Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, souhlasím, srazík se jako vždy povedl ;-) Karolínka není neposeda, je to učiněný zlobivec (to se ještě hodně krotila, být v restauraci déle, tak jim to tam zbourá :-D ). Valinka je sluníčko a strašně hodňoučká x-) . Leden?, to nevydržím, :-( snad to rychle uteče :-)
Odpovědět
Beru, jsem zaslechla, že se holky předběžně na leden domlouvaly, ale taky bych byla pro klidně dřív, třeba si můžem udělat mikulášskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, klidně....můžeme spáchat mikulášskou, vánoční večírek, Silvestra, Nový rok a pak zase někdy koncem ledna jen takovou malou slezinku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau tety, tak kdo doopravdy choval, určitě ten bacílek chytil.Jen třeba nepropukne hned, tak vyčkejte. Taky jsme pro, udělat si Mikulášský srazík, jen nevím, jestli to rovna nebude na stajné datum, jako by jsme se měli sejít z předporodního kurzíku.Ale to ještě pozvání nepadlo. Tak navrhněte kdy, ať to zase není na mne :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočendy :-) tak jsem tu opět první (doufám, že ne jediná =-) ) a přeju všem hezký den. ;-) Sice to podle počasí moc nevypadá, ale pomalu se smiřuji s tím, že lépe nebude, už nám dýchá zima na záda. Já podzim nerada, všechno je takové pošmourné a uplakané. Tak to snad uteče a jaro bude cobydup....ale na Vánoce se těším :-) Maalinko, tak snad jsem se nakazila od Valinky pořádně :-) :-D . Jééé, já to s tím srazíkem na "mikulášskou" jen tak plácla a ono se to možná ještě uchytí. Ne že bych se nechtěla sejít, ale předpokládala jsem, že se spíš budete držet doma a věnovat se předvánočním přípravám. Jestli nás bude souhlasit víc, tak mooooc ráda půjdu někam posedět. Já bych navrhovala následující termíny a každý se může vyjádřit: 24.11., 1.12., 8.12., a nebo 15.12. :-) Já mám zatím volno pořád, takže u mě pohoda ;-) A jak jsou na tom ostatní???
Odpovědět
Ahoj beru, jediná nejsi,já už tu taky taky očumuju. Jak to, že máš furt volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pajee :-) jsem ráda, že jsi tu, aspoň nebudu opuštěná. No, my o víkendech nikam nechodíme. Jediné rozptýlení mám, když jedu k našim domů, nebo za ségrou a neteřinkou.
Odpovědět
Ty jo, zdá se mi to, nebo venku fakt sněží. Nezdá!!!!! ]-( Ono fakt sněží!!!!!!!!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, u nás prší :-S . Ale i tak je to na prd, bude všude pěkný marast a bláto ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už to jede, už to frčí....konečně zase načuhuju. :-D Dlouho mě to vyhazovalo a nešlo mi se připojit ]-( :-|
Odpovědět
Hezke odpolko - mikulasske se nebranim, jenom teda 24/11 mam plno... ale dala bych treba kratky srazik toho 8 nebo 15/12 :-) takovy relax v tom predvanocnim shonu, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak fajn!!! Já jsem jen vypsala pár volných termínů a určitě se dohodneme. U mě je to celkem fuk, pořád trčím doma :-D , ale ráda se přizpůsobím. 8. nebo 15.12. je O.K.. Odreagujeme se a probereme Vánoce a tak....a srazík uděláme mega velký, žádné troškaření :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Papa, mizím a frčím domů....přeju hezký zbytek dne :-)
Odpovědět
Taky přeju hezké odpoledne :-) Když mikulášská tak 8.12., ne? :-D Já jsem pro všema deseti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) brr, to je zase úplná Sibiř....ráno jsem pěkně promrzla (a to jsem byla slušně nabalená) :-| . Příště si asi vezmu kožich :-D Kremrolko, když mikulášská tak samozřejmě toho 8.12., ale nebudeme takové akurátní a prostě to vypukne, jakmile se domluvíme. :-D Já navrhla termíny, které jakž takž připadaly v úvahu. Bylo mi jasné, že se jen tak neshodneme....přece jen se svátky blíží. Zatím to s náma vypadá dobře, kladné ohlasy se množí....už jsme 4!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Taky sem moc ráda, že sem Vás všechny viděla! Srazík byl super a pro mikulášskou jsem, jen nevím, jak to se mnou který termín bude... Bábinku nám už možná za 14 dnů pustí domu (ale nikdo zatím netuší kdy to přesně bude a pak si beru ještě týden dovolené!! :-D )....a já tenhle víkend v nemocnici chytila chřipajznu ]-( Navíc mám výplaty a tak se nezastavím.... No a aby toho nebylo málo, tak mě naštval šéf.....no a v práci se to hnusné stupňuje, takže asi budu hledat nové zaměstnání..... Teda pokud se s manžou nezačnem snažit o mateřskou :-D :-D Možná sem zavítám ještě odpo...podle toho jak budu stíhat...Zatím se mějte a
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, s volnem uvidíš, když to přijdeš, když ne tak se nic neděje. Andelika nám slibovala ten leden :-) . Jsem ráda, že se babička zotavuje a pustí jí brzo domů.....dovču závidím, i když okolnosti ne. Bacily zase řádí, já sice odolávám, ale otázkou je jak dlouho. No, nedovedu si teď představit marození....šéf by mě asi zabil :-N . Tobě přeju ať seš brzo fit a máš energii na perné dny. Hm, mateřská je ideální řešení....co já bych za ní dala (jenže mě se tyto bacilky nějak vyhýbají :-D ). Zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááá už zase perlím...když to půjde, přijdeš!!!
Odpovědět
Ahoj kočky ;-) tak kdyby srazík vyšel bylo by to fajn, já nemůžu první víkend v prosinci, jinak tam zatím taky nic nemám, asi nejvíc by se mi líbilo přece jen toho 8., 15. bude u nás asi vrcholit předvánoční úklid, přípravy, nákupy, atd., ale když z toho na chvilku vypadnu, tak to bude taky dobře :-) takže klidně i toho 15 ;-) elis, nám babičku přestěhovali na ldnku, protože na chirurgii leží už celkem dlouho a pojišťovna by měla problém to proplatit, tak taky doufáme, že co nevidět půjde dom, ale je stále hodně nepohyblivá, zkouší to v chodítku a i o berlích, ale má problém se stále sama třeba posadit na posteli, všichni jí říkáme, že se musí snažit a hlavně cvičit, aby jí z toho ležení svaly neatrofovaly jen se holky pěkně snažte, šup šup, ať je miminek na dalším srazu zase o něco víc (aspoň v bříšku) ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau čičino Kremrolinko :-) :-) , 8.12. je asi vážně nejlepší, tak uvidíme co ostatní na to :-) . Chápu, že 15.12. je dost na poslední chvíli, ale zkusmo jsem ho napsala. Já to s úklidem nijak přehánět nebudu, stejně mi kocour neustále dělá bugr, takže to nemá cenu. Udělám si hezkou výzdobu, poklidím jako vždy (okna mám umytá, maximálně je trošku přeleštím). Péct cukroví asi nebudu, Pavel nějak nemá zájem a při dnešních cenách surovin....možná udělám jen pár kousků. ;-) Babičky je mi líto, ale snad se to zlepší....držím pěstičky! :-) Miminko by byl ten nejkrásnější dáreček pod stromeček, tak uvidíme. Když už tak narážím na toto téma....dneska jsem čirou náhodou na koníkovi objevila kámošku (spolužačku ze SŠ), co jsem jí byla v červnu na svatbě a čekají dvojvaječná dvojčata x-) . Jenže mě trošku mrzí, že se to dovídám takhle....jsem jí hned vynadala :-D (přes SMS). Mimča se mají narodit v březnu, takže už je těhu dlouho....jojo, někdy si člověk nevybere :-(
Odpovědět
Jůůů, dvojčátka, tak to se jim muselo zadařit přímo na svatební noc, ne? :-D v červnu svatba, v březnu dvojčátka :-D Já jsem na pečení letos taky zvědavá, babička to vždycky jistila, ale letos nevím nevím. Asi budu muset píct na Vánoce pro celou rodinu, přece jen to k Vánocům patří a Petr to má taky rád, tak začnu radši s předstihem. Mamča na to moc není, ta když jsem spolu byly nakoupit ukázala na krabičku sušenek politých čokoládou a řekla, že letos asi budeme píct takhle :-D Ale zas mě to tolik nevadí, vařím i peču ráda, když teda po mně někdo uklidí kuchyň :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi krátce po, brali se 1. června a mimča se mají narodit 21. března :-) . Já peču taky ráda, ale letos netuším co bude. Nějak nemám na nic náladu...hrne se to ze všech stran: problémy se sousedama, práce, korunky se pořád kutálejí a zatím na mě nedolehla ta správná sváteční nálada. :-( Obchody už od října chrlí vánoční nabídku a to člověku moc nepřidá....snad se časem všechno zlepší. Já vždycky Vánoce milovala a ta atmosféra je pro mě super, jenže nyní nějak nic. Dárky nemám koupené, předgruntováno taky ne a pečení rovněž ani ťuk. Se budu muset přemoct a aspoň pár druhů (z jedné várky) udělat. Nerada bych něco kupovala a maminky taky nemají v plánu, dělat cukroví ve větším množství. Jsem na sebe zvědavá....Pavla možná umluvím na linecké, vosí hnízda a rohlíčky, ostatní nejí. :-| Kvůli sobě se mi s tím patlat nechce a schovávat většinu do mrazáku, to není nejlepší nápad.....když se tak nad tím zamyslím, jsem na tyhle svátky zvědavá. Doufám, že se nálada v dobré obrátí a chytne mě ten správný amok :-D A kuchyni mám vždycky hrozně zapatlanou...úklid je pak ňamka. Ale čuník jsem i u vaření :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase prvníí....ahojda všem :-)
Odpovědět
Ahojda berusko :-) Preju krasny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, děkuji :-) Tobě taky prima den x-)
Odpovědět
Musim za chvili zmizet na poradu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, tak zas jindy :-( . Snad se na poradě dobře poradíte :-D
Odpovědět
Tak... uz jsem zmoudrela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Copak hezkého jsi se dozvěděla? Bude víc práce a méně peněz :-D ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?