Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak ať k vám Leník přijede na víkend a může tě školit ve vaření :-D ...Zrovna včera jsme dělali asi 600 vdolečků :-D A fotečky od p. Palkosky jsem viděla, taky fotí moc krásně a album máte nádherný... Janno : Zásnubáček je krásnej a ta fotka je v pohodě :-) Zirafko : A kdy se vlastně vdáváš? Když najedu na tvé foto, tak tam je napsáno nevím kdy... My se chystáme na snubáky v březnu, už je máme vyhlédnutý (mám je v albu)...No ale ještě víc se těším na vybírání šatů, to vyrážím koncen února až dorazí nová kolekce :-N ... Já tomu taky pořád nemůžu uvěřit, že se opravdu budu vdávat...Je to tak krásný až je to neuvěřitelný...
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, prstýnek je moooc pěknej :-) . Žirafko, jojo....vdávat se budeš coby dup ;-)
Odpovědět
preju krasny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! Taky přeju krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to baba stará, zapomětlivá :-D ......přeju hezký den!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska máš Beruš trochu volněji? Mě to teda nehrozí,ale pokud budu jen dělat tak už se fakt blázním! ]-( Teď dělám statistiku, tak budu chytat čísla a ty zapisovat :-N Ale pak musím dodělat ty další zkluzy a těch je... Navíc teď přišla vedoucí a že kdo tu dneska zůstane s auditorama....Fakt milá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, docela to jde. Dnešek snad bude pohoda....nemám v plánu se přetrhnout. Mám to teď na háku a nenechám se buzerovat 8-) . Nestraš, ta tvoje práce je fakt zápřah....já bych asi lehla. Ještě že nedělám účetní, by mě jeblo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já bych se nejradějitaky nenechala buzerovat...a už plánuju, že s tím něco udělám! A to asi co nejdřív!!! A navíc tuhle firmu nesnáším úplně šíleně!!! Už aby to tu zavřeli, dostali jsme odstupné a já půjdu pryč....jééé to bude bájo!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu podávat výpověď už zítra, aby mi mohla běžet výpovědní lhůta (poněvadž mi to šéf dohodou nedá ]-( ). Sice jsem dost váhala, ale mám toho až po krk. Dojíždění je hrůza, ceny vlaků stouply a za ten rok a něco toho bylo až až. No, snad ten zbytek přežiju a pak hurá pryč. :-)
Odpovědět
Je, berus, az tak? Tak gratuluju k rozhodnuti... a drzim palce pri hledani noveho mista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ano ano, až tak. Už jsem toho měla dost a stejně jsem počítala s tím, že to nebude na pořád. Nyní bude konečně jiný život, žádné trmácení sem a tam, ráno odpadne brzské vstávání (ve 4.00) a konečně si užiju i bydlení. Takhle jsem jela domu akorát spát, umýt se a najíst....žádný volný čas. :-| S novou prací snad budu spokojená, nechci nic předem zakřiknout, ale něco se rýsuje. Je to sice malinko risk, odcházet a nemít nic 100% jistého, ale už jsem fakt nemohla. Myslím, že to nějak zvládnu a když by náhodou nevyšel ten rozjednaný job, najde se jiný. Myslím pozitivně!
Odpovědět
Profilova fotka
beruško tak to ti taky držím pěstičky!!! Manžílek začal letos podnikat, tak to snad taky bude o něco lepší! Doteď to byla hrůza! Neplatili a chovali se jak otrokáři...a když odešel tak mu nedali doklady...ještě jeden nám pořád nedal ELDP...tak sem zvědavá jak a kde to seženem... No a já doufám, že odtud taky brzo vypadnu a najdu si něco lepšího...a k tomu jak totak vypadá si budu dělat živnosťák taky..... Ale ještě se uvidí co a jak...... A určitě se nechám někde zaměstnat.....Vždyť budeme chtít rodinku :-D teda někdy časem....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co ty žirafko? Jak jdou přípravy na svatbu? Už začínáš šílet??
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: prstynek je krasnej.... klasika co se nikdy neokouka Elismi: hele neco Ti hodim do IP, potrebuju radu a tak zkousim Tebe :-) Beru: myslim, ze se ani neda najit jina prace kdyz v jedny si - nikdo nikde nechce cekat, vsichni chtej vsechny hned, takze se netrap, myslim ze je to rozumny reseni - nekde mi uniklo, uz si dala vypoved? Zirafko: to je sok, co? ja mela z prstynku desnej vitr - vis nekam prijdes, neco si vyberes.... pak dlouho nic, furt jsem premejslela, jestli jsou to ty spravny a jestli se mi budou fakt libit jako v tom obchode..... :-)
Odpovědět
Silet, no... silim obcas... ale to teda spis kvuli baraku, takze svatbu mam tak nejak na haku :-D vsak za ty 2 roky tady na beremku uz leccos vim, leccos jsem videla a o leccems si myslim svoje :-D kazdopadne uz se moc tesim :-) Na prstynkach jsem byla prvne asi pred 14 dnama... to jsem udelala takovej predvyber a vcera jsme akorat vybrali ty finalni :-) Chlap ma radost, ze nikam jinam uz kvuli svatbe nemusi :-D
Odpovědět
ahoj holky to jsou změny :-) janno prstýnek je krásnej a kámen teda pořádnej ;-) zirafce gratuluji ke snubáčkům... kde jste je nakonec objednali a jak budou vypadat?
Odpovědět
Kremroli - budou to klasicky kulaty snubacky, akorat uzsi nez byvaji normalne - budeme mit 3.2 mm :-) A nakonec i bez kaminku, nejak jsem si to s nim na posledni chvili rozmyslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evy taky sem ti napsala :-D :-D :-D holky mě tu z toho hrabe! Ale statistiku už mám za sebou....tak teď roční zúčtování..... tak to bude taky děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, díky! Já teda zatím doufám, že práci seženu a nebudu muset jít nakonec na pracák. Ale beru to tak, že mám skoro 6 let praxe, čímž jsem malinko ve výhodě. Každopádně budu ráda až vypadu. Andeli, no práce se hledat dá, ale problémy to jsou. Souhlasím, že skoro vždy chtějí nástup ihned. Jenže to by u mě stejně neklaplo, šéf mi to dal najevo jasně už dřív, jakmile začal tušit, že věčně dojíždět nebudu. A s běháním a nabízením se to není žádná sranda, hlavně když jezdím domů až pozdě. Brát si furt volno nemůžeš a podle zákona máš nárok maximálně na jeden den (náhradního nebo neplaceného volna), kdy se dá uplatňovat. Jinak výpověď budu podávat až zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, ty chlapy jsou skoro všichni stejní. :-D Pavel mi taky řikal, že ať nepočítám s nějakým velkým běháním po různých zlatnictvích. On vůbec obchody nerad... :-S . Ale máme stejně v plánu nějaké obyč. prstýnky (titan nebo chirurgickou ocel), tak snad nebude žádná honička. Důležité je, že se snubáčky líbí vám dvěma. Já vždycky zastávala názor, že ostatní si můžou trhnout. Do tohohle si mluvit nenechám. Každý má své představy a vkus. ;-) Myslím, že jsou vybrané prstýnky jednoduché a elegantní, nač zbytečné zdobení. Kremrolko, to je holt život, pořád se něco děje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to zvládneš...a místo určitě vyjde!!! kouknu se ti na co máš nárok(nějak si tím teď nejsem jistá)...protože ikdyž dáš výpověť ty, tak máš nárok na půl den v týdnu, ale neplaceného....
Odpovědět
Profilova fotka
Snubaky: jasne souhlas. Hlavne se musi libit tem dvema, ostatni se muzou jit bodnout. Nosit je budete Vy, no tak co do toho ma kdo mluvit. Zirafko: tak jsem se musela kouknout, jak vypadaj 3mm :-) Beru: ze sefika si nic nedelej, a v tabore si praci najdes, chce to jen cas....
Odpovědět
Berusko, elis ma pravdu: "11. Vyhledání nového zaměstnání Pracovní volno bez náhrady mzdy nebo platu před skončením pracovního poměru se poskytne na nezbytně nutnou dobu, nejvýše na 1 půlden v týdnu, po dobu odpovídající výpovědní době v délce dvou měsíců. Ve stejném rozsahu se poskytne pracovní volno s náhradou mzdy nebo platu před skončením pracovního poměru výpovědí danou zaměstnavatelem z důvodů uvedených v § 52 písm. a) až e) zákoníku práce, nebo dohodou z týchž důvodů. Pracovní volno je možné se souhlasem zaměstnavatele slučovat."
Odpovědět
Andeli - pravitko to jisti, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, sice ma ten trojuhelnik zlomenej jeden roh, ale ja jsem holka sikovna :-) nase maj 5mm (museli jsme koupit sirsi, pac ja i manza nejsme tintitka, tak aby se na nas neztratil :-)))) )
Odpovědět
No ja sice taky nejsem tintitko, ale moje prsty joo a 5mm bych na ruce asi neprezila... vim, ze je to o zvyk, ale na me je to proste moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za podporu!! :-) Já zatím nic moc neřeším, koukám se a rozesílám CV. Raději se jistím pro případ, že by rozjednaný job nevyšel. Na zoufání a stres je času dost. Andeli, šéfa už hážu za hlavu. Poslední dobou mi neskutečně pije krev, bych ho nejraději zabila! ]-( Občas mám pocit, že si absolutně neuvědomuje, jaký zápřah denně musím podstoupit. Jemu je hej, schůzuje si, lítá si sem tam a já dělám osla. :-| Jen doufám, že mě podobný osud nepotká i v Táboře, bych si hodila. Po čem se mi ale stýskat nebude, je to dojíždění. Vždyť já za 10 dnů najela tolik km, co jiný ani za rok ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, vyčerpávající info, děkuju :-) Mě se teda líbí slabší prstýnky, ale ne zase moc. Maximálně 5 mm, pak už je to dost výrazné. Já mám teda prstíky pěkné buřtíky, takže uděláme kompromis. Přítel je chrastítko a já koule, takže zvolíme něco mezi. Ale souhlasím, že na silnějších prstech vypadají tenoučké kroužky divně. A Pavlovi se stejně silné prsteny nelíbí.
Odpovědět
obeeeeeeeeeeeed
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, dobrou chuť. Já už mám bříško napapané.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?