Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
peti a dobre meje? :-D a jaky jsou provozni naklady :-D
Odpovědět
no je pak všude načochtáno ale umyto je kvalitně jako z myčky :-D :-D :-D
Odpovědět
A jinak koukam, tak na svatebni obed pujdeme asi na nadrazi ke stanku pro parek v rohliku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, díky. Já mám doma taky takovou menší směsku, ale převažuje Electrolux (lednice, varná deska, trouba, mikrovlnka). Pračku mám AEG a digestoř Baumatic. Jsem původně zamýšlela právě Electrolux, abych měla převahu jednoho výrobce (kvalita poměr cena super), jenže myčky teda nic moc. Za ty ceny mi nesedí paramatry. Co jsem tak obhlížela a zkoumala, nejlépe vychází Whirpool, ale nejistota tam je.....proto jsem prosila o radu. ;-) Los Amigos, souhlas....jsem tu o ní psala, jen se mi nevybavil název. Tam jsem párkrát byly s holkama a mňam! Lípa na Sezimáku docela dobrý.....ségra tam měla hostinu. Na můj vkus ale bylo jídlo slané. Možná zrovna kuchař nebyl ve formě, nebo sloužil někdo jiný. :-| Kremrolko, tak to je děs....bych té servírce hodila studené knedlíky na hlavu....otřesný přístup! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
...parametry!!! :-N a jsme....ty písmenka mi dneska ale skáčou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, u nás meju převážně já....sice mi to nepřekáží, ale pohodlnost je pohodlnost. Hlavně už máme v lince výklenek, takže by bylo blbý tam nic nedat.....zatím se tam schovává kocour :-D . Žirafko, neboj, párek v rohlíku nehrozí.....nějaká slušná restaurace se najde :-) Třeba zrovna Drs nebo hotel Lázně. Jsem na ně slyšela zatím jen chválu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!Nestíhám Vás dočítat. Včera mi vypadnul jeden den a tak si to asi hodim. Vzala sem si dovolenou a léčila chřipajznu a teploty.... S tím srazíkem se mi určo ozvěte...třeba budu mít chvilku a přijdu se na Vás podívat...a kdybych to nezvládala a budete někde na starém městě tak by se na Vás přišel podívat jeden kominík...a to doslova a do písmene!!! Začíná brigáda na 30 metráků uhlí! Asi brzo dopadnu :-( Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ahoj :-) chřipky zase řádí, ségra i neteřinka taky marodí. :-( Já naštěstí dobrý, bych si to jinak šla hodit. Stačí že mě ničí dojíždění, z bacilů bych se bacila :-| . Uhlí je otročina....Ti přijdu píchnou jestli chceš, mám praxi ještě z chalupy.....jsem jednou uklízela 20 metráků sama :-)
Odpovědět
to je pravda, že v Los Amigos je pizza moc dobrá a obrovská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..... tak jsem napsala giga prispevek a vypdl mi net ]-( .... Los Amigos chvalim, Vilu chvalim, Lazne nechvalim, Ruzek neznam :-) .... chripky nechvalim :-) .... mycku nemam .... uhli nezavidim :-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli :-) :-) giga příspěvky jsou nebezpečné....mě to jako na potvoru taky vždycky vypadne ]-( hm, tak to jsi první, co nemá dobré reference na Lázně (osobně hodnotit nemůžu, nebyla jsem tam) chřipky a nemoci vůbec bych zakázala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... sem si v laznich dala jednou siroke nudle a nedalo se to pozit - ale asi tam budu muset znova, abych zjistila, jak pokrocili.... mmj. tam onehda byla dost kriticka obsluha :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, když ty to máš už pořádně oběhané.....já jsem ráda, když vyrazím jednou za čas a to pak sázím na jistotu. Bohužel je to dneska o lidech, někdy je to super a bez komplikací, jindy by člověk nejraději vraždil. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kdopak se to tu hlásí na skládání?? :-N :-N :-N Je to šílenost! Jenže já ho nebudu skládat, ale tahat ze sklepa a nakládat...což je podle mě horší :-( Andeli....za chvilku ti pošlu IP....teda to musim nejdřív vypočítat ]-( ale teď od rána nedělám nic jiného, tak tě zahrnu! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, no kdo asi, já přece :-D :-D . Bych Ti fakt pomohla, pokud to bude v rozumném čase.... ;-) Máš pravdu, nošení a nakládání je mnohem horší....ale určo bych to zvládla. Já mám praxi spíš v přehazování lopatou, bych si však poradila.....jsem holka šikovná |-| :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Beru děkuju :-D , ale necháme to raději na chlapech...Už sem zalarmovala manžu, bráchu, tchána a ještě možná tchýni a aspoň jednoho švagra.....
Odpovědět
Aaaaa, brigadnici... :-D se nekdy ozvu, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, tak na chvilku nakukuju....v práci už nebyl čas. Elis, tak nic, snad příště :-D.....hlavně že už máš brigádníky :-) Žirafko, bude z nás pěkná brigádnická četa....aneb práce všeho druhu....celý Ferda mravenec :-D . Mějte se hezky, jdu se dívat na telku a pak do hajan. Papa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Jo jo brigádníci už jsou....a já když se utrhnu, tak v bytě mám brigádu číslo dva....a začíná to být problém...zatím jsem likvidovala hlavně svoje věci...teď to začne být hodně smutné :-( ;-( O tomhle víkendu zůstáváme s manžou v Praze, já mám v sobotu nějaké zařizování....a příštím týdnem to začíná být hodně husté! Možná uvažuju i o nějaké dovolené abychom to udělali co nejdřív...ta moje chřipajzna je už i z toho, jak jsem pořád ve stresu a zralá tak na psychouše :-( Prostě to nezvládám a ta mrcha si mě našla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou středu všem :-) :-) Ahoj Elis, vyklízení v bytě Ti fakt nezávidím a chápu ten smutek....bohužel život jde dál :-( . Virózy a chřipky řádí o stošest....já zase zatím držím. Pavel je ale nakřáplej a chrchlá, to bude zas prima víkend. Se jen modlím, abych to ustála a nechytla toho bacila taky....by mě šlehlo, do konce výpovědky mi zbývá cca měsíc a půl....nerada bych jezdila nachcípaná do práce. :-| Nervy, to já znám.....stres dokáže být pořádný prevít. Snaž se být v klidu a myslet pozitivně, vím, že ne vždy to jde, ale aspoň se o to pokusit. Dobré je, udělat si chvilku relax, vypnout a věnovat se něčemu příjemnému....mě 100% pomáhá procházka do přírody (ideální je les, někam k vodě). Co já už tak vyléčila splínů....jenže teď už jsem dlouho nikde nebyla. Ale potřebovala bych to jako sůl.....depka se zvětšuje a mysl chřadne....jenže ten čas je jaksi problém.....v týdnu není možnost a o víkendu dávám holt přednost domácnosti. :-S Každopádně přeju brzské uzdravení, pevné nervíky a odpočiň si....prostě pohoda, klídek....leháro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásim, že sedim pořád v práci a začínám šílet.... ]-( :-( Není tu někdo na pokec aspoň na chvilku?
Odpovědět
Ja tu jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neříkej, že se taky trápíš v práci....
Odpovědět
Netrapim, jsem tu dobrovolne :-D Hraju hry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ty se ale máš! Jak jsem ti psala ráno IP, tak sem zvědavá! Favoritky???
Odpovědět
Favoritky zatim nejsou :-) Este budu zkouset moockrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale z těch, které si vyzkoušela přece nějaké jsou lepší než ty ostatní nebo ne?
Odpovědět
No lepsi sice jsou, ale nejsou zadne takove, u kterych bych si rekla - tak to jsou bezpodminecne ony... Vzdycky je neco, co by mohlo byt lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prozraď, které jsou zatím nejlepší....aspoň mě! :-N x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?