Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj Berusko, diky za zpravu o sraziku s Kremrolkou :-) Uz se moooc tesim na sobotu a na tu restauracku za namestim... naaaaaam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, jsem se nechtěla chlubit, ale nedalo mi to.....prostě prima hodinka s Kremrolkou x-) V klídku jsme pokecaly, jsem se ptala i na svatebku, probraly jsme bydlení, zařizování.....no ukecaný baby hadr :-D . Na sobotu se těším taky, ale nevím jak to dopadne s tou restauračkou...Kamča bude mít nejspíš problémy s kočárkem. Pokud půjde i ségra s malou, tak pohoda, Karolínka je velká (i když dost neposedná). Uvidíme, ale úplně jsi mě navnadila....až slintám. Vaří tam super.... :-)
Odpovědět
Ja myslim, ze kocarek by se jim tam mohl vejit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusíme to prozkoumat a pak se rozhodneme. Kamča sice navrhovala jako možnost POHODU, ale je to dál. My se ségrou pojedeme městskou, takže je to celkem fuk. Ale ta restauračka je fakt super a mají tam zase něco jiného....ať nepapáme pořád to samé :-) Taky záleží na Kamče, jestli tam bude chtít jít....
Odpovědět
Ja bych rada do ty tamty... :-) tesim se na ty vyborny zapeceny bramburky, takze jestli se tam vejde kocaaar... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíku, to mi nedělej...mě navnadíš na zapečené brambory a já se tu asi pominu....kdo to má do zítřka vydržet :-D :-D No, budeme se modlit, aby se kočárek vměstnal, jinak teda nevim :-D . A kdoví jak to nakonec všechno bude. Jestli nebude nějaká změna, tak Kamča přijede i s Mírou. Já snad s neteřinkou a ségrou a pak už zbýváš jen TY....takže uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ HOLČINKY! CHTĚLA BYCH VÁM STRAŠNĚ MOC PODĚKOVAT ZA NÁDHERNÉ VĚCIČKY A GARFIELDA PRO NAŠI ANIČKU. BYLA JSEM MOC DOJATÁ, TAKOVÝCH VĚCIČEK! JSTE ZLATÉ A JSEM RÁDA, ŽE VÁS MÁM :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Věruško, jsem moooc ráda, že jste dnes dorazili. :-) Anička je ještě krásnější než na fotkách a na vás s Tomem je vidět očividné štěstí a spokojennost x-) . Snad se zase brzo setkáme a budeme mít příležitost si pořádně popovídat. Těší mě Tvoje radost z dárků, snažily jsme se vybrat něco hezkého. Hlavní je, že účel byl splněn. :-) Kočička, tygřík nebo co to přesně je je fajn....nejvíc se mi líbí, jak "vibruje", když mu natáhneš ocásek :-D . Je takový výceúčelový a budete ladit s kočárkem....snad si ho Anička oblíbí ;-) VĚRUŠKO, MY JSME TAKY RÁDY, ŽE TĚ MÁME!!!!! x-) x-)
Odpovědět
Ahojda :-) taky jsem rada, ze vas mam a ze jsem vas mohla videt... :-) a kremrolka to mela uuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, ještě jednou vám děkuji za krásně prožité odpoledne. Posezení bylo super, papáníčko mňam a Valinka je vážně poklad....(až jsem Kamče záviděla...samozřejmě v dobrém a moc jí to rodinné štěstíčko přeju x-) ). Doufám, že se znovu brzo uvidíme a poklábosíme i s Fialenkou. Jak už jsem jí psala do předešlého příspěvku, strašně ráda jsem je viděla, a i když jsme se příliš neužily, bylo to krásné setkání :-) No, budeme mít co probírat....Kremrolka svou svatbu i svatební cestu, Věruška s Kamilkou ty svoje krásný princezničky....už se nemůžu dočkat :-) ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíku muj dlouhokrký, ahooooj :-) :-) my Tě taky zbožňujeme x-) ...jsi přece jedna z nás...ta naše banda je úžasná. Je neuvěřitelný, jak fajn lidi se dají najít přes net. Já na vás nedám dopustit, vážím si vašeho přátelství a děkuji vám za to, že vůbec jste. Tak snad nám to vydrží dlouho a budeme setkávat i nadále....třeba i za 30 let...jako "babičky Tábor" :-D Kremrolka měla svatbičku jako sen, ještě doma jsem se rozplývala. Byla vskutku nádherná a šatičky se tetě povedly. x-) Celé to bylo úžasné, kytička, účes, proslov pana oddávajícího :-) ....jsem chytla novou energii a asi Pavla k oltáři dotáhnu, klidně po smyku a v poutech :-D :-D
Odpovědět
Hehe, smyk a pouta :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Proč ne, že?? Když se pořád k ničemu nemá, nějak ho donutit musím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taborandy, jak se mate? ma nekdo fotecky Kremrolky????? jeskovy vocy me je lito, ze jsem tam nebyla :-S Berusko, jen dotoho sup sup, zadny vymluvy, svatba je uzasna zalezitost, zadny vymluvy, at je dalsi svatba Tvoje!!!!!!!!!!!!! oni chlapi fakt nekdy potrebujou popotlacit, proste to naplanuj a hotovo. jedeme na houby, takze paaaaaaaaaaaaa Andelika
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také vám všem děkujeme za dárečky.Jak píše Věruška, taky mě to dojalo.A to u mne ty hormony nějak poblázněný nebyly, ale slzičky mi ukáply.Jste opravdu moc moc moc hodné a DĚKUJEME. Na konikovi už je naše modelka v bodyčku :-) Kremrolko,měla jsi moc krásné šaty a kytičku.A s Petrem jste sympatická dvojice, sluší vám to!!!!! Probudilo se mi zvířátko, musím běžet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, moc jsi nám včera chyběla. Bylo to krásné a moc dojemné....Kremrolka měla nádherné šaty, úžasnou kytičku i účes....prostě jako princezna (až jsem z toho dojetím slzela). Je to neuvěřitelné, ale už je z ní mladá paní....jak ten čas letí. Už jsme zůstaly jen my dvě se Žirafinkou, jinak to máte všechny za sebou. Si teda musíme pospíšit, než z nás budou stařenky :-D . U nás s Pavlem je to komplikované, máme úvěr na byt, pořád je co zařizovat, a tak na svatbu nějak nezbývají korunky. :-( Bohužel to není zrovna levná záležitost. Ale jestli všechno klapne, příští rok do toho praštíme také :-) Pěkně se v lese proběhněte :-D a najděte spoustu hub. Prý rostou hodně....
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, nemusíš vůbec děkovat, co bychom pro vás maminky neudělaly x-) Samozřejmě mě radost z dárečků velice těší, je to důkaz, že se vybralo dobře ;-) . Jak tu chválu čtu, až jsem sama dojatá....a to nejsem těhu :-D, se snad rozbrečím |-| Fotečky na koníkovi jsem prohlédla a super. Valinka je kočka a bodyčko s ponožtičkami jí sluší (úplná modelka) x-) . Mějte se s princezničkou Vájou krásně a zatím papa :-) :-) . Teta beruška posílá velikáááánskou pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno všem berušenkám :-) :-) Začnu u naší mladé paní...novomanželky Kremrolinky. Milá Peťulko, velice gratuluji ke krásné svatbě. I přes ne příliš příznivé počasí byl den nádherný a neopakovatelný. Moooc vám to společně slušelo, jsem se nemohla vynadívat. Šatičky byly neuvěřitelné, teta si dala vskutku záležet. Kytička, účes, oblek ženicha....jedním slovem - úchvatné. Proslov pana oddávajícího byl hezký a milý....žádný stav manželský se nekonal :-D Do manželství vám přeju velkou spoustu lásky, něhy, vzájemné tolerance a porozumění. Buďte tak šťastní jako doposud a vaše společná cesta ať je jednou nekonečnou pohádkou. x-) Jo, a milujte se a množte se...tety se těší na další přírůstek. Chtělo by to chlapečka, aby Anička a Valinkou měly potenciálního nápadníka :-) . Ještě jednou vše nejjjj. ;-)
Odpovědět
Krasny den vsem :-) dneska mel bus asi 1/2 hodky zpozdeni, ale vubec mi to nevadilo, pekne jsem si pochrupkala :-) Berus - tamto nebyl stav, ale svaz ;-) :-D A zirafi bodycko je uplne luxusni x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafíku, to jsi si pěkně chrupla, já ve vlaku nemohla, byl tam nějaký dědula co děsně chrápal. :-D Ha, chybička se vloudila...jsem to celé popletla. :-N Svaz je mnohem lepší :-D . Jojo, bodynko je super, žirafkám se nedalo odolat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nějak mrtvolno, takže s tím něco dělejme....si jinak budu myslet, že mě nemáte rády :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Hlásí se vám mladá paní :-) x-) ;-) Děkuji vám všem za moc krásná slova tady a hlavně za vaši podporu na místě činu :-D Jsem ráda, že jsem vás i vaše malé princezny viděla x-) x-) x-) společná fotka s kočárkama je vážně povedená :-) ;-) :-) Hned se do toho pustím a hodím sem pár fotek od kamarádů ;-) Jinak musím říct, že svatbička byla naprosto neuvěřitelná x-) x-) x-) , rozhodně jeden ze dnů v životě, na který se nedá zapomenout. Strašně moc jsme si to užívali a musím říct, že oslava v restauraci byla jedna velká bžunda ;-), takže zážitků máme všichni moc a moc... PS: A Kami, tobě díky za to počásko ;-). Ani jsem nedoufala, že by to mohlo vyjít bez deště, ale povedlo se...
Odpovědět
Cau mlada paniiiiiiiiiii :-D Posli mi do IP maila, vecer ti poslu par fotek s rejzi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, jsem moc ráda, že jste si váš velký den náramně užili a počasí vydrželo bez deště. :-) Na fotečky se těším a na kočárkovou zvlášť.
Odpovědět
Máte nás tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, se kochám....krása!!! x-) x-) Ohromně vám to sluší a "vysmáté" fotky jsou super....radost a štěstí z vás přímo srší....už se těším na profifotečky. Kytička se povedla...já na "Kohoutovi" nedám dopustit. A dortík je už na pohled k "sežrání". O výzdobě ani nemluvím....jestli můžu být hodně otravná, poslala bys mi prosím kontakty. doporučení je vždycky nejlepší. ;-) Díky moooc. :-)
Odpovědět
Ahoj Beru, díky :-) Opravdu jsme si to moc užívali :-) Kontakty ti do IP určitě pošlu ;-) Na profi fotky jsem taky zvědavá. Budou ve čtvrtek. Tyhle co jsou v albíčku jsou od kamaráda Jirky na digitál, ale musím ho pochválit - myslím že se mu taky moc povedly x-) Nakonec nás nefotil p. Rižák. Večer před svatbou mi volal, že nebude moct přijít a posílá za sebe náhradu z Fotofastu na tř. 9. května. Pan fotograf byl moc sympatickej, ale zapomněla jsem jak se jmenoval :-N Uvidíme co z toho vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, díky moc :-) :-) Fotečky se kamarádovi podařily, skoro jako od profíka. Jsem si říkala, že tam nikde p. Rižáka nevidím....ale aspoň že poslal náhradu. ;-) Ve Fotofastu měla domluvené focení i moje ségra, jenže je pan fotograf pěkně vypekl ]-( ....ale to už jsem tu někde psala. Hlavně aby byly fotky hezké a včas...pak už tak moc nezáleží na tom, kdo fotí :-)
Odpovědět
Kremrolko - taky prosim prosim o kontakty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den především mladé paní Weinhauerové :-D Doufám, že si to dobře pamatuji :-D Peťo, máte moc krásné fotky. Moc se mi líbí ta pod č.37 u té jsem se pěkně zasmála.Ale jinak opravdu moc pěkné, ženich, šaty nevěsty, kytí, účes---p.Čermáková je fajn, viď. ;-) Já se chystám s malinkou ven, tak se jdu chystat,protože už se ozývá a já musím být nejdřív,protože pak ji nakrmím, obleču a musime frčet papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?