Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Asi ne :-D Cau berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj, Žirafíčku :-) jakpak se daří v práci?
Odpovědět
Berusko, clovece, pracovne... jak jsem ve CT a PA skoro nic neudelala, tak se to ted nak na me navalilo... a nevim, co driv... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, Ty vtipálku....vždyť je mi jasný, že se máš pracovně :-D . Fofr znám, když se to nakupí, stojí pak všechno za prd....já se ještě nesrovnala od minulého týdne, co jsem se vrátila z marození ]-( . Šéf mi v tom udělal čurbes a pořád se kupí nové úkoly a povinnosti, takže hrůůza :-| . Budu na Tebe myslet, abys to rychle zvládla a přežila bez úhony ;-)
Odpovědět
Jo, snad jo.... to nejhorsi uz mam hotove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspoň že tak :-) mě teď začala děsně pálit žáha, se asi zblázním :-S . Nevíš, co na to pomáhá? =-) ...svoje zázračný pilule jsem nechala asi v jiné tašce, takže umírááám :-(
Odpovědět
Napit se mlika
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to bude asi problém, se obávám že u nás v práci mlíko neseženu :-( , ale každopádně díky za radu ;-)
Odpovědět
Ani tekutou smetanu do kafe?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme stejné myšlenky :-) , jsem to riskla, protože to bylo fakt jediný, co jsem v kuchyňce našla. Jsem to prubla, že když to nepomůže, nevadí, ale proč to nezkusit. A vypadá to nadějně. ;-)
Odpovědět
Tak to by bylo fajn.... mne to poradila jedna holcina z JTSP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, se musím rozloučit, pádím konečně domů :-) . Zítra na mě mysli, jdeme řešit spor se sousedama na bytové družstvo....pořád nám dělají veřejnou disco, takže musíme zakročit, ústní domluva nepomohla a domovní důvěrník taky ne, jsou to normálně šmejdi na entou ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Berusko, pacek a drzim palce
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jak tak koukám, opět pusto prázdno a tady ani noha :-(
Odpovědět
Cau Berusko - co druzstvo?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké středeční ráno :-) Žirafinko, na družstvu hrůza, prostě funguje nezájem, neochota a birokracie. Šli jsme rovnou za předsedou a řekli vše o našem problému a jeho reakce: ale tak hrozný to snad nebude, ne?, co víc na to říct ]-( . Krev ve mě vřela a měla jsem chuť, dát panu nafoukanci přes ústa. Když jsem mu vypověděla veškeré peripetie, co se sousedy máme a že naše snaha o rozumnou domluvu nepomohla, tak se trošku začal zajímat, ale jinak nic moc. Prý máme sepsat oficiální žádost!!! To už jsem nevydržela a upozornila ho, že jako družstvo mají taky jisté povinnosti a my zase svoje práva. Přece nebudu žít v domě, kde si každý dělá co chce. Samozřejmě jsem pana předsedu pěkně "nadzvedla" a pustil se do mě. Pavel se držel, iniciativu jsem přebrala já, jsem taková výřečnější, takže bylo docela veselo. :-| Byl to šílený maraton, docela jsme se hádali a padala spousta argumentů. Když to zkrátím, ničeho významného jsme bohužel nedosáhli, jsme zřejmě jediní a nemáme žádné hmatatelné důkazy, tímto jsme byli odbyti a nazdar. Ale my se nevzdáme, máme domluvenou schůzku s kamarádem, co se specializuje na právní vztahy nájemníků (atd.), takže se snad pohneme. Zatím to vypadá na válku, kdy si holt budeme dělat naschvály a uvidíme, kdo to déle vydrží :-( .
Odpovědět
Berusko, tak to je husty teda... doufam, ze se vam to povede nejak vyresit :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, hustý je slabý slovo. Z družstva jsme odcházeli totálně naštvaní a znechucení :-( , ale rozhodli jsme se nevzdat. Přece se nenecháme terorizovat ve vlastním bytě....kéž bychom měli kam odejít. Uvidíme, co nám poradí právník. Pak půjdeme znovu na družstvo a tentokrát budeme neústupní a nedáme se odbýt. Snad ještě musí fungovat nějaká práva, od čeho by potom zákony byly. Když pan předseda bude opět laxní, tak mu pohrozíme a uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak se nám pomaloučku blíží srazík, doufám, že nás dorazí hodně. Moooc se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vam sem vlezu, do vasi soukrome diskuze ;-) Volala jsem na matriku, tak ze terminy na pristi rok jeste neberou, mozna tak za 14dni. Rovnou mi rekla, ze Sv. Jakub je vlastne zadusni kaple, tj. kaple pro neboztiky, a jestli i tak nad ti uvazujeme 8-( 8-( tak ted nevim.... PRes vanoce se tam zajdeme podivat, a rozhodneme. Pri nejhorsim, matrika :-S chjo
Odpovědět
Profilova fotka
JANNO, na matrice totiž ještě nemaj nalajnovaný sešit, tak proto to betou až přesně od půlky listopadu.Loni mi to taky dřív nevzaly :-D :-D Beruško, koukám bojujete se sousedama, to nezávidím.Svatě když máme barák a sousedy přes ulici v pohodě. Holky, jak to vypadá se srazem.V POHODĚ se určitě kouří.Nekuřácká kavárnička je naproti POLICII u divadla.Nevadilo by vám,kdyby jsme se protentokrát sešly tam? Odpoledne bych měla jít do města, tak na to snad nezapomenu a omrkla bych to tam.Ať můžou jít i Fialenky.Jo a ví o srazíku vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinka: a nevis do kolika hodin oddavaji? My chceme ve 3odopledne, jestli to nebude moc pozde? diky
Odpovědět
Janno - na matrice berou az od 12. listopadu ;-) A jejich neochota k cemukoli krome standardu na matrice je, myslim, znama :-D
Odpovědět
Kamco - a vejdete se tam s kocarkama?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janno, hezká fotečka x-) To že je sv. Jakub zádušní kaple jsem taky netušila, ale uvidíte. Jděte se mrknout a pak se rozhodnete. A matriky bych se zase zbytečně nebála...toť můj názor ;-) . Ahoj Maalinko, se sousedama bojujeme fest, ale nic jim nedarujeme...prostě jsme se s Pavlem dohodli, že bude tóčo. Zřejmě to dost odnesou nervíky, ale terorizovat se nedáme....holt bude kdo z koho. Kujeme pár bojových plánů a bádáme, jak co nejvíc znepříjemnit "hajzlíkům" život. Za baráček a klid bych dala všechno, už taky delší dobu přemýšlíme nad odchodem, ale momentálně to není tak jednoduché. Uvidíme, třeba se situace zlepší, nebo to prodáme a tradá pryč.
Odpovědět
Ahoja Berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Srazík bude fajn kdekoliv. Vůbec mi nedošlo, že je POHODA kuřácká =-) , takže půjdeme klidně jinam. Maali jestli víš o prima místečku, tak fajn. Kavárničku beru a holky se taky rády přizpůsobí. Jen omrkni velikost, abyste se vměstnaly s kočárkama. O Fialence nevím, snad přijde. Žirafíčku, ahoj :-) :-)
Odpovědět
A jinak mi kavarna nevadi, akorat se teda budu muset predem najist, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je fakt...já se na papu těšila, ale klíďo se nadlábnu doma :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?