Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinky, fotečka č. 37 je hodně povedená...já se culila u všech, někde dojetím a jinde smíchy x-) Procházku si užijte a moc nezmrzněte...venku je poměrně chladno. :-)
Odpovědět
Paní Čermáková je fajn ;-) Opravdu mi říkala drahouši :-D Slíbila jsem jí, že se k ní dojdu po svatbě ostříhat a donesu jí fotku svatebního účesu do sbírky. Jinak přeju krásnou procházku. Holčičky jsou obě moc krásné, i když jsem je viděla jen chvilku a ještě zachumlané v kočárku. Doufám, že příště si to vynahradíme ;-) Ještě dám nějaké fotky z hostiny do příprav, že můžu Žirafko ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Drahouši???...to zní hezky, takový milý přístup oceňuji :-) Jojo, holky jsou kočky a maminkám roste velká konkurence...už aby začali tatínkové leštit a čistit flinty :-D Další srazík musíme udělat brzo, těším se na vyprávění a obě malé princezničky x-) x-) . Fotečky z hostiny klidně přidej, Žirafinka přimhouří oči ;-)
Odpovědět
Kremrolko, drahousi, bohuzel to nejde :-( Leda by to byly nejake detailni fotky dortu nebo vyzdoby...
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíčku, drahoušku, udělej aspoň na chviličku vyjímku, aspoň ze známosti x-) x-)
Odpovědět
Tak 5 minut a slibuju, že to mažu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se krásně, přeju vám hezký zbytek dne. Těm pracujícím, ať pracovní doba rychle uteče ;-) Mizím na bus, pro dnešek mám dost....pondělky jsou hrozné... Zítra papa :-) :-)
Odpovědět
Berusi, pacek a stastnou cestu domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu vůbec někdo??? =-)
Odpovědět
Ahoooj, berusko :-) jsem mela rano nemcinu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafíčku :-) :-) tak němčinu, jo? :-D ...ale dost srandiček. Co to, že ses dala na "šprechtění"? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
No protoze jsem zjistila, ze jsem toho moooc zapomnela... a kdyz ve firme mame kurzy, tak proc ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, proč toho nevyužít. U nás jsou kurzy jen pro "vedení", ale hlavně že po nás řadových zaměstnancích jazyk vyžadují ]-( . Bych i na kurzy ( někam na jazykovku) chodila, jenže problém je čas...takže mi zbývá pouze samostudium :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafí, už jsi po O? Se mi dneska nějak nevěnuješ, se styď, ostudo :-D :-D
Odpovědět
Jojo, jsem po O, ale mam nak hodne prace :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To jediné Tě omlouvá. Tak až budeš mít chviličku, něco písni :-)
Odpovědět
Clovece, berusko, dneska nejak vubec nestiham... takze preventivne rpeju stastnou cestu domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevadí a za přání šťastné cesty díky :-)
Odpovědět
Ahojky taborkyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se normálně zlobím....mě tu úspěšně ignorujete :-( :-D Kde jste všechny??
Odpovědět
Uuuups, cau berusko :-ú mam nejak praci nebo co... a obcas se zakecam vedle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk =-) , je tu někdo??? Pavel mě vyhodil od TV, čučí na fotbal a já okupuji PC. :-)
Odpovědět
Kuku Berusko... ja se chtela koukat na pojistovnu a tam fotbal ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já na pojišťovnu koukám jen tak občas, ale fotbal fakt nee :-) . To zas bude vzrůšo, Pavel to děsně prožívá, jakmile prohráváme nadává jako papoušek :-D Hokej, fotbal mi nic neříkají...ráda se dívám na skoky na lyžích, obří slalom, krasobruslení, golf (zbožňuju Tigera Woodse), gymnastiku a hlavně snooker (ten žeru :-D )!!
Odpovědět
snooker je bozskej, ten s oblibou sleduju u nasich... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my ho žereme oba x-) , to a ještě skoky jsou jediné sporty, které sledujeme společně a nehádáme se u toho :-)
Odpovědět
mizim pryc, mej se krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
páček :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?