Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Fialenko, taky moc zdravím :-) Z kapiček a jejich špatného podání si nic nedělej. Anička je statečná beruška a určitě se nic vážného nestalo. Bohužel i takové nepříjemnosti se občas přihodí, hlavně že je malá už O.K. :-) Aňulka je vážně šikulka, když takhle pěkně udržuje pozornost a vnímá, jen tak dál x-) . Moc ráda čtu, jak si maminkoství užíváš a jaké jsou to krásné pocity, buďte i nadále takhle v souznění....není nic krásnějšího, než když maminka miluje své dítko a naopak ;-)
Odpovědět
Kukucik :-) Fialko, krasne jsi to napsala x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuky kuk :-D
Odpovědět
jsem byla na pracovni schuzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se ale máš :-D , já dneska zase dělám déle (byť se mi nechce, ale schází mi hoďka ze včerejška :-p ). Už se těším domů, tohle mě fakt neba a stahaná jsem jako pes. Ráno jsem málem zaspala zastávku v Říčanech....bych se probudila až na konečný :-D
Odpovědět
ja taky delam dele, potrebuju neco dodelat... takze tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mrkněte na koníka, mám tam nové fotečky Aničky. Beruško, někdy spolu souzníme, někdy na ni taky vyjedu, jen si nemysli :-N Většinou, když mě tahá za bradavku nebo se vzteká. I tak malé mimi to zkouší
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táboračky. Omlouvám se že Vám sem lezu, ale prodávám svoje svatební šaty, nevíte náhodou o někom kdo je shání? Jsou vel asi tak 38, bez ramínek. bílé s fialovým zdobením(foto klidně pošlu...) děkuji H
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky :-) :-) , dnešek je zase den, začal teda přímo prímově....se zblázním. ]-( ]-( :-( :-( Fialenko, fotečky jsou úžasné x-) . V soupravičce to Aňulce ohromně sluší, i když to není zrovna princeznovsky růžové. Jsem se bála, jak v tom bude hodně plavat, jelikož je to trochu větší než běžné velikosti 50-56 (ale aspoň jí vydrží déle ;-) ). Ale je to velká fešanda...jen marně přemýšlím, komu je víc podobná (asi spíš tatínkovi :-) ). To že se na malou občas zazlobíš je docela běžné, miminka ráda provokují a zkouší trpělivost maminek....ale těm drobečkům se lehce odpouští. Anička je povedený savec, když Tě takhle tahá za prso...mrška jedna :-D
Odpovědět
Zdravicko vsem, tady je zase prace jak na deseti kostelech, takze preju hezky den a opet mizim
Odpovědět
Jo a fialko, krasna novafotka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, ahoj :-) to zase budu truchlit, když musíš opracovávat těch deset kostelů :-D Až budeš mít skulinku času, ukaž se, ať můžeme poklábosit ;-) ....jinak umřu, mám normálka absťák a tady mrtvo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jezis, ja ti nakou praci poslu, nechces? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Néé, děkuji :-o :-D. Mě bohatě stačí ta moje, i tak jsem nervní....se to na mě zase hrne :-| . Šéfík si lebedí, konverzuje s novým jednatelem, schůzuje, čučí na net a já šílím ]-(
Odpovědět
Ja mela takovou chut skocit ted na hlavaku na rychlik do tabora :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se nedivím, já bych jela domů hned :-D . A ráno jsem se chtěla vrhat pod vlak :-S
Odpovědět
prooooc? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ále, jsem vážně šikulka a povedl se mi nevídaný kousek. Když jsem došla do práce, tak jsem zjistila, že jsem někde vytrousila peněženku :-( :-( . Jenže kde hledat, možností spousta...vzala jsem cestu od busu do práce a nic. Takže jsem víš kde 8-( . Měla jsem tam průkazky na MHD (pražskou i táborskou) a hlavně peníze (včera jsem vybrala na zaplacení složenek a jízdenku na vlak - 3000!!! :-( :-( ). Průkazky vem čert, kupon v pražské jsem neměla a táborský byl naštěstí prošlý (zítra jsem si chtěla kupovat nový). Karty v peněžence nenosím, po odstrašujícím příkladu ségry, která takhle jednou přišla o vše. Jenže mě štvou ty peníze....takový jmění ]-( . No, jenže za neopatrnost se holt platí. A to jsem se nedavno na ségru utrhovala, jak je nezodpovědná a neopatrná....bych si nejradši nafackovala. :-S Aspoň že karta mi zůstala, bych byla úplně nahraná.....
Odpovědět
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejej :-( :-( :-( :-( :-( Tak to je pekne na nic... to verim, ze Ti bylo moc ouvej... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Upřimně řečeno, je to přímo na ho..o :-S . Jenže teď už je pozdě, prostě budu ponaučená pro příště...a to jsem si zakládala na tom, jak si věci hlídám. ]-( :-| Ouvej mi teprve bude, jelikož jsem tenhle měsíc pěkně zamávala s rozpočtem. Kupovala jsem už nějaké dárky na Vánoce, bráchovi a taťkovi k svátku, zaplatila jsem zálohu na komodu do ložnice a teď tohle. Asi půjdu žebrat....to bude mít Pavel radost, až mu novinku oznámím. Jsem zatím neměla sílu a odvahu...od rána jsem naštvaná (se držím, abych nezačala bulet). ;-( Když už nic, tak aspoň ta karta a jízdenka na vlak mě hřejou u srdce. Běhání a vyřizování nové karty bych nechtěla absolvovat, nehledě k tomu že platíš blokaci (nevratných 200,-). A bez jízdenky bych se taky neobešla....teda jo, ale musela bych kupovat novou (týdenka stojí 551,- a měsíční 1836,-). Každopádně mám vyděláno a stres jako blázen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Se loučím, jedu konečně domů....snad ten dnešek nějak rychle strávím a budu myslet pozitivně. Jen doma dostanu asi pořádný sprďunk |-| . Zítra papa :-)
Odpovědět
Jarus, myslim, ze P. uzna, zes to neztratila naschval ;-) a vsechno bude OK... a ty aspon poucena pro priste, jak jsi napsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné a promrzlé ránko všem :-) Žirafíčku, tak doma byla docela pohoda. Pavel přijal mou "potěšující zprávu" docela dobře a jen mě utvrdil v tom, že se prostě stalo a pro příště budu obezřetnější. Jsem se bála zbytečně....prostě je úžasnej a proto ho taky tak miluju x-) . Sice jsem si zase trochu pobrečela, ale dál jsem to odmítala řešit....stejně na faktu nic nezměním a proč se neustále trápit a zabývat se tím. Holt se stalo a můžu si za to sama a basta....šmitec. No a dneska byl další prima zážitek, ráno měl vlak 70 min sekeru...jsem pořádně vymrzla a naštvaná jsem byla taky fest ]-( . Už abych odsud vypadla, nebo mě to dojíždění totálně odrovná :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím při pátku :-)
Odpovědět
Krasny patecni den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, nestíháááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Huuu, načuhuje divizna :-D ....kde jste kdo??? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, chci se jen zeptat táboraček, jakou by mi doporučili kapelu na svatbu. měla by být spíše moderní, bude to spíš taková zahradní slavnost. Nemám ani představu, jaké jsou ceny.Díky
Odpovědět
Ahoj berus - ja taky bohuzel vubec nestiham :-( Teressko - je mi lito, netusim, ale treba poradi nekdo jiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teressko, já taky nepomůžu, bohužel :-( . Snad se tu objeví někdo zkušennější a zasvěcenější. ;-) Fau, fau...Žirafinko, to je škoda....já to teď trošku flákám, páč mě to teda fakt neba :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?