Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee tak teď jsme ještě zvědavější! :-D :-D
Odpovědět
taky se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pádím domu, tak se tu mějte hezky a zítra.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Já jsem taky zvědavá jak dopadne svatba na Karolínu, ale zatím to vypadá slibně...¨ Andelika: Boj o závoj jsem vyhrála a dokonce jsem si vykňourala i profi fotografa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborandy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj Janno: caaaaaaaaakris a ja mam doma klobouk jako kolo od vozu a nemam prilezitost kam ho vzit :-) sem myslela ze se ztratim :-) no a samo prstyneeek to uz se tesim - ja ten svuj nosim se snubakem, je asimetrickej, docela se k sobe hodi .... Maculinko: tyhle debaty ja jsem doma oduvodnila jedinou vetou: co mi zbyde ze svatby???? Fotky a prstynky! (manzela jsem nejak omylem vynechala, ale ten ti vetsinou zbyde taky) :-) Cuj Beru, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, díky za optání, mám se v rámci možností celkem fajn ;-) . Jojo, vzpomínky na svatbu jsou hezká věc, ale souhlas s Andelikou. Prstýnky, fotky a manžel jsou trvalou připomínkou. Takže by se podle mě na fotkách, prstýnkách ani šatech + kyti šetřit nemělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru souhlas - prstynek nosim kazdy den, na foto se rada podivam (a budouci potomci jiste taky) - ehm a pak je to skvely dalek pro cele pribuzenstvo :-D tyhle Vanoce jsem kazde mamince nechala pridelat fotky ze svatby a byl to ten nejvdecnejsi darek,co jsem mohla nadelit :-) :-) :-) no a k fotkam samo patri ty lidi na nich :-) rikam si kdy si zase oblecu tak hezky saty a donutim manzela k fotce???? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, vystihla jsi to úplně přesně!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru k IP : i ja si rada zavtipkuju :-) hele jdu matlat TIRAMISU, tak se pak ozvu, jak to dopadlo....
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, je mi to jasné a pochopila jsem :-) Hm, Tiramisu....ňamky, ňamky.....pošli pak vzorek mailem :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jukněte na koníka....Fialenka vložila (už včera) nové fotky Aničky. Je z ní krásná okatá princezna a slavila už 5 měsíců! x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky! Já sem tu taky a taky bych si dala Tiramisu!!!!! Já chci táááááááákkkkkkkýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, jak se daří?? Tiramisu bych si dala jako dobrý zákusek po obídku....Andeloun nás navnadí a pak si klidně zmizí :-D . Já ještě čekám, zda mi nepošle vzorek mailem :-)
Odpovědět
jéé andeli, tak to jsme nadělovaly stejně :-D já už to říkala holkám na srazu dělali jsme s Petrem mojí mamce, jeho mamce a babičce k Vánocům albumy ze svatby celkem jsme si mákli, ale mělo to úspěch ;-) nejvíc to prožívala babička, ta skoro brečela, že prý je to nejhezčí dárek, jaký kdy v životě dostala :-N ;-) x-)
Odpovědět
jdu juknout na Aničku ;-)
Odpovědět
kočka :-) ..... má krásný kukadla ;-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... holky jsem hotova. kucharka ze me ASI NIKDY NIKDY NEBUDE..... nakonec to dopadlo uspokojive, ale nez uklidim kuchyni tak me sibne.... vzorek neposlu pac jsem patla a stydim se 8-( pozivatelny to bude, ale asi nevim jestli to jako ztuhne nebo co. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ahoj :-) já myslím, že je to moc povedený dárek....hlavně památka na zbytek života. :-) Jojo, Aňulka je moooc povedený mimi. A to ani nemluvím o Valince. Jsou to zkrátka kočky!! ;-) Andeli, jako bys mi mluvila z duše.....já kuchařinka nejsem a vařím pouze z nutnosti. Sice mě to někdy i docela baví, ale žádné velké kulinářské schopnosti u sebe nepozoruju. O úklidu bych mohla vyprávět, nadělám pokaždé strašný binec a uklízení je peklo. To je taky jeden z důvodů, proč mě kuchyně nebere. :-N Vůbec se nemusíš stydět. Já pečení praktikuju vyjímečně a k chlubení to taky není. Ale neboj, že bych Tě kritizovala. Hlavně že bude dobrota....stejně si to žaludek přebere :-D
Odpovědět
Ahojda :-) Andeli posli :-D jidlo ja rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinka přišla a nakoukla k nám svým dlouhým krčkem, AHOJ!!! :-)
Odpovědět
Ahojda :-) mela jsem dopolko frmol :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ta práce je úmor, ale hlavně že jsi tu ;-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
andeli nic si z toho nedělej měla jsem podobné pocity u pečení vánočního cukroví :-D už jsem se zapřísáhla že nedělám žádné nevyzkoušené recepty, protže to vždycky dopadlo katastrofálně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ehm. vanocni cukrovi.... no to bylo peklo na zemi :-) holky, ja myslela ze tu kuchyni normalka vezmu vapkou - mam novy micker a teda jako vykonej je - hlavne v prskani vsude vokolo :-( tak jsem uklidila a chvilicku to jako zaspala.... :-D kdyz jsem ten marod, mam na to narok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Andeli, to vubec nevadí, že z tebe kuchařka nikdy nebude, vždyť máte jednu v rodině :-D A móóoc šikovnou ;-) To je fakt, že ze svatby zůstanou jenom fotky a prstýnky, možná i ten manžel :-) Tím jsem taky argumentovala a zabralo to... A když už jsme u těch fotek, nemáte náhodou některá z vás nebo z vašich známých zkušenost s panem Ševčíkem ? Viděla jsem ukázku jeho fotografií na netu a vypadalo to docela hezky, tak nevím jestli to tak bude i v reálu...
Odpovědět
Profilova fotka
Macu, zrovna jsem si spletla tebe s lauret - jste si tak nejak podobny :-) Nojono, kucharku, tu mame skvelou ale vis jaky ja mam potom trauma :-D :-D :-D p. Sevcika bohuzel neznam, nas fotil Palkoska....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dala fotku zasnubacku do alba, ale nestoji to za nic, pokud dam blesk, tak ten kamen to strasne odrazi, pokudho nedam, tak to vypada jako v albu 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Krasnej je :-) Jinak se pochlubim - dneska jsme objednali snubaky :-) Ja se asi vazne budu vdavat nebo co :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?