Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Hmmm, tak se nam fialka jeste vratila... ale uz to asi bude brzo :-) fialenka • 40tt • Dnes v 11:21 ahoj holky, tak mě ještě poslali domů. Otevřená jsem na 1,5 cm, MUDr. se ve mně pěkně pošťárala, takže než jsme dojeli domů, další část zátky byla pryč. Po jejím zásahu jsou ty kontrakce mnohem silnější, ale pořád se dají ještě prodýchat. Jdu odpočívat, prodýchávat a nahřívat dělohu. Myslím si, že do večera mě tam mají zpátky. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, moooc děkujume za zprávy o Fialence :-) .....budu držet pěstičky, aby se miminko narodilo co možná nejdříve a maminku moc nepotrápilo. Hlavně aby bylo všechno O.K.. Těším se na rozuzlení tajemství, zda to bude Anička nebo Tomášek. A snad už brzo se dočkáme, budeme hned 2-násobné tetky x-). Jinak se omlouvám, že dneska nedržím partu a nediskutuji, ale v práci je zase frmol....šéf se vrátil vysmátej a odpočatej z dovči, takže je pln elánu a já dělám tajtrdlíka :-| :-( Čeká mě prima pracovní den, ne-li týden...se na to asi brzo vy..ru :-|
Odpovědět
Ahoj Berusenko, preju at je brzo lip a klidne se na to vy..r ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky :-) ....to jsou vždycky takové nárazovky, ale stojí za to. Nejvíc mě drásá, jak se to šéfovi radí, když je nabitej novou energií po týdnu volna. Já sotva melu z posledního...jenže s dovčou to zatím slavně nevypadá....a moooooc ráda bych se na to vys..la hned, ale jsem srabík :-N :-|
Odpovědět
Ahoj Táborandy :-) Já už hořím zvědavostí na malou fialenku - totižto odahduju že to bude Anička x-) Budu sem nakukovat na další zprávičky... Jsem teď v Praze a nedalo mi to se sem nezajít podívat :-) Zítra snad budu mít trošičku víc času si popovídat. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, já taky tipuji, že bude malá Anička x-) ....ale můžu se tentokrát plést. U mojí ségry, kámošky a Maalinky mi odhad vyšel, tak uvidím. :-) V Praze si to užij a těším se na zítřek, snad si trochu poklábosíme. Doufám, že už nebudu mít tolik povinností.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestíhám být v kontaktu každý den, ale dnes nesu tu radostnou zprávu. Fialenčinu cestu do porodnice vám přinesla Žirafka a já můžu být první ,kdo vám napíše, že Fialenka má miminko, narozené včera ve 22:37 s váhou 3,35 kg a mírou 50 cm.A teď to nejkrásnější.... je to holčička a jmenuje se ANIČKA :-) :-) :-) :-) :-) :-) Tak krásná zprávička mne probudila včera kolem půlnoci, tak jsem měla radost, že už to má taky za sebou. Jinak u nás nic nového, Valinka pořád hodná, občas taky pěkně zapláče, ale to ji klidně nechávám, protože to je tak málo, že ani nevíme, jestli plakat umí. Včera ji Míra tak utahal v kočárku, že nám spala od 20,00 do 2,00 do rána.To jsem koukala jako blázen =-) Vážíme asi 4 kila a víc.Zítra na prohlídce se dovím přesně, kolik máme.Ale vzhledem k dobré chuti k papání to bude dost :-D Je to savec od narození a jsem ráda. Na koníka přidám zase nějaké fotečky, tak sledujte.Kdybych se náhodou neozvala víc, tak se budu těšit na Kremrolčiné svatbě.Pak je v plánu nějaké posezení????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko, moooc krásně jsi to napsala x-) x-) . Zpávička je to krásná a radostná. Fialenka mi taky poslala SMSku, tudíž jsem se radovala s nima již od včerejšího pozdního večera. Jsem moc ráda, že se miminku chtělo na svět takhle na čas a vše bylo O.K. Doufám, že budou všichni moc šťastní, spokojení a hlavně zdraví. Musím ještě Věrušce poslat zprávu a pogratulovat, včera už jsem nechtěla psát, bylo hodně pozdě a dneska ráno to taky nejvhodnější nebylo....raději počkám a nechám to na odpoledne. Stejně bude velká spousta gratulantů, takže nic neuspěchám. A to že je tím krásným a vysněným "uzlíčkem lásky" Anička je super a jak se zdá, zase mě můj instinkt nezklamal....asi začnu sázet, když mi to tak vychází :-D . Co se týká srazíku na Kremrolčině svatbě, tak pokud se něco nezvrtne, posedět se určitě půjde....já teda budu moc ráda, když si zase pěkně poklábosíme a pomazlíme Valinku x-) . Jsem ráda, že Valinka je takové hodné sluníčko....jen tak dál. Roste jako z vody, už je velká slečna...ten čas ale letí. Savec i spavec je teda pořádný, ale tím lépe....prostě vzorné miminko. :-) Na fotečky se těším a budu netrpělivě okukovat koníka ;-)
Odpovědět
Krasny den vsem :-) Tak tu mame dalsi malou nevestu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-) asi mám vážně hoooodně dlouhé vedení, ale další nevěstou je malá Anička Fialová??? =-) To je trochu předčasná úvaha, nebo ne? :-D :-D
Odpovědět
No jasneeeeeeee ze je to Anicka :-) :-) :-) A je to sikulka, prebrala Valince titul nejmensi nevesta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi úplně blbá nebudu, když mi to docvaklo :-N :-D ....Anička je "numero uno" :-) . Už se moc těším na fotečky, určitě bude krásná po mamince x-)
Odpovědět
Článek se načítá
To jsou ale krásné zprávičky :-) Gratuluju moc a moc fialence k Aničce x-) a přeju ať je to krásné, zdravé a hodné miminko :-) a přináší rodičům jen samou radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, dnešek je super, díky radostné zprávě o malé Aničce mám náladu úplně úžasnou....takových pozitivních dnů více. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Omlouvám se, že sem se tak dlouho neozvala. Nejdřív ale velikánskou gratulaci fialence k malé Aničce! No a teď to další. v pátek mi volali naši, že babičku pouští z nemocnice. Byla sem tak mimo, kmitala sem tu abych udělala co nejvíc a nezůstalo mi tu týden něco ležet. Nahlásila sem týden dovolené....No a chvátala domu. Babičce nebylo ale moc dobře. Prostě jí z táborské nemocnice propustili s teplotama a bylo jí pořád špatně od žaludku. Ale říkali jsme si co, teplotu má teba z cesty...a dopadlo to tak, že v sobotu dostala zimnici, začala zvracet a tak jsme volali rychlou a je zase v nemocnici. Z pá na sobotu sem toho moc nenaspala, byla jsem pořád s ní. Teď jí máme na jipce, včera vypadala dobře. Dokonce skoro celý den seděla na posteli... už sem si jí chtěla odvézt, ale má pořád infekci a je na aitibiotikách...tak musíme počkat...a doufám, že až se vrátíme z Chorvatska, tak už bude doma a budeme si to s bábí užívat! :-D Dneska sem jak zpomalenej film, dovču sem odvolala a teď se snažím se zapojit do prac. procesu, ale teda že by mi to nějak šlo.... no tak to teda nejde ]-( Je mi líto, že neuvidim malou Valinku a ani svatbu Kremrolky...tak budu potom netrpělivě čekat na fotečky!! Tak doufám, že mě nebudete napínat dlouho! :-D
Odpovědět
Ahoj Elis, drzim palecky, at je s babickou brzo lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, přidávám se k Žirafince, taky babičce přeju brzské uzdravení....snad bude brzo všechno zase O.K. :-) Chorvatsko si s manželem pořádně užijte, ať máš dostatek nové energie....pak si budete užívat s babí na chaloupce ;-) . Škoda, že se neuvidíme na Kremrolčině svatbičce, ale neboj, budeme na Tebe myslet a popřejeme vše nej i za Tebe. Vynahradíme si to na dalším srazíku a Valinka nikam neuteče a užiješ si jí příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ale příště budu sobec a Vám jí vůbec nepůjčím! :-D A bůh ví co bude příští srazík...na kdy ho vlastně plánujeme? Ať se mám na co těšit! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to by si nám přece neudělala....chceš být zlá, lakomá tetka? :-D :-D Příští srazík je ve hvězdách....netuším, kdy se znovu sejdeme. Musíme být akční a naplánovat ho, jinak bude šmitec. Klidně bych se mohla scházet každých 14 dnů, nebo po měsíci...jenže ten čas je trošku problém a pak se vzájemně domluvit. Ale doufám, že nám to vyjde brzo a přijde se ukázat i Fialenka s Aničkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Tak koukám sem tu snad dneska sama :-( Beruško neboj já bych Vám malou možná na chvilku taky půjčila, ale většinu času asi ne! :-D Se chci tak trochu nakazit....protože to v práci stojí za h.... tak sem si říkala, že mám dvě možnosti. Hledat něco jiného a nebo si pořídit rodinku! :-D A zjistila sem, že sem pro to druhé! :-D :-D :-D Na Fialenku s Aničkou se taky moc těším! Aspoň na nějaké fotky prozatím! :-D
Odpovědět
Krasny den :-) Elis, drzim palce do porizovani... a koukej poridit Ance a Valce nakyho zenicha ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Peťo! Kdyby to mělo být podle mě, tak to neklapne... :-D Já bych chtěla taky holčičku! :-N Ale kdo ví jak to dopadne? A jak je v práci? A co je u Vás nového?
Odpovědět
Taky holcicka... hmmm, tady to je sama baba normalne :-D Holkam z JTSP se taky rodej samy holky, kluku jenom par... V praci je to prima :-) porad se mi tam libi :-) a noveho ani snad nic...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee a nepotřebujete tam nějakou účetní? Taky chci nějakou práci kde mě to bude bavit! Tady se nedá ani s nikým povídat :-S šéfová je nervák (dneska je to vidět), moje kolegyně v kanclu je taky šílená (asi jí leze na mozek to že je sama)jinak si to nedovedu vysvětlit!
Odpovědět
Tak jsem se koukala... a ucetni neshanime... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je škoda :-( Už sem se začínala těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský, už se nám ten srazík blíží, co :-) Jen se mopdlim , aby bylo pěkně jak pro novomanžele, tak pro nás.Nevim totiž kam se pořádně s kočárem dá zajet posedět.I když mě napadá naše oblíbená Pohoda u nádraží má výtah :-D ale z radnice je to trochu z ruky.Aby jste mi tam pak po těch panákách došly :-D :-D :-D Jinak Valinka si myslím pořád může nosit titul nejmenší nevěsta.Podorní míra a váha Aničky je pořád větší :-D ale my včera na kontrole vážily už 4,47 kg a měříme 55 cm.To je strašné, jak roste. Elis, neboj, další srazík určitě budeme plánovat tak,aby už i Fialky mohly přijet.Tak to počítám někdy v říjnu. Pojďte to zkusit naplánovat už teď, ať si to můžeme poznačit, jako že "už něco máme", kdyby se vyskytly nějaké jiné akce. Já už teď vím, že 20.10. nemůžu.Jsem pozvaní na " 50 " známé na Moravě.Nevim jestli pojedeme, ale ať máme jasno ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem pro naplánovat srazík už teď. Je mi líto, že se nebudu moct Valinkou kochat a poklábosit s vámi na tomhle srazíku, ale mám holt jiné povinnosti :-D Doufám, že si to vynahradíme v tom říjnu, teda jestli mi ji tetka elismi půjčí :-D, ale to už tam určitě bude i malá Anička, tak si to spravedlivě prostřídáme ;-) Já mám říjen volný, akorát 14.10. má taťka narozky, takže o tom víkendu asi nejspíš pojedeme přát. Koncem příštího týdne se má počasí zlepšovat, tak doufám, že bude aspoň trochu hezky a nebude pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, neboj, pršet nebude.Stejně jako na svoji svatbu jsem vám objednala pěkné počasí ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj Kamilko, brouzdám po koníkovi a vidím, že jsi přidala nové fotečky. Malá je úžasná x-) je to moc krásný mimčo, přijde mi, že je celá po tobě - pusinka, oči a vlásky :-) no celá mamča :-) Tak to bude počasí určitě krásný :-) , je fakt že vy jste vylezli z matriky a sluníčko s váma :-) Akorát asi na rozlučku nám bude pršet - zítra grilujeme kuřátka, tak snad z nich nebudou zmolý slepice :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?