Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj Berusko,
diky za zpravu o sraziku s Kremrolkou emoticon Uz se moooc tesim na sobotu a na tu restauracku za namestim... naaaaaam emoticon
7. zář 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj Žirafko,
jsem se nechtěla chlubit, ale nedalo mi to.....prostě prima hodinka s Kremrolkou emoticon
V klídku jsme pokecaly, jsem se ptala i na svatebku, probraly jsme bydlení, zařizování.....no ukecaný baby hadr emoticon .
Na sobotu se těším taky, ale nevím jak to dopadne s tou restauračkou...Kamča bude mít nejspíš problémy s kočárkem. Pokud půjde i ségra s malou, tak pohoda, Karolínka je velká (i když dost neposedná). Uvidíme, ale úplně jsi mě navnadila....až slintám. Vaří tam super.... emoticon
7. zář 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ja myslim, ze kocarek by se jim tam mohl vejit emoticon
7. zář 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zkusíme to prozkoumat a pak se rozhodneme. Kamča sice navrhovala jako možnost POHODU, ale je to dál. My se ségrou pojedeme městskou, takže je to celkem fuk. Ale ta restauračka je fakt super a mají tam zase něco jiného....ať nepapáme pořád to samé emoticon
Taky záleží na Kamče, jestli tam bude chtít jít....
7. zář 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ja bych rada do ty tamty... emoticon tesim se na ty vyborny zapeceny bramburky, takze jestli se tam vejde kocaaar... emoticon
7. zář 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafíku, to mi nedělej...mě navnadíš na zapečené brambory a já se tu asi pominu....kdo to má do zítřka vydržet emoticon emoticon
No, budeme se modlit, aby se kočárek vměstnal, jinak teda nevim emoticon .
A kdoví jak to nakonec všechno bude. Jestli nebude nějaká změna, tak Kamča přijede i s Mírou. Já snad s neteřinkou a ségrou a pak už zbýváš jen TY....takže uvidíme. emoticon
7. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
 AHOJ HOLČINKY!

CHTĚLA BYCH VÁM STRAŠNĚ MOC PODĚKOVAT ZA NÁDHERNÉ VĚCIČKY A GARFIELDA PRO NAŠI ANIČKU. BYLA JSEM MOC DOJATÁ, TAKOVÝCH VĚCIČEK! JSTE ZLATÉ A JSEM RÁDA, ŽE VÁS MÁM emoticon emoticon emoticon
8. zář 2007 ve 20:52  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Věruško,
jsem moooc ráda, že jste dnes dorazili. emoticon Anička je ještě krásnější než na fotkách a na vás s Tomem je vidět očividné štěstí a spokojennost emoticon . Snad se zase brzo setkáme a budeme mít příležitost si pořádně popovídat.

Těší mě Tvoje radost z dárků, snažily jsme se vybrat něco hezkého. Hlavní je, že účel byl splněn. emoticon
Kočička, tygřík nebo co to přesně je je fajn....nejvíc se mi líbí, jak "vibruje", když mu natáhneš ocásek emoticon . Je takový výceúčelový a budete ladit s kočárkem....snad si ho Anička oblíbí emoticon
VĚRUŠKO, MY JSME TAKY RÁDY, ŽE TĚ MÁME!!!!! emoticon emoticon
8. zář 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahojda emoticon
taky jsem rada, ze vas mam a ze jsem vas mohla videt... emoticon
a kremrolka to mela uuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne emoticon emoticon emoticon emoticon
8. zář 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Holky moje, ještě jednou vám děkuji za krásně prožité odpoledne. Posezení bylo super, papáníčko mňam a Valinka je vážně poklad....(až jsem Kamče záviděla...samozřejmě v dobrém a moc jí to rodinné štěstíčko přeju emoticon ).
Doufám, že se znovu brzo uvidíme a poklábosíme i s Fialenkou. Jak už jsem jí psala do předešlého příspěvku, strašně ráda jsem je viděla, a i když jsme se příliš neužily, bylo to krásné setkání emoticon
No, budeme mít co probírat....Kremrolka svou svatbu i svatební cestu, Věruška s Kamilkou ty svoje krásný princezničky....už se nemůžu dočkat emoticon emoticon .
8. zář 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafíku muj dlouhokrký, ahooooj emoticon emoticon
my Tě taky zbožňujeme emoticon ...jsi přece jedna z nás...ta naše banda je úžasná. Je neuvěřitelný, jak fajn lidi se dají najít přes net. Já na vás nedám dopustit, vážím si vašeho přátelství a děkuji vám za to, že vůbec jste. Tak snad nám to vydrží dlouho a budeme setkávat i nadále....třeba i za 30 let...jako "babičky Tábor" emoticon
Kremrolka měla svatbičku jako sen, ještě doma jsem se rozplývala. Byla vskutku nádherná a šatičky se tetě povedly. emoticon Celé to bylo úžasné, kytička, účes, proslov pana oddávajícího emoticon ....jsem chytla novou energii a asi Pavla k oltáři dotáhnu, klidně po smyku a v poutech emoticon emoticon
8. zář 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Hehe, smyk a pouta emoticon
8. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Proč ne, že?? Když se pořád k ničemu nemá, nějak ho donutit musím emoticon emoticon
8. zář 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
 ahoj taborandy, jak se mate? ma nekdo fotecky Kremrolky????? jeskovy vocy me je lito, ze jsem tam nebyla emoticon
Berusko, jen dotoho sup sup, zadny vymluvy, svatba je uzasna zalezitost, zadny vymluvy, at je dalsi svatba Tvoje!!!!!!!!!!!!! oni chlapi fakt nekdy potrebujou popotlacit, proste to naplanuj a hotovo.
jedeme na houby, takze paaaaaaaaaaaaa
Andelika
9. zář 2007 ve 12:22  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky, také vám všem děkujeme za dárečky.Jak píše Věruška, taky mě to dojalo.A to u mne ty hormony nějak poblázněný nebyly, ale slzičky mi ukáply.Jste opravdu moc moc moc hodné a DĚKUJEME.
Na konikovi už je naše modelka v bodyčku emoticon

Kremrolko,měla jsi moc krásné šaty a kytičku.A s Petrem jste sympatická dvojice, sluší vám to!!!!!

Probudilo se mi zvířátko, musím běžet.
9. zář 2007 ve 14:32  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Andeli, moc jsi nám včera chyběla. Bylo to krásné a moc dojemné....Kremrolka měla nádherné šaty, úžasnou kytičku i účes....prostě jako princezna (až jsem z toho dojetím slzela). Je to neuvěřitelné, ale už je z ní mladá paní....jak ten čas letí. Už jsme zůstaly jen my dvě se Žirafinkou, jinak to máte všechny za sebou.
Si teda musíme pospíšit, než z nás budou stařenky emoticon .
U nás s Pavlem je to komplikované, máme úvěr na byt, pořád je co zařizovat, a tak na svatbu nějak nezbývají korunky. emoticon Bohužel to není zrovna levná záležitost. Ale jestli všechno klapne, příští rok do toho praštíme také emoticon
Pěkně se v lese proběhněte emoticon a najděte spoustu hub. Prý rostou hodně....
9. zář 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maali, nemusíš vůbec děkovat, co bychom pro vás maminky neudělaly emoticon
Samozřejmě mě radost z dárečků velice těší, je to důkaz, že se vybralo dobře emoticon .
Jak tu chválu čtu, až jsem sama dojatá....a to nejsem těhu emoticon, se snad rozbrečím emoticon
Fotečky na koníkovi jsem prohlédla a super. Valinka je kočka a bodyčko s ponožtičkami jí sluší (úplná modelka) emoticon .
Mějte se s princezničkou Vájou krásně a zatím papa emoticon emoticon . Teta beruška posílá velikáááánskou pusu emoticon
9. zář 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Krásné pondělní ráno všem berušenkám emoticon emoticon

Začnu u naší mladé paní...novomanželky Kremrolinky.
Milá Peťulko, velice gratuluji ke krásné svatbě. I přes ne příliš příznivé počasí byl den nádherný a neopakovatelný. Moooc vám to společně slušelo, jsem se nemohla vynadívat.
Šatičky byly neuvěřitelné, teta si dala vskutku záležet. Kytička, účes, oblek ženicha....jedním slovem - úchvatné. Proslov pana oddávajícího byl hezký a milý....žádný stav manželský se nekonal emoticon
Do manželství vám přeju velkou spoustu lásky, něhy, vzájemné tolerance a porozumění. Buďte tak šťastní jako doposud a vaše společná cesta ať je jednou nekonečnou pohádkou. emoticon Jo, a milujte se a množte se...tety se těší na další přírůstek. Chtělo by to chlapečka, aby Anička a Valinkou měly potenciálního nápadníka emoticon . Ještě jednou vše nejjjj. emoticon
10. zář 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasny den vsem emoticon dneska mel bus asi 1/2 hodky zpozdeni, ale vubec mi to nevadilo, pekne jsem si pochrupkala emoticon

Berus - tamto nebyl stav, ale svaz emoticon emoticon
A zirafi bodycko je uplne luxusni emoticon emoticon emoticon
10. zář 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Žirafíku,
to jsi si pěkně chrupla, já ve vlaku nemohla, byl tam nějaký dědula co děsně chrápal. emoticon
Ha, chybička se vloudila...jsem to celé popletla. emoticon Svaz je mnohem lepší emoticon .
Jojo, bodynko je super, žirafkám se nedalo odolat emoticon
10. zář 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Je tu nějak mrtvolno, takže s tím něco dělejme....si jinak budu myslet, že mě nemáte rády emoticon emoticon
10. zář 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky!
Hlásí se vám mladá paní emoticon emoticon emoticon
Děkuji vám všem za moc krásná slova tady a hlavně za vaši podporu na místě činu emoticon
Jsem ráda, že jsem vás i vaše malé princezny viděla emoticon emoticon emoticon společná fotka s kočárkama je vážně povedená emoticon emoticon emoticon
Hned se do toho pustím a hodím sem pár fotek od kamarádů emoticon

Jinak musím říct, že svatbička byla naprosto neuvěřitelná emoticon emoticon emoticon , rozhodně jeden ze dnů v životě, na který se nedá zapomenout. Strašně moc jsme si to užívali a musím říct, že oslava v restauraci byla jedna velká bžunda emoticon, takže zážitků máme všichni moc a moc...

PS: A Kami, tobě díky za to počásko emoticon. Ani jsem nedoufala, že by to mohlo vyjít bez deště, ale povedlo se...
10. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Cau mlada paniiiiiiiiiii emoticon
Posli mi do IP maila, vecer ti poslu par fotek s rejzi emoticon
10. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko,
jsem moc ráda, že jste si váš velký den náramně užili a počasí vydrželo bez deště. emoticon
Na fotečky se těším a na kočárkovou zvlášť.
10. zář 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Máte nás tam emoticon
10. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, se kochám....krása!!! emoticon emoticon Ohromně vám to sluší a "vysmáté" fotky jsou super....radost a štěstí z vás přímo srší....už se těším na profifotečky.
Kytička se povedla...já na "Kohoutovi" nedám dopustit. A dortík je už na pohled k "sežrání". O výzdobě ani nemluvím....jestli můžu být hodně otravná, poslala bys mi prosím kontakty. doporučení je vždycky nejlepší. emoticon Díky moooc. emoticon
10. zář 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Beru, díky emoticon Opravdu jsme si to moc užívali emoticon
Kontakty ti do IP určitě pošlu emoticon

Na profi fotky jsem taky zvědavá. Budou ve čtvrtek. Tyhle co jsou v albíčku jsou od kamaráda Jirky na digitál, ale musím ho pochválit - myslím že se mu taky moc povedly emoticon

Nakonec nás nefotil p. Rižák. Večer před svatbou mi volal, že nebude moct přijít a posílá za sebe náhradu z Fotofastu na tř. 9. května. Pan fotograf byl moc sympatickej, ale zapomněla jsem jak se jmenoval emoticon
Uvidíme co z toho vyjde emoticon
10. zář 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, díky moc emoticon emoticon
Fotečky se kamarádovi podařily, skoro jako od profíka.
Jsem si říkala, že tam nikde p. Rižáka nevidím....ale aspoň že poslal náhradu. emoticon
Ve Fotofastu měla domluvené focení i moje ségra, jenže je pan fotograf pěkně vypekl emoticon ....ale to už jsem tu někde psala. Hlavně aby byly fotky hezké a včas...pak už tak moc nezáleží na tom, kdo fotí emoticon
10. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Kremrolko - taky prosim prosim o kontakty emoticon
10. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Dobrý den především mladé paní Weinhauerové emoticon Doufám, že si to dobře pamatuji emoticon
Peťo, máte moc krásné fotky. Moc se mi líbí ta pod č.37 u té jsem se pěkně zasmála.Ale jinak opravdu moc pěkné, ženich, šaty nevěsty, kytí, účes---p.Čermáková je fajn, viď. emoticon
Já se chystám s malinkou ven, tak se jdu chystat,protože už se ozývá a já musím být nejdřív,protože pak ji nakrmím, obleču a musime frčet
papa
10. zář 2007 ve 14:39  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš