Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj holky, Kremrolko, prset vam na rozlucku nebude, pac ja potrebuju prat a hlavne susit pradlo, takze proste nesmi emoticon emoticon
31. srp 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 jeskovy voci to je novinek..... Anicka.... juuuujeeeee
Ja ted, a to jeste vic nez kdy jindy nestiham, stridame intenzivne dovoleny, ted bude 14dni peklo, pac kolega,co ho zaskakuju na 100% je na dovce. asi se rozpulim, co Vam budu vypravet.
v sobo se chystam kremrolce na svatbu, tak se tam nekde potkame predpokladam.... emoticon
pak asi posedime, pokecame, podrncame kocar????? emoticon kdyby zmena, volejte, piste
pa Andelika
1. zář 2007 v 18:19  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
 Ahoj moje berušenky!

Od včerejška už máme s Tomem naši Aničku doma emoticon Je to nádherný pocit, který se nedá popsat žádnými slovy. Jsem strašně šťastná, věčně v náručí Tomově, který mě utěšuje a stírá slzy štěstí. Malinká je zlatá, vydrží spinkat tři hodiny. Mlíčka mám dostatek, takže nestrádá. Pořád si s ní povídám a něco jí vyprávím. Dívá se na mě jako by mi rozuměla, a to pak zase pláču. Jojo, hormony odvádějí svou práci emoticon Na Koníka už jsem vložila nějaké fotečky, tak se juknětě emoticon
A jinak moc děkuji za gratulace, které jste mi poslaly - ať už prostřednictvím sms nebo přes diskuzi. Až budu mít chvilinku, zase se na vás podívám.
Kremrolko, užívej si posledních příprav na svatbu, to je také krásná událost emoticon
1. zář 2007 v 18:37  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj Fialenko,
sotva jsem dopsala gratulaci na koníka a prohlédla krásné fotečky malé, tak zjistím, že jsi přispěla i sem emoticon
Ale to nevadí, budu se sice opakovat, to však nevadí....k takové radostné události se může přát pořád a vícekrát emoticon
Moc ráda čtu, jak je všechno fajn a prožíváte okamžiky plné štěstí a lásky, tak to má být emoticon
Hormony se určitě brzo uklidní a vrátí se do normálu.
Je fajn, že je malá takové hodné sluníčko a pěkně papá a spinká. Nic není důležitějšího než zdravé spokojené miminko a šťastná maminka emoticon .
Mějte se krásně a budu se těšit na další zprávičky a fotky emoticon
1. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, rozlučku si řádně užijte a nepřehánějte to s pitím, ať se nedějí nějaké "lumpárničky" emoticon emoticon
Tvou nepřítomnost na srazíku rády omluvíme, jelikož máš opravdu důležitější povinnosti....ale brzo si to vynahradíme emoticon .

Andeli, vítej opět mezi námi...Ty "ztracená" členko našeho babince emoticon
Jojo, novinek je spousta a pořád se něco děje...snad bude čas podrbat a vše probrat na srazíku. Kamilka přiveze ukázat svůj poklad, takže se bude moci rozplývat nad "mimiverzí" maminky emoticon .
Hlavně se nám prosím neupracuj, ať máme koho očekávat....měj se fajn a v práci to zvládni bez velké újmy emoticon
1. zář 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
 ahojky holky!

Asi Vás tenhle týden nebudu stíhat emoticon a pak mám 14 dnů dovču emoticon . Tak si užijte svatbu Kremrolky i srazík!! Já si tou dobou budu užívat u moře... Tak si na Vás vzpomenu! emoticon

Víkend byl zase náročnej, byla sem za bábinkou. Už je jí zase o trochu líp. Dokonce sem jí vzala o víkendu do sprchy. Taky jsme chodily s chodítkem a bylo to fajn! Tak jen doufám, že až se od moře vrátíme bude bábinka doma!! To bych měla velikou radost! emoticon

Taky sem stihla proběhnout koníka... a obě holčičky jsou krásné!!! Já se doufám o dovolené trochu nakazím...a uvidíme jak to bude až se vrátíme! emoticon emoticon emoticon
3. zář 2007 v 09:14  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj holky emoticon
tak se taky hlásím po víkendu. Vůbec nestíhám, práce moře a nic se mi nechce. Místo původně plánované "minidovči" jsem doma zápasila se střevní virózou...takže super emoticon . Od úterý večer jsem si řádně užila každou hodinu...ale naštěstí už je lépe a dneska opět "zařezávám". Sice se mi do práce moc nechtělo, ale marození nepřipadá v úvahu. No jo, jsem smolař...raději nic neplánuju a netěším se předem, pak to dopadá katastrofálně. emoticon
Spíš se tu budu objevovat sporadicky, povinnosti se valí a na všechno je velký spěch emoticon

Elis, dovču si pořádně užij a mysli na nás....uvidíme se na dalším srazíku emoticon .
Jsem ráda, že je babičce lépe, snad bude brzo O.K.
Jo a pěkně se nakaž, ať máme koho hýčkat emoticon emoticon
3. zář 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holčičky, kdy a kde máme v sobotu srazík??? Od středy budu v Táboře, tak abych to nepropásla.Jo a mám vzít zase albumy s fotkama? emoticon
3. zář 2007 ve 13:57  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
dneska je tak ospalý den jak je zataženo a zima. Nejradši bych si zalezla do postele a vylezla ž zítra ráno emoticon

Beru, to je mi líto, že jsi takhle marodila, už jsem si říkala, kam jsi nám zmizela. Doufám, že jsi z boje s virózou vyšla jako vítěz emoticon a je ti už líp...
Elis, vím co je to za frmol vždycky před dovolenou, tak to přežij, ale to půjde snadno, když si představíš jak se za týden budeš cachtat v moři emoticon Fajn, že je bábince už líp, aspoň se ti bude na tu dovču snáz odjíždět...

Jinak my se v sobotu rozloučili se svobodou jak se patří emoticon kuřátka nám nakonec nezmokly a byly mooooc dobrýýýý. Na svatbu se oba už moc těšíme a na vás taky, že vás tam uvidím emoticon
3. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maalinko, ahoj emoticon
srazík se zatím konkrétně nedomluvil, takže sama ani nevím....snad se dohodneme...moc nás stejně nebude emoticon
Fotečky vem 100%, ať máme co prohlížet....kromě ňuňáskování s Valinkou emoticon

Kremrolko, ahoj emoticon
dnešek je vážně ošklivý den....mračí se to a občas zaprší. emoticon Tak doufám, že se vyjasní a budete mít hezky emoticon

Jojo, jsem starý smolař...furt něco, zrovna když se to nejmíň hodí. Ale už je mi lépe, naštěstí...byly to krušné 4 dny. emoticon Neděle byla O.K.

Moc ráda slyším, že se rozlučka vydařila, myslela jsem na Tebe. K úspěšnému průběhu gratuluji. emoticon
3. zář 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj vsem emoticon

Kremrolko, vzdyt jsem to rikala, ze v sobotu bude fajn, protoze budu susit pradlo, ne? emoticon
3. zář 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj berušky emoticon emoticon
přeju všem hezký a pohodový den....snad se tu na pár slov sejdeme... emoticon
4. zář 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Dovoluji si upozornit na fakt, že jsme se zatím nedohodly, v kolik a kde přesně se sejdeme v sobotu. Raději se připomínám, aby se to ujasnilo a neplašily jsme na poslední chvilku. emoticon
Jo a jestli to nebude příliš vadit, možná sebou vezmu ségru a malou neteřinku....zatím to ještě není jisté, ale uvidím.
4. zář 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ha, neterinka jde okukovat teren? emoticon
Ja bych to videla tak nejak kolem 11:30 na Zizkove namesti, co vy na to? emoticon emoticon
4. zář 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jasně, takový malý nácvik do budoucna...ať ví do čeho jde. Sice má času dost, ale nikdy není příliš brzo na info o svatbě emoticon
O.K....beru na vědomí. Bude to tak akorát. Raději jsem to chtěla upřesnit a potvrdit, aby nebyly zmatky. emoticon
4. zář 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Preposilam zpravicku od Fialky:

fialenka • 1d • Dnes v 11:17
Holčinky, malinká spinká, tak na chvilku nakukuju. Dneska v noci byla zlatá, napapala se a hned mi usnula. Ráno už to bylo horší, to po kojení ještě hodinku zevlovala. Musela jsem ji nosit a drndat, ale neměnila bych. Tom teď se mnou bude 14 dní doma (i když chvílemi pracuje a jednou, dvakrát týdně zajede do firmy), tak jsem moc ráda emoticon
Nejhorší je, že jsem zjistila, že na malou nemám vůbec teplé věci. Nakoupila jsem šatičky, bodýčka s krátkými rukávky, ale pořádně pro ni nemám nic teplého emoticon Takže nás čeká nakupování.
4. zář 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, Ty jsi zlatíčko...díky za zprávičku emoticon emoticon
4. zář 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Zmena planu - bohuzel emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
v sobo nemuzu - budu kompletne fuc. chjo..................
chtela jsem si uzit nevestu a miminko a netttinky (Vas emoticon ) ale bohuzel fakt nemuzu. uz jsem neco slibila,
a sproste na to zapomnela - az se uvidime, vysvetlim.
pa Andelika
PS: du vosmirnout Fialcino miiiimoooooo emoticon
PS PS: se fakt vomlouvam
4. zář 2007 v 19:53  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky, tak to vypadá zase na starou svatební gardu +mimčo a manža navíc.Ale nevadí holky, nějak to zvládnem a Kremrolku podpoříme dvojnásob i za ty co nemůžou.

Beruško, neteřinku určitě i se ségrou s sebou!!!!

Tak se budu těšit v sobotu na náměstí.Doufám, že se naše milostivá nerozmyslí a nebude v tuto dobu chtít vzorně spinkat emoticon

Kdyby něco, tak jsem na mobilu.Děkujeme
5. zář 2007 v 08:52  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, kluci a miminka - přijďte nás podpořit emoticon
a podívejte se jak se nám pěkne sypou všechny svatební přípravy emoticon

kremrolka01 • Dnes v 09:03
Ahoj holky, koukám, že máme celkem stejné problémy
Já už nevím co s tím, nás mělo být 26 a nakonec nás bude jen 20, všichni nám to týden před svatbou ruší
Teď naposledy dneska kamarádka, že její přítel dostal hemoroidy a nemůže ani chodit, takže nepřijedou ani jeden, protože se o něj musí starat a ani by si to neužila, že by na něj musela pořád myslet.
Chápu, že tohle se nedá ovlivnit - je mi ho líto, ale já už si připadám jak blbec, že stále volám do restaurace a snižuju počet hostů (a to jsme to tam byli zamluvit v březnu!!!). Navíc mají i ubytování a to nevím jestli se mi 3 dny před svatbou podaří zrušit
Ach jo, úplně mi to dneska zkazilo náladu emoticon
5. zář 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Nestíhám...zatracená práce emoticon emoticon

Maalinko, budu se těšit....na Váju i na Vás. emoticon Sice nás bude poskrovnu, ale Kremrolinku podpoříme za všechny nepřítomné. emoticon
Doufám, že si Valinka nic nerozmyslí a budete moci přijít....a pokud bude spát, nevadí, jukneme na ní do kočárku emoticon
Ségra s neteřinkou snad dorazí, jestli se však něco na poslední chvíli nezhatí.

Kremrolinko ahoj emoticon emoticon
moc na vás myslím, hlavně kvůli počasí, když vidím, jak je ošklivo, modlím se za trochu sluníčka. Aspoň kdyby nepršelo emoticon
Mrzí mě, že se takhkle hatí svatební přípravy....je to nepříjemné, ale ovlivnit to bohužel nemůžeš emoticon
Snad budou v restauraci rozumní a chápaví, aby zrušily místa pro "odpadlé" hosty.
Podpořit Tě přijdeme a staršně rády....už se těším. Tentokrát si beru velký pytlík rýže emoticon emoticon .
5. zář 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Hezké počasí mám slíbené od Kamči, takže jsem v klidu emoticon emoticon emoticon
Beruško je to nepříjemné, zvlášť takhle krátce před svatbou, ale doufám, že náš den to nezkazí a i menší sestava bude super emoticon
5. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahojda, taky nestiham... urco s sebou beru fotak, kremrolko, doufam, ze nam neodmitnes obligatni foto s nevestou emoticon a drzim palecky, at uz vam vic lidi neodrekne... byla jsem jednou na svatbe, kde 5 lidi odreklo vecer predem... SMSkou emoticon emoticon emoticon
5. zář 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Žirafko, to víš že neeee emoticon
Už se na vás holky těším. A malou Váju si musím aspoň očuchat ať nám to s Peťou po svatbě pěkně jde emoticon
5. zář 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, počásko určitě vyjde, když Ti to Maalinka slíbila emoticon
Váš velký den si pokazit nenechte, ani takovými nepříjemnostmi ne....prostě to tak je. Důležitá je pohoda a klid. Věřím, že všechno nakonec dopadne báječně a bude svatbička jako sen emoticon emoticon
Na focení s nevěstou se těším...bude krásná památka a vzpomínka emoticon .
Doufám, že nás Valinka nakazí víc...bych si taky dala říct s mimouškem. To budu muset ale "očuchat" malou princezničku pořádně, aby byla jistota emoticon emoticon

Žirafko, dneska taky v jednom kole, viď. U nás je šílený blázinec...nevím co dřív, ale pauzičky na beremko se snažím najít....aspoň skulinku času emoticon
5. zář 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj kočendy, zdravím v uplakaném a pošmourném dni emoticon emoticon
Vůbec nemám čas na beremko, pořád pracuju, až mi jde hlava kolem. emoticon Zítřek bude vysvobozením, zase jeden víkendík před náma....ke všemu takový vyjímečný. Se mooooc těším. emoticon Akorát se mi nelíbí počasí, leje jako z konve, zima a pořád zamračeno. emoticon A pak že má být babí léto, se trochu netrefili s předpovědí...začátek září jim teda nevyšel. Chudák Kremrolka, budu držet pěstičky, aby se do soboty aspoň trochu vyčasilo a hlavně nepršelo emoticon emoticon
6. zář 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak holky já se loučím.
Zítra už v práci nebudu, takže se k netu nedostanu.
Držte palečky ať se nám to počasí umoudří, protože tahat vlečku po zemi v tomhle marastu... no to bych za chvíli vypadala emoticon
Budu se na vás těšit a těm kdo nepřijdou slibuju, že sem dám brzy aspoň pár fotek emoticon
Papapa na svatbičce a jinak tady v pondělí "snad" už jako mladá paníííí emoticon emoticon emoticon
6. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, papa emoticon emoticon
Držet budu pěstičky, neboť jak praví pořekadlo: kolik pěstí, tolik štěstí....palce moc dobré nejsou (kolik palců, tolik kopanců emoticon emoticon ) emoticon emoticon . Ale možná jsou i jiná přísloví a přirovnání, já je však neznám, tudíž se držím (zuby nehty emoticon ) pěstiček emoticon emoticon .
Takže nevěstinko naše, též se těším na sobotní poledne....nenechám si samozřejmě ujít společné foto celé naší bandy emoticon .
V pondělí Tě pěkně vyzpovídáme, když už budeš tou novomanželkou a rovněž využijeme času, dokud jsi doma....než odletíte do Irska emoticon emoticon ............PAPAAAAAAAAAAAA emoticon
6. zář 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Krásné páteční ránko všem emoticon emoticon

Se nám to pěkně blíží, už zítra.....jupíí. emoticon Jen to počasí pořád nějak zlobí. emoticon
Moc se na vás všechny těším, i když nás bude opravdu maloučko....ale hlavně že uvidíme nevěstu. emoticon
Včera jsem měla s Kremrolkou srazík, zašly jsme na kafíčko do Pohody a bylo to mooooc fajn. Pěkně jsme si popovídaly, probraly kde co....starosti kolem svatby především emoticon .
Dneska už tu Kremrolka nebude, má volno a říkala, že jí čekání pečení koláčků (výslužky nedávali, tak aspoň aby bylo na svatební stůl).
Takže se zatím mějte a zítra v 11.30 na náměstí....páček emoticon emoticon
7. zář 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kuk, je tu někdo? emoticon
7. zář 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš