Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pachtim jednohubky... prijedou tchanovci. a tak prubezne uziraaam Beru - mas recht. Hele v Tabore je to jak narazis - obcas prudka, obcas fajn. Jiste a je par firem, na ktery si dat pozor, kdyztak ti pisnu do IP, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tento týden máš v kuchyni pěknej zápřah, viď? Nejdřív Tiramisu a dneska jednohubky. No, já se připravuju na ledacos, ale raději bych brala pohodu. U nás je to O.K., až na plat a šéfa, co poslední cca rok a půl prudí. Jestli můžu poprosit, písni mi ty darebáky, kterým se raději vyhnout, ať vím co a jak. Díky moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky vedět na koho si dát bach a vTáboře...ne že bychom se tam vraceli...to ještě nějakou chvilku nehrozí...ale kdo ví :-D Andeli od kdy jsi nemocná? :-N
Odpovědět
elismi co to? Tábor? já myslela že zařizuješ byt v Průhonicích ;-) zirafko my máme prstýnky 4mm - měřeno trojúhelníkem :-D ty moc široký se mi taky moc nelíbí, do těch 5 mm mi to přijde ok
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ne...byteček kupujem a zařizujem v Uhříněvsi, ale kdo ví co bude za pár let?? Třeba bude všechno úplně jinak.... Tak sem zvědavá! :-D My máme taky 4 mm měřeno pravítkem :-N
Odpovědět
Hehe, koukam, ze tady vsecky dneska pravitkujou :-D
Odpovědět
elis promiň... jsem myslela Uhříněves a napsala Průhonice, se mi to plete :-) to je fakt to nevíme nikdo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo pravítkujou! Pro nás bylo 5 mm taky moc...chtěla jsem ještě trochu slabší, ale bohužel manža má ruce jak gorilka a tak by zas na něm vypadal blbě, takže kompromis to vyhrál......
Odpovědět
No mne se puvodne moc libil 1.6mm, ale to se polovici taky nelibilo, tak je to jako dva takovy vedle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, všichni nepravítkujou....já zrovna nemám co měřit :-D . 1,6 mm mi přijde už hodně slaboučký pro chlapa. Ten dvojnásobek je O.K. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andeli!! Jsi tu ještě?? Psala jsem ti IP!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi, ja Ti uz odepsala .... a nemocna jsem od 08/01/2008 ;-) Prijela mi navsteva - tchanovci, odjeli ted, byla to moc fajn navsteva musim podotknout a tim nechci provokovat ty co maji ostrejsi vztah s rodici :-D ale cim provokovat budu, tak ze to tiramisu se mi fakt POVEDLO - bylo sice mokrejsi asi nez by melo bejt, ale mam dalsi prilezitost, za mesic ma tata narozky, tak bude druhy pokus :-) Koukam ze jsme meli den plny pravitek, ze??????? 8-) .... priznam ze 1,6mm by se na mem spicku co mam na prstenicku (a nejen tam tedy popravde) docela ztratilo :-)))) ale ja vzdycky nosila masivni sperky, takze jsem zvykla....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký čtvrtek všem :-) Andeli, hezká fotka (se přiznám, že bych Tě tam ani nepoznala) :-) :-) . S návštěvou neprovokuješ, a to nemám zrovna 100% vztah s Pavlovými rodiči. Ovšem je fakt, že nám pomohlo stěhování. Bydlení na větší vzdálenost doporučuju. Vídáme se méně, ale raději. Nedochází ke střetům a výměně názorů, což byl velký problém v době, kdy jsme s nima bydleli v jednom bytě. No vidíš, Tiramisu bylo nakonec dobré. To že úplně neodpovídalo špičkovému výtvoru profi cukrářů vůbec neva, máš přece druhou šanci a můžeš dotáhnout své kulinářské umění k dokonalosti ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj, no ja jsem na ty fotce tak trochu "inkonginto" slovy klasika.... dneska hlasim mirnou prestavku, jdu se podivat do prace, ale odpo se zase prihlasim....
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, v práci si to užij a moc podřízené nenapomínej. :-D Brzo se vrať, ať si Tě užijeme....kdy jindy máme možnost poklábosit, když jsi normálně v práci od rána do noci.
Odpovědět
Ahoj holky, dneska aspon dopoledne spousta prace, takze akorat zdravim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak me to zase vyhodilo a vymazalo co sem napsala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko a Elis :-) Žirafinko, tak pěkně pracuj, jakmile budeš mít volněji tak na nás jukni ;-) Elis, mě to takhle zlobí často....zrovna včera jsem sepisovala delší příspěvek do IP a ta "mrcha" mě vyhodila... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem napsala včera meil, a nebyl ani až tak dlouhej,ale chvilku sem přemýšlela co tam napsat....no a neodešel...a já u neměla nervy ho sepisovat znova, ale mrzí mě to, protože co sem napsala sem chtěla aby se adresát dozvěděl.... ]-( Tak uvidím a možná to zkusím dát dohromady ještě znova dneska....... ale nevím jak to dopadne...
Odpovědět
ahoj kočky no já si po zkušenostech z poslední doby radši dlouhý příspěvky kopíruju přes Ctrl+C než je odešlu a když mě to vyhodí tak už to tam pak jen vložim ;-) kór když je vidět že to nešlape tak jak by mělo jak se dnes máte? dneska je krásně co? už se těším na víkend, doufám že to vydrží já se jdu dneska masírovat, tak se těšim na odpolko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to znám velice dobře....bych se vždycky mohla vzteknout ]-( . Jednou jsem takhle v práci něco dělala, zapoměla jsem to uložit a pak jsem byla naštvaná, když spadl comp. Jojo, to jsou povedené okamžiky, člověk je potom na infarkt. Hlavně se to děje u dost důležitých věcí... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš Beruš bohužel pravdu ]-( ]-( :-( Tohle si myslím taky bylo dost důležité...aspoň pro mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, já se asi taky budu raději jistit, nerada bych měla náběh na infarkt :-D . Tady v Říčanech je docela hezky, rozhodně lépe než včera....pěkné počasí snad do soboty vydrží. Už mě ta zamračená a uplakaná obloha štvala. Navíc má o víkednu dorazit ségra s neteřinkou, takže se teplo hodí. Vyrazíme někam na výlet. Kremrolko, masáž si užij. To pak budeš jako znovuzrozená :-) ....bych svůj hřbet rovněž potřebovala zválcovat :-D. Elis, chápu že ten mail byl hodně podstatný a důležitý....taky jsem to tak myslela. Právě v takových rozhodujících chvílích si počítače usmyslí stávkovat....stroje jedny pekelný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Včera mi BRMS nějak stávkovalo a nemohola jsem se sem odpo dostat ]-( Je to šílené co s tím je a náš IT na všechno řekne...to je OK. ]-( 8-( A mě přitom meily chodí i den.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! ja se vcera zasekala v praci, odpoleden ke kadernikovi, no proste naval po dnech skorolenoseni doma....:-) k IT spolupracovnikum: haaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemluvte mi o nich - problem resi vetou .... a zkusila si to restartovat???? ........ nechodi ti maily???? problem na serveru v praze............ 8-( hele a co vejkendek???? ja ho mam rozplanovany do posledni minuty - v sobo se jedeme podivat na masopustni pruvod a v nedeli jedeme s rodinkou na vejlet do prahy - na albrechta z valdstejna ..... asi se uz tesiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! My měli albrechta naplánovaného s bráchou, ale mám pocit že je jen do 2.2? tak to už asi nestihnem :-(
Odpovědět
Hezky den :-) Elis - vystava je prodlouzena az do 2/3 :-) A jinak vcera odpolko brms nejelo vsem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to to možná stihneme! :-D :-D Děkuji za info! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj zrovna jsem chtela napsat ze je to 3/2, ja v po podam reference, jak se nam libilo... jo?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě!Budu ráda! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?