Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
čau holky :-) já hlásím že nám dnes konečně dorazily oznámka :-) krásný x-) o víkendu se nám sjede celé příbuzenstvo na bráchovu svatbu tak to rozdávání vezmu pěkně jedním vrzem a ušetříme na poštovným :-p jo a taky už máme cylindr na autíko z místního bazárku ;-) dám do albíka... užijte si kino, já mám zítra takovou menší rozlučku s holkama z bývalý práce a v pátek hurááá na svatbu... to budu pěkně vypadat 8-)
Odpovědět
Kremroli, tak si to vsechno bajecne uzij :-)
Odpovědět
Tak já se pro dnešek loučím. Jukněte na Koníka tetky :-D je tam malá Vali s mamčou a moc jim to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky, tak k vám zase po pár dnech "zavítávám". Kami, Valinka je nádherná, psala jsem Ti IP ;-) Beruško, to jsme se asi nějak nepochopily, já jsem chtěla holčičku a pořád chci, ale jestli bude naše 1. miminko slečna, si musíte počkat :-D Každopádně, ať je to, co je to, jen když je to zdravé ;-) To jste napnuté, že jo, tetky?
Odpovědět
Profilova fotka
však ono to nebude dlouho trvat a bude po tajemství ;-)
Odpovědět
Jejej, prisla vzacna navsteva :-D Ahojda fiali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Žirafko, teď už tu nikdo není, tak zavítám zítra, to budu mít po 2. monitoru čerstvé zprávičky :-D
Odpovědět
Ale ja tu jsem porad :-) kazdopadne na cerstve zpravicky se moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem :-) tak jsem tu zase jako první....snad bude dnešek klidnější :-) . Žirafíku, Tobě se znovu mooooc omlouvám, zrušené kino mě mrzí. Jenže pracovní povinnosti jsou bohužel přednější. Už mě to pěkně štve, si nesmím nic plánovat, protože pak z toho většinou sejde.....nebo budu muset hlásit svůj osobní program v práci a s předstihem....ach jo :-( :-( Hlavně, že mají v práci kurzy Aj....platí jim to firma, ale když přijde na věc, tak jsem jim dobrá....nehledě na můj názor. Ale beru to z té pozitivní stránky, jsem se zase pocvičila v jazyce. :-D Doufám, že si to vynahradíme jindy a už bez zbytečných překvapeních.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem se mezi vás vůbe nedostala, v práci byl děsný fofr a ke všemu opět stávkoval net, tudíž jsem si prodělala pořádný absťák. Za mojí neúplnou docházku se tímto omlouvám :-D . Maalinko, Valinka je vážně úžasné miminko a moc vám přeju, aby byla pořád tak hodná jako dosud!! :-) Na srazík se moc těším, budeme jí s holkama pořád okukovat. A šišláníčko nebude....ani rušišky :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, už se vám to pěkně blíží a jak tak koukám, máte většinu věcí zařízených. To je fajn, že se oznámka líbí.... :-) Rozlučka bude asi pěkný mazec, tak si jí užij a nepřeháněj to s alkoholem, ať neprovedeš nějakou "nepředloženost".
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, moc mě to mrzí....babička snad bude brzo O.K. a taťka taky. Držím pěstičky! Pokud jde o zdraví, není to nic příjemného....drž se a hlavu vzhůru. ;-) Pejska je mi líto :-( :-( .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To beru pěkně hopem, co??? :-D Ale snažím se dohnat včerejší absenci a reagovat na předešlé příspěvky.....no, nejsem já zodpovědná?? :-D Fialenko, asi jsem to nějak popleta, ale myslela jsem si, že jsi mluvila o chlapečkovi. Na jednom z posledních srazíků jsi se zmiňovala o tom, že si trochu zatoužila po kloučkovi. Tak se omlouvám za chybnou informaci!!! Hlavní je zdraví miminka a ne jeho pohlaví....a napnutá tetka teda jsem a pořádně :-) . A už si budu pamatovat, že pořád je na prvním místě malá Anička....abych zase nemistifikovala okolí. ;-)
Odpovědět
Ahoj Berusenko :-) preju krasny den a kvuli tomu vcerejsku se netrap ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Dneska tu nemám nedřízenou a tak doufám, že budu mít víc volna a času na Vás! :-D Fialenko jsme napnuté tetky....a nechali jste si říct co to bude nebo i pro Vás to bude překvápko?
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla sem říct nadřízenou! ]-( Fuj sem ostuda co už neumí ani psát :-S
Odpovědět
Ahoj elis, uz vite, kam se bude firma stehovat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no změna nastala a zůstáváme na místě, jen se tu budou dělat nějaké stavební úpravy... Aby nám neumřel servr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafíku, se netrápím, ale mrzí mě to. :-( Jsem se těšila na pohodové odpoledne, odreagování se a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, tak se nás dneska drž jako klíště, ať si Tě užijem. Musíš trochu zneužít volnosti, když je šéfka pryč. :-D To jsem ale ostuda, Tě tu nabádám k takovým nepravostem....místo práce zábava....už se stydím |-| :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nestyď a povídejte se mnou. Nechce se mi ani nic dělat. Sice tu musím sepsat nějakou směrnici...teda spíš dvě, ale když to počkalo do dneška tak teď už se svět nezboří když to bude až zítra nebo později! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se nestydím a povídat můžu....na to mě přemlouvat nemusíš. Práce mám taky hooodně, ale ne a ne se donutit. Asi to budu dohánět příští týden, šéf má dovču a já budu sirotek samotinký....v tomto případě spíš plus :-) . Tak nahoď téma, ať máme co probírat....hlavně ne o práci. Té mám i tak plné zuby a stěžuju si na ní furt :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
a na směrnice hoď bobek...počkají :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ajaj....zase nikdo??? =-) Pěkně nástup zpátky a bavit Berušku....přece tu nebudu sama :-D
Odpovědět
Copak, bojis se?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, tak jsem zpět z monitoru a kontroly :-) Všechno je v naprostém pořádku, miminko se dneska flákalo, tak ho musela PA neustále pošťuchovat, ale nakonec jsme měli pěknou křivku ;-) Cervix skóre (připravenost děložního hrdla má hodnotu 6 - hlavička naléhá na děložní hrdlo). Ptala jsem se paní doktorky, jestli budu přenášet, ale říkala mi, že to vypadá, že budu rodit v termínu. Beruško, třeba to fakt vyjde a porodím ukázkově podle výpočtu :-D Elismi, víme co čekáme, ale je to mé a Tomovo tajemství ;-)
Odpovědět
A jeste je to tajemstvi toho miminka jsi zapomnela :-D :-D :-D Gratuluju k dobrym vysledkum na monitoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, bojim bojim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fialenko a mimísku :-) , gratuluji k bezproblémové kontrole a ukázkovým hodnotám na monitoru....jen tak dál ;-) . Jsem to odhadla dobře, že mimčo bude hodné a narodí se v termínu. A já taky vím, co to bude.....mám totiž nějaké tušení, třeba mi moje vědmovské předpovědi vyjdou (jako u Maalinky). Jsem se zřejmě minula povoláním. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a ještě něco - nepřibrala jsem ani ň. Jupííí! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?