Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
No ja, Beruska, Berusky segra s dcerou a muzem, Kamca s Valcou, Fialenka s rodinou... a to je asi vsecko, mam ten dojem... :-) Proste stara garda + miminka :-D
Odpovědět
Krasny den vsem :-) Po dnesku bude pulka pracovniho tydne pryc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tééda Žirafko, Tobě fakt nic neunikne, když zaznamenáš i fotečky v albu Ivetky x-) Ivet mi přivezla věcičky na malou, celá krabice toho byla. Už ty hadříky ani nemám kam dávat :-D U nás je všechno v pohodě a začínáme mít pravidelný režim. Anička se v noci budí v 00:30, potom ve 4:30 a vstává v 7:30, takže paráda. Nakojím, přebalím a hned spinká. Je to šikulka ;-) Ve dne se jí nejvíc líbí v kočárku, doma pobekává - včera mi usnula po ranním kojení až ve 12:30 =-) Já jsem myslela, že už ji přetrhnu vzteky. Dneska nám to trvalo jen 2 hodiny a stihla jsem přitom i pracovat u počítače. Vzala jsem si ji k sobě do košíku a nandavala snad 100x dudel. Venku takový problém není, to mi usne za chviličku. Akorát, že s ní nemůžu jezdit celý den, včera už mě pěkně bolely nohy. Vydaly jsme se totiž na výlet do Soběslavi, což je cca 6,5 km. Bylo krásně a malinká spala jako zabitá. Čerstvý vzduch je holt čerstvý vzduch ;-)
Odpovědět
Fial - ja se o tom docetla v Listopadkach, tak jsem zasmirovala i po albech :-) Jinak je prima, ze vam to takhle hezky funguje, preju, at to tak je i nadale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj Taborandy a odpadle vdavky!!!!!! omlouvam se za delsi odmlku, ale ted byly, jsou a budou v praci nejaky stresy stridani dovolenejch ataaak. ale uz jsem zirafce napsala volny terminy, zejtra jeste doplnim a proste budu chodit castejc :-) proste jestli nam ted nekdo v praci kontroluje net, tak musi bejt blahem bezsebe - proste nemam fakt cas na nic nez na praci :-( doma padnu a jsem hotova ]-( Kremrolko - KRASNE KRASNE KRASNE KRASNE. moc povedena svatba, o to vic me stve, ze jsem ji nevidela. hele a kde jsme ztratily smajlika?????? vime o ni neco? no nic, jdu smirovat miminka :-) dobrouuuuu
Odpovědět
Cau andelouneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, holky. Tak mě čeká den D v létě 2008 :o). Jsem z Tábora a už tak trošku pokukuju po dodavatelích... Šaty, boty, závoj, oblek, to vyřeší Praha. Horší to bude s kadeřnicí, líčením, květinami a dortem. Můžete mi poradit, koho si můžu nenápadně "oťuknout", abych se pak lépe rozhodla? Dalším problémem se jeví foto - líbí se mi originální fotky (rozhodně ne trapná klasika studia Ševčík) a hudba. Hostinu bychom rádi uspořádali v Hotelu Mlýn Maděrovka u Sepekova. Nemáte nějaké reference? :o) Předem díky za každou radu a informaci. x-) Lucka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Omlouvám se zase za odmlku :-N Minulý týden sem totálně nestíhala. Navíc to tu jde asi do kopru a tak tu není ani atmosféra.... Vítám novou nevěstinku! :-D S tím hotelem bohužel neporadím. Ale já bych mohla doporučit kosmetičku na Blaňáku (hned za mostem, ale teď si nevzpomenu na jméno :-. )
Odpovědět
Hezky den na Taborsko :-) Ani se mi dneska nechtelo do Prahy. Pozdravuje vas beruska, kterou moc trapi zoubky, takze posilame pofoukani ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj žirafko! Koukám, že tu není moc frmol poslední dobou. Takže Beruška nám takhle stůně? Tak to posíláme veliké pofoukání! :-) A jakpak se máš ty?
Odpovědět
Ja se mam desne frmolne... prace az na pudu... :-S :-S :-S
Odpovědět
Ahoj holky!!! Tak jsem zpátky ze svatebky... byla to paráda!!!!! x-) x-) x-) Irsko je fakt krásný... stihli jsme objet všechno co jsme chtěli - přes dva tisíce kilometrů, ale stálo to za to ;-) Jediný blbý, že to strašně rychle uteklo :-D ...a teď návrat do pracovního procesu :-| Co u vás? Koukám, že beruška marodí se zoubkama :-( - to je pěkně nepříjemný, ale snad bude brzy OK ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kremrolko, to je fajn, ze se vam svatebka vyvedla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kremrolko! Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je fajn, že se Vám svatebka vyvedla! Taky jsme si jí užívali...jen to hrozně rychle uteklo :-( a teď ten pracovní frmol ]-( ]-( :-S To bych po dovolené zrušila!!!
Odpovědět
Ja taky... kor po prodlouzenem vikendu ;-) :-)
Odpovědět
Elis díky za gratulace :-) JJ, návraty do pracovního procesu po dovolený jsou vždycky těžký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo je to šílený!!! :-|
Odpovědět
A co babička, Elis? Vzpomněla jsem si na tebe před cestou - ta moje mě taky pěkně vystrašila - musela na operaci v den našeho odjezdu! Tak si umíš představit jak jsem byla nervózní. Naštěstí operace dobře dopadla, ale babička to stejně nějak těžce snáší :-( musím jí jet příští týden psychicky podpořit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky sem dostala zabrat.Než jsme odjížděli, tak jí praskl vřed a hodně krvácela, ředí jí krev a tak měli problém to i zastavit.... No celou dovolenou sem se bála jak jí je. Ale všechno dobře dopadlo. Povedlo se jim to zastavit. Teď je jen problém s ledvinama,ale to se snad taky srovná!! Já v to pevně věřím!! Jinak bych se už asi musela zbláznit! Ten druhý týden dovolené sem byla v Táboře a každý den v nemocnici! Sice sem si moc neodpočinula,ale byla sem ráda že bábinku vidím a že jí bylo každý den líp!! No a tvoje nervy si dovedu živě představit!!!! A copak se babičce stalo? A kdepak leží? Třeba se tam sejdem, já jdu zase o víkendu!!
Odpovědět
Babička upadla a zlomila si ruku a nohu v krčku. Jenže babička trpí těžkou osteoporózou - má řídké kosti, takže se kosti jednak lehce lámou a jednak blbě hojí :-( Byla na operaci, aby jí nohu sešroubovali, tam navíc byla komplikace, že je po operaci srdce, takže měli strach aby to srdíčko zvládlo. Neví, jestli se ještě někdy na nohy postaví, teď jí navíc kvůli té zlomené ruce nemůžou ani rehabilitovat a cvičit. No uvidíme, babička je strašně pesimistická - ona takhle umřela její mamka i babička - zlomili si nohu v krčku a do měsíce umřely, jak se nemohly pohybovat, tak pak stačí třeba zápal plic a tělo už to nezvládne... No ale já jsem optimista a doufám, že babička to všechno překoná... Babička je z Čáslavi u Kutné Hory, takže tam se asi nesejdeme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak to se asi nesejdeme. Tak to znám...babička zezačátku taky byla hotová. Taky to špatně snášela. Bohužel když se něco začalo hojit a dávat do pořádku tak něco jiného zase selhalo :-( Byla sem z toho hotová! Babička je v nemocnici už třetí měsíc, a je to hrozné. Chodíme za ní každý den....takže celá rodina už je psychicky i fyzicky totálně hotová :-(
Odpovědět
Jojo, je to vyčerpávající pro všechny :-( No hlavně jim musíme dodat sílu ať se z toho brzy dostanou ;-) Dala jsem do svatebního alba pár obrázků ze svatební cesty - máme jich snad tisíc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný fotečky!!! Taky chci nějaké přidat,ale teď nemám moc času :-( Snad se to zlepší! No a teď sem mluvila s taťkou, byl v nemocnici a mluvil s doktorkou...takže babička to prý má ještě na dva měsíce! Tak to asi už nezvládnu! :-( :-S
Odpovědět
Ahoj, plánujeme svatbu v červnu 2008. Ale nemůžu se rozhodnout, kde to uděláme. Chtěla jsem Červenou Lhotu, ale prý se tam obřady dost odbývají, tak navim. Kremrolko, měla jsi to moc krásný. Vy jste to měli na Žižkovo nám. v tom kostele? Budu ráda za nějaký tip a za info se zkušenostmi s táborskými firmami. Díky Pavla- Sezimovo Ústí P.S.:jo a dělám v nemocnici na uro,tak když půjdete za babi na návštěvu, tak se klidně stavta ;-) a přeju babičce brzké uzdravení
Odpovědět
vítám tě pajee, my jsme svatbu měli na matrice a náhodou to nebylo vůbec tak špatný jak se povídá :-D já z Tábora nepocházím, takže vlastně většina rodiny byla na táborské matrice poprvé a všichni říkali jak je to tam moc pěkné, měli jsme na proslov takovýho mlaďocha a říkal to moc hezky ;-) já původně taky chtěla Červenou Lhotu, ale taky mě odradilo to, že jsou tam svatby po deseti minutách jak na běžícím pásu všechny dodavatele najdeš mém albíčku a pokud na někoho budeš chtít přímo kontakt, tak se klidně ozvi do IP jinak to tu holky měli ještě na Klokotech (elismi, andelika), na matrice v Planý (smajlik) a na té Červený Lhotě (fialenka), jináč matrika ;-)
Odpovědět
tak holky! kde jste kdo? =-) andeli: já jsem smajlika i s maželem viděla na táborských slavnostech v davu, ale byli na druhý straně než my vypadali spokojeně, ale proč sem už nechodí netuším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer všem zlatíčkům, Beruška se hlásí zpět mezi Táborky x-) Moc děkuji Žirafince, že vás tak pěkně pozdravovala a vám všem za podporu :-) . Zoubky mě opravdu sužují a užívám si to náramně :-( . Jojo, je to pech a můžu říct, že bolení zubů je fakt k ničemu. No, ale občas si tím projde asi každý....snad budu brzo zase O.K. Pan doktor (na něj nedám dopustit, je prostě jednička :-) ) se mě pěkně ujal a dneska mi pořádně rozvrtal pusinu, ale od zánětu snad bude brzo klid. Jsem dostala pořádnýho umrtvováka a ještě mi pustili relaxační hudbu, abych se cítila dobře ;-) . Podrobně popisovat nebudu, není o co stát, ale těm, co mají nějakou zkušennost s kořenovými kanálky, nemusím dlouze vysvětlovat peripetie s tím související. :-D Raději ani nebudu děsit svými zážitky s táborskými zubaři, nehážu je do jednoho pytle, ale pár dost nesolidních a neochotných by se našlo.....za všechno hovoří fakt, že mě nechtěli vzít ani jako akutní případ a já nakonec odfrčela do Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem teda moc pozitivně nezačala :-N , ale prostě je to holý fakt. Možná je to mou pověstnou smůlou, ale na zubáky štígro nemám....až na vyjímku: nynějšího doktora! Jinak vítám zpět Elismi a Kremrolinku. :-) Holky moje, strašně se na vás všechny těším....do té doby už snad budu zase úplně zdravá a plnná elánu. Kremrolinko, fotečky z Irska jsou pohádkové a moc vám k takové nádherné svatební cestě gratuluji!!! x-) Jen doufám, že i nějaký ten malý "Iroušek" se přivezl :-D . Elis i Kremrolko, babičkám přeju brzské uzdravení a moc držím pěstičky. Zdraví je to nejdůležitější a věřím, že čas všechno urovná a spraví. ;-) O návratu do pracovního procesu mi ani nemluvte, jsem teď doma s opuchlou a bolavou pusou a vůbec si nedovedu představit znovuotročení :-| . Teď se snažím na to příliš nemyslet a nechávám si to až na později. Soustředím se na uzdravení, klidný spánek (toho si neužiju) a normální jídlo (nejen tekutou stravu :-D ). Zatím se mějte všechny hezky a v práci ať to rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapoměla na naše maminky. Průběžně sleduji koníka a princezničky Anička a Valinka jsou holky jako lusk. x-) Rostou před očima a den ode dne jsou krásnější....tatínkové se budou muset mít na pozoru a leštit pomalu flinty. Tak že všem miminkům i maminkám přeju vše nej a moc se na ně těším na dalším srazíku ;-)
Odpovědět
pajee: taky plánujeme svatbu na Červené lhotě, tak jsem se chtěla zeptat na tvůj názor, tj. je to tam ok?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?