Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mizim domu! Žirafko super!
Odpovědět
ahoj kočandy jj byla jsem předevčírem nechat se ostříhat změna je život ;-) trošku nezvyk, páč takhle krátký jsem to ještě neměla, ani do culíku to nedám, ale ono to zas doroste při mé frekvenci navštěvování kadeřníka :-D zirafko tak ty budeš takhle tajnůstkařit, jo? :-D my jsme holky zvědavý :-p
Odpovědět
Kremroli, krasna fotka :-) Uz jsem koukala u sousedu ;-)
Odpovědět
Kremrolka šla Viktorii Beckhem. :-D ale sluší jí to
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jooo .Já myslela že tu je někdo nový a ona je to "stará známá " kremrolka a s novým (jak říká můj drahouš) rozcuchem. Tak dáváme taky hlas, že jako fakt dobrý. Byla jsi u Čermákové ? Jo jo jako Victoria :-D Zato já to mám jako rousy, a to říká Blaženě, natoč mi to.Abych si zajela do Volyně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy :-) Janno - nemam presne reference, ale kolegyni z prace se v Karoline zenil syn - videla jsem fotky - meli to moc hezky a byli i spokojeny, ale detailama te bohuzel nezahrnu..... Kremrolko vypadas smrncovne....fakt. co na to manzel? Zirafko : zatloukat, zatloukat, zatloukat :-D
Odpovědět
Ahoj andeliii, co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Žirafko, my se stejně necháme překvapit a o to víc budeme napnuté :-) Andeli, Ty ještě žiješ??? Já myslela, že ses upracovala :-D Když už tu si, tak Tě trochu využiju a poprosím o kontakt na tvého super kadeřníka. Vždycky si ho chválila a pokud se o tvé vlasy stará výhradně on, tak je jeho práce super. Prosím, prosím.....smutně koukám :-( :-D
Odpovědět
holky díky... se červenám |-| kamčo.. jj u čermákový... to vymyslela ona... jsem jí řekla ať si se mnou dělá co chce a takhle to dopadlo :-D ale jsem moc spokojená... ale do Victorie mám daleko... za prvé bych musela zbubnout asi 50 kilo :-D, za druhé udělat si plastiku ňáder a za třetí splašit beckhama =-) teda doufám že to manža nečte :-D :-D :-D
Odpovědět
Beckham je hnusnej, toho nebrat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, se nečervenej...jsme jenom chválily ;-) No, Victorie teda ne, ani omylem.....buď ráda, že vypadáš jako TY. Beckhamovi jsou párek pošuků....on metrouš a ona anorektické ramínko na prapodivné módní kreace....a ty prsa, ňádra dmoucí...hnus :-p Žirafko, pravdu díš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: dik aspon za tohle, me se trosku jezi chlupy z jejich pristutpu odpovedi na email tak za 2-3dny....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky! Kremrolko taky chválim účes. I já potřebuju k holiči, ale teď to totálně nestíhám...vidím to tak na duben nejdřív, ale co budu dělat do té doby netušim :-( Všem přeju hezký víkend....dneska už se asi neobjevím :-| Mám toho tu tolik, že mi to padá ze stolu... a k tomu narvanej šuplík, kterej je přednostní..... Ach jo! Ať už je duben!!! To bude trochu klídek... doufám!
Odpovědět
taky přeju všem krásný víkend já už dneska taky jenom budu třídit bordel na stole donesla jsem asi tunu papírů na finančák a na nějaký další přemýšlení dneska už nemám náladu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj, Beru: na kadernika mas cislo v IP, jinak se stale doma valim na nemocenske a ridim praci z domova :-) Janno: nepodlehej panice, ja jsem pomerne zodpovedna ale taky prispivam (a na maily odpovidam) s decentnim zpozdenim :-) - jestli to jde, nejjednodusi je tam proste dojet a overit si co a jak - me to tedy vzdycky rekne vic nez deset e-mailu, dam hodne na to, jak si lidi "prectu". Ale zatim jsem moc stiznosti neslysela - narozdil od jine nevesty, ktera se tu ptala na mlyn Maderovka, tam jsem moc chvaly neslysela - bohuzel. Myslim ze obecne v Tabore si jeste obchodnici nezvykli moc pracovat s e-mailem - viz svatebni salony ani jeden nema slusnou prezentaci..... :-( Krem: mikado si muze dovolit malokdo, ale tobe fakt sekne :-) narozdil od VB, ktera v nom vypada jako transvestita (ale v cem ne???? :-) ). Me uz se libila Elismi, kdyz s mikadem prisla na Smajlikovu svatbu :-) PS: Janno ted jsem si precetla "Jine zahranici"..... poznamka s navstevou je dost mimo, co???? promin, ale to o internetove komunikaci stale plati - a Taborandy mi to jiste potvrdi.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už neměla ani sílu se v pátek ozvat. Nějak se mi nakupila práce a musela jsem máknout, protože jsem chtěla vypadnout aspoň na konci týdne dřív.....moc se omlouvám :-( . Takže aspoň dodatečně přeju hezký víkend. :-) Andeli, žádná IP pošta mi nepřišla =-) :-( . Tak jestli můžu moc otravovat, pošli mi prosím kontakt znovu ;-) Jinak Ti přeju hodně brzské uzdravení. Já bych mohla o marození pomalu přednášet, věčně se zdravím na prd. :-D Ale teď už to bude snad O.K.. Poslední leháro jsem měla mezi svátkama....to byl děs, ani jsem si Vánoce neužila. Jenže u mě platí, že mám smůlu skoro pořád.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě musím dodat, že mikádo je fajn záležitost, ale fakt si ho každý dovolit nemůže. Bohužel dělá kulatější obličej (což u mě by byla dost vražedná varianta...kde jsou ty doby, kdy jsem mikádko nosila...hm, to bylo ale asi tak před 100 lety a já měla o pár metráčků míň :-( ). A jak už trefně Andelika poznamenala, Kremrolka i Elismi jsou v něm kočky x-). No, VB je případ sám pro sebe, škoda slov. Andeli, tak to je zásah....komunikace e-mailem se ještě moc nenosí, zvlášť někde. Technika holt všude není oblíbená. Svatební salony na Táborsku jsou celkem katastrofa, webovky mají bídné. Musí pěkně zabrat, jestliže chtějí dohnat dobu. Podle jejich stránek si žádný slušný obrázek člověk neudělá. :-S Táborandy, mějte se krásně. Pěkně si odpočiňte, užívejte volna a čerpejte nové síly. Všem maminkám a jejim mimísům přeju hodně pohody, spánku a radosti. Marodům, viď Andeliko, zase moc zdravíčka a brzské zbavení se bacilů ;-) . Páček shledáček :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: jj, navsteva bude, ale az nekdy v dubnu, kvetnu, jak se mladeti c.2 bude chtit vylodit :-D :-D :-D ted by mne uz nepustili do letadla. Nasi tam dneska vyrazili, a pry jsou cely leden mimo provoz, tak snad proto :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím táborské nevěsty, zvlášť Andeliku (jsem tvojí švagrové Lenky kolegyně z práce :-D )... Všimla jsem si, že janno tady shání reference na Karolín...My tam máme svatbu 12.7.2008 a zatím jsme s jednáním slečny Doudové velice spokojeni...Naprosto bezvadné jednání, ve všem se nám snaží vyjít maximálně vstříc a jsou velice ochotní...Co jsme se dívali do jídelného lístku, tak i ceny jsou přijatelné...Viděli jsme i fotografie z předešlých svateb a vypadalo to nádherně, nevěstu může tatínek dokonce přivést ženichovi na koni :-) ..Odjížděli jsme tam odsud naprosto nadšení a už se nemůžeme dočkat našeho svatebního dne...Na ochutnávku jídel se chystáme druhý víkend v únoru, tak bych ti potom písla, jak nám chutnalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maculinka: supeer, ze nekdo tam bude pred nami. My tam nebudeme mit obrad, ten bude v Tabore u Jakuba, a jizdou na koni nikoho neoslnim, ja se tim zivim/zivila. tak stastnou ruku s vybiranim jidel, a tesim se na reference ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janno: Tak to my to tam sfoukneme i s obřadem, i paní starostka byla moc sympatická a bude to takové neokoukané...Všichni naši známí to měli na zámcích, tak jsme chtěli něco jiného...V červnu je tam také nějaká svatba, tak by jsme se tam s přítelem jeli asi kouknout,pokud to bude možné, aby jsme věděli jak to bude probíhat...Já na koni taky rozhodně nepojedu, hlavně bych na něj ani nevylezla a navíc jsem na něm v životě neseděla...Ale nějaká fotečka s koníčkem by nemusela být taky špatná :-) Jo a jídel tam měli velký výběr, tak to budou asi dohady, co budeme baštit... A také mají internetové stránky : penzionkarolin tak na ně kdyžtak jukni...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, webovky vim, koukala jsem. (skoda,ze nemaji anglickou verzi, bude mi tam nocovat pulka hostu, jak na potvoru vsechno anglicani) Ja Karolin jako takoy znam, kdyz jsme delala v praze, tak jsem tam chodila na kone :-D :-D :-D coz je par let Jo, a musim se pochlubit, konecne mam prstynek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Drahy se zblaznil a vymazl za nej skoro 20t =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Ti gratuluju k prstýnku, za takové peníze musí být náááádherný :-) ...No aby Angličani nebyli z Karolínu trošku překvapení, přeci jenom to není žádná ***** restaurace....Ale je to tam nádherný x-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, honem kázat prstýnek.Jsme zvědavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké pondělí :-) Maculinko, vítej! Hm, Karolín je i u nás pořád jednou z variant, tak jsem zvědavá na tvé reference. Loni se tam vdávala spolužačka ze SŠ a byla spokojená moc. Janno, šup sem s fotkou zásnubáku, ať se pokocháme :-) Maalinko, ahoj. Posílám jednu štípanou Valince!!! :-)
Odpovědět
Krasny den vsem :-) Janno - gratuluju k zasnubacku :-)
Odpovědět
janno gratuluji k prstýnku ;-) je vidět, že si tě budoucí manžel náležitě cení :-) a pochlub se nám fotkou ;-) maculi ahoj já už se tak těším na nějakou další svatbu... letí to letí... za chvíli chystám rejži na žirafku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak je zase nový týden :-( a já sem po víkendu úplně mrtvá. Byla jsem na bytě, cvičně sem naložila 2 metráky uhlí....no a dneska sem chcíplá :-( ]-( :-S Janno taky gratuluju k prstýnku! Ale jsme zvědavé, tak nám ukaž aspoň fotečku!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Maculinko cau - Lenka vypravela :-) prej si vyhrala "boj" o korunku a zavoj - a ja Ti fandim, kdy jindy muze bejt clovek za princeznu???? (mimo maskarnich, jasne) :-D Janno - gratulace, ja ted uz memu manzelovi rekla, ze si ho bez zasnubaku nevezmu :-D Jinak vrele doporucuju svatbu v kostele sv. Filipa a Jakuba (on to teda kostel vlastne neni), ale svatby jsou tam krasne - byla jsem na dvou - a myslim ze to udela dojem i na anglicke hosty.... :-) ale ja jsem tady propagatorka jinych svateb nez na radnici, to Ti tu asi potvrdi kazda spolukecalka 8-) ..... juuu a ze se muzeme prijit podivat???? doufam, ze anglicke damy budou mit poradne klobouky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klobouky nebudou, naopak rifle jsou povolene :-D :-D :-D No a mame civilni snatek, ne cirkevni, rmatriku neeeee :-p :-p :-p Prstynek vam zitra vyfotim, ale asi neni poradne na co koukat, 18k zlute zlato, krouzek trochu silnejsi a 0.5k diamant s plnym osazenim. Uplne jednoduchy, zadna parada, ale ja ho miluju uz ted :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?