Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky mě občas z těch platů omývají. Vzhledem k tomu, jaké mají požadavky, jsou ty částky značně neadekvátní. Samozřejmě by se mi líbilo, mít tak 30 a více tisíc měsíčně, ale to je fikce. To bych musela jedině dělat nějakého vedoucího. No, kouknout se dá kdekoli va webu, ideální jsou přímo servery s tématikou práce: prace.cz, dobraprace.cz, jobpilot.cz, atd. Je toho spousta. Na webovky pracáku se kouknout můžeš, ale počítej s tím, že mají informace značně neaktualizované. Taky jsem tam párkrát brouzdala a když jsem pak na nějaký inzerát reagovala, bylo už místo obsazené, nebo mi řekli, že už dávno není nabídka platná. Lepší jsou přímé weby, tam je i větší výběr. O zneužívání pracovní doby i ostatního to znám velice dobře, ne z vlastní zkušennosti. Já mám výčitky kvůli netu, když tady brouzdám a jiní se vůbec nestydí a dělají si co chtějí. Tak to ale bohužel chodí....štve mě to taky. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si koupit něco k obědu....tak se chvilku odmlčím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť! :-) Já dneska zhřešila a dala si svíčkovou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sem zpět! Taky bych si dala!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
byla dobrá, jsem se olizovala až za ušima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nedělej chutě!Já měla zas studený oběd.... No snad zítra bych mohla jít na teplý...ale to se uvidí jak budu stíhat... Pošta už dorazila,ale podepsané výplaty zatím nemám....tak čekám dál ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky bývala o studeném obědě, ale začala jsem nakonec chodit. Je výběr ze 2 polévek a 3 jídel, vaří vcelku dobře. Pořád lepší než být hlady nebo jíst studené, bych si ještě uhnala vředy :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
se musím prozatím rozloučit, dorazil mi mlaďas....dneska pěkně pozdě. Byl ráno na vstupní prohlídce u Mudry, ale nějak se zapoměl....čekají mě znovu galeje a vyučování. Jdu si hrát na zlou paní učitelku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě teď dorazily mzdy, takže se taky loučím! a zítra naviděnou tady! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tééda Žirafí,gratuluji k vybraným šatičkám. Jen mi nějak utekla série foteček z Brna ;-( Ale o to větší bude překvapení až tě v nich uvidíme ve svatební den :-D Beruško, tobě přeju pevný nervy s metroušem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné středeční ránko, berušenky :-) dneska nám pěkně zachumelilo, asi se vrací v plné síle zima....fuj, už aby byla pryč. Když mělo být chladno a sněžit, tak nic a teď nás to otravuje. Já chci jaro a sluníčko :-) Maalinko, pevný nervy budu potřebovat, čeká mě ještě 18 dnů :-| . Zatím z něj teda nadšená nejsem. Sedí jako puk, pokud mu neřeknu, nehne se, nezeptá, poznámky si nepíše....se zblázním. Připadám si jako vězeň s koulí na noze. Těším se, až to martirium skončí a vypadnu. Pak ať se s ním trápí někdo jiný. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Mám tady hafo práce....ale stejně se tu na Vás podívám nějak v průběhu dne.... V pátek mám tu dovolenou, tak to musím všechno zvládnout! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Elis, na mě se to taky valí ze všech stran a to se tu ještě ometá ten mladej seladon...spíš to dneska vidím na slabou účast. :-| Pokud bude ale skulinka, juknu a písnu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, preju, at vam to dneska rychle utika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Žirafinko! Jak jdou přípravy na svatbu? Jo a vlastně už někdo tuší? Nebo je to zatím veliké tajemství? :-D
Odpovědět
ahoj táborky :-) žirafko gratuluji k šatičkám, výběr naprosto schvaluju a už se těším až tě v nich uvidím v plné parádě ;-) beru tak ať to rychle uteče těch 18 dní, ale to už půjde když víš, že je to naposled ;-) snad se z té práce brzy ozvou, bylo by fajn, kdybys mohla hned navázat eli, to jsme na tom podobně, já teď taky pořád jenom papíruju a kontroluju, už aby byl duben :-D jenže ono pak zas jsou březnový výpalty, DPH a jede to furt dokola, že se člověk nezastaví, viď? ;-)
Odpovědět
Ahoj Alco - no uz se to pomalu zacina sirit... Vedi to uz oboje rodice, nasim jsme to oznamovali vcera, tchanovcum v sobotu... a tuhle sobotu bude seznamovaci vecere... :-N :-N :-N
Odpovědět
jééé Peťo a co reakce??? já nejradši vzpomínám na mamku když jí Petr žádal jak z toho byla vykulená a skoro brečela... teda doufám, že štěstím :-D
Odpovědět
Jo, reakce dobra :-) Nebreceli, spis byli poteseny :-) Teda doufam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jaká byla reakce??? U nás to bylo taky super. U známě jsme nerychlo objednávali kytku...chtěla mě zabít když zjistila, že je to takováhle kytka a ona oškubala co šlo! :-D Pak jsme to jeli oznámit tchánovcum, po cestě zpátky vyzvedli babičku, která už tušila co se děje a jeli k našim.... No naši byli silně vykulení..... :-D Byla to sranda....kdyby se to tak mohlo vrátit!!! Kremrolko no jo...papíry a papíry....tak sem chtěla dělat sama na sebe, ale když to vidím teď, když o tom víc uvažuju, tak už si tak jistá nejsem!! :-| Jasně že to Beruška zvládne! Je to holka šikovná!
Odpovědět
Eli dělat sama na sebe určitě špatný není, ale nejhorší je získat klienty, aby tě to uživilo. Většina účetních začíná postupně, že ještě chodí i do práce. Žirafko tak to je krásný, ty jo už jen 2 měsíce, co? :-)
Odpovědět
Peti - jojo, uz se to blizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám na Vás dotaz.... Kde teď v Táboře vykupujou šrot? (nejléoe co nejblíž starému městu....) A nevíte někdo otevírací dobu? Nebo jestli to najdu na netu? Nestíhám tozjišťovat a tak si dovolím využít Vás :-N
Odpovědět
eli tak to já ti neporadím :-|
Odpovědět
Elis - vykupuje ho Daich - k nam vzdycky dojeli s autem, nalozili si to a odvezli a my si pak do TA dojeli pro penize. Ale nevim, jestli tam neni nejaky jakoze minimalni mnozstvi, kolik toho musis mit... to by sis kdyztak musela zjistit. Webovky maji jednoduchy ;-) Jinak sidleji u Brisku, smerem na Vozici a Kutnou Horu.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm Tak to se tam jdu asi podívat..... Tolik toho snad mít nebudem,ael s károu bych řekla, že se dvakrát asi otočíme...když budu počítat i ty vybourané části....
Odpovědět
my prave meli toho odpadu furu, takze pro to k nam dojeli :-) sami bysme to tam vozili jeste dneska asi :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha...tak na stránkách otevírací dobu nemaj...tak tam asi budu muset zavolat nebo nevím....
Odpovědět
zkus tam cinknout a uvidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, zatím se nikdo neozval a já i pomalu přestávám doufat, že vůbec někdo dá vědět. Zřejmě to dopadne klasicky, jakmile řeknou "my se vám ozveme" (nacvičená prázdná fráze), je to téměř beznadějné. Počkám do konce týdne a pak se na to vyprdnu. Volat tam rozhodně nebudu....nejsem padlá na hlavu. Samozřejmě jsem nic nenechala náhodě, našla pár dalších inzerátů a poslala CV. Ozvali se zatím jen od jedné firmy, prý mě přidali do výběrového řízení, tak uvidím....ale brala bych to hned. Práce je hodně zajímavá, kreativní a plat super....velké plus je, že je to přímo v Táboře. Házet flintu do žita nebudu, buď to klapne nebo ne...snad se ozvou i odjinud. Žirafko, tak to je fajn....hlavně že oznamování proběhlo v pohodě a nekonali se rodinné rozepře ;-) . Elis, ty mi teda fandíš.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?