Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to jo...sis užila pořádnou legraci, viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruško to máš pravdu. Tohle vztahu neprospívá! My už ani nevíme co to je být sami...a snažit se o mimčo je teď taky úplně mimo! ]-( Teď sem volala k našim. Takže novinky jsou takové že nejsou... :-( Mamka se nadále nebaví, v nemocnici se na nic nezeptali, takže nevím jestli babičku propustí nebo ne. Pro mě dovolená příští týden není problém, ale ty další dva jo, protože máme uzávěrku a výplaty a ten třetí odjíždíme na dovolenou... Takže víkend ve dvou se zase konat nebude ]-( :-S :-( a bráchu asi brzo buď zabiju a nebo vyhodím z bytu! už se to s ním vážně nedá vydržet!! :-( A to sem si myslela, že bude trocu tolerantní nebo že po sobě apsoň bude uklízet, ale nic takového se neděje! No a jestli ho vyhodím, tak pak už do Tábora nepojedu vůbec, protože vyhodím jejich miláčka a on tu nebude mít kde bydlet a to si tu sehnal konečně práci.... No a teď babo raď co mám dělat ;-(
Odpovědět
Elis, jestli jsou s brachou problemy, tak ho suse vyhod. Pises, ze si nasel praci, tak si muze najit i bydleni. Jestli nema na pronajem bytu, tak at zkusi nejake spolubydleni, pro dva lidi na pokoji se da sehnat uz tak od 3000 mesicne, vlastni pokoj tak od 4-5. http://www.google.cz/search?q=spoluby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, bráchu bych vyšoupla pryč...když je to takový bordelář. S rodičema je to težší, zvlášť když se v bráchovi vidí a nedají na něj dopustit. Ať si jde bydlet na ubytovnu, nebo najde podnájem...jako každý druhý. Situaci Ti nezávidím, je to bludný kruh. Vztahy v rodině jsou křehké a složité. :-( Doufám, že se to s babičkou nějak vyřeší a budeš si moct užít i nějaké to volno s manžílkem :-) :-) . Já vím, že se mi to radí....ale hlavu vzhůru! Co Tě nezabije, to Tě posílí....a mysli pozitivně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju za rady! Aspoň si mám komu postěžovat! Romíkovi doma sice taky, ale on ho má plné zuby už taky... No prostě na jednu stranu tvrdí jak se s náma nudí a na druhou máme ho pořád za zády a nehne ani za mák. Bohužel je to rodičů miláček a tak bude doma ještě hůř než je teď až ho vyšoupnu. A bydlení ať si hledá jaké chce a kde chce! Já mám svých starostí dost na to, abych mu ještě něco hledala!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, přesně tak...máš pravdu. Ber to tak, že na Tebe taky nikdo ohledy nebere. Vím, že bude s vašima asi peklo, ale přece si nenecháš huntovat soukromí a manželství....brácha je dospělej a samostatnej. Když je to takový nevděčník, ať si jde kam chce. Snad to vaši pochopí....svojí dobrou vůli jsi už projevila. ;-) A postěžovat si můžeš, od čeho tu jsme...já si taky nedavno vylévala srdíčko a ohromně se mi ulevilo :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, trochu odbočím....nevíte něco o Andelice a Smajlíkovi???? Andelika zřejmě urputně pracuje a snaží se sedřít zaživa. Ale Smajlinka...hmmm, asi se věnuje pouze manžílkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
A já pořád čekám a čekám 8-( . Elis nejspíš bojuje se směrnicema a Žirafka?, ta čeká na Godota :-D
Odpovědět
Jojo, cekam na Godota... bane, pracuju a dostala jsem k svatku kyti a bonbonky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si to už přečetla v JTSP, heč :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já pracuju a pracuju, ale teď mám pauzičku....se těším domů :-)
Odpovědět
Preju stastnou cestu :-) a hezky vikend
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
díky, ale já jedu až za cca 2 hoďky :-) Ale i tak si můžeme popřát šťastnou cestu a hezký víkend. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky žabky... přeju pěkné pondělí, i když u nás poněkud zamračené.ALe snad se to trochu vylepší a bude dnes pěkně. Valča mi usnula, tak co jiného já můžu dělat, než zapnout PC :-D V sobotu jsme byli mrknout na svatbě kamarádky z Písku.Měli to na Zvíkově a holky, řeknu vám, měla nádherné šaty, které šil ajejí maminka.Tak až bude mít album, řeknu vám.Mě teda uchvátily, protože takové v půjčovnách ani nemají. Tak jsem trošaku záviděla, při novomaželském políbení jsem uronila i slzičku a v duchu si říkala, že tam za 20 let klidně můžeme být s naší malou coby nevěstou.No pěkná představa.Ty leta utečou jako nic a bude se nám vdávat. A určitě jí budu podporovat v tom, aby neměla obřad na radnici.Ty hrady a zámky mají fakt něco do sebe :-) Neděle byla navštěvovací.Přijeli k nám naši, taťka prvně.Takže jsme trošku dopoledne uklízeli, rovnali no znáte to.Míra uvařil svíčkovou, aby se trošku vytáh a pak byl nervozní, že jsem to na talíře musela dávat já :-D :-D Ale vše se povedlo, všem chutnalo a našim se u nás líbilo.Jen hladová Valča protestovala na procházce.Ale už měla nárok, tak jí bylo odpuštěno :-) A jak se máte po víkendu vy všechny??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko, Valinka je ale hodná, když Tě nechá takhle po ránu vysedávat u PC :-D . Jojo, svatba na hradě, zámku, v parku, botanické zahradě apod., to je vždycky jiná atmosféra než na úřadě. Souhlasím, že roky plynou jako voda a než se člověk naděje je mládí v trapu, děti dospějou....holt koloběh života a neúprosný čas. To jste měli v neděli pořádně veselo, když jste se tak pěkně napapali....hmm, svíčková...zbýhají se mi sliny. Míra je šikula, Pavel uvaří maximálně brambory. :-D U nás byl víkend hektický. V sobotu jsme byli celý den v Praze u rodičů. Pavel slíbil ségře, že dojedeme okouknout pozemek, co chtějí s manželem koupit. Jenže to bylo až u Litoměřic, takže zajížďka cca 60 km tam a 60 zpět. Než jsme to obhlédli, vyfotily, tak bylo dost hodin. Při zpáteční cestě jsme dojeli "vykoupit" IKEU a pak tradá domů...a to už byl pozdní večer. Vrátili jsme se až ve 21.45. Neděle byla pracovní, pokládali jsme nový koberec v ložnici. Jinak všechno stejné, jako jiný víkend. Ani jsem neměla čas, dojet se pomazlíkovat s neteřinkou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! omlouvám se, že sem v pátek tak vypadla a bez rozloučení :-( Nějak sem nestíhala. Prostě pátek a tak si každej něco vymyslel a já nevěděla kde mi hlava stojí ]-( Kamčo tak to máš šikovného manžela! Ten můj se už taky trochu snaží,ale ke svíčkové bych ho raději napouštěla...mohla by špatně dopadnout! :-D :-D No a k té svatbě...Podle mě svatba kdekoli jinde než na úřadě má něco do sebe! Úřady mi prostě nepřirostly k srdci. Jediná která se mi trochu líbí je ta v Plané...jak tam mají prosvětlený ten strop, je krásné!!!
Odpovědět
Ahoj, krasny den vsem :-) Ja mela vikend uplne bajecnej x-) x-) x-) x-) x-) x-) a myslim, ze z toho budu jeste dlouho zit a cerpat energii :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a copak si dělala? Taky bychom to s holkama třeba vyzkoušely! :-D Co kdybychom potřebovaly trochu dobít baterky? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, se neomlouvej, chápu to....já už mám z práce vyrážku...nesnáším to tu. V pátek mě šéfík pořádně naštval. Dával mi práci, spoustu nových úkolů....před odjezdem na dovču mě řádně zaúkoloval a nakonec se rozloučil se slovy: " snad se nebudete nudit". ]-( ]-( Já toho mám tolik, že ani nevím jak to vůbec stihnu, ke všemu mám i jiné povinnosti a pak taková jobovka :-| . Jsem myslela, že ho pošlu do patřičných míst :-S . Souhlas, Planá má pěknou oddávací místnost. :-) Ahoj Žirafíku :-) , to muselo být něco, když se tak rozplýváš....prozraď, doporuč....ať víme co a jak ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky novou energii, spoustu elánu, pohodičku....jsem po víkendu vyždímaná víc než za celý týden v práci...se asi hodim marod :-D :-D
Odpovědět
Nezlobte se, ale bylo by to na hooodne dlouho to vsechno povykladat... ;-) :-) Ale bylo to prima... jeden z nejprimovnejsich vikendu za dlouhe mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, jsem si to chtěla napsat, abych chytla inspiraci....asi si počkám na vyprávění :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si zřejmě dneska moc nepopovídám, že?? =-) :-(
Odpovědět
Ja mela doted praci :-) Ahoj Beruskooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zápasím s hromadou práce a leností....se nemůžu nějak probudit. :-N |-| AHOJ :-)
Odpovědět
Ja se pujdu probudit kafem :-) pres obed byl venku hnusnej hic a udelalo se mi nedobre...
Odpovědět
Profilova fotka
Kafíčko, to je dobrej nápad....akorát si raději počkám domů. Mám po něm "běhací", takže bych musela ve vlaku navštívit (s největší pravděpodobností) úžasné WC a to teda ne. Už musí být hooodně velká nouze, abych si došla právě tam. :-D Hic??? Já teda venku nebyla, za oknem se chvílema smálo sluníčko, ale jinak mi nepřišlo, že by bylo vedro. Jenže teploměr tu nemám, takže odhaduju pouhým okem. Uvidím, jak bude až pofrčím domů...už by tyhle teplotní výkyvy mohly ustat. :-p Už je Ti aspoň trošku líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Hádej, na čem byla ségra s manželem v sobotu v kině??? Jsem myslela, že je picnu....ani neřeknou. :-|
Odpovědět
Na vratkach?
Odpovědět
Profilova fotka
Bingo! :-) :-) Mě to docela mrzelo, když už jsem nemohla jít s Tebou v Praze, tak aspoň takhle a prdlajz. :-( Mě tím ségra překvapila až večer, když jsme byli na cestě z Prahy. Jenže bychom stejně nestíhali, tak jsem to přešla mávnutím ruky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?