Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
ahoj holky :-) srazík byl s menší účastí než se očekávalo ale fajn ;-) a nejvíc toho napovídala Valinka :-D ta nás holky strčí do kapsy a příště už se nedostaneme ke slovu vůbec :-D :-D :-D je to už kus ženský :-) beruško, my si s holkama říkaly, copak s tebou asi je, že jsi se dlouho neozvala, už jsme měly strach =-) tak aspoň, že se máš dobře a příště si to určitě vynahradíme ;-) eli, tobě přeju pevné nervy, chápu, že je toho teď na tebe hodně :-| ... a andlika at se nám rychle uzdraví ;-)
Odpovědět
jo a dneska držíme palečky žirafce - má důležitou zkoušku ve škole!!!!!
Odpovědět
Caues vsem :-D Zirafka hlasi, ze na te dulezite zkousce nebyla, pac byla nemocna... Dneska uz je to skoro dobry, ale vcera jsem to potrebovala dolezet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se opět z domova...aspoň tady net funguje na 100% :-) Elis, doufám že bude všechno brzy O.K. a vaše svízelná situace se vyřeší. S lidma a bydlením je kříž. My pořád válčíme se sousedy a vypadá to spíš bledě. Zkusili jsme znovu bytové družstvo a budeme čekat. Tentokrát se snad hneme trochu z místa. Bohužel přímé jednání s povedenými nájemníky je nemožné...fotřík alkoholik, matinka pěkná fúrie, jeden synáček počítačovej závislák a druhej vylebanej skinhead, co miluje tvrdej rock a hip hop ]-( ]-( . Tady je všechno marné...dohoda už úplně. Budu moc držet pěstičky, střecha nad hlavou je potřeba. Nic nevzdávejte a držte se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, mě ten srazík strašně mrzel a pořád mrzí, jenže holt to tak vlivem okolností dopadlo. :-( Příště si Vás nenechám ujít :-) S Valinkou máš pravdu, hrozně vyrostla, okoukla jsem nějaké fotky na koníkovi. Vůbec nám ty holky rostou jako z vody. Anička je taky skoro velká slečna....ani jsem nemohla uvěřit, jak ten čas letí. Jsou to beremkovský krasavice x-), maminky nezapřou. Andelice taky přeju hodně zdravíčka. Hlavně ať ty bacily brzo přemůže ;-) Žirafinko moje zlatá, Tobě to zdravíčko přeju taky a na důležitou zkoušku bude držet všechny pěstičky!!! Hodně zdaru!
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: dostala jsem tajny tip, ze bys mela nejake reference na Karolin a na Drsovi??
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, krásně jsi to o tom našem ďáblíkovi napsala :-D Teď tady vypráví už přes hodinu a nevypadá to na konec.A to až teprve začně srozumitelně... :-p to bude něco :-D
Odpovědět
No tak tady je teda mrtvo, to je hrůza. Tak to teda budeme mít 7.6. v Oltyni. Moc hezky to tam opravili a pani, se kterou se vše zařizuje je moc příjemná a ochotná. Už se moc těšíme. Taky jsem zjistila, že místostarosta Opařan, který oddává je brácha mojí kolegyně v práci :-) . Holky už hlásí dopředu vrchní, aby dala všem volno, aby se mohly jet kouknout na budoucí paní Pazderovou. ;-) Ach to zní tak krásně. :-D Tak já si to jdu ještě opakovat a cvičit si podpísek a vám přeju hezké spaní. x-) Já budu v postýlce až v 7 ráno. :-S Takže se polepšete v psaní a pa.
Odpovědět
Hezky novy tyden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! I já přeju hezký týden...teď jsem dorazila z dalšího školení a divím se, že ještě projdu dveřma! Je to hrůza! Tady to vážně poslední dobou nějak spí....kdepak jste všechny?? Potřebuju trochu rozptýlit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k přání hezkého začátku týdne :-) tak zase můžu konečně z práce na net....máme novou verzi exploreru....aspoň že tak ;-) Já se poslední dobou k beremku příliš nedostala....teď snad bude líp. Každopádně se budu snažit co nejvíc. Momentálně je pěkný blázinec, práce, dojíždění, starosti se sousedy a teď ještě mám hlavu s novou prací. Snažím se najít něco v Táboře a blízkém okolí, poněvadž věčné trmácení sem a tam je na prášky....držte pěsti. Původní spásná prácička byla ve Veselí (už jsem to tu někdy psala) nakonec nevyšla, nemohli jsme se pořád dohodnout a hlavně nechtěli čekat. No, doufám že se časem najde jiné místo. Chci odsud fakt pryč, nebo předčasně zešílím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé beruško tak ty taky budeš emigrovat směr domov?? No taky mě to poslední dobou napadlo, jenže na druhou stranu si říkám, že takhle jsem aspoň dost daleko od tchýně....naše bych sice zvládla vídat víc, jenže zase brácha...ten se tenhle víkend předved. Je to prostě spratek! Někdy je fajn a jindy bych ho zabila! Konečně totiž ježíšek donesl našim opožděný dárek - myčku. Plánovali jsme jí s bábinkou...tak teď jsme to aspoň dohnali, předtím na ní nebylo moc myšlenek. A její instalace a rozkopání celé kuchyně byl oříšek na celý víkend a nervní bratr byl bonus :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojda :-) Elis - gratuluju k mycce :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no gratulovat jedině našim! Ale vypadá to, že z ní maj radost...jen ta instalace a kopání v celé kuchyni...to bylo dílo!! ]-( Ale děkuju! ;-)
Odpovědět
Jo takhle... uuups, jsem se prekoukla :-D :-D :-D sorry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: nemas zkusenost s Karolinem? Please???
Odpovědět
Profilova fotka
to neva! Aspoň pak budu vědět co a jak až si jí pořídim domu! :-D Pádím domu! Mějte se tu a zítra sem tu jak na koni! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to jsem ráda, že to tu začalo trošku žít. ELis, o nervním bratrovi mi vyprávěj.Když má brácha něco dělat, a nedej bože s tátou dohromady, to je něco.Ale jsou úplná kopiie, takže si nemaj co vyčítat.A tatík je prý steklej po jeho strejdovi a to je mazec, když mu to mamka ještě škodolibě říká.Tak to je veselo. Jinak u nás nic nového, když jsem jela dnes s kočárkem po městě a viděla ty svatební salony, tak mi bylo tak smutno, že už pro sebe šaty vybírat nebudu.Jedině tak někdy za pár let s Valičkou, jestli mne k tomu vezme.CHjo, to tak všechno letí a my budeme mít první manželský výročí. Nevíte, čím byhc mohla Míru překvapit nebo kam ho třeba vzít na večeři.V pondělí 14.1. mi zničeho nic přinesl zlatý řetízek s přívěskem K a kytičku.Byli jsme spolu 5 let v prosinci a to nějak nestíhal. Tak jsem koukala jak puk, protože to bylo hodně velké nečekané překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, hýbe se to hýbe...super ;-) . Konečně to tu rozproudíme a budeme jako za starých dobrých časů :-) . Elis, chci směrem k Táboru. V práci je to nanic. Peníze nepřidají, práce hafo, dojíždění šílenost a o nárustu cen u dopravy ani raději nemluvim (viz. vlakem). Ke všemu mě dneska strašně naštval šéf, takže je ta motivace o dost větší. Bohužel jsem se přesvědčila, že lepší to nebude. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, sourozenci jsou občas na zabití. U nás je tak srřídavě oblačno. Ségra je celkem v pohodě, teď se i častěji vídáme. S bráchou máme vztah nejlepší za posledních pár let. Jsme od sebe přes 5 let, takže byly spíš hádky. Naštěstí má pubertu za sebou a pohoda. Elis, myčka je super...já na ní pořád ještě čekám. Janno, promiň, nějak jsem tvůj dotaz pozapoměla. Karolín je hezké místo a sama o něm dost uvažujui, ale osobní reference fakt nemám. Zkusím se zeptat u kámošky, v létě se tam vdávala. Měli tam obřad i hostinu. Jen počítej s tím, že je to spíš takový venkovský statek, kde je horší přístupová cesta a nic extra honosného v okolí není. Každý má svůj styl, mě se tam ale líbí. je to tiché a romantické místo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj těch chyb, se omlouvám :-N :-N :-D Maalinko a Valinko, jakpak se vám vede, fešandy moje? Doufám, že se máte fajn. Vája je taková pusinka a sluníčko. Moc se na ní těším. Jí pošmajchluju, jo? Já teď ani na šaty raději nekoukám, dokonce mě i chutě a nálady přešly. Přijde mi, že jsme spolu tak dlouho, že to pozbývá smyslu. Kámoška mi nedavno řekla, že po 11 letech už to ani není nutné :-D . Uvidíme, zatím jsme úplně téma svatby vypustili. S překvápkem Ti moc neporadím. Já taky vždycky dlouze vymýšlím a hledám inspiraci. Zaručený recept je dobrá večeře, trocha romantiky, nějaká maličkost co potěší. Restaurací, kde se dobře vaří je dost, většinou je máme projité s naší bandou (Pohoda, Caesar, ta mexická na sterém městě, La Torta. Prý dobře vaří v Čelkovicích (hotel Lázně) a na starém městě (myslím že U dvou koček) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska: ja Karolin znam, chodivala jsem tam jezdit na kone, jen mne prave zajimaly ty svatby, ja tam popravde nikdy nebyla ani na jidlo, tak nevim, jak vari, aby se tam neco nep.... Chtela jsem vzit catering od Drsu, ale to je uz pry letos problem... Takhle se budu strachovat, aby tam bylo dost cisniku a obsluhy, aby se vsude nevalelo nadobi, aby mel kdo cepovat a takj vubec
Odpovědět
janno: Ahoj, pani z Oltyně nám nabízela taky hostinu tam u nich a najímá na to cateringovou firmu od Dvořáka. Jinak v hotelu Lázně vaří opravdu skvěle. Budeme tam mít hostinu. A šéfové jsou skvělí,vstřícní.
Odpovědět
oltyne je moc krasna, pajee gratuluju :-) my tam byli na vystave obrazu :-) mohla bys mi napsat, na kolik to tam tak vyjde? ja uz jsem stejne rozhodnuta pro jine misto, ale jen tak pro info
Odpovědět
Profilova fotka
a copak sis žirafko vybrala?
Odpovědět
neco v tabore, uvidite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže my jsme zvědavé...tak povídej a přeháněj! :-D :-D :-D
Odpovědět
jako hrob, kelisova, jako hrob :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jenom na skok :-) tak jsem to stím netem zakřikla....sice chodí, ale často vypadává spojení. :-( Ale aspoň že tak. Času mám poslední dobou strašně málo, takže se omlouvám za delší nepřítomnost. Snad se časem polepším. Žirafko: " A já bych to práskla, velebnosti" :-D :-D Jsem děsně napnutá, už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, teď jsem si všimla, že má Kremrolka novou fotku.....je ostříhaná na "mikádo" a mooooc jí to sluší, potvůrce x-) x-) To já bych kadeřnici potřebovala jako sůl, jsem tam naposledy byla před svatbou spolužačky ze SŠ (což bylo 1.6.2007).....fuj, jsem to ale ostuda :-N :-o. Jenže nějak není chuť a čas....lemra líná, to bude to pravé výstižné označení. Ale Žirafko neboj, na tvojí svatbu si vlásky určo nechám načinčat a hlavně zkrátit (mám to jako medvěd kožich :-D :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?