Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli ahoj, jsi se nějak rozjela :-) tolik příspěvků během pár dnů, klobouk dolů ;-) . Se srazíkem to vypadá celkem bledě, aspoň co vím.....nějak se nám hroutí termíny....podle tabulky, co udělala Kremrolka to vypadá, že se moc společných datumů vhodných pro sraz nenajde. Já mám teda zabráno pouze 23.3., toho 16. 2. můžu! Ale abych se vrátila k jádru otázky: nic oficiálního není stanoveno :-( . Copak, že bolí hlava....předpokládám, že je to v důsledku nachlazení. Tak doufám, že brzo bolehlav přejde a bude fajn. ;-) Jsi se vážně rozjela....přispívat i jinam....u Tebe věc nevídaná. Já taky přeborník nejsem, ale občas něco písnu i do jiného tématu, pokud mě zaujme a mám co sdělit (popř. se chci zeptat) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, nazdárek víkendík je zase skoro tu, už jen dnešek a leháro, hurá :-) . Stejně to ale hrozně letí, aspoň mě přijde, že týden uběhne jako voda....o sobotě s nedělí nemluvím. Fíha, bowling....to mě docela bavilo....chodili jsme občas se školou na SŠ. Hezky si to užij, poraž co nejvíc kuželek a opravdu se moc neskouluj :-D
Odpovědět
Beruško tak jestli můžeš tak já bych oficiálně vyhlásila sraz na 16.2. 14:00 před nádražím ČD v Táboře :-D To už je nás dost - Kremrolka, Andelika, Kamča, Beruška a budem doufat že Fialenka bude mít odvoz a Žirafka to nějak zkoulí s návštěvou a třeba i Elis by našla chvilku za námi zaběhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: jo prace z domova ma sve vyhody :-) Kremrolko: beru na vedomi, pisu do diare
Odpovědět
tak já to všem ještě písnu do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolka: ja nehrozim unor-brezen vubec, az potom kveten, asi posledni tyden to tak nejak vidim, pokud bude s miminem vsechno ok ;-)
Odpovědět
janno je nám to jasný :-) a neboj srazíků ještě bude ;-) a v létě se bude drandit dobře s kočárama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, beru na vědomí a píšu si 16.2. velkým písmem do diáře ;-) ;-) Už se na vás všechny moooc těším, pěkně poklábosíme a my "skorocvičitelky" můžeme pomalu domlouvat podrobnosti :-D . Andeli, bych tu práci z domova občas brala....jenže v mém dosavadním působišti by to bylo nerálné :-| Janno, nebo se, rády Tě uvidíme i s mimískem na nějakém z dalších srazů. Teď se soustřeď hlavně na malé a budeme držet pěstičky, aby všechno dobře dopadlo (především krásně zdravé a spokojenné miminko!) x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
:-N neboj se!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: jasne, rozumime, v klidu, venujeme ti jednu hlucnou vzpominku 8-) Beru: neni to tak uplne prace z domova, cca. dvakrat do tydne se v praci zjevim, vsechny vyprudim a odchazim..... moji praci za me nikdo neudela a vzhledem k tomu, ze uz jsem vic jak mesic nemocna tak to uz vubec ne - takze neustale visim na telefonu a netu a taaaaaak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak teď sem zaobálkovala výplatnice....no a ještě mě čeká ten bordel co tu zůstal :-S Srazík nevím jak je pro mě reálný...tu sobotu musíme s tchánovcema vyřešit to uhlí....nebo spíš aspoň začít řešit! A kominíka mezi sebe asi nevezmete a z restaurace by mě vyhodili 8-(
Odpovědět
Preju krasny vikend :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, jsem věděla, že se doma neválíš.... :-D Copak že marodíš už měsíc, nějaká těžká chřipajzna?? Elis, mi dneska taky dostali výplatní pásku....je to bída :-| . Když Ti srazík vyjde a budeš moc zaskočit aspoň na chvilku, budeme moc rády ;-) . Komínka klíďo bereme, přece nosí štětí! :-) Žirafko, Tobě taky prima víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ta moje byla o maloučko lepší, ale jinak je to na h..... No nevím jestli bych vám přinesla štěstí, ale tu černotu z mouru určitě! :-D Anděli a jak dlouho ještě budeš marodit? Žirafko taky hezký víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, samozřejmě bych chtěla vyšší plat (kdo taky ne, že?), ale aspoň že platí včas. ;-) Se srazíkem uvidíš, buď dorazíš nebo ne, zlobit se nebudeme. Chápu že máš nyní jiné a podstatnější starosti. Jinak se s váma loučím, dodělám pár maličkostí a pádím domů....už mě to neba. Alespoň v pátek dorazím dřív, nic veledůležitého není, takže nebudu tvrdnout v kanclu. Všem přeju pohodový a klidný víkend, v pondělí papa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky za cvhilku vypadnu! Takže krásný víkend všem....pro mě bude představovat učení a v neděli snad trochšičku klidu....no uvidíme. Papa a v pondělí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s marozenim to vypada na dyl, co mi je obsirne popisu na srazu, nechci to tu ventilovat..... jo A KRASNY VIKEND VSEEEEEM - vypada to ze bude hezky, tak si ho uzijte!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
16.2. se budu snažit dorazit na čas.Ale znáte to, maminka míní, Valinka mění :-D Jako třeba teď bych chtěla, aby spinkala a ona ani náhodou.A to včera touhle dobou měla už 2 hodiny půlnoc.
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k Vám, mám termín svatby 7.6.2008 a řeším problém hudba+ fotograf. O hudbě bych měla představu třeba dvoučlenou kapelu, která je schopná zahrát od šlágrů pro babičky až po novejší věci pro nás (relativně) mladší. Poradíte mi? Prosím, prosím. PS: taky Vám z toho jde hlava šejdrem? :-p cincula@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj Cinculo :-) Fotografa bych chtela pana Bursika z Votic, ale nevim, jestli na tvuj termin uz nebude mit plno... Kapelu neporadim, nevim a neresim :-) A ze zbytku mi jde hlava trosku sejdrem, to mas pravda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam fotografa uplne z druhe strany republiky, a hudbu taky schanim, mame kamarady, ale potrebuju jeste neco... :-N
Odpovědět
Hezky zacatek noveho tydne vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-) Hezké pondělí všem bobinám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Taky přeju hezký začátek týdne! Ten můj teda už teď stojí za to! ]-( do zítřka uzávěrka, ve středu celý den kontrola z PSSZ....tak mi držte pěsti ať mě moc nezničej...a když tohle všechno přežiju, tak manžílek už mi naplánoval sobotu s uhlím...ale při stylu jejich rodiny (a té výdrži a odhodlání!)to možná dopadne "dobře" a i to přežiju! :-N Jinak bych vás chtěla všechny vidět...tak uvidíme jak to budu stíhat a zvládat....
Odpovědět
Tyjo, elis, tak drzimj palce, at to vsechno dobre dopadne... ja mam dneska a v patek dovolenou, takze od uterka do ctvrtka budu mit peeeerny pracovni minityden...
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, mě je Tě normálně líto :-( .....pořád jedeš na minimálně 1000%. Já si sice stěžuju jak jsem na tom bledě, ale spolu se teda rovnat nemůžeme ;-( . Každopádně přeju pevné nervíky a budu na Tebe myslet. Pokud Ti sobota vyjde a zbude chvilka času, určitě se na nás přijď aspoň mrknout. ;-) Týýý brďo, Žirafko, se ale máš :-D . Hezky si dnešní i páteční volno užij. ;-) Já se normálka těším na Velikonoce, bude delší víkend. Teď mi přijde každý víkend hrozně krátký, jsem ráda že vůbec stíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za držení palců už předem!! Snad to bude OK, ale dneska se mi tak moc nechce dělat!! Jenže dovolené málo, práce moc a termíny šílenost! A kampak nakonec zakotvíte tu sobotu? Já se kdyžtak ohlásím...začínám totiž v sobotu brzo ráno...jestli to bude jak si myslím, tak tak na 8 na poštu, pak na byt a jedem....tak uvidim...třeba už odpo nebudu chtít nic dělat a tak bych za váma určo dorazila...ale jak říkám, nevím jak to všechno bude! Žirafko ty se tak mááášššš!!! A copak děláš když tě nikdo nebuzeruje? :-D A takhle krátký týden bych sice taky brala, ale kdo by to tu za mě udělal? Celý víkend jsem se snažila dostat se z té chřipajzny a doufám se mi to povedlo (musim to zaklepat ... ŤUK ŤUK ŤUK!!) :-D
Odpovědět
elis, no ja to za sebe pak budu muset taky udelat, ale volno je volno :-) jo a v albicku mate dalsi satky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já vím...jenže já bych to do termínů nestihla ]-( :-S :-( jinak bych taky dovolenkovala! Maža je zrovna dneska doma! a já mu závidím! Ale byl zjišťovat náš byteček....a už staví naše patro!!!! :-D Tak mám aspoň trochu radost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, kam půjdeme sednout netuším, ovšem pokud se nebude konat zdravotně - hubnoucí procházka kolem Jordánu (tu navrhovala Maalinka, když jsme tu vzdychaly ohledně nadbytečných kil) :-D. Asi bude hodně záležet na počasí, ale zatím to stejně vydím na Pohodu :-) . Určitě Ti ale dáme vědět! O volnu mi nemluvte, bych nejraději zalehla do kanafasu a odpočívala. Víkend byl nabitý, vůbec jsem nestačila relaxovat. Nesnáším hektické práce a nestíhání....bohužel to u mě jinak nejde. V týdnu nemám čas na úklid, praní apod. Tudíž víkend to jistí, pak jsem ovšem totálně vyřízená a v pondělí jdu do práce jako mrtvola. ]-( :-| Žirafko, jdu to omrknout! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?