Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
jinak po kaficku uz je lip :-) venku velke hice nebyly, ale hrozny dusno... spatne se slo...
Odpovědět
Asi se meni tlak, i vzhledem k tomu, jaky ma bejt pocasi... a ja nejak posledni dobou ty zmeny nerada...
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře že se Ti po kafáčku ulevilo. Dusno je děsný, to už mám raději horko. Takový vzduch jako v prádelně nesnáším...dělá se mi občas blbě. Jak tuhle konstatoval Pavel, už aby byl podzim...mám ráda jaro, léto taky, ale ne horka. Bych brala teploty do max. 27-28 stupňů. Ideál je 26. To mi vyhovuje. Na vyšší teploty tu není ideální klima. U moře je to jiné. Třeba v Chorvatsku jsme měli cca 33-35 a bylo ještě fajn, jak tam vane svěží vzduch od moře, ani to nepřijde. To bych brala....za "humny" moře x-) . Změny a výkyvy jsou nejhorší...já jsem potom taková malátná a protivná.
Odpovědět
Jo, souhlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se daří v práci??
Odpovědět
Jo, v praci prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem se toho moc nedověděla :-D , ale hlavně že je prima ;-)
Odpovědět
to vis, ja jsem takova malomluvna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť vím, já taky spíš mlčím :-D :-D
Odpovědět
Jsme obe takove mlcenlive :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, měj se moooc hezky. Ať Ti zbytek pracovní doby rychle uteče a zítra pa. :-) Konečně jsem se dočkala a letím na bus.....snad to dneska pojede dobře. :-)
Odpovědět
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Krasne rano vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno :-) Ahoj Žirafinko, huž jsem tu :-)
Odpovědět
Ha, Beruska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že se tu dneska objeví i ostatní, jinak bude "sekec mazec" :-D . Holky na nás poslední dobou hážou bobana a my to zachraňujeme :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si odskočila "kvoknout" do jiné diskuze a tady to mezitím umřelo úplně. Žirafík zřejmě pracuje, až se mu práší od "kopýtek" a ostatní?.....nějak nás neustále ignorují. Se na to.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoja, tak se radši hlásím, než dostanu na pr... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fialenko, neboj, nastávající maminky netluču :-D . Jsem vás musela nějak vyprovokovat, když je tu liduprázdno :-) . Koukala jsem na koně a máš krásné nové fotečky. Jste se s manželem úžasně nastrojili na svatbu....jak bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba byla fajn, ale jak jsem psala v JTSP, nějaké výhrady bych měla
Odpovědět
Profilova fotka
Já poslední dobou moc do JTSP nejukám, takže moc v obraze nejsem. Výhrady se najdou vždycky ;-) . Jak to vidíš s porodem??? Myslíš, že se do termínu mimísek udrží?
Odpovědět
Profilova fotka
paní doktorka říkala, že porodím asi na termín, přenášet že nebudu, ale já si myslím, že to možná přijde dřív :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu papat, tak zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se budu moooc těšit na malou Aničku! x-) Přeju dobrou chuť, pěkně se s mimískem nadlábněte ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafkoooo, kde jsi? :-o =-) Přijď mě zachránit, nebo umřu steskem a samotou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, už jsem napapkaná, ale za chvíli zase poletím, protože chci upéct koláč s rebarbarou a jenom půl hodiny budu loupat tu zatracenou rebarboru
Odpovědět
Profilova fotka
Fialenko, děláš mi chutě....rebarborový koláč zbožňuju!!! Jedna známá ho umít báječně upéct a to je pak úplný nával jedlíků. Jsem ho neměla ani nepamatuju. Jenže u nás ho nikdo moc (kromě mě) nejí. A pro sebe se mi s tím nechce dělat. To bych ho jedla ještě za týden. Pavel rebarboře na chuť nepřišel. :-( Doufám, že se koláček povede a smlsnete si na něm. A s loupáním pevné nervy. Klidně bych Ti i pomhla, ale takhle na dálku to bohužel nejde....zkus to poslat mailem :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nebo že bych Ti to nascenovala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je mnohem lepší nápad, šup s tím do sceneru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu na to loupání, papa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?