Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ja si ted davam malou pauzu, protoze jsem celej tejden vazne makala jak sroub... tak ted tak doprozivam patek :-)
Odpovědět
jako že doprožívám, ne že bych ho prozívala nudou :-D :-D :-D i když zívám pěkně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala, že jsi pořád v jednom kole...a mě tu nikdo nebaví. :-( Ale aspoň že je pátek a máš možnost vydechnout, načerpat novou energii a tak. Já se těším jako malá holka...zítra jedu za neteřinkou a ségrou. Budeme si hrát, povídat a hlavně "muchlovat" s Karolínkou....na mazlení je ona vysazená (a tetka ovšem taky :-D )...prostě se milujeme a je to moje sluníčko x-) . Jooo a nesmím zapomenout na broučka, konečně má po dlouhé době volněji, nepřijedou rodiče. Máme klid pěkně pro sebe...hurááá :-) . Jsem pochopila, že neprozíváváš :-D . O zívání bych mohla taky povídat....já snad víc než půlku dne trávím s otevřenou papulí :-D .
Odpovědět
Jo, vikend, uz aby tu byl :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je strašné, jak člověk myslí jenom na volno a víkendy (já teda jo a nic mě nebaví víc :-D ) :-N . Týden je dlouhý a sobota s nedělí utíkají tak rychle... :-| Budu muset asi někam vyrazit, abych se maličko odreagovala....zřejmě navrhnu šmudlíkovi, že by mě mohl vzít po hodně dlouhé pauze na společnou véču (sice si to moc nezasloužím).
Odpovědět
mne ted ten cas tak nejak utika hrozne rychle... jak tydny, tak vikendy :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě jak kdy, většinou to utíká, ale mě se to nezdá...už prostě stárnu a lepší to nebude :-D
Odpovědět
u me taky ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nepřeháněj, tak stará zase nejseš ;-)
Odpovědět
no to sice nee, ale mladsi uz taky nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to asi nikdo z nás....bych brala zase 18 :-)
Odpovědět
jezis, to ja uz snad radsi ani ne... leda ze by mi i zustaly ty zkusenosti, co jsem od tech 18 nabrala :-) to pak zase jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
se omlouvám za zmizení bez rozloučení, ale vypadl net :-S . Pak jsem šla stejně domů, takže jsem to už ani nezkoušela. no, já bych 18 brala jen na čas....si zase užít a tak, ale jinak jsem spokojená tak, jak to je teď ;-)
Odpovědět
Krasne pondelni rano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj.... :-D Krásné ráno. Ahoj Žirafíčku :-)
Odpovědět
Caues Berusenko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakpak se měla o víkendu naše Žirafička?
Odpovědět
Bajecne, jak jinak :-)
Odpovědět
A jak se mela Berusenka?
Odpovědět
Profilova fotka
No, Beruška se měla docela O.K. :-) Jen ten víkend zase hrozně rychle utekl....v neděli jsem byla nějaká přejetá, takže jsem relaxovala a skoro půl dne prospala :-N . V sobotu jsem byla za ségrou a neteřinkou...paráda! x-) Jsem se pořádně poňuchala a pak jsem taky stačila okouknou sousedovu novou motorku (jsem úplně posedlá :-D ). Byl to prima den a počásko super ;-) . A teď se snad dozvím, jak se měla Žirafka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kromě toho že báječně :-)
Odpovědět
Ja byla navstivit babicku, krasne jsem se tam prospinkala, vcera jsme s brachou grilovali a kecali a bylo to prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak se hlásím z práce :-| Na dovče teda bylo líp!! Nestíhám dočítat :-| Tak mi řekněte co svatbička a jestli jsou nějaké důležité informace a novinky! Hořím zvědavostí!! :-D K srazíku zatím nevím...musíme probrat s manžou co a jak bude.... Teď asi budeme jezdit dom každý víkend, takže jediné datum kdy určo nemůžu je 6 a 7.10...asi se jdeme podívat na svatbu Romči bratrance
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to bylo fajn. Takové víkendy jsou hezké a člověk se báječně odreaguje ;-)
Odpovědět
Ahojda Eliiiiiiiiiis, svatba byla prima, okoukly jsme nejen nevestu se zenichem, ale take malou Valcu a Anicku :-) Po dlouhem cekani jsme se i najedly, takze pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak to sem neviděla obě miminka? :-( Tak to je škoda! :-( Já sem se krásně kazila malou Nikolkou týden na dovolené! a nejlepší na tom je to, že se nakazil i manža!! :-D A moc se mu to líbilo!!!
Odpovědět
Tak to mate prima a drzim palce, aby se vam nakaza siiirila dal :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no sem zvědavá jak rychle :-D :-D Ale jedna novinka u nás přece jen je! Už je stavební povolení na náš byteček....zatím sem nestíhala, ale doufám, že už začali i kopat základy!! :-D :-D No a babičku mám pořád v nemocnici :-( Pevně doufám, že teď už to všechno pljde jen k lepšímu!! Jinak se asi zbláznim :-(
Odpovědět
Jee, ja neco nasla :-) Ivet z JTSP byla na navsteve u Fialenku a ma v albiku fotky, hele http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee teď sem viděla vaše fotky ze svatby!! A kdo teda nakonec všechno přišel??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?