Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko :-) jéé, vy už jste si teda pospíšili...takový fofr jsem nečekala :-D :-D Děkuji, budu se snažit abych si neudělala ostudu. A práce si našla mě...být to pouze na mě, budu strašit v Říčanech ještě za 20 let :-D Na táborky bohužel letos nejdeme...Pavel nechce a já jedu dnes z práce dost pozdě, tudíž nebude čas ani nálada. O sobotě taky nehrozí žádná velká účast. Pavel musí makat na chalupě a samotné se mi nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zvědavá letěla zjistit do Září, která nevěsta je těhotná a lamaně zjistila, že ji neznám, že to není naše Kremrolinka |-| Ale nevadí, jednou se dočkáme, viď? ;-) jaruško, to je škoda, že jste na táborky nešli, mohli jsme se potkat a zajít na medovinku. My šli s Mírou v pátek na průvod a ohňostorj, ale ne na náměstí.Tam je vždy akorát narváno a není nic vidět. A v sobotu s námi Valinka vydržela krásně celé dopoledne a pak i odpoledne.Moc pěkně se jí venku spinkalo a nevadilo jí ani bubnovánípři průvodu.To jen koukala vykuleně, co se děje, ale neplakala.Chtěli jsme jí tam koupit nějakou hračku ze dřeva, ale letos to bylo nějaké divné, stánky joo, ale nevybrali jsme nic. Tak musím občíhnout hračkárny ;-) Přeji pěkný zbytek neděličky...
Odpovědět
Ahoj Kami, ne ne, já to ještě nejsem, ale třeba si přivezeme z Irska malýho zrzounka :-x :-D ;-) Doufám, že si svatebku aspoň trochu užijeme, protože asi budu pořád myslet na babičku chudinka včera upadla a zlomila si nohu v krčku, tak jí hned převezli do nemocnice a čeká na operaci má hodně těžkou osteoporozu, navíc je po operaci se srdcem, takže doufám, že všechno dobře dopadne jsem z toho hodně smutná :-( moc jí to bolí ;-( My byli na Táborkách v pátek podívat se do města na průvod, je fakt, že na náměstí bylo hafo lidí, ale ohňostroj byl krásnej a určitě to stálo za to x-) Včera jsme chtěli na koncert Buty, ale po těch zprávách s babi už jsem vůbec neměla náladu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké pondělní ráno všem :-) :-) Kami, táborky mě mrzí, zvlášť když vím o vaší účasti. :-( Ale samotné se mi fakt nechtělo, Pavel byl nevrlý a bez nálady. Nechtěla jsem ho přemlouvat a nutit. Valinka je vážně hodňoučká, takhle malinká a už zvládá velký mumraj...šikulka x-) . Já trhy při slavnostech miluju, ale letos zřejmě nic moc, když jste si nevybrali. Jojo, dřevěné hračky jsou moc fajn, tak snad koupíte jinde ;-) . Kremrolko, malý zrzounek by byl prima :-D . Hlavně se ale vraťte vy a v pořádku. S babičkou mě to moc mrzí, snad se brzo uzdraví, takové velké zdravotní komplikace jsou nepříjemné :-( .
Odpovědět
Krasny den :-) Kremroli, drzim palce, at to s babickou dobre dopadne ;-) :-) Ja mela vikend celkem v pohode, ale jsem urvana jak pes |-| |-| |-| asi dneska tady usnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo?? =-) Tak se pokusím to nějak rozproudit....JAK TO VIDÍTE S DALŠÍM SRAZÍKEM??? Co takhle říjen nebo listopad, že bychom se sešly ještě před Vánocema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, Žirafinka je rychlejší než moje ručky a myšlenky :-D . Copak jsi dělala Žirafíku že Tě přemáhá spánek, se pochlub.
Odpovědět
Zirafka byla na jednom prima srazu a potom mooooooooooooooooooooooooooooooc ... este vic... mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc pracovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty teda jedeš, si užíváš a pak hooooodně pracuješ. Nepřeháněj to, nebo si unavíš dlouhokrček :-D
Odpovědět
spis mam unavene dlouhorucicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
foukám, ať přestanou bolet a únava je rychle pryč :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Beruško další srazík jsme tu s Kami už jednou řešily, ale nějak se nikdo nepřidal =-) ;-) Takže kopíruju :-): maalinka • 30. srpen 2007 v 09:23 Elis, neboj, další srazík určitě budeme plánovat tak,aby už i Fialky mohly přijet.Tak to počítám někdy v říjnu. Pojďte to zkusit naplánovat už teď, ať si to můžeme poznačit, jako že "už něco máme", kdyby se vyskytly nějaké jiné akce. Já už teď vím, že 20.10. nemůžu.Jsem pozvaní na " 50 " známé na Moravě.Nevim jestli pojedeme, ale ať máme jasno kremrolka01 • 30. srpen 2007 v 10:47 Ahoj holky, jsem pro naplánovat srazík už teď. Je mi líto, že se nebudu moct Valinkou kochat a poklábosit s vámi na tomhle srazíku, ale mám holt jiné povinnosti Doufám, že si to vynahradíme v tom říjnu, teda jestli mi ji tetka elismi půjčí , ale to už tam určitě bude i malá Anička, tak si to spravedlivě prostřídáme Já mám říjen volný, akorát 14.10. má taťka narozky, takže o tom víkendu asi nejspíš pojedeme přát. Možná bude nejlepší, když to zase Žirafka zapíše do té její tabulky, když už jí má hotovou :-D Takže já ještě jednou hlásím, že říjen nemůžu 13.-14. a listopad 16.-18. páč můj manžílek slaví třicetiny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak já se pomalu balím za babičkou do nemocnice, pojedu do Prahy přes Čáslav, kde leží, tak to mám výlet na půl dne. Pak musím v Praze ještě vyměnit penízky na dovču a dozařídit ostatní maličkosti a v úterý letíme. V úterý budou babičku operovat tak snad ještě stihnu nějaké zprávy o ní a doufám že budou dobré!!!!!
Odpovědět
Tabulku udelam, preju Kremrolce prijemny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, jsem to nějak přehlédla...ale určitě se domluvíme. Já zatím můžu pořád, žádné akce nejsou plánované...akorát jedna menší (narozky mé maličkosti). Pěkně si dovyřiď vše potřebné a doufám, že i o babi budou pozitivní zprávy. Svatebku si užijte, přeju krásné počasí a v pořádku se vraťte zpět ;-) . Zítra budu držet pěstičky, aby letadýlko pěkně vzlétlo i bezpečně přistálo. ;-) Žirafi, udělej a u mě můžeš rovnou odškrtnout zatím volno :-)
Odpovědět
Tabulka je u me ve srazovem albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky....jsi šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem tu dneska zase sama? =-)
Odpovědět
Nejses, ale ja mam moc prace :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, to je škoda :-( . Já mám práce taky dost, ale vůbec mě to nebaví, bych nejraději prchla domů :-|
Odpovědět
me hlavne dneska boli hlava z toho pocasi |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zase svojí obvyklou depku, spíš však bude z práce než z počasí. :-| To že je sychravo se mi teda nelíbí, včera a v neděli bylo super a dneska?...hnus :-S . Už se nemůžu dočkat až odsud vypadnu a pojedu domů. Ke všemu jsem nervózní z té nové práce....zatím se nic neděje, jelikož má ten hlavní šéf dovču, takže se dají události do pohybu až od pondělka. Ale jestli to klapne, budu skákat metr vysoko, v Říčanech mě to začíná deptat čím dál víc ]-(
Odpovědět
Budu moc drzet palce, aby to vyslo... zaslouzila by sis to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Těší mě, že mi to přeješ....já se normálně i těším, ale iluze si nedělám. Nerada bych juchala předem. ;-) A jen tak mimochodem....co máš v plánu 12. a 13. října?
Odpovědět
12. jsem v praci :-D a jinak nic :-) Teda zatim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vtipálku :-D , je mi jako jasný, že 12. pracuješ, já samozřejmě taky. Myslela jsem odpoledne, nebo večer, víš? :-) Takže přinejhorším plánuj sobotu 13. odpoledne, ju? x-)
Odpovědět
oki, udelam ti rezervacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky, budu se těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky :-) moc vás všechny zdravím. Kremrolko, užijte si svatební cestu a něco maličkého z ní přivezte ;-) Žirafko, nepracuj tolik :-D Beruško, to vyjde! My se máme pořád pohodově, malinká spí přes den i čtyři hodiny (akorát dneska byl nějaký blbý den, zabrala mi pořádně až ve 12:15 :-N .) Já jsem jí dala po kojení kapky na prdíky - které po konzultaci ze srpnovými maminkami pravděpodobně nemá - a ona se mi celá poblinkala. Totálně! Byla jsem z toho vyvalená, protože vůbec neblinká. Jsem trdlo - ty kapky se dávají před kojením nebo mezi kojeními a já jí to dala chviličku po kojení, takže se nemůžu divit. A dneska už mě i vnímala. Dala jsem si ji na kojící polštář, povídala jsem si s ní, zpívala jí, ukazovala hračku. Chviličku už udržela pozornost :-) Každý večer před koupáním ji masíruju, holky, to je tak neuvěřitelné souznění, když se vám to miminko úplně oddá x-) Je krásné být maminkou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?