Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
super...jsem se ohromně pobavila....doporučuji :-) :-) Subject: Texty z JZD - paráda Žádám o přidělení krávy, která je březí po předsedovi, který se odstěhoval. Kdo nemá ještě orazítkovaná vejce, nechť tak učiní nebo mu propadnou. Mojje žena utrpěla zranění následkem švihnutí ocasu do oka. Vážení zemědělci, dostavte se všichni ke škole, kde se bude vykupovat semeno, pytlíky si označte, aby nedošlo k záměně. Dne 17. t.m. bude proveden soupis prasat, dostavte se všichni včas. V kulturním domě se staví kamna, žádáme občany o brigádu, trouby jsou na MNV. Upozorňujeme na setí jařin. Kdo je osel, ať se přihlásí. Předseda telefonuje zootechnikovi: "Chcípl nám vůl, máme koupit nového nebo počkat na tebe?" V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv. Výzva k občanům: "Vybírá se poplatek za plemenného býka a za kominíka." Žádám vás o povolení přestavby stodoly na bytovku a to tak, že předek nechám stát a hýbat budu jenom zadkem. Žádám o poukaz na therový papír. Důvod: prší mi na kozy. Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV. Upozorňujeme družstevníky, že již třetí den je na návsi fůra hnoje. Nebude-li odstraněna, vloží se do toho národní výbor. Exekuce nemohla býti provedena. Poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout. Prosím, abych byla ve své věci uspokojena, jinak se obrátím na veřejnost. Závěrem schůze bych chtěl vyzvednout soudružku Malou za mléko a soudruha Vorla za vejce. Soudruzi, co je s mojí žadostí. Je 18. a já jsem to ještě nedostala. Ten úředník co zamítl moji žádost, by měl jít spát ke mně, aby poznal,jak mám vlhkou díru. Nedostanu-li povolení na tu mříž, jsem nucen přeříznout starou. Kdo má ještě zájem o nové brambory, dostaví se na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle.
Odpovědět
Beruško hezkýýýý :-D
Odpovědět
Beruš já dám hodně na doporučení, to je pravda :-) zvlášť když tady v Táboře ještě nejsem moc rozkoukaná :-) Sice nebudu úplně originál, no ale což, hlavně že je to vyzkoušený :-D Hostinu budeme mít U Růže (doporučila lenkjane), česat mě bude kadeřnice Kamči, na hudebníky mám kontakt od Andelky, dortík bude z Ambrózie (smajlik) :-D všem vám holčiny moc děkuju :-) Kytí si nechám dělat v květinové síni U Kohoutů Na Kopečku - máme to kousek z domu, takže to bude fajn ;-) ještě vybírám poslední variantu kytí - ale určitě to budou růže (světle žluté) a kaly - dám do albíčka fotky z kterých vybírám a dortík taky - bude nakonec jen dvoupatrový - brácha ho měl teď na svatbě, bylo tam 30 lidí a ještě půlka spodního patra zbyla, takže myslím, že to bude bohatě stačit a ještě budou na stolech zákusky
Odpovědět
tak kytičky už jsou v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem to okopčila z tématu: co vás rozesmálo...aneb denní dávka optimismu. Moc mě to rozesmávalo, až jsem si poprskala monitor :-D . To se nedalo a tak jsem se podělila :-) . Doporučení je nejlepší. Něco riskovat se většinou nevyplácí. Já sice Tábor celkem znám, ale taky ne všechno....a restaurace se dost mění, přibývají nové.. Vyčerpávající info, díky. ;-) A originalitu bych teda neřešila, hlavní je záruka kvality a spokojennosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, krásnéééé x-) x-) . Dortík je super a kytička se mi taky nejvíc líbí ta poslední. ;-)
Odpovědět
no uvidíme co z toho nakonec vyjde :-) dám jim tam tyhle obrázky a nechám se překvapit ;-) na autíko, stoly, pro maminky a svědkyni jim nechám volnou ruku, aby to k sobě ladilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, já myslím, že bude vše O.K. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) :-)
Odpovědět
Ahojda berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak sem to včera nějak nestíhala :-( Ale dnešek zatím vypadá dobře! ;-) Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko :-) :-) Ahoj Elis, v pohodě....já nestíhám a stejně sem furt lezu :-D . Jenže mi to nedá, dneska jen opět den blbec a všechno se bortí....stávkuje mi plotr a nechce tisknout....mu tady skoro hodïnu domlouvám....asi jsem ho zavařila :-| Jinak ale pohoda...hektický týden, šéf se dovolenkuje a já "vyžírám" všechny problémy a průšvihy...už aby bylo po všem. Dneska snad většinu úkolů spacifikuju a zítra budu veget (jsem to ale naivka) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky dneska mám taky nestíhačku ještě musíme dnes místo oběda skočit na matriku a domluvit dortík, protože odpoledne tradičně nic nestíháme včera jsem měla tvořivou náladu a udělala si věneček na dveře, aby k nám ve svatební den každý trefil a taky už pracuju na jmenovkách, doufám, že je dneska večer dodělám musím to dělat v týdnu, protože teď o víkendu si chci ještě užít volno u babičky na chalupě, další víkend máme rozlučku se svobodou a pak už je svatba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty jo už jen 2 týdny... já se picnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko.... :-) jojo, letí to jako voda, ani se nenaděješ a sobota 8. září zaťuká na dveře....takových příprav, práce a pak je to za jeden den pryč. Ale na druhou stranu, když se svatba povede = nezapomenutelný zážitek na celý život ;-) Moc Ti přeju, abyste všechno v klidu dodělali a připravil....už se mooooc těším na princeznu Kremrolinku x-) . Áááááchhh, až na mě padá sentiment, zasním se a celé to vidím :-) . Nervíky si nepřipouštěj, skoro všechno máte a teď si to jen užívej....raději nemyslet dopředu. Věřím, že to klapne na 1000000000000.............% a bude krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky babuchy :-) :-) jakpak se daří při pátku....já mám radost, že bude pátek. Zítra jedu za neteřinkou...jupíí. A taky jdeme utrácet korunky....miláček se rozjel a chce koberec k sobě do pokojíku. To se zase vyřádím.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
....jsem se tak rozradostnila, že zase píšu blbosti....mám radost že bude víkend!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jdu domů, tady mi pšenka neporoste.....já se těšila na pokec a opět pusto prázdno. :-( :-D Mám nápad, zkusím vás (babuchy jedny) přivolat....a jedeme....ŽIRAFKOOOO, ELIS :-o ....ostatní raději nepokouším. Maalinka se musí věnovat Valince a Fialenka nejspíš rodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! Taky mám radost že je pátek! a já jedu domu a hlavně za babičkou! Včera jsem to pěkně zakřikla a pak sem nevěděla kam dřív skočit a ještě do dneška mi tu zůstaly nějaké resty :-( A vůbec se mi do toho nechce!!! Nejraději už bych odjela domů!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Volání zabralo....Ahoj ELIS :-) :-) , já jsem každý pátek v dobré náladě, i když mám hodně práce, stresu atd, prostě vidina víkendu je mocná čarodějka ;-) . Resty mám taky, včera jsem nestíhala tak, jak jsem si to původně plánovala....někdy je to fakt na budku 8-( Taky bych jela a klidně hned, jenže pracovat se musí....byť se mi sebevíc nechce. Babička už je lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
no podle toho co mi řekli naši je to stejné. Největší problém je v tom, že se nehýbe..nemá sílu ve svalech! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi líto, jsem si myslela, jestli náhodou nenastalo aspoň malé zlepšení. :-( U starších lidí je právě problém s pohybem...hůře se vše hojí a rekonvalescence trvá déle. Tak snad se to v dobré obrátí a babička pookřeje a začne se pohybovat :-)
Odpovědět
Ahoj vsem :-) jsem se vam jeste nepochlubila - mam novy plavky, jsou uplne krasny, dokonaly, proste perfektni :-) pristi tejden budou mit premieru :-) a nechala jsem si sit cernou praskacku, tak doufam, ze bude stejne uzasna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko parádnice :-) to se máš, nový plavky....budeš čupr kost :-) . Kampak se chystáš, že budou plavečky mít premiéru....snad ne někam ven....bych asi zmrzla. Fíha, rovnou i nová prsenka...si se pořádně rozjela :-D
Odpovědět
Chystam se zacit chodit pravidelne plavat :-) Asi urcite do bazenu, zkoumat naky open-air vodni plochy v Praze se mi teda jako nechce :-D A praskacku potrebuju jak sul, jsem se koukala v mem oblibenem timu, ale nic... ]-( ]-( ]-( vlastne jo, jeden model mi padnul, ale ten uz maji v nabidce asi 100 let, resp. ja tam takovou podprdu kupovala asi pred 3 rokama... takze by to chtelo nakou novinku zase...
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, už jsem se pomalu lekla, že chceš zkoumat studené vody v ČR :-N :-D . Místo toho budeš chodit plavčit do bazénu...super aktivita, schvaluju ;-) Timo dobrý, ale když mají "prošlej" model, tak je to zbytečný....zas tak levný práskačky nemaj. A souhlasím, nějakou novinku by to chtělo...super, sexy a pohodlnou především. Si mě navnadila, že bych taky koupila kozenkám nové chlívky? :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ....jak výstižné
Odpovědět
ahoj Beruško, Elis a Žirafko mrzí mě že tu s váma nemůžu pobýt ani dneska :-( máme v práci děsnej fofr ale musím se aspoň pochlubit jaký byl včera úspěšný den - takže za prvé objednán dortík, za druhé vyřízená matrika, za třetí domluveny kytičky na svatbu, za čtvrté hotové jmenovky na stůl :-) už se taky nemůžu dočkat víkendu, ale obávám se, že minimálně sobotu budu trávit v práci :-| tak se tu mějte a když bude chvilička, ještě nakouknu hezký víkend všem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolinko ahooooj :-) super zprávičky, gratuluji k úspěšnému dni...jste to zvládli přímo na 1* x-) . Jestli budeš mít ještě chviličku čas, tak se přijď za námi juknout ;-) A já se prozatím loučím taky, se mi nějak nahrnula kopa povinností, takže zpět do rachoty :-( ....nechci si enchávat restíky na pondělí....papa :-)
Odpovědět
Krasny den vsem :-) Tesi me, ze vam muzu oznamit milou novinku... a sice to, ze mame Fialenku v porodnici :-) Prikladam prispevek z konika: fialenka • 40tt • Dnes v 08:03 Holky, tak vyrážíme :-) Myslete na mě :-) vice info zde: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?