží :-D Ahoj Kremrolko, fajn už se nám to pěkně množí :-) Pajee, venku je fakt prima, sluníčko udělá radost, jen by mohlo ještě hřát. Ráno byla děsná kosa, ve vlaku netopili, brrr.. mrzla jsem. Sirotku, vítej do klubu. Tohle týdení osamocení znám, já takhle byla skoro 2,5 roku, akorát naopak...Pavel v Tá a já v Práglu. Fuj se mi nechce ani vzpomínat. Ale neboj, to uteče, zvlášť když máš naplánovaný celý týden. ;-) Noční nezávidím, tak budu držet palečky, aby rychle utekly a nebylo tolik práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, škoda že se budeš časem stěhovat do Prahy. :-( Jsem myslela, že se přidám a budeme spolu chodit cvičit...i když teda posilovna mě příliš neláká :-D . Žirafko, o důvod víc proč se sejít! Uděláme pořádné mejdlo a prima akci. :-)
Odpovědět
Pak s pajee budu chodit cvicit ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, neprovokuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a kdo bude chodit cvičit se mnou????
Odpovědět
Beruska :-)
Odpovědět
Respektive jestli v Praze tak treba i ja, zalezi na tom, co by to bylo za cvico :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spining a pilates......
Odpovědět
To by slo :-) Kam chodis?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy mě ale štvete, já budu sedět doma a vy klidně cvičíkovat v Práglu :-( :-D . Kdo bude chodit s beruškou puntíkatou??? Spinning mám v plánu taky, pak jsem uvažovala o plavču (jen bude problém, páč se stydím v plavkách :-N )....ale pilates zní dooost dobře. Posilovnu nechci, to je spíš pro namakání svalstva. Pro mě by byla ideální kalanetika, ta fakt funguje. Jenže jsem jí zatím v Tá nikde nenašla ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?