Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, hlásím nástup :-)
Odpovědět
ukoncete vystup a nastup, dvere se zaviraji :-D cau berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff, jsem to stihla, už ve mě byla malá dušička, že z toho metra snad nevystoupím :-D :-D Čau Žirafinko :-)
Odpovědět
Ahoj Táborandy :-)
Odpovědět
Ahoj mlada pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hi, missis Weinhauerová :-)
Odpovědět
Jakpak se má žirafka ve čtvrtek? já si dneska jdu vyzvednout foto od profíka, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Ahoj Beru ;-)
Odpovědět
zirafka byla bojovat s urednim simlem... a vyhrala :-D tak se ma bajecne :-) a ted razi do prace :-)
Odpovědět
tak stastnou cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, to budu napjatě očekávat profifotky :-) Žirafko, copak jste si s úředním šimlem udělali? Hlavně že jsi vyšla z boje jako vítěz ;-)
Odpovědět
Tak já si jdu dneska udělat konečně snídani, ráno jsem to nějak nestihla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já už posnídala, takže budu čekat na obídek :-) Tobě přeju dobrou chuť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočendy moje, se mi neustále touláte :-( Elis omlouvá dovolená, Smajlinka se nám ztratila úplně a Andelika se upracovala zřejmě definitivně :-D . Ale beru, že máte hodně práce a maminky starost s ratolestmi...tudíž se nemám proč zlobit, že :-) Když však bude skulinka času, písněte, ať vím že ještě žijete :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beruško a ostatní Táborandy, našla jsem skulinku, tak píšu. Dneska jsme byli s Tomem a Aničkou na houbách, já jezdila po cestě (bylo to pěkné "kroskántry") a Tom prolézal houštiny :-D Odpoledne jsme se byli podívat na fotbale tady u nás v Roudné. Malinká je pořád zlatíčko, včera přes den a v noci téměř nezaplakala. A pořád se budí po třech až čtyřech hodinách - ve dne i v noci. No, nemám já to zlaté miminko? x-)
Odpovědět
Fialko, na to se neda odpovedet nic jineho, nez ze MAS :-D Preju, at ji to dlouho vydrzi :-)
Odpovědět
Krasny den vsem taborajdam... zatim mam ukazkovy den blbec, tak uvidime, co vsechno se mi dneska nepovede :-D :-D :-D myslim, ze bez problemu jsem zvladla akorat nakoupit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fialenko, to jsi hodná, že při troše volného času písneš :-) Anička je vážně poklad a moc vám přeju, ať jí to vydrží i nadále. Je fajn, že takhle pěkně spinká, papá a dělá vám radost...prostě zlatíčko x-) . Jé, Anička je akční mimi, krosíte s ní po lese a hledáte houby :-D , ta se má. Našli jste aspoň nějaký pořádný úlovek? My dostali minulý týden od známých dva košíky hřibů...byly houbové hody :-) . Žirafko, takhle ponocuješ? =-) :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj Žirafíku :-) :-) :-) copak se Ti dneska tak pěkně daří, když je ten den blbec? :-D
Odpovědět
caues berusko, pisnu pozdejc, ted se jdu vzdelavat... PS: spat jsem sla nakonec az ve 4 a vstavala pred sestou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K., se budu těšit :-) Teď se pěkně vzdělávej ;-) Hmm, takový vstávání by mě zabilo....už jsem na to stará :-D
Odpovědět
Takze... zirafi story... 1/ jsem se vecer tak zabrala do prace, az byly najednou skoro tri rano... no ale este jsem se musela zabalit na vikend, takze jsem sla spat az ve 4, protoze kdybych to zabaleni nechala na rano, tak bych urcite pulku veci zapomnela... 2/ pri odchodu z pokoje jsem si vtipne zabouchla klice uvnitr... proste najednou dvere zavreny a ja na chodbe bez klicu... nastesti jsem nemela klic otocenej a na vratnici meli nahradni, takze se to pomerne rychle vyresilo a stalo me to jenom asi 160 schodu navic a nakej ten cas... 3/ jedu autobusem a najednou si uvedomuju, ze jsem si celou dobu myslela, ze musim bejt v praci v 7... ale ve skutecnosti to melo byt az na 8. takze jsem da se rict zbytecne vstavala o pul hodky driv... mno a to by zatim stacilo, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, opravdu povedený den :-D Ale co, když se nestalo nic horšího, že? :-D Já zatím dobrý...akorát se mi tak trošku rýsuje nová práce, tak jsem zvědavá...a pochlubit se musím (jak jinak) :-N :-D . Drž pěstičky! :-)
Odpovědět
DRZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Óó, díky...bude se to hodit. Čeká mě pohovor v AJ a DE...bojim, bojim :-. :-(
Odpovědět
tak to drzim este viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že to dopadne dobře...bych byla moc šťastná. Pracovala bych hlavně blíž a dokonce se spolužačkou ze SŠ ;-)
Odpovědět
tak to bys mela moc prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě potěšila právě spolužanda, když mi poslala mail s nabídkou práce u nich ;-) . Hlavně je to hodně kolem mého oboru, takže bych ani nezakrněla ;-) . Lákavé to je dost, nejen kvůli vzdálenosti...penízky na táborsko ujdou, ale žádné super nabídky jsem stejně nečekala.
Odpovědět
Téda, to je dneska novinek. V nevěstách ze Září se už čeká první mimi x-) x-) x-) Beruška si hledá novou práci... přeju hodně štěstíčka při pohovoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Žirafka má den blbec.... :-D No a my se jdem dneska podívat do města na ohňový průvod a o víkendu balíme, páč v úterý letíme :-D jestli bude pěkně tak asi zajdem i v sobotu večer na náměstí na koncert... nechystáte se někdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?