Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, Kremrolko, prset vam na rozlucku nebude, pac ja potrebuju prat a hlavne susit pradlo, takze proste nesmi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeskovy voci to je novinek..... Anicka.... juuuujeeeee Ja ted, a to jeste vic nez kdy jindy nestiham, stridame intenzivne dovoleny, ted bude 14dni peklo, pac kolega,co ho zaskakuju na 100% je na dovce. asi se rozpulim, co Vam budu vypravet. v sobo se chystam kremrolce na svatbu, tak se tam nekde potkame predpokladam.... :-) pak asi posedime, pokecame, podrncame kocar????? :-D kdyby zmena, volejte, piste pa Andelika
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj moje berušenky! Od včerejška už máme s Tomem naši Aničku doma x-) Je to nádherný pocit, který se nedá popsat žádnými slovy. Jsem strašně šťastná, věčně v náručí Tomově, který mě utěšuje a stírá slzy štěstí. Malinká je zlatá, vydrží spinkat tři hodiny. Mlíčka mám dostatek, takže nestrádá. Pořád si s ní povídám a něco jí vyprávím. Dívá se na mě jako by mi rozuměla, a to pak zase pláču. Jojo, hormony odvádějí svou práci :-D Na Koníka už jsem vložila nějaké fotečky, tak se juknětě ;-) A jinak moc děkuji za gratulace, které jste mi poslaly - ať už prostřednictvím sms nebo přes diskuzi. Až budu mít chvilinku, zase se na vás podívám. Kremrolko, užívej si posledních příprav na svatbu, to je také krásná událost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fialenko, sotva jsem dopsala gratulaci na koníka a prohlédla krásné fotečky malé, tak zjistím, že jsi přispěla i sem :-) Ale to nevadí, budu se sice opakovat, to však nevadí....k takové radostné události se může přát pořád a vícekrát :-) Moc ráda čtu, jak je všechno fajn a prožíváte okamžiky plné štěstí a lásky, tak to má být x-) Hormony se určitě brzo uklidní a vrátí se do normálu. Je fajn, že je malá takové hodné sluníčko a pěkně papá a spinká. Nic není důležitějšího než zdravé spokojené miminko a šťastná maminka :-) . Mějte se krásně a budu se těšit na další zprávičky a fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, rozlučku si řádně užijte a nepřehánějte to s pitím, ať se nedějí nějaké "lumpárničky" :-D :-D Tvou nepřítomnost na srazíku rády omluvíme, jelikož máš opravdu důležitější povinnosti....ale brzo si to vynahradíme :-) . Andeli, vítej opět mezi námi...Ty "ztracená" členko našeho babince :-D Jojo, novinek je spousta a pořád se něco děje...snad bude čas podrbat a vše probrat na srazíku. Kamilka přiveze ukázat svůj poklad, takže se bude moci rozplývat nad "mimiverzí" maminky x-) . Hlavně se nám prosím neupracuj, ať máme koho očekávat....měj se fajn a v práci to zvládni bez velké újmy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Asi Vás tenhle týden nebudu stíhat :-( a pak mám 14 dnů dovču :-N . Tak si užijte svatbu Kremrolky i srazík!! Já si tou dobou budu užívat u moře... Tak si na Vás vzpomenu! :-D Víkend byl zase náročnej, byla sem za bábinkou. Už je jí zase o trochu líp. Dokonce sem jí vzala o víkendu do sprchy. Taky jsme chodily s chodítkem a bylo to fajn! Tak jen doufám, že až se od moře vrátíme bude bábinka doma!! To bych měla velikou radost! :-D Taky sem stihla proběhnout koníka... a obě holčičky jsou krásné!!! Já se doufám o dovolené trochu nakazím...a uvidíme jak to bude až se vrátíme! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak se taky hlásím po víkendu. Vůbec nestíhám, práce moře a nic se mi nechce. Místo původně plánované "minidovči" jsem doma zápasila se střevní virózou...takže super :-p . Od úterý večer jsem si řádně užila každou hodinu...ale naštěstí už je lépe a dneska opět "zařezávám". Sice se mi do práce moc nechtělo, ale marození nepřipadá v úvahu. No jo, jsem smolař...raději nic neplánuju a netěším se předem, pak to dopadá katastrofálně. :-| Spíš se tu budu objevovat sporadicky, povinnosti se valí a na všechno je velký spěch :-( Elis, dovču si pořádně užij a mysli na nás....uvidíme se na dalším srazíku ;-) . Jsem ráda, že je babičce lépe, snad bude brzo O.K. Jo a pěkně se nakaž, ať máme koho hýčkat :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, kdy a kde máme v sobotu srazík??? Od středy budu v Táboře, tak abych to nepropásla.Jo a mám vzít zase albumy s fotkama? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dneska je tak ospalý den jak je zataženo a zima. Nejradši bych si zalezla do postele a vylezla ž zítra ráno ;-) Beru, to je mi líto, že jsi takhle marodila, už jsem si říkala, kam jsi nám zmizela. Doufám, že jsi z boje s virózou vyšla jako vítěz ;-) a je ti už líp... Elis, vím co je to za frmol vždycky před dovolenou, tak to přežij, ale to půjde snadno, když si představíš jak se za týden budeš cachtat v moři :-) Fajn, že je bábince už líp, aspoň se ti bude na tu dovču snáz odjíždět... Jinak my se v sobotu rozloučili se svobodou jak se patří :-) kuřátka nám nakonec nezmokly a byly mooooc dobrýýýý. Na svatbu se oba už moc těšíme a na vás taky, že vás tam uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, ahoj :-) srazík se zatím konkrétně nedomluvil, takže sama ani nevím....snad se dohodneme...moc nás stejně nebude :-) Fotečky vem 100%, ať máme co prohlížet....kromě ňuňáskování s Valinkou x-) Kremrolko, ahoj :-) dnešek je vážně ošklivý den....mračí se to a občas zaprší. :-| Tak doufám, že se vyjasní a budete mít hezky :-) Jojo, jsem starý smolař...furt něco, zrovna když se to nejmíň hodí. Ale už je mi lépe, naštěstí...byly to krušné 4 dny. :-S Neděle byla O.K. Moc ráda slyším, že se rozlučka vydařila, myslela jsem na Tebe. K úspěšnému průběhu gratuluji. ;-)
Odpovědět
Ahoj vsem :-) Kremrolko, vzdyt jsem to rikala, ze v sobotu bude fajn, protoze budu susit pradlo, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušky :-) :-) přeju všem hezký a pohodový den....snad se tu na pár slov sejdeme... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dovoluji si upozornit na fakt, že jsme se zatím nedohodly, v kolik a kde přesně se sejdeme v sobotu. Raději se připomínám, aby se to ujasnilo a neplašily jsme na poslední chvilku. :-) Jo a jestli to nebude příliš vadit, možná sebou vezmu ségru a malou neteřinku....zatím to ještě není jisté, ale uvidím.
Odpovědět
Ha, neterinka jde okukovat teren? :-) Ja bych to videla tak nejak kolem 11:30 na Zizkove namesti, co vy na to? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, takový malý nácvik do budoucna...ať ví do čeho jde. Sice má času dost, ale nikdy není příliš brzo na info o svatbě :-D O.K....beru na vědomí. Bude to tak akorát. Raději jsem to chtěla upřesnit a potvrdit, aby nebyly zmatky. ;-)
Odpovědět
Preposilam zpravicku od Fialky: fialenka • 1d • Dnes v 11:17 Holčinky, malinká spinká, tak na chvilku nakukuju. Dneska v noci byla zlatá, napapala se a hned mi usnula. Ráno už to bylo horší, to po kojení ještě hodinku zevlovala. Musela jsem ji nosit a drndat, ale neměnila bych. Tom teď se mnou bude 14 dní doma (i když chvílemi pracuje a jednou, dvakrát týdně zajede do firmy), tak jsem moc ráda x-) Nejhorší je, že jsem zjistila, že na malou nemám vůbec teplé věci. Nakoupila jsem šatičky, bodýčka s krátkými rukávky, ale pořádně pro ni nemám nic teplého =-) Takže nás čeká nakupování.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, Ty jsi zlatíčko...díky za zprávičku x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zmena planu - bohuzel 8-( :-S :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( v sobo nemuzu - budu kompletne fuc. chjo.................. chtela jsem si uzit nevestu a miminko a netttinky (Vas ;-) ) ale bohuzel fakt nemuzu. uz jsem neco slibila, a sproste na to zapomnela - az se uvidime, vysvetlim. pa Andelika PS: du vosmirnout Fialcino miiiimoooooo 8-) PS PS: se fakt vomlouvam
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vypadá zase na starou svatební gardu +mimčo a manža navíc.Ale nevadí holky, nějak to zvládnem a Kremrolku podpoříme dvojnásob i za ty co nemůžou. Beruško, neteřinku určitě i se ségrou s sebou!!!! Tak se budu těšit v sobotu na náměstí.Doufám, že se naše milostivá nerozmyslí a nebude v tuto dobu chtít vzorně spinkat :-D Kdyby něco, tak jsem na mobilu.Děkujeme
Odpovědět
holky, kluci a miminka - přijďte nás podpořit ;-) a podívejte se jak se nám pěkne sypou všechny svatební přípravy ;-( kremrolka01 • Dnes v 09:03 Ahoj holky, koukám, že máme celkem stejné problémy Já už nevím co s tím, nás mělo být 26 a nakonec nás bude jen 20, všichni nám to týden před svatbou ruší Teď naposledy dneska kamarádka, že její přítel dostal hemoroidy a nemůže ani chodit, takže nepřijedou ani jeden, protože se o něj musí starat a ani by si to neužila, že by na něj musela pořád myslet. Chápu, že tohle se nedá ovlivnit - je mi ho líto, ale já už si připadám jak blbec, že stále volám do restaurace a snižuju počet hostů (a to jsme to tam byli zamluvit v březnu!!!). Navíc mají i ubytování a to nevím jestli se mi 3 dny před svatbou podaří zrušit Ach jo, úplně mi to dneska zkazilo náladu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nestíhám...zatracená práce :-( ]-( Maalinko, budu se těšit....na Váju i na Vás. x-) Sice nás bude poskrovnu, ale Kremrolinku podpoříme za všechny nepřítomné. ;-) Doufám, že si Valinka nic nerozmyslí a budete moci přijít....a pokud bude spát, nevadí, jukneme na ní do kočárku :-) Ségra s neteřinkou snad dorazí, jestli se však něco na poslední chvíli nezhatí. Kremrolinko ahoj :-) :-) moc na vás myslím, hlavně kvůli počasí, když vidím, jak je ošklivo, modlím se za trochu sluníčka. Aspoň kdyby nepršelo :-) Mrzí mě, že se takhkle hatí svatební přípravy....je to nepříjemné, ale ovlivnit to bohužel nemůžeš :-( Snad budou v restauraci rozumní a chápaví, aby zrušily místa pro "odpadlé" hosty. Podpořit Tě přijdeme a staršně rády....už se těším. Tentokrát si beru velký pytlík rýže :-) :-) .
Odpovědět
Hezké počasí mám slíbené od Kamči, takže jsem v klidu ;-) :-) x-) Beruško je to nepříjemné, zvlášť takhle krátce před svatbou, ale doufám, že náš den to nezkazí a i menší sestava bude super ;-)
Odpovědět
Ahojda, taky nestiham... urco s sebou beru fotak, kremrolko, doufam, ze nam neodmitnes obligatni foto s nevestou :-) a drzim palecky, at uz vam vic lidi neodrekne... byla jsem jednou na svatbe, kde 5 lidi odreklo vecer predem... SMSkou ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Žirafko, to víš že neeee :-) Už se na vás holky těším. A malou Váju si musím aspoň očuchat ať nám to s Peťou po svatbě pěkně jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, počásko určitě vyjde, když Ti to Maalinka slíbila :-) Váš velký den si pokazit nenechte, ani takovými nepříjemnostmi ne....prostě to tak je. Důležitá je pohoda a klid. Věřím, že všechno nakonec dopadne báječně a bude svatbička jako sen x-) x-) Na focení s nevěstou se těším...bude krásná památka a vzpomínka ;-) . Doufám, že nás Valinka nakazí víc...bych si taky dala říct s mimouškem. To budu muset ale "očuchat" malou princezničku pořádně, aby byla jistota :-D :-D Žirafko, dneska taky v jednom kole, viď. U nás je šílený blázinec...nevím co dřív, ale pauzičky na beremko se snažím najít....aspoň skulinku času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočendy, zdravím v uplakaném a pošmourném dni :-( :-) Vůbec nemám čas na beremko, pořád pracuju, až mi jde hlava kolem. ]-( Zítřek bude vysvobozením, zase jeden víkendík před náma....ke všemu takový vyjímečný. Se mooooc těším. x-) Akorát se mi nelíbí počasí, leje jako z konve, zima a pořád zamračeno. :-S A pak že má být babí léto, se trochu netrefili s předpovědí...začátek září jim teda nevyšel. Chudák Kremrolka, budu držet pěstičky, aby se do soboty aspoň trochu vyčasilo a hlavně nepršelo :-) :-)
Odpovědět
Tak holky já se loučím. Zítra už v práci nebudu, takže se k netu nedostanu. Držte palečky ať se nám to počasí umoudří, protože tahat vlečku po zemi v tomhle marastu... no to bych za chvíli vypadala :-S Budu se na vás těšit a těm kdo nepřijdou slibuju, že sem dám brzy aspoň pár fotek ;-) Papapa na svatbičce a jinak tady v pondělí "snad" už jako mladá paníííí x-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, papa :-) :-) Držet budu pěstičky, neboť jak praví pořekadlo: kolik pěstí, tolik štěstí....palce moc dobré nejsou (kolik palců, tolik kopanců =-) :-N ) :-D :-D . Ale možná jsou i jiná přísloví a přirovnání, já je však neznám, tudíž se držím (zuby nehty :-D ) pěstiček :-) :-) . Takže nevěstinko naše, též se těším na sobotní poledne....nenechám si samozřejmě ujít společné foto celé naší bandy :-) . V pondělí Tě pěkně vyzpovídáme, když už budeš tou novomanželkou a rovněž využijeme času, dokud jsi doma....než odletíte do Irska :-) :-) ............PAPAAAAAAAAAAAA :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ránko všem :-) :-) Se nám to pěkně blíží, už zítra.....jupíí. x-) Jen to počasí pořád nějak zlobí. :-| Moc se na vás všechny těším, i když nás bude opravdu maloučko....ale hlavně že uvidíme nevěstu. ;-) Včera jsem měla s Kremrolkou srazík, zašly jsme na kafíčko do Pohody a bylo to mooooc fajn. Pěkně jsme si popovídaly, probraly kde co....starosti kolem svatby především :-) . Dneska už tu Kremrolka nebude, má volno a říkala, že jí čekání pečení koláčků (výslužky nedávali, tak aspoň aby bylo na svatební stůl). Takže se zatím mějte a zítra v 11.30 na náměstí....páček :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, je tu někdo? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?